Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ama ben cok spor yapıyorummmmm ve profosyonel tartıdakıne gore 3 kılo kusuru yagdan gıtmıs 600 grlı bısey yagdan. Spor yapmasam dedıgın dogru ama ben ıyıym suan yaaaaa. Duzeltcem ama menulerı yavas yavas :KK34:

bilemicem o zaman canım :KK31:

bende diyetisyenimi bırakmadan önce verdiğim kiloların hepsi yağdan gitmişti 200 gr mı ne sudan gitmişti sadece :KK17:

selam

sabah07.45
2 yumurta
1 çatal peynir
4 zeytin

ara11.00
1 avuç üzüm (taze)

öğle 12.30
1 kase yoğurt

akşam 18.15
1 turp ve havuçtan salata
2 kabak kavurma 1 tatlı k. yağ ile
3 kaşık yoğurt

bi güzel yedim,doydum,
sofrayı kaldırırken yapıp da yemediim pilava takıldı gözüm:KK43:(((
4 kaşık da pilav yedim:KK43:((neden herşeyi berbat ediyorum böyle
şimdi mutlu muyum hayır.
çıldıracağım ya bütün günüm boşa gitti:KK43:(((
bazen kendimi hiç sevmiyorum...:KK31:

1.10 saat tempolu yürüyyüş
1 itre su(2.5 a tamamlarım.
yeşilçay da içeceğim

Kızlar bugün çok yoğundu çok yoruldum menümü yazıp çıkacağım

menüm

kahvaltı (09:00)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

öğlen (12:30)

1 kase yayla çorbası (pirinçsiz)
1 porsiyon salata + kavurma

akşam (17:00)

Çiğkofte
yoğurt

2 lt su 100 tane Squad yapacağım

Kızlar bugün regl oldum. İnşallah cumaya ödem kalmaz kaçıyorum şimdilik dinlenecegim

selam

sabah07.45
2 yumurta
1 çatal peynir
4 zeytin

ara11.00
1 avuç üzüm (taze)

öğle 12.30
1 kase yoğurt

akşam 18.15
3 kaşık yoğurt

bi güzel yedim,doydum,
şimdi mutlu muyum hayır.

yeşilçay da içeceğim

canım havuç pek tüketmemeye çalış diyetteyken şeker barındırıyormuş galiba öyle bişey duymuştum diyette pek önerilmiyo havuç

ve evet pilav olmamış :KK50:

Kızlar bugün regl oldum. İnşallah cumaya ödem kalmaz kaçıyorum şimdilik dinlenecegim

dinlen canım inşallah ödem kalmaz

bende bu gece oruca kalkıcam :KK31:

yarın zorlanmam inşallah ders felan :KK31:

Bugunku menummmmmmmm

Sabah 9:00
Sutsuz kahve

14:30
Ogle
Haslanmıs karnıbahar , yogurt

17:00
Mercımek corbası

40 dk cross fıt, mıde calıstım, sunyatana kadar 2,5 u bulur.

Bu arada dun aksam cok acıktım malesef ve nohut 2 kaşık pilav yedım saat 10 gıbı , ama bugun hemen toparlamaya gectım dont worry kaptancım :) dun yemeden once 57 yı gordum sabah,ama sonra bıraz sastı tartım haliyle. Ama cumaya kadar ıyı bı sonuc beklıyorum :KK52::KK52::KK52:

şimdi canım kahvaltıya direk şekerli bişi ile başlamak doğru değil pilav nohut eyvallah ama yemeden tartılıp gün içinde deli gibi tartılmak çok doğru değil

menüm

sabah 08.15: 1 kk peynir
3 dilim salam
4 zeytin
1 dilim kepek ekmeği
1 bardak ıhlamur

öğle 14.45 : 4 kaşık tavuk mancurya ( sebzeli tavuktu yani )
3 kaşık patlıcan yemeği ( dünkünün aynısı yağ çok değildi )
4 kaşık yoğurt
salata
1 dilim kepek ekmeği

akşam 18.00 : öğlenin aynısı salata yoktu sadece

spor şimdilik yok
su 2 litre bitti

güzel tatlım ama 3 dilim ekmek fzla değil mi:26:

selam

sabah07.45
2 yumurta
1 çatal peynir
4 zeytin

ara11.00
1 avuç üzüm (taze)

