Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:KK14::KK14::KK14:

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm :KK50:

kilom sabit :KK50:

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda :KK14:

boyun kaç canım ben yarın pirinç lapası detoksunu yapıcam 2 gun tavsıye ederım

Aman canım dikkat et o zaman kendine. Daha önce başarmış bir insan olarak çok iyi biliyorsun ki eğer gerçekten istersen başaracaksın. Sadece iste. Ben sana güveniyorum. :KK34:

inşş ebru çok istiyorum artık önümüzde kış zaten kışın daha rahat diyet yapılıyor
hergün kafamda onca soru o diyetmi bu dyetmi , karbonhidrat diyeti yapayım , yok ekmek hiç yemeyi , hep protein yiyim
oda olmadı başka formül ama bunlar düşünülürkende hergün yemeye devam:KK43:

sen naptın kilo bildirmi göremeidm ben?

kızlaaarrrrrrrrrr :KK52: günaydıııınnnnnnnnnnn :KK16:

önce kilo bildirimi yapıyorum hemeeen :KK51:

başlangıç:55.5
geçen hafta: 55.9
bu hafta:53.9
fark: 2kg

geçen hafta cumartesi 54.7 çıkmıştım. yani aslında 800 gr. verdim ama cuma baz alındığı için 2kg vermiş oluyorum kızlaaaar :))

:21::KK76::KK24:

geçen hafta cumartesi 54.7 çıkmıştım. yani aslında 800 gr. verdim ama cuma baz alındığı için 2kg vermiş oluyorum kızlaaaar :))

günaydın canım çok güzel bir sonuç bence

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu süpersinnnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Selamlar herkese, kızlar ben cok uzgunum, sınav doneminde beslenmem.cok duzensiz oldu, bazen kahvaltı yapamadım, tek kahve içtim, bazen aksam yemwgini gec yedim..
Simdie regl oldum, bide Onun şişkinliği eklendi, birazdan yazıcam kilomu:KK43:

:KK14::KK14::KK14:

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm :KK50:

kilom sabit :KK50:

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda :KK14:
Çok kötü olmuş bu sonuç canım yaaa :KK50: İki haftadır üst üste veremiyorsun. Ondan öncede + kilodaydın zaten. Bu hafta ne yap ne et kilo ver çünkü takım kurallarına göre üç hafta üst üste kilo veremeyen üye eleniyor. Bunun olmasını hiç istemem :26:

inşş ebru çok istiyorum artık önümüzde kış zaten kışın daha rahat diyet yapılıyor
hergün kafamda onca soru o diyetmi bu dyetmi , karbonhidrat diyeti yapayım , yok ekmek hiç yemeyi , hep protein yiyim
oda olmadı başka formül ama bunlar düşünülürkende hergün yemeye devam:KK43:

sen naptın kilo bildirmi göremeidm ben?
Bence yeme işini hemen bırak. Diyet olarak düşünme sağlıklı beslenmeye odaklan zaten kilolar kendiliğinden gidiyor. Ben sabahları hemen tartılmıyorum. Sabah kalkar kalkmaz tartılırsam ödemden dolayı fazla çıkıyor kilom. O nedenle biraz geç tartılıyorum.

Tebrik ediyorum seni Buse. Harika bir sonuç. Listeye girmek istiyor musun?

Gelelim benim bildirimime. Bugün hastalıktan dolayı mezun olmayı düşündüm ama nedense 60 olana kadar mezun olmak istemiyorum. Bir hafta daha devam edeyim takımla baktım hastalığım düzelmiyor haftaya mezun olabilirim.

