Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

benim sıkıntımm yok canım şu an sadece mat ve cografya görüyorum ama cografya hep ezber ve hiç hatırlamıoyrum desem yeridir

ben dengeleyemicem diye korkuyorum kuzum ya

geçmiş olsun kuzucum menün bana hep az geliyo

mkarna dışında iyiymiş cnm cuma öncesi olmamış

afiyet olsn cnm

olumsuz düşünce yaratmaaaaaa :KK19:

olmamış sedacım biliyorsun zaten

Haklısın canım o yuzden suan aclıkdan olmek uzereyımmm:KK52:

Herkese iyi gecelerrr, güzel sonuçlar dilerim yarın içinnn:KK54:

iyi geceler canim insallah.

Bana günde 2 kere süt ve 4 porsiyon meyve vermişti de.. Pek örnek bir menü olmayacak sanırım devam edersem. Ama denemeyi çok istiyorum

Bayılıyorum sabah spor yapanlaraaa :)

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım, beni de uyarmışlar, barbunda şişkinlik yapabilir..

Afiyet olsun canımm

Afiyet olsun canım, endişelenme iyi düşün iyi olsun :)

Özür dilerim kızlar.. :KK43:

Afiyet olsun canımm

Ben de 3 sene önce bir gitmiştim, anca şimdiye kısmet oldu tekrar gitmek.. Uygun bir fiyata anlaştım ve peşin değil taksitle ödeyeceğim..

Seni çooook tebrik ederim, ben dayanamadım sen başarmışsınn.. faydasını da yarın göreceksin inşallah

Verme dicem ama iyi niyetli bir kız olduğuna inanıyorsan, belki bir sebepten mesajlarını almamıştır? Cevap atıp sorabilirsin bence.. sana 5 mesaj attım görmedin mi diye?

Çok geçmiş olsun ebrucummm :KK43:

tesekkür ederim canim insallah böyle dvm eder. cünkü ben önce baya bir güzel dikkat ediyorum sonra kendimi bir saliyorum off cok fena :KK47::KK47:

öyle mi yapsam bilemedimki :26:

gecen hafta 67.2
bu hafta 66.7
fark 500 gr.

olsun hıc yoktan ıyıdırEn Büyük KK

$66.7.jpg

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

canım niye kendini aynı kiloya programlıyorsun? düşünce çok önemli diyette. sen kilo verdin belki de karamsar olma :KK19:

diyetine uydugun halde mi kilo veremiyorsun bu arada?

sorma canım pc başına geçince bana da öyle geliyor. :KK50: ama ikisini de dengelemeye çalışıyorum. :KK31:

canım öyle düşünme. belki de vermişsindir. nasılsa bu dönem geçici sonrasında kilo vermeye devam ediceksin üzülme, diyetine uy spor yapmaya çalış yeter :KK19:

merhaba ben spor yapamıyorum neden dersen çünkü çalışma saatleirm çok uzun :KK43:
eve gittigimde saat 7:30 oluyor akşam 2 çocuk yedir, ilgilen , uyut derken saat 9 ertesigüne yemek yap evi topla derken saat 12 ve ben bitmiş oluyorum malesef:KK43:((( ama diyet konusund aartık daha dikkatli olucma eskisi gibiii

Kızlar ben çok kötü hastalandım yine. Boğazım felaket ağrıyor. Minik kuzudan kan aldılar daha doğrusu alamadılar bas bas bağırdı yavrum. Çok canım yandı onu öyle görünce. İyice hastalandım. Merak etmeyin diye haber vereyim dedim. İlaç içtim şimdi inşallah sabaha biraz düzelirim. İyi geceler herkese.

GEÇMİŞ OLSUN CNMMMM

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

,
tebrikler yasmeincim gözün aydın bak haftaya 7 leri görüceksin ne güzel

kilo bildiirmi
geçen hafta :70,6
bu hafta :72,2
gelen :1600

reglim 4 gün geçti ve ben reglim gecikinc eçok fazla şişiriyorum
ha bu arada tabiki irademe sahip olamayıp saçma sapanda yedim :KK43:

merhaba ben spor yapamıyorum neden dersen çünkü çalışma saatleirm çok uzun :KK43:
eve gittigimde saat 7:30 oluyor akşam 2 çocuk yedir, ilgilen , uyut derken saat 9 ertesigüne yemek yap evi topla derken saat 12 ve ben bitmiş oluyorum malesef:KK43:((( ama diyet konusund aartık daha dikkatli olucma eskisi gibiii

GEÇMİŞ OLSUN CNMMMM

,

kilo bildiirmi

ayyy inan canım benımde 1 gun gectı ama her yerımı şiş hissediyorum offff olsaydık iyiydi :KK52::KK52::KK52:

Kızlar ben çok kötü hastalandım yine. Boğazım felaket ağrıyor. Minik kuzudan kan aldılar daha doğrusu alamadılar bas bas bağırdı yavrum. Çok canım yandı onu öyle görünce. İyice hastalandım. Merak etmeyin diye haber vereyim dedim. İlaç içtim şimdi inşallah sabaha biraz düzelirim. İyi geceler herkese.

canım cok gecmiş olsun umarım daha ıyısındır

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

Çok güzel bir sonuç canım tebrik ederim. İnşallah haftaya da güzel bir sonuç gelir. Ama biliyorsun ki ilk hafta genelde olan ödem çözülüyor. Bu hafta daha dikkatli olman lazım. :KK34:

GEÇMİŞ OLSUN CNMMMM

,
Çok teşekkürler Banu' cum. :KK16:

kilo bildiirmi

Büyük ihtimal bunun nedeni ödemdir. İnşallah haftaya çok güzel bir sonuç alırsın.

canım cok gecmiş olsun umarım daha ıyısındır

Teşekkürler Yasemin' cim. :KK16: Dün akşam dayanamadım antibiyotik aldım. Şimdi düne göre biraz daha iyiyim ama ilaç almasam eminim çok kötü olacağım. İlaçtan nefret ediyorum ama bu hastalık ilaç alınmadan geçmiyor.

Çok güzel bir sonuç canım tebrik ederim. İnşallah haftaya da güzel bir sonuç gelir. Ama biliyorsun ki ilk hafta genelde olan ödem çözülüyor. Bu hafta daha dikkatli olman lazım. :KK34:

ewet canım kesınlıkle sudan gıtmıstır o ıkı kılo

kızlar bırde benımde en kısa zamanda dıjıtal tartıya ıhtıyacım var en kısa surede temın etmem gerekıyor

ben zaten pko hastasıyım yeme düzenim degişip kilo almaya başlayınca reglileirme düzeni kaçıyor malesef bugünden itibaren
sıkı bir diyet programına gaçicem inşş:KK43:

yoksa hortlayacak benim pko:KK43:

***13. TAKIM 335. ETAP ***

canan456 (64.2///%)
evamaria (67.2/66.7/0.5/%0.74)
fndkkrdu (55.9///%)
LAydLiNe (62.4//%)
mavera87 (64.5//%)
mtrci (58.8//%)

13.TAKIM ORTALAMASI:

ben zaten pko hastasıyım yeme düzenim degişip kilo almaya başlayınca reglileirme düzeni kaçıyor malesef bugünden itibaren
sıkı bir diyet programına gaçicem inşş:KK43:

yoksa hortlayacak benim pko:KK43:

Aman canım dikkat et o zaman kendine. Daha önce başarmış bir insan olarak çok iyi biliyorsun ki eğer gerçekten istersen başaracaksın. Sadece iste. Ben sana güveniyorum. :KK34:

:KK14::KK14::KK14:

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm :KK50:

kilom sabit :KK50:

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda :KK14:

:KK14::KK14::KK14:

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm :KK50:

kilom sabit :KK50:

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda :KK14:

kilonnn süper yaaa hayalimdeki kilo daha niye vermeye çalışıyosun ki?

X