Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Haklısın canım o yuzden suan aclıkdan olmek uzereyımmm

Herkese iyi gecelerrr, güzel sonuçlar dilerim yarın içinnn

iyi geceler canim insallah.

tesekkür ederim canim insallah böyle dvm eder. cünkü ben önce baya bir güzel dikkat ediyorum sonra kendimi bir saliyorum off cok fena

öyle mi yapsam bilemedimki :26:

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

merhaba ben spor yapamıyorum neden dersen çünkü çalışma saatleirm çok uzun
eve gittigimde saat 7:30 oluyor akşam 2 çocuk yedir, ilgilen , uyut derken saat 9 ertesigüne yemek yap evi topla derken saat 12 ve ben bitmiş oluyorum malesef((( ama diyet konusund aartık daha dikkatli olucma eskisi gibiii

GEÇMİŞ OLSUN CNMMMM

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

kılzar ya benım dun adet gunumdu ama olmadım ve sabahta wcye gıtmeden tartıldım ben daha fazla beklıyodum :26::26::26::26:

,
tebrikler yasmeincim gözün aydın bak haftaya 7 leri görüceksin ne güzel

kilo bildiirmi
geçen hafta :70,6
bu hafta :72,2
gelen :1600

reglim 4 gün geçti ve ben reglim gecikinc eçok fazla şişiriyorum
ha bu arada tabiki irademe sahip olamayıp saçma sapanda yedim

kilo bildiirmi

ayyy inan canım benımde 1 gun gectı ama her yerımı şiş hissediyorum offff olsaydık iyiydi

canım cok gecmiş olsun umarım daha ıyısındır

geçen hafta 82

bu hafta 80

toplam giden 2 kilo

Çok güzel bir sonuç canım tebrik ederim. İnşallah haftaya da güzel bir sonuç gelir. Ama biliyorsun ki ilk hafta genelde olan ödem çözülüyor. Bu hafta daha dikkatli olman lazım.

Çok teşekkürler Banu' cum.

kilo bildiirmi

Büyük ihtimal bunun nedeni ödemdir. İnşallah haftaya çok güzel bir sonuç alırsın.

canım cok gecmiş olsun umarım daha ıyısındır

Teşekkürler Yasemin' cim. Dün akşam dayanamadım antibiyotik aldım. Şimdi düne göre biraz daha iyiyim ama ilaç almasam eminim çok kötü olacağım. İlaçtan nefret ediyorum ama bu hastalık ilaç alınmadan geçmiyor.

ben zaten pko hastasıyım yeme düzenim degişip kilo almaya başlayınca reglileirme düzeni kaçıyor malesef bugünden itibaren
sıkı bir diyet programına gaçicem inşş

yoksa hortlayacak benim pko

***13. TAKIM 335. ETAP ***

canan456 (64.2///%)
evamaria (67.2/66.7/0.5/%0.74)
fndkkrdu (55.9///%)
LAydLiNe (62.4//%)
mavera87 (64.5//%)
mtrci (58.8//%)

13.TAKIM ORTALAMASI:

ben zaten pko hastasıyım yeme düzenim degişip kilo almaya başlayınca reglileirme düzeni kaçıyor malesef bugünden itibaren
sıkı bir diyet programına gaçicem inşş

yoksa hortlayacak benim pko

Aman canım dikkat et o zaman kendine. Daha önce başarmış bir insan olarak çok iyi biliyorsun ki eğer gerçekten istersen başaracaksın. Sadece iste. Ben sana güveniyorum.

kaptancım ben kilo veremiyorummmmmmm

kilom sabit

benim detoks yapmam gerek sanırım dün arkadaşımla oda kk daydı ikimiz çok güzel kilolar vermiştik oda kilo veremiyomuş artık karar verdik detoks yapıp vücudumuzu arındırıcaz aylardır diyetteyiz bunu yapmamız gerekiyo kaldım haftalardır aynı kiloda

kilonnn süper yaaa hayalimdeki kilo daha niye vermeye çalışıyosun ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…