öğle 12.30
1 kase yoğurt

akşam 18.15
3 kaşık yoğurt

bi güzel yedim,doydum,
şimdi mutlu muyum hayır.

yeşilçay da içeceğim

ahh cananım bea ahh pilava kadar ne kadar güzeldi

menüm

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

Çiğkofte
yoğurt

afiyet olsun kaptişşş

sabah(10:30)
1 yumurta 4 parça sucuk
2 tk reçel
1 küçük turp
1.5 dilim kızarmış ekmek
1 kk peynir
5 zeytin

13:00
1 mandalina

öğle(15:00)
1 kase mercimek çorba
salata

18:30
3 dilim kuru yufkadan yapma peynirli börek
1 kivi
(halamlardaydım anca bu kadar oldu)

55 squats
2 litre su

bugün menüm

11:30
1 yumurta ve 1kk beyaz peynir ile omlet
1 dilim tam bugday ekmegi
domates
4 zeytin

19:00
1 patlican dolmasi (kücük patlicandi ve 2ye bölünmüstü birini yedim)
1,5 kase cacik (yogurt 3,5%yag ve su ile civiklastirilmisti)
yarim tam bugday ekmegi

su az oldu bugün yine
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

insallah diledigine ulasirsin canim:KK19:

anliyorum seni kaptancim bir süre etkiliyor bu insani.
benimde anlatmistim bir hakaret durumu olmustu polise sikayet etmistim, ifade alindi sonra.
daha yeni mektup geldi tekrardan bir avukata okutacagim artik cünkü yasal islem bu konuda nasil oluyor bilmiyorum.

ne diyecegimi bilemedim ama baya kendi kendini davet ediyor üstelik sadicin olacakmis sen teklif etmedigin halde bu ne cürret, kiz neyin kafasini yasiyor :KK53::KK53:
sen cagirmazsin nisana kimsede agzindan tarihi filan kacirmaz olur biter.

ne güzel eski zayifkenki kiyafetlerine girebilmen, bu senin icin büyük bir motive olmali.

gendimeli yogurt, gendime pisiriliyor sonra icine yogurt katiliyor tam sogumadan.
ben böyle yogurtlu seyleri cok severim bana mantiyi hatirlatiyor, manti yer gibi hissediyorum :KK9::KK9:
gendime sanirim bugday tanesi gibi bisey.

kaptancim ben stajim bitene kadar mesaj sayisi bildirmesem olurmu, cünkü günlük 5 mesaj sayisini dolduramiyorum:KK50:

gecmis olsun sanada bebisede :KK55: doktora göster egzamaysa kolay kolay gecmez ve büyük ihtimalle her yil baska bir yerinde tekrarlar.
bende kislari egzama olmaya basladigindan beri her kis tekrarliyor mutlaka, sanirim benim toridlerle alakalidir.
genelde bagisiklik siteminin verdigi bir alarm oldugu icin egzama, atlatmayip doktra gitmekle iyi edersin.
o degildir insallah ama icin rahatlar en azindan.

süper süper :KK9::KK9:
38 bedeni giyip bizlede resmini paylasirsin artik :KK34:
bu arada bravo 67 kilo ile 38 pantolon, boyun baya uzun heralde :26:
evet canım buyuk bır zevkle paylasıcam merak etme.
boyum 1.75

hadi bakalım canım inşallah bende bıgun yazabılırım buna benzer bir şey :KK1:
ınsallah canım.ben yaptıysam herkes yapar,bızım takım yaparEn Büyük KK

herkese günaydııııııııııııııııııııııın!!!!!

evet.sanırım hatam doğru düzgün bir kahvaltı yapmamak.
kahvaltı sandığımdan daha da önemli.resmen açlık krzine girip elme ne geçerse onu yiyorum:KK43:

:KK43:(((((((((((((((((

cok güzel menü:KK16:

harika!!!!!!:KK9::KK9::KK9:
:KK42::KK42::KK42:

Bugunku menummmmmmmm

Sabah 9:00
Sutsuz kahve

14:30
Ogle
Haslanmıs karnıbahar , yogurt

17:00
Mercımek corbası

40 dk cross fıt, mıde calıstım, sunyatana kadar 2,5 u bulur.

