Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydın kızlarrrr

Gecen hafta: 58,8
Bu hafta: 57,8

:KK52:
harika!!!!1 kilo gitmiş:KK9:
Gelelim benim bildirimime. Bugün hastalıktan dolayı mezun olmayı düşündüm ama nedense 60 olana kadar mezun olmak istemiyorum. Bir hafta daha devam edeyim takımla baktım hastalığım düzelmiyor haftaya mezun olabilirim.

Geçen haftaki kilom : 62.4

Bu haftaki kilom : 61.8

Fark : 0.6
tebrik ederim ebrucum .
bu arada cok geçmiş olsun minişin için üzüldüm:KK43::emir_bebek:
Baslangıc 75
gecen hafta 64.5
bu hafta 65.7
fark +1200
:KK43:
beni izne ayırabilirsin kaptan, duzene girmem lazım tekrar. Cok uzgunum:KK43:
:KK20:sakın izne cıkma canım.ben hiç tavsiye etmem.ne olursa olsun buradan motivasyon fışkırıyor.:KK9:
ben yediklerimi buraya yazmayacak olsam en az 2 katını yerdim eminim:26:
gecen hafta 72.3kg (listedeki hafta 72.0kg)
bugün 70.2kg

fark 2,1kg

coook memnunum sonuctan kizlar azcik yiyim bisey olmaz demedim, kendimi tuttum ve mükemmel sonuc. insallah bundan sonraki haftalarda böyle olur 6li sayilara coooook az kaldiiii

:nazar::nazar::nazar:harikasınız!!!!!!!!!

Motıve oluyosun ama hep bı kacamagın var canım yaa. Azck dıkkat :KK34:
evett:KK43:
bu hafta cok dikkat edeceğim.söz.elimden geldiği kadar yani....

geçen hafta 61

bu hafta 59.9

fark 1.1

kaldı 800 gr aldığım kiloya
:KK9::KK9::KK24:
:KK9:cok güzel:)tebrikler burcu:KK16:
Cok sagol kaptancım :KK16:
Bu hafta benı artık lısteye alma ama , cunku sporda yaptıgım ıcın heralde cok ınceldım. Bırazdaha zayıflarsam zone olmus dıcekler :KK52:
Herkes ne bu hal dıyıp duruyo. Ben artık daha saglıklı menulerle sporla rutıne baglıyım dıyorum. Belki 1 kılo daha sadece verırım o da kılo alma payım:KK66:
:KK49:ayyy o günleri ben de görsem:KK31:

dün 8 mesaj yazdım.

ben kaçtım herkese ii günler!!!!!:KK16::KK16::KK16:

merhaba 13. takım..
VE EBRUUUUUUUU ne yaptın sen kuzum maşaaaaaaaallllaaaaaahhhhhhhhhhhh....harikasın tebrik ederim canım ya..:nazar::nazar::nazar:
takıma geri dönecektim ama sen mezun olacakmışsın..:KK43: kilom feci doğum sonrası ilk defa bu kadar kilo aldım..en son kaçla buradna ayrılmışım onuda unuttum..

Ya bılemedım kıı kaptancım yaa. Cok da zayıfladım yuzum coksun ıstemıyorum. Ama 55 ende 2 kılocuk kalmıs, kılo alma payı olarak verım mı onuda acaba , yok yok kaptancım kalım ben , ama lısteye alma benı yada al sen bılırsın :KK52::KK52::KK52:
Esra bu karar sana bağlı. Listeye girersen mezuniyet hakkı kazanırsın. Ama listeye girmek istemezsen mecburen kendi isteğiyle ayrıldı diyeceğim. Kararını ver canım. Listeye girmeden de takıma gelebilirsin sorun yok. Ama kararı senin vermen lazım. Sonuçta bir yarışma bu.

merhaba 13. takım..
VE EBRUUUUUUUU ne yaptın sen kuzum maşaaaaaaaallllaaaaaahhhhhhhhhhhh....harikasın tebrik ederim canım ya..:nazar::nazar::nazar:
takıma geri dönecektim ama sen mezun olacakmışsın..:KK43: kilom feci doğum sonrası ilk defa bu kadar kilo aldım..en son kaçla buradna ayrılmışım onuda unuttum..