Geçen haftaki kilom : 62.4

Bu haftaki kilom : 61.8

Fark : 0.6

***13. TAKIM 335. ETAP ***

canan456 (64.2///%)
buseb (55.9/53.9/2/%3.58)
Mezun olan üye yeniden yarışıyor
evamaria (67.2/66.7/0.5/%0.74)
fndkkrdu (55.9/55.9/0/%0) Kilosu sabit
LAydLiNe (62.4/61.8/0.6%0.96)
mavera87 (64.5//%)
mtrci (58.8/57.8/1/%1.70)

13.TAKIM ORTALAMASI:

Son düzenleme:
Gelelim benim bildirimime. Bugün hastalıktan dolayı mezun olmayı düşündüm ama nedense 60 olana kadar mezun olmak istemiyorum. Bir hafta daha devam edeyim takımla baktım hastalığım düzelmiyor haftaya mezun olabilirim.

tebriklerrr ebruuuu gidicekmsiin yani haftaya:KK43:(
mezun olmana sevinfim ama gitmsenn daha iyi olurdu hayırlısı olsun

demekki kfleksler kilo vermene engel olmadıı bendemi alsam acaba?

Çok kötü olmuş bu sonuç canım yaaa :KK50: İki haftadır üst üste veremiyorsun. Ondan öncede + kilodaydın zaten. Bu hafta ne yap ne et kilo ver çünkü takım kurallarına göre üç hafta üst üste kilo veremeyen üye eleniyor. Bunun olmasını hiç istemem :26:

Bence yeme işini hemen bırak. Diyet olarak düşünme sağlıklı beslenmeye odaklan zaten kilolar kendiliğinden gidiyor. Ben sabahları hemen tartılmıyorum. Sabah kalkar kalkmaz tartılırsam ödemden dolayı fazla çıkıyor kilom. O nedenle biraz geç tartılıyorum.

aaa sendemi benim gibisin benimd eödem oluyor cnm ama maslef kalkar kalkmaz tartılmak zorundayım :KK43:

ben ygs 5-6 ya giricem canım ben eşit ağırlıkçı olduğum için 1-2 beni ilgilendirmiyo :KK1:
ben dershaneye gittiğim için hepsini bir götürüyorum tarih türkçe mat vs hepsi bir gidiyo bakalım sonuç ne olacak.
bende spor yöneticiliği felan yazmayı düşünüyorum bakıcam ne özellikler istiyo diye

canım hırslıyım kaçamak vs hiçbiri yok. Şartlamıyorumda bu sabah tartıldım aynıyım :KK50:

duraklama yaşıyorsun sanırım. bunu hergün düzenli sporla ve bol yeşilçay la kırabilirsin. biz dukanda böyle yapıyorduk. 4 gün bu şekilde devam etmelisin. hatta dukan da 1 lt yeşilçay yapıp gün boyu sıcak soguk demeden içiyorduk. öyle diyordu. en önemlisi spor. yani 1 saatlik tempolu yürüyüşler...

sınavda da iyi bi şey yaparız inş :/

makarna olmamış canım sadece cuma öncesi :KK31:

ben onu 1 dilim ekmek yerine diye düşündüm yagsız tuzsuz olunca :26:

menüm

sabah 08.15 : 1 kk peynir
5 zeytin
1.5 dilim salam
1 yumurta
1 dilim ekmek (kepek )
1 bardak şekersiz çay

öğle : 15.00 : 1 tane rosto köfte
3 kaşık yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

akşam: hamsi
bol salata

su içiyorum hala 2.5 ltre olur

çok güzel :nazar:

haklısın ama wallah sekerım dustu artık :KK9::KK9::KK9: butun haftayı ac gecırdım:KK43:

kıyamam yaaa :KK9:

Selamlar herkese...

Eve yeni geldim.. Lazer epilasyona başladım bugünnn.. İnşallah sonuç güzel olur :)

ben de eskiden gitmiştim ama yarım bıraktım. parayı da peşin vermiştim :KK53: uzaktaydı merkez gidemedim kışın :KK1:

benim sıkıntımm yok canım şu an sadece mat ve cografya görüyorum ama cografya hep ezber ve hiç hatırlamıoyrum desem yeridir

ben dengeleyemicem diye korkuyorum kuzum ya

geçmiş olsun kuzucum menün bana hep az geliyo

mkarna dışında iyiymiş cnm cuma öncesi olmamış

afiyet olsn cnm

olumsuz düşünce yaratmaaaaaa :KK19:

olmamış sedacım biliyorsun zaten

dengeleriz inş :26:

makarnayı ekmek diye yemiştim kızlar 2 kaşıkcık cok canım cekmişti:26:

canim barbunya yemissin bgün 2 kez, büyük ihtimalle yarin sende sislik olacak. yinede istedigin sonucu alirsin insallah :KK66:

ben cok heyecanliyim:KK53:

canim su cok iyi. ben suyu daah cok tükettigimde ertesi gün cok daha az oluryor kilom tartida. buna ragmen birtürlü 2,5ltyi dolduramiyorum.

ohh süper iyi yaptin canim. ip atlamak cok iyi acayip terletiyor ve vücudundaki bütün kaslar calisiyor hicte düsünüldügü gibi kolay bir spor degil ip atlamak :KK9:

bir dinleyeyim dedim bir girdim 3 sarkisini dinledim cok komigime gitti sarkilar :KK9::KK9::KK9: yalniz o duvagin altindaki surati ben merak etmistim göstermediler :KK9::KK9:

taniyorum bu olayi cok fena :KK47:

taniyorum o sinav varken laptopa girdiginde dersini aldatiyormussun gibi vicdan yapma hissini :KK9::KK9::KK9:
Allah kolaylik ve zihin acikligi versin canim :KK19:

menü cok güzel cok begendim ama cuma öncesi barbunya olmamaliydi canim.

rosto köfte nasil birsey?

eger hamsi tavada kizartma degilse güzel menp.
afiyet olsun.

hayirlis olsun bende lazer epilasyon yaptiriyorum fakat uzuuun zamandir gidemedim maddi acidan dolayi. burada cok pahali ne yazik ki, her seansta variyetim gidiyor :KK9::KK9::KK9: zamanim oldugunda calisip para kazanip gitmeliyim yine :KK31:

toplam kac ekmek canim?
lahmacun cok fena olmus canim, bizimde bugün lahmacun vardi inan kendimi onlari görünce zor tuttum.
sonra düsündüm yiyicem pisman olucam diyetimi bozucam sonra yine corap sökügü gibi ye bisey olmaz diyip yemeler yemeler sonra yine kilo alma. sonra yine ben niye yaptim diyip diyete baslama. ölme essegim ölme artik bir dur demek gerekiyor.

bilmiyordum barbunyanın şişireceğini. nohut diye aklımda kalmış o :26: zaten evde yiyecek başka bir şey de yoktu ondan onu yedim dün hep :KK53:

ip atlama gercekten cok kısa zamanda cok etkili bi spor. 100 kez atladım yere yıgılacaktım 2 dk içinde :KK1:

Kizlar benim okuldan bir arkadasim var kendisine ondan daha yüksek sömestrde oldugum icin dersleri daha cabuk bitirebilmesi icin ögüt veriyordum.
Kendisi de cok tesekkür etmisti, o sekilde yol izleyecegini söylemisti.
Bende kizi düsünerek bir haber aldigimda, sinav tarihlerini ögrenince bu sinava veya bu derse gir bendede notlar var ve sinav icin özetler var alabilirsin filan diye sms atiyordum. Bir kezde onun haberi oldugu bir tarihi sormak icin sms attim.
Haber vermek icin ve 1kez soru sormak icin toplam 5sms filan attim bu zaman icinde.
Bu kiz hic cvp yazmadi, benimde derslerim bittigi icin onu görmüyorum, zaten derslerimizde ayni degildi ben yüksek sömestrde oldugum icin.
Bende bosverdim onun iyiligi icin bilgiler yaziyordum, baktimki bir tesekkür bile yazmiyor biraktim.
Ki bu kizin elinden telefonu asla düsmezdi, sürekli telefon elinde biri abartili sekilde.
Neyse belki yine numarasini degistirmistir diyip yine iyi niyetli düsünmeye calistim.
Fakat bugün bana sms yazmis ve numara ayni, üstelik baskasinin numarasini sormak icin yazmis.
Bunu okuyunca nedense sinirlendim, muhattapda olmak istemedigim icin hicbirsey yazmadim.
Ben cabuk vicdan yapan biriyim fakat 5smsi filan kale almayan biri neden baskasinin numarasini sormak icin bana yaziyor,
ben okadar sms attim bilgi aktarmaya calistim iyiligi icin, bir tesekkür bile etmedi.