Bu arada dun aksam cok acıktım malesef ve nohut 2 kaşık pilav yedım saat 10 gıbı , ama bugun hemen toparlamaya gectım dont worry kaptancım :) dun yemeden once 57 yı gordum sabah,ama sonra bıraz sastı tartım haliyle. Ama cumaya kadar ıyı bı sonuc beklıyorum :KK52::KK52::KK52:

canim kahvalti yapmamissin o cok önemli. sade kahve ac karna direkt mideye iyi degil dikkat et.
ve dün aksamki menünü görmemistim cok yanlis yapmissin birdaha tekrarlama canim:KK47:

menüm

sabah 08.15: 1 kk peynir
3 dilim salam
4 zeytin
1 dilim kepek ekmeği
1 bardak ıhlamur

öğle 14.45 : 4 kaşık tavuk mancurya ( sebzeli tavuktu yani )
3 kaşık patlıcan yemeği ( dünkünün aynısı yağ çok değildi )
4 kaşık yoğurt
salata
1 dilim kepek ekmeği

akşam 18.00 : öğlenin aynısı salata yoktu sadece

spor şimdilik yok
su 2 litre bitti

güzel menü ama cok sIk salam yememeye özen göster.
afiyet olsun.

selam

sabah07.45
2 yumurta
1 çatal peynir
4 zeytin

ara11.00
1 avuç üzüm (taze)

öğle 12.30
1 kase yoğurt

akşam 18.15
3 kaşık yoğurt

bi güzel yedim,doydum,
şimdi mutlu muyum hayır.

yeşilçay da içeceğim

tam ne güzel menü dedim asagida neler gördüm cok fena yapmissin hakikaten tüm gününe yazik ettin üstelik sporun ve suyunda güzeldi, birdaha bu költülügü yapma kendine.
birde üzüm cok sekerli bir meyve oldugu icin tavsiye etmem.

menüm

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

Çiğkofte
yoğurt

kaptancim yanlis hatirliyor olabilirim ama sanki ben sende sIk sIk salam görüyorum, aman dikkat.
cigköftedede takildim, yenebilir mi?

evet canım buyuk bır zevkle paylasıcam merak etme.
boyum 1.75

ınsallah canım.ben yaptıysam herkes yapar,bızım takım yaparEn Büyük KK

:KK42::KK42::KK42:

baya boyluymussun canim standarta göre.
bir nevi uzun olmak iyi manken gibi elbiseler olur özellikle uzun aksam kiyafetlerinde süzüm süzüm süzülürsün :KK9::KK9:
ama bir nevide kötü cünkü türk erkekleri genelde 1.70-1.85 arasi oluyorlar topuklu ayakkabida giydinmi kadin erkekten uzun oluyor tuhaf görünüyor :KK9::KK9:

herkese iyi aksamlar kizlaar. cok yogun bi gundu bugun. sabah temizlikle basladik. aksam misafir agirladik. bayaa yogundu. dun internet kesildi modem de sorun var. suan telden giriyorum. gecmise baktim biraz ama tam bakamadim.

ebrucum haklisin sanitim boyle kilo veremeyebilirim ama bi denemek istedim acikcasi. cunku o kisi de 51 kiloya dusmus bu sekilde :/ cuma gunu tartida gorucem durumumu ama bugun menum cok kotuydu. hic diyete uygun yemek yoktu borek ve tatli da ekstrasi oldu. off feciydi yani. eger kilo veremezsem bu hafta ama gecen haftaya gore yine de vermis olursam ki oyle umutorum cunku odem vardi ertesi gun 1 kilo gitti o zaman listeye girer sizin gibi diyet yaparim. menuleri de seninkilere benzetmeye calisirim.