Oy oy oy Kimler gelmiş. Hoş geldin Kuzucum.:KK16: Seni gördüğüme sevindim ama kilo almana üzüldüm. Benim çok az kaldı. Hatta bu hafta mezuniyet kiloma ulaştım. Büyük ihtimal haftaya ya da ondan sonraki haftaya mezun olacağım. Bu arada senin izin 6 ayı geçtiği için diskalifiye oldun kurallara göre. Ama istersen yine dönebilirsin. Ben takıma yeni bir kaptan bulana kadar mezun olsam da buralarda olacağım. Takımı yüzüstü bırakamam :KK14:

Esra bu karar sana bağlı. Listeye girersen mezuniyet hakkı kazanırsın. Ama listeye girmek istemezsen mecburen kendi isteğiyle ayrıldı diyeceğim. Kararını ver canım. Listeye girmeden de takıma gelebilirsin sorun yok. Ama kararı senin vermen lazım. Sonuçta bir yarışma bu.

O zaman hadı bu haftada lıstede olıyım kaptancım , haftaya allah kerım :KK34:

Gelelim benim bildirimime. Bugün hastalıktan dolayı mezun olmayı düşündüm ama nedense 60 olana kadar mezun olmak istemiyorum. Bir hafta daha devam edeyim takımla baktım hastalığım düzelmiyor haftaya mezun olabilirim.

Geçen haftaki kilom : 62.4

Bu haftaki kilom : 61.8

Fark : 0.6

:KK9::KK9::KK9:..............

***13. TAKIM 335. ETAP ***

canan456 (64.2/64/0.2/%0.31)
buseb (55.9/53.9/2/%3.58)
Mezun olan üye geri döndü Hedef: 48
evamaria (67.2/66.7/0.5/%0.74)
fndkkrdu (55.9/55.9/0/%0) Kilosu sabit
LAydLiNe (62.4/61.8/0.6%0.96)
mavera87 (64.5//%)
Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
mtrci (58.8/57.8/1/%1.70)

13.TAKIM ORTALAMASI:

Oy oy oy Kimler gelmiş. Hoş geldin Kuzucum.:KK16: Seni gördüğüme sevindim ama kilo almana üzüldüm. Benim çok az kaldı. Hatta bu hafta mezuniyet kiloma ulaştım. Büyük ihtimal haftaya ya da ondan sonraki haftaya mezun olacağım. Bu arada senin izin 6 ayı geçtiği için diskalifiye oldun kurallara göre. Ama istersen yine dönebilirsin. Ben takıma yeni bir kaptan bulana kadar mezun olsam da buralarda olacağım. Takımı yüzüstü bırakamam :KK14:

Hoş bulduk canım..Gerçekten harikasın azmin zaferiiiii...maşallah maşallah..Hasta olmuşsun çok geçmiş olsun ..bend e10 gündür hastalıkla uğraşıyorum..:KK43: faranjit artı sinüzit..
diskalifiyemi oda iyiyimiş :KK1: o zaman sil baştan yarışacağım..kilom kötü bende şoklardayım..takım işi gerçekten önemlii bunu biliyorum nasıl edeyim yeniden başvuru yerinemi yazayım ..sende oradan kap beni yer varsa tabi..öyle olarmiki..:KK9:
sen hemen gitmezsin zaten koruma işide var biliyorsun..:) :KK34:

Tuba senin için bildirim yapmadı diyorum. Sen ne dersin? Yoksa yazayım mı bu haftaki kilonu?

Hoş bulduk canım..Gerçekten harikasın azmin zaferiiiii...maşallah maşallah..Hasta olmuşsun çok geçmiş olsun ..bend e10 gündür hastalıkla uğraşıyorum..:KK43: faranjit artı sinüzit..
diskalifiyemi oda iyiyimiş :KK1: o zaman sil baştan yarışacağım..kilom kötü bende şoklardayım..takım işi gerçekten önemlii bunu biliyorum nasıl edeyim yeniden başvuru yerinemi yazayım ..sende oradan kap beni yer varsa tabi..öyle olarmiki..:KK9:
sen hemen gitmezsin zaten koruma işide var biliyorsun..:) :KK34:

Hayır canım niye başvuru yerine yazıyorsun. Sen 13. takım üyesisin. Sen döneceğim de yeter ki ben geri kalan kısmını hallederim. Sana da geçmiş olsun canım. :KK16:

ebrucugum ben listeye girebilcem mi haftaya?
Şimdilik bişey diyemeyeceğim Banu' cum. Bu hafta kilo aldın mesela. Versen daha iyi olurdu senin için. Haftaya performansını değerlendirip perşembe günü net bir cevap veririm sana. Sen nasıl bir yol izlemek istiyorsun diyet konusunda biliyorsun ki takıma girdikten sonra her hafta mutlaka kilo vermen lazım. :KK34:

Tubaaaa cevap bekliyorum kuzum senden? Seni bu hafta listeye alırsam ortalamamız çok kötü düşüyor.

X