Siz olsaydiniz cevap verirmiydiniz napardiniz?

canım arkadaşlar da demiş, hiç muhattap olma :KK34:

kavurma konusunda canım hep sebze yıyorum ben menulerımı takıp edıyorsan gorursun.proteın nıyetıne ve cok az yedım,sen de uc catal ben dıyeyım 4 catal kadar.saatı konusunda ıse haklısınız

canım ben once k flex meyvelı yıyordum ama devam edemedım evde yarım paket daha var.onu bırakıp nestle nesfit tam buğday ve pirinç gevreğine başladım.o daha ıyı geldı bana sanırım sade oldugu ıcın.tadı da guzel,ve sabahları yenebılıyor,oglene kadar tok tutuyor,ara bile yapmıyorum,gozum gormuyor zaten yıyecek.

hımm anladım canım ama proteini yumurtadan al yağda kavrulmuş kavurma iyi değil diyette. hem yumurta cok doyurucu :KK31:

şu nesfitten ben de almalıyım valla :KK55:

Kızlar ben çok kötü hastalandım yine. Boğazım felaket ağrıyor. Minik kuzudan kan aldılar daha doğrusu alamadılar bas bas bağırdı yavrum. Çok canım yandı onu öyle görünce. İyice hastalandım. Merak etmeyin diye haber vereyim dedim. İlaç içtim şimdi inşallah sabaha biraz düzelirim. İyi geceler herkese.

geçmiş olsun ikinize de kaptancım :KK31:

kizlar kendimi asure konusunda coook tuttum. buzdolabini acinca ilk gözüme o ilisiyor.
yarin kahvaltida sicak cay icip üzerine 1 kase degil ama 2-3 kasik asure yicem, yoksa aksam eve geldigimde cok zorlaniyorum. dün aksamda bu aksamda aklim buzdolabindaki asurede. pis bogazlilik mi var ne :KK53::KK53:

sen ne diyorsun ben dün aksam saat 8 de bi kase aşure yedim. utandım buraya da gelip diyemedim :18:

Bana günde 2 kere süt ve 4 porsiyon meyve vermişti de.. Pek örnek bir menü olmayacak sanırım devam edersem. Ama denemeyi çok istiyorum

Bayılıyorum sabah spor yapanlaraaa :)

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım, beni de uyarmışlar, barbunda şişkinlik yapabilir..

Afiyet olsun canımm

Afiyet olsun canım, endişelenme iyi düşün iyi olsun :)

Özür dilerim kızlar.. :KK43:

Afiyet olsun canımm

Ben de 3 sene önce bir gitmiştim, anca şimdiye kısmet oldu tekrar gitmek.. Uygun bir fiyata anlaştım ve peşin değil taksitle ödeyeceğim..

Seni çooook tebrik ederim, ben dayanamadım sen başarmışsınn.. faydasını da yarın göreceksin inşallah

Verme dicem ama iyi niyetli bir kız olduğuna inanıyorsan, belki bir sebepten mesajlarını almamıştır? Cevap atıp sorabilirsin bence.. sana 5 mesaj attım görmedin mi diye?

Çok geçmiş olsun ebrucummm :KK43:

sağ ol tatlıım :KK16:
bütün gün metabolizmayı çalıştırıyor hem de sabah yapıncaa :KK76:

gecen hafta 67.2
bu hafta 66.7
fark 500 gr.

olsun hıc yoktan ıyıdırEn Büyük KK

Eki Görüntüle 861599

tebrik ederim canım süper sonuuçç :KK9:

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

tebrikler harikaaaaaa :KK9:

merhaba ben spor yapamıyorum neden dersen çünkü çalışma saatleirm çok uzun :KK43:
eve gittigimde saat 7:30 oluyor akşam 2 çocuk yedir, ilgilen , uyut derken saat 9 ertesigüne yemek yap evi topla derken saat 12 ve ben bitmiş oluyorum malesef:KK43:((( ama diyet konusund aartık daha dikkatli olucma eskisi gibiii

GEÇMİŞ OLSUN CNMMMM

,
tebrikler yasmeincim gözün aydın bak haftaya 7 leri görüceksin ne güzel

canım ben dün 100 kez toplam 2 dk ip atladım nasıl terledim anlatamam. bu kadar vaktin yoksa ip atla ve sonuçları gör :KK66: başka spora gerek bile yok. :KK34:

hem sarkabilirsin sen tivker ına baktım 90 kilo ile başlamışsın. mutlaka kendine zaman yaratmalı ve spor yapmalısın sonra çok üzülürsün :26:

kilo bildiirmi
geçen hafta :70,6
bu hafta :72,2
gelen :1600

reglim 4 gün geçti ve ben reglim gecikinc eçok fazla şişiriyorum
ha bu arada tabiki irademe sahip olamayıp saçma sapanda yedim :KK43:

eyvah eyvaaahhh :KK50:
bu hafta cok dikkat et de kilolar üstüne yapışmasın geldiği gibi gitsin canım :KK31:

ben zaten pko hastasıyım yeme düzenim degişip kilo almaya başlayınca reglileirme düzeni kaçıyor malesef bugünden itibaren
sıkı bir diyet programına gaçicem inşş:KK43:

yoksa hortlayacak benim pko:KK43:

çok geçmiş olsun canım. evet başla diyete güzelce :KK31:

günaydın canım çok güzel bir sonuç bence

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu süpersinnnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

teşekkürler kızlaaarrr :KK16:

Gunaydın kızlarrrr

Gecen hafta: 58,8
Bu hafta: 57,8

:KK52:

tebrik ederim çok güzeeeeeeeeellllll :KK9:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş için hazırlanmam lazım. İş yerinde görüşmek üzere :KK3:

duraklama yaşıyorsun sanırım. bunu hergün düzenli sporla ve bol yeşilçay la kırabilirsin. biz dukanda böyle yapıyorduk. 4 gün bu şekilde devam etmelisin. hatta dukan da 1 lt yeşilçay yapıp gün boyu sıcak soguk demeden içiyorduk. öyle diyordu. en önemlisi spor. yani 1 saatlik tempolu yürüyüşler...

sınavda da iyi bi şey yaparız inş :/

ben onu 1 dilim ekmek yerine diye düşündüm yagsız tuzsuz olunca :26:

çok güzel :nazar:

kıyamam yaaa :KK9:

ben de eskiden gitmiştim ama yarım bıraktım. parayı da peşin vermiştim :KK53: uzaktaydı merkez gidemedim kışın :KK1:

dengeleriz inş :26:

makarnayı ekmek diye yemiştim kızlar 2 kaşıkcık cok canım cekmişti:26:

bilmiyordum barbunyanın şişireceğini. nohut diye aklımda kalmış o :26: zaten evde yiyecek başka bir şey de yoktu ondan onu yedim dün hep :KK53:

ip atlama gercekten cok kısa zamanda cok etkili bi spor. 100 kez atladım yere yıgılacaktım 2 dk içinde :KK1:

canım arkadaşlar da demiş, hiç muhattap olma :KK34:

hımm anladım canım ama proteini yumurtadan al yağda kavrulmuş kavurma iyi değil diyette. hem yumurta cok doyurucu :KK31:

şu nesfitten ben de almalıyım valla :KK55:

geçmiş olsun ikinize de kaptancım :KK31:

sen ne diyorsun ben dün aksam saat 8 de bi kase aşure yedim. utandım buraya da gelip diyemedim :18:

sağ ol tatlıım :KK16:
bütün gün metabolizmayı çalıştırıyor hem de sabah yapıncaa :KK76:

tebrik ederim canım süper sonuuçç :KK9:

tebrikler harikaaaaaa :KK9:

canım ben dün 100 kez toplam 2 dk ip atladım nasıl terledim anlatamam. bu kadar vaktin yoksa ip atla ve sonuçları gör :KK66: başka spora gerek bile yok. :KK34:

hem sarkabilirsin sen tivker ına baktım 90 kilo ile başlamışsın. mutlaka kendine zaman yaratmalı ve spor yapmalısın sonra çok üzülürsün :26:

eyvah eyvaaahhh :KK50:
bu hafta cok dikkat et de kilolar üstüne yapışmasın geldiği gibi gitsin canım :KK31:

çok geçmiş olsun canım. evet başla diyete güzelce :KK31:

teşekkürler kızlaaarrr :KK16:

tebrik ederim çok güzeeeeeeeeellllll :KK9:

buse ben hep düzneli spor yaptım cnm zaten yoksa keisnlikle sarkardır 30 kiloya yakın veridm ama hiç sarkmam yok
çünkü hep spor yaptımm:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
şuan kış dönemi oldugu için yapamıyorum..
şuan ben sana durmumu anlatamam çünkü sne bekarsın , bi kez çalışmıyorusn ve iki çocuklu degilsin duşa girmeye bile zman bulamıyor insan bazennn...

yeşil çayı naısl yapıyorusnuz dukand aben mesela şimdi 400 cc lik bi kupaya bir sallma yeşil çay atıyorum yarımd alimon sogutup içiyorum direk
evdeykenn 1 lt ye hazırlardım

evet eveet eeveeeetttttttttttt :KK52:

tebrikler kaptan çok güzeeeelll :KK9: kaptan bence sen 57 olana kadar falan gitme ne dersin :KK23: gitme kaptan gitmeeeeeeeeeeeee :KK52:

Baslangıc 75
gecen hafta 64.5
bu hafta 65.7
fark +1200
:KK43:
beni izne ayırabilirsin kaptan, duzene girmem lazım tekrar. Cok uzgunum:KK43:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş için hazırlanmam lazım. İş yerinde görüşmek üzere :KK3:

görüşrüz kaptan :KK3:

buse ben hep düzneli spor yaptım cnm zaten yoksa keisnlikle sarkardır 30 kiloya yakın veridm ama hiç sarkmam yok
çünkü hep spor yaptımm:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
şuan kış dönemi oldugu için yapamıyorum..
şuan ben sana durmumu anlatamam çünkü sne bekarsın , bi kez çalışmıyorusn ve iki çocuklu degilsin duşa girmeye bile zman bulamıyor insan bazennn...

yeşil çayı naısl yapıyorusnuz dukand aben mesela şimdi 400 cc lik bi kupaya bir sallma yeşil çay atıyorum yarımd alimon sogutup içiyorum direk
evdeykenn 1 lt ye hazırlardım

bir an ekrandan fırlayıp beni dövüceksin sandım :KK53:

100 kez ip atlamak 2 dk sürüyor. ben bunu dün yaptım ondan zamansızlık deyince sana iyi niyetimden söyledim. :26: bir de benim seni anlamam için senin gibi evli cocuklu ve calısan biri olmam gerekmez. empati yeteneğine sahibim allaha şükür :KK34:

senin için çok sevindim çok güzel kilo vermiş ve sarkmamışsın, çok büyük başarı bu bence :KK42:

yeşil çayı 1 fincana 1 tatlı kaşığı olarak. bunu hesaplayıp ona göre yapıyorum ben. dukanda yeşilçay tarifi yok. limon falan da sıkmıyorum. öylece içiyorum :KK31: gerçi bayaadır içmiyorum ama olsun :KK1:

X