bu sekilde kilo veremiyceksem kendi kendime yapamam cunku. dukan harici pek diyet listesi olusturmayi bilmiyom :/ desteginiz olmadan da cok Or. bugun buraya gelemedim ve menum hic iyi olmadi mesela :KK43:(

sabah(10:30)
1 yumurta 4 parça sucuk
2 tk reçel
1 küçük turp
1.5 dilim kızarmış ekmek
1 kk peynir
5 zeytin

13:00
1 mandalina

öğle(15:00)
1 kase mercimek çorba
salata

18:30
3 dilim kuru yufkadan yapma peynirli börek
1 kivi
(halamlardaydım anca bu kadar oldu)

55 squats
2 litre su

oyy sucuk mu gördüm :KK50:
recel :KK53:
3 dilim börek :KK53:
ve saat 18:30da kivi :KK20:

naptin sen bugün burcu, titre ve kendine gel :KK52::KK52:
bak daha kiloda vermek istiyorsun, böyle yapiyorsan ayni kiloyu birak kilo alirsin :KK50::KK19:

herkese iyi aksamlar kizlaar. cok yogun bi gundu bugun. sabah temizlikle basladik. aksam misafir agirladik. bayaa yogundu. dun internet kesildi modem de sorun var. suan telden giriyorum. gecmise baktim biraz ama tam bakamadim.

ebrucum haklisin sanitim boyle kilo veremeyebilirim ama bi denemek istedim acikcasi. cunku o kisi de 51 kiloya dusmus bu sekilde :/ cuma gunu tartida gorucem durumumu ama bugun menum cok kotuydu. hic diyete uygun yemek yoktu borek ve tatli da ekstrasi oldu. off feciydi yani. eger kilo veremezsem bu hafta ama gecen haftaya gore yine de vermis olursam ki oyle umutorum cunku odem vardi ertesi gun 1 kilo gitti o zaman listeye girer sizin gibi diyet yaparim. menuleri de seninkilere benzetmeye calisirim.

bu sekilde kilo veremiyceksem kendi kendime yapamam cunku. dukan harici pek diyet listesi olusturmayi bilmiyom :/ desteginiz olmadan da cok Or. bugun buraya gelemedim ve menum hic iyi olmadi mesela :KK43:(

grup cok önemli gercekten.
ben buraya gelince kendimi sanki sürekli gün icinde kollaniyor gibi hissediyorum ama tabiki en basta kendim icin yapiyorum.
uzak oldugumda o kontrol hissi kaybolunca sundan azcik bundan azcik diyorsun kendini kandiriyorsun güya az yiyerek aam gün boyu bir toplasan yediklerini aman Allahim ben ne yaptim dersin ki örnek olsun diye gecen öyle menümü paylasmistim döndügümde bir önceki günün menüsüydü.
kendine dur de ve dursun. hersey beyinde bitiyor.
bu ara cok unlu yiyorsun, umarim kilo almamissindir ama yediklerin kilo yapan seyler buse :KK50::KK50:
ne zaman di senin sinavin?

Son düzenleme:
kızlar şimdi bi konuda tavsiye istiyorum benim bi çocukluk arkadaşım var biz oturduğumuz yerden taşınana kadar her günümüz birlikte geçti ama pek tekin bi ayak değil babası çok baskıcı yalan dolanlar yanlış davranışlar filan sonra biz oradan taşındık tabi gencaylada 5 aylık filan çıkıoduk sonra kopmalar başladı ama yüzüne tükürsen yağmur yağıyo zanneden bi insan olaylar gelişmeye başladı sevgilisi vardı ama sırf arabası için çıkıyordu arkadaşımın yıldızı gencayla hiç barışmadı tam araları iyi bişiler oldu sevgilisinin arkadaşına yüzüne küfürler etti gencay filan var yanımızda daha sonra hamile olduğunu iddia etti filan filan gibi olaylar yani gencay gibi birine göre fazlasıyla ters şeyler tabi herkese terstir ama gencaya fazla ters bana görüşmieksin dedi tamam dedim ama kız yakamı bırakmıyo evi arıyo faceden ulaşıyo filan daha sonra benim eski sevgilmle aynı mahallede oturuyo birisi bana bu çocukla ilgili bişiler anlattı sonra laf ona geldi gencay ın yanında bende anlatılan şeyi anlattım kim anlattı dedi şimdi birisinin kim olduğunu sormasın diye çocukluk arkadaşımı dedim konuşmıcaksın artık yeter dedi sonra kız geçen hafta çat kapı bize geldi buralarda işi varmış filan sadıcın olcam nişanda saç yaptırcaz filan dedi bişi diyemedim annemde ben gencayla konuşurum filan dedi istemiyorum böle böle olaylar var diorum anamda iddialaşıyor onun ailesi olayları bilmiyo neden neden sıkıştırcaklar beni anladığınız kafam çok karman çorman napmalıyım anlatsamda anlamıyo bende hiç kalp kırabilen bi insan değilim :KK14::KK50:

cok hassa bi konu canim ne desem bilemedim ama arkadasinin huylarineger bu denli kotuyse bi sekilde uzak durmalisin zaten gencay istese de istemese de :/

Buse' cim doğru düşünüp doğru karar vermişsin. Yazıyı daha önce okumuştum o nedenle yeniden okuma gereği duymadım. Ama Nur' unda söylediği gibi o kişinin kilosu oldukça yüksek. Ve düşünsene o kiloya çıkabilmek için nasıl yemek yediğini. Senin kilon şuan çok az. Sen onun gibi kilo veremezsin. Moralini bozmak gibi olmasın ama bu şekilde kilo veremez sadece kilonun korursun. Ama senin önce kilo vermen lazım. Yani her istediğinden yiyemezsin.

Çok almışsın Burcu' cum bunun sebebi korumaya geçmeden birden normal hayata dönmen oldu. Önce biraz kilonu korumayı öğrenmelisin. En kısa zamanda düzelt lütfen menülerini.

Ben burdan temelli gidemek zaten Nihal' cim. Yine buralarda olurum ama şuanki kadar aktif olamam. Ayrıca diğer sosyal medya ortamlarında da görüşüyoruz. Bende burda kazandığım arkadaşlıklara çok değer veriyorum çünkü insanların birbirlerinden hiç bir çıkarı yok. Tamamen menfaatsiz bir ortam. :KK16:

Tam dayaklıksın Tuba. Çok kızdım bu yediklerine. İnşallah cumaya kilo vermiş olursun. :KK47:

:KK47::KK47: Olmamış Canan kaçamaklar olmamış :KK47::KK47:

Eşim bişey demedi ama üzüldü oda. Hala etkisi üzerimde. İnşallah unuturum biran önce. :KK14:

Geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine. :KK16:

Teşekkürler canım. Baktırmadım ama bileğimin durumu kötü gerçekten. Bandajlamam lazım ama olmuyor. Tamda sağ bilek olunca çok zor. Geçer ama biraz uzun sürecek sanırım.

gendimeli yoğurt ne canım hiç duymadım :44:

Bayırılırım ıspanağa ama uzun süredir yapmadım. En kısa zamanda bende yapacağım. Umarım güzel geçmiştir konser. :KK16:

Buse' cim moralini bozmak gibi olmasın ama bu menüyle kilo veremezsin. Yememen gereken yiyeceklerden diyet boyunca yememen lazım. Bu menü çok fazla olmuş sana. Demedi deme.

Tatlım biz zaten senin menülere yorumlarımızı yapıyoruz. Eğer dinlersen bizim uyarılarımızı sende bizim gibi kilo verebilirsin.

Burcu burda kalp kırman lazım. Karşıdaki insan seni anlayamıyorsa kendini bir şekilde ona anlatman lazım. Gencay haksızsa kız hakkında Gencay a karşı çıkman lazım, ama eğer Gencay haklıysa kızla görüşmemen lazım. Benim düşüncem bu. Senin fikirlerin önemli olan. Objektif olan sensin.

Aynen canım yaaa çok dengesiz insan var. Bu bana büyük bir ders oldu. Bir daha bulaşmam böyle dengesizlere. :KