Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

görüşrüz kaptan :KK3:

bir an ekrandan fırlayıp beni dövüceksin sandım :KK53:

100 kez ip atlamak 2 dk sürüyor. ben bunu dün yaptım ondan zamansızlık deyince sana iyi niyetimden söyledim. :26: bir de benim seni anlamam için senin gibi evli cocuklu ve calısan biri olmam gerekmez. empati yeteneğine sahibim allaha şükür :KK34:

senin için çok sevindim çok güzel kilo vermiş ve sarkmamışsın, çok büyük başarı bu bence :KK42:

yeşil çayı 1 fincana 1 tatlı kaşığı olarak. bunu hesaplayıp ona göre yapıyorum ben. dukanda yeşilçay tarifi yok. limon falan da sıkmıyorum. öylece içiyorum :KK31: gerçi bayaadır içmiyorum ama olsun :KK1:

yokk ya niye dövüyüm ahahah:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yani ip atlamak firkri güzelde alt üstt doluu olunca imkansızz
2 gün koşu bandı kullandım ses geliyor diye
geç saaate şikayet geldii ....

binada spor salonu var faliete geçicek inşşş bu yaza kadar geçmjese bileee
twist var onu kullnıcma balkond atek çare...

Baslangıc 75
gecen hafta 64.5
bu hafta 65.7
fark +1200
:KK43:
beni izne ayırabilirsin kaptan, duzene girmem lazım tekrar. Cok uzgunum:KK43:

ahaa benimgibiin sende
nacizane fikrimi sölüyüm egerki izne ayrılırsan çok slarsın kendini
busneinde dediig gibi bu hafta diyete asılll benceede

gecen hafta 72.3kg (listedeki hafta 72.0kg)
bugün 70.2kg

fark 2,1kg

coook memnunum sonuctan kizlar azcik yiyim bisey olmaz demedim, kendimi tuttum ve mükemmel sonuc. insallah bundan sonraki haftalarda böyle olur 6li sayilara coooook az kaldiiii

gecen hafta 67.2
bu hafta 66.7
fark 500 gr.

olsun hıc yoktan ıyıdırEn Büyük KK

Eki Görüntüle 861599

:KK9::KK9::KK9:

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

ödem gitmiştir canımmm :KK9:

kilo bildiirmi
geçen hafta :70,6
bu hafta :72,2
gelen :1600

reglim 4 gün geçti ve ben reglim gecikinc eçok fazla şişiriyorum
ha bu arada tabiki irademe sahip olamayıp saçma sapanda yedim :KK43:

:KK9::KK9:

kızlaaarrrrrrrrrr :KK52: günaydıııınnnnnnnnnnn :KK16:

önce kilo bildirimi yapıyorum hemeeen :KK51:

başlangıç:55.5
geçen hafta: 55.9
bu hafta:53.9
fark: 2kg

geçen hafta cumartesi 54.7 çıkmıştım. yani aslında 800 gr. verdim ama cuma baz alındığı için 2kg vermiş oluyorum kızlaaaar :))

:21::KK76::KK24:

bravaaaa bravaaa :KK9::KK9:

Gunaydın kızlarrrr

Gecen hafta: 58,8
Bu hafta: 57,8

:KK52:

gecen hafta 72.3kg (listedeki hafta 72.0kg)
bugün 70.2kg

fark 2,1kg

coook memnunum sonuctan kizlar azcik yiyim bisey olmaz demedim, kendimi tuttum ve mükemmel sonuc. insallah bundan sonraki haftalarda böyle olur 6li sayilara coooook az kaldiiii

owwwww :KK9::KK9:

tubayı kınıyorum hemde büyük büyükkk :KK47::KK47:

Harikasın Esraaaaaaaaa kocaman tebrikler :nazar::KK9:

Cok sagol kaptancım :KK16:
Bu hafta benı artık lısteye alma ama , cunku sporda yaptıgım ıcın heralde cok ınceldım. Bırazdaha zayıflarsam zone olmus dıcekler :KK52:
Herkes ne bu hal dıyıp duruyo. Ben artık daha saglıklı menulerle sporla rutıne baglıyım dıyorum. Belki 1 kılo daha sadece verırım o da kılo alma payım:KK66:

yokk ya niye dövüyüm ahahah:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yani ip atlamak firkri güzelde alt üstt doluu olunca imkansızz
2 gün koşu bandı kullandım ses geliyor diye
geç saaate şikayet geldii ....

binada spor salonu var faliete geçicek inşşş bu yaza kadar geçmjese bileee
twist var onu kullnıcma balkond atek çare...

valla senin işin zormuş. bizim alt boş ondan ip atlayabiliyorum ben. bu hiç aklıma gelmemişti :KK1:

:KK9::KK9::KK9:

ödem gitmiştir canımmm :KK9:

:KK9::KK9:

bravaaaa bravaaa :KK9::KK9:

owwwww :KK9::KK9:

tubayı kınıyorum hemde büyük büyükkk :KK47::KK47:

teşekkürler burcuuu :KK16:

geçen hafta 61

bu hafta 59.9

fark 1.1

kaldı 800 gr aldığım kiloya
:KK9::KK9::KK24:

vuhuuu harikaaaaa :KK9:

Kizlar merhaba, kilom 76,5 buaralar cok artiya ciktim insallah bundan sonra hic olmayacak..

