Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ama ben cok spor yapıyorummmmm ve profosyonel tartıdakıne gore 3 kılo kusuru yagdan gıtmıs 600 grlı bısey yagdan. Spor yapmasam dedıgın dogru ama ben ıyıym suan yaaaaa. Duzeltcem ama menulerı yavas yavas

bilemicem o zaman canım

bende diyetisyenimi bırakmadan önce verdiğim kiloların hepsi yağdan gitmişti 200 gr mı ne sudan gitmişti sadece

selam

sabah07.45
2 yumurta
1 çatal peynir
4 zeytin

ara11.00
1 avuç üzüm (taze)

öğle 12.30
1 kase yoğurt

akşam 18.15
1 turp ve havuçtan salata
2 kabak kavurma 1 tatlı k. yağ ile
3 kaşık yoğurt

bi güzel yedim,doydum,
sofrayı kaldırırken yapıp da yemediim pilava takıldı gözüm(((
4 kaşık da pilav yedim((neden herşeyi berbat ediyorum böyle
şimdi mutlu muyum hayır.
çıldıracağım ya bütün günüm boşa gitti(((
bazen kendimi hiç sevmiyorum...

1.10 saat tempolu yürüyyüş
1 itre su(2.5 a tamamlarım.
yeşilçay da içeceğim

Kızlar bugün çok yoğundu çok yoruldum menümü yazıp çıkacağım

menüm

kahvaltı (09:00)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

öğlen (12:30)

1 kase yayla çorbası (pirinçsiz)
1 porsiyon salata + kavurma

akşam (17:00)

Çiğkofte
yoğurt

2 lt su 100 tane Squad yapacağım

Kızlar bugün regl oldum. İnşallah cumaya ödem kalmaz kaçıyorum şimdilik dinlenecegim

canım havuç pek tüketmemeye çalış diyetteyken şeker barındırıyormuş galiba öyle bişey duymuştum diyette pek önerilmiyo havuç

ve evet pilav olmamış

Kızlar bugün regl oldum. İnşallah cumaya ödem kalmaz kaçıyorum şimdilik dinlenecegim

dinlen canım inşallah ödem kalmaz

bende bu gece oruca kalkıcam

yarın zorlanmam inşallah ders felan

şimdi canım kahvaltıya direk şekerli bişi ile başlamak doğru değil pilav nohut eyvallah ama yemeden tartılıp gün içinde deli gibi tartılmak çok doğru değil

güzel tatlım ama 3 dilim ekmek fzla değil mi:26:

ahh cananım bea ahh pilava kadar ne kadar güzeldi

afiyet olsun kaptişşş

sabah(10:30)
1 yumurta 4 parça sucuk
2 tk reçel
1 küçük turp
1.5 dilim kızarmış ekmek
1 kk peynir
5 zeytin

13:00
1 mandalina

öğle(15:00)
1 kase mercimek çorba
salata

18:30
3 dilim kuru yufkadan yapma peynirli börek
1 kivi
(halamlardaydım anca bu kadar oldu)

55 squats
2 litre su

bugün menüm

11:30
1 yumurta ve 1kk beyaz peynir ile omlet
1 dilim tam bugday ekmegi
domates
4 zeytin

19:00
1 patlican dolmasi (kücük patlicandi ve 2ye bölünmüstü birini yedim)
1,5 kase cacik (yogurt 3,5%yag ve su ile civiklastirilmisti)
yarim tam bugday ekmegi

su az oldu bugün yine
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

evet canım buyuk bır zevkle paylasıcam merak etme.
boyum 1.75

hadi bakalım canım inşallah bende bıgun yazabılırım buna benzer bir şey
ınsallah canım.ben yaptıysam herkes yapar,bızım takım yapar

canim kahvalti yapmamissin o cok önemli. sade kahve ac karna direkt mideye iyi degil dikkat et.
ve dün aksamki menünü görmemistim cok yanlis yapmissin birdaha tekrarlama canim

güzel menü ama cok sIk salam yememeye özen göster.
afiyet olsun.

tam ne güzel menü dedim asagida neler gördüm cok fena yapmissin hakikaten tüm gününe yazik ettin üstelik sporun ve suyunda güzeldi, birdaha bu költülügü yapma kendine.
birde üzüm cok sekerli bir meyve oldugu icin tavsiye etmem.

kaptancim yanlis hatirliyor olabilirim ama sanki ben sende sIk sIk salam görüyorum, aman dikkat.
cigköftedede takildim, yenebilir mi?

evet canım buyuk bır zevkle paylasıcam merak etme.
boyum 1.75

ınsallah canım.ben yaptıysam herkes yapar,bızım takım yapar

baya boyluymussun canim standarta göre.
bir nevi uzun olmak iyi manken gibi elbiseler olur özellikle uzun aksam kiyafetlerinde süzüm süzüm süzülürsün
ama bir nevide kötü cünkü türk erkekleri genelde 1.70-1.85 arasi oluyorlar topuklu ayakkabida giydinmi kadin erkekten uzun oluyor tuhaf görünüyor

benim menüme niye yorum yapmıosunuz beni sevmio musunuz artık

gecmise baktim digerlerine yorum yaptim seninki nerde yav

benim menülerimede yorum yapilmiyor bende tartinin dedigine bakiyorum mecburen
bu ara aramiz iyi tartiyla
ama aynalara küskünüm dermisim

herkese iyi aksamlar kizlaar. cok yogun bi gundu bugun. sabah temizlikle basladik. aksam misafir agirladik. bayaa yogundu. dun internet kesildi modem de sorun var. suan telden giriyorum. gecmise baktim biraz ama tam bakamadim.

ebrucum haklisin sanitim boyle kilo veremeyebilirim ama bi denemek istedim acikcasi. cunku o kisi de 51 kiloya dusmus bu sekilde :/ cuma gunu tartida gorucem durumumu ama bugun menum cok kotuydu. hic diyete uygun yemek yoktu borek ve tatli da ekstrasi oldu. off feciydi yani. eger kilo veremezsem bu hafta ama gecen haftaya gore yine de vermis olursam ki oyle umutorum cunku odem vardi ertesi gun 1 kilo gitti o zaman listeye girer sizin gibi diyet yaparim. menuleri de seninkilere benzetmeye calisirim.

bu sekilde kilo veremiyceksem kendi kendime yapamam cunku. dukan harici pek diyet listesi olusturmayi bilmiyom :/ desteginiz olmadan da cok Or. bugun buraya gelemedim ve menum hic iyi olmadi mesela (

oyy sucuk mu gördüm
recel
3 dilim börek
ve saat 18:30da kivi

naptin sen bugün burcu, titre ve kendine gel
bak daha kiloda vermek istiyorsun, böyle yapiyorsan ayni kiloyu birak kilo alirsin

grup cok önemli gercekten.
ben buraya gelince kendimi sanki sürekli gün icinde kollaniyor gibi hissediyorum ama tabiki en basta kendim icin yapiyorum.
uzak oldugumda o kontrol hissi kaybolunca sundan azcik bundan azcik diyorsun kendini kandiriyorsun güya az yiyerek aam gün boyu bir toplasan yediklerini aman Allahim ben ne yaptim dersin ki örnek olsun diye gecen öyle menümü paylasmistim döndügümde bir önceki günün menüsüydü.
kendine dur de ve dursun. hersey beyinde bitiyor.
bu ara cok unlu yiyorsun, umarim kilo almamissindir ama yediklerin kilo yapan seyler buse
ne zaman di senin sinavin?

Son düzenleme:

cok hassa bi konu canim ne desem bilemedim ama arkadasinin huylarineger bu denli kotuyse bi sekilde uzak durmalisin zaten gencay istese de istemese de :/

kaptancim butun dediklerine katiliyorum vallahi. hele bugun yedigim o kalori bombasi seylerden sonra titred ve kendime geldim sanirim ama cumaya kadar deniycem yine de. ve tartilmiycam.

telefondan saymaya caliscam kaptancim.

supersin canim yaparsin sen :)

cuma bildirim gunu. hafta da bi tartilman iyi olur ama sana kalmis bi sey canim. bu arada tebrik ederim valla super gidiyosun :)

kizlar bana sürekli bildirim geliyor,
mesajim begenilince yada alinti yapilinca.
bunlari nasil deaktive ederim?

iste bu nasil duzelir ben de bilmiyorum :/

cok gecmis olsun bebisimize canim. neyseki atlaticak kolayca insallah :)

evet nurcun ya :/yedigim bazi seyler hic iyi degil diyeti dusununce. cuma gunub" sonucumu cok merak ediyorum. gerci bugun batirdim ben. dikkat dahi etmedim. oof :/ sinav nisan da.

evet nurcun ya :/yedigim bazi seyler hic iyi degil diyeti dusununce. cuma gunub" sonucumu cok merak ediyorum. gerci bugun batirdim ben. dikkat dahi etmedim. oof :/ sinav nisan da.

baya zaman varmis canim ya.
kendine söz versen sadece bu sayfaya girip menü filan paylasip ciksan olmaz mi tamamen uzakta kalmakdansa.
ama kendine güvenemiyorsan yani baska sayfalara girip zaman öldürürüm diyorsan bilemem ama cok uzun zaman var 5 ay uzak kalmak iyi gelmez.
ben 3 ay uzak kaldim 3 kilo alip geri döndüm az degil o 3kiloyu vermek icin ne kadar ugrasiyoruz.

karatay diyetini arastirdim kizlar gecen gun biraz. menuler cok guzel kafama yatti ama bn dogal tereyagini nerden bulcam ve zeytini mi nasi evde kendim yapcam o kadar mesakatli ki vazgectim valla baslamadan :/ aranizda daha once karatay yapmis olan var mi?

suyum bile duzgun olmadi bugun benim yaa :/ pff

benimde bu dönüsümde su ve sporla ilgili problemim var.
suyu hallederimde spor nasil olacak bakalim.
kendimi kandirip disariya atamiyorum yürüyüs icin haftada 3 gün zamanim var bunu yapmak icin aslinda.
havanin soguklugu ve daah önce yürüyüs yaptigim yeri kuslarin basmasi beni geri itti, orayi cokseviyordum ama kis boyunca orada yürüyüs yapmak istemiyoru cok korkmustum, birdaha yaza insallah insanlar dolsunki kuslarda beni kovalamasin yalniz bulup
kartik sokakda caddede yürüyücem mecbur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…