inşallah sedacım :KK34: haftaya vermiş olursun bence dikkat edincee, üzülmee :KK31:

temizlik yapcam kızlar sonra epilasyon yapmayı düşünüyorum maske yapcam filan ne çok işm var bugn yaaaa :KK14:

eski evimdeki alt komşum çok samimi bi ark ve göz yumuryorduk birbirimize buraya yeni taşındım:KK43:
birde eski evimin ön tarafı ve arka tarfaı yürüyüş parkuruydu yürürdümm sürekli ahh ahhhhh
şimdi bacaklarım kalınlaştı , selületleirm arttı kalçam , totommm büyüüdü pöfffff
haziranda 64 kiloyu begenmezken şimdi nerelerdeyimmmm

eski evimdeki alt komşum çok samimi bi ark ve göz yumuryorduk birbirimize buraya yeni taşındım:KK43:
birde eski evimin ön tarafı ve arka tarfaı yürüyüş parkuruydu yürürdümm sürekli ahh ahhhhh
şimdi bacaklarım kalınlaştı , selületleirm arttı kalçam , totommm büyüüdü pöfffff
haziranda 64 kiloyu begenmezken şimdi nerelerdeyimmmm

sorma canım ben de mayısta 48,4 tüm ne hale geldim :KK5: ama yine vercez kurtulcaz bu kilolardan inşallah :KK14:
benim oturduğum yerde hiç yürüme yeri yok, insanı da iyi değil yürünmez yani. o yüzden ben sporumu hep evde yaptım, hala da öyle yapıyorum. ne güzel olurdu yürüme parkuru falan olsa. :26: yakında taşınıcaz 1-2 ay içinde. orası kücük bi site. bayaa küçük ama yürünür yani :KK31: o zaman ben de yürürüm gönlümce :KK76:

Esra senin hedef kilonu 55 yazmışız canım. Şuanda mezuniyeti haketmiyorsun. Ne yapalım sen karar ver. Kendi isteğiyle ayrıldımı diyeyim.? Acil cevap bekliyorum senden.

selam !!!
başlangıç 66
geçen hafta 64.2
bu hafta:64.00

:KK49:ayyyy kızlar + çıkacağım diye cok korkmuştum.200 gr a şükrediyorum bu hafta.o kadar kaçamağa rağmen.bir de şu işi doğru düzgün yapsammmm...:KK31:

tuba naptın sen :KK53: asıl diyete asıl. bitsin şu iş kurtul :KK53:

cezalandır kendini bu hafta hiç kaçamaksız devam tuba En Büyük KK

ahaa benimgibiin sende
nacizane fikrimi sölüyüm egerki izne ayrılırsan çok slarsın kendini
busneinde dediig gibi bu hafta diyete asılll benceede

İzne ayrılmayı listeyi kotu etkilemiş olmayayım bu hafta diye istedim kızlar..
sonucum felaket, motivasyonumu yitirdim, birde takımı batırmayayım diye...

Esra senin hedef kilonu 55 yazmışız canım. Şuanda mezuniyeti haketmiyorsun. Ne yapalım sen karar ver. Kendi isteğiyle ayrıldımı diyeyim.? Acil cevap bekliyorum senden.

Ya bılemedım kıı kaptancım yaa. Cok da zayıfladım yuzum coksun ıstemıyorum. Ama 55 ende 2 kılocuk kalmıs, kılo alma payı olarak verım mı onuda acaba , yok yok kaptancım kalım ben , ama lısteye alma benı yada al sen bılırsın :KK52::KK52::KK52:

selam !!!
başlangıç 66
geçen hafta 64.2
bu hafta:64.00

:KK49:ayyyy kızlar + çıkacağım diye cok korkmuştum.200 gr a şükrediyorum bu hafta.o kadar kaçamağa rağmen.bir de şu işi doğru düzgün yapsammmm...:KK31:

Aynen oyle canım, kacamakları bı kessen varya uffffffff sen bıle ınanmıcak kılomverme hızına :) azcık ırade

:KK50: askolsunnnn esra

gecen hafta 67.2
bu hafta 66.7
fark 500 gr.

olsun hıc yoktan ıyıdırEn Büyük KK

Eki Görüntüle 861599
tebrikler canım:))):KK9:
geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:
ayyy süpersin:KK9::KK9::KK9:
:KK14::KK14::KK14:

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm :KK50:

kilom sabit :KK50:

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda :KK14:
vucud ideal kilosuna yaklaştıkça daha kolay veriyor di mi..
benim de hayalimdeki kilodasın canım.
ama senin hayallerin önemli tabi:))
kızlaaarrrrrrrrrr :KK52: günaydıııınnnnnnnnnnn :KK16:
önce kilo bildirimi yapıyorum hemeeen :KK51:

başlangıç:55.5
geçen hafta: 55.9
bu hafta:53.9
fark: 2kg

geçen hafta cumartesi 54.7 çıkmıştım. yani aslında 800 gr. verdim ama cuma baz alındığı için 2kg vermiş oluyorum kızlaaaar :))

:21::KK76::KK24:

:nazar:ikişer ikişer gidiyor maşallah!!!!!

Aynen oyle canım, kacamakları bı kessen varya uffffffff sen bıle ınanmıcak kılomverme hızına :) azcık ırade

ayyyy evet bu hafta yapmam lazım artık:):KK50:
yoksa bu diyet ömür boyu sürecek.200gr 200gr olmaz ki canım.millet 2 şer 2şerveriyor.:nazar:
sizi görünce motive oluyorum:)))):KK9::KK9::KK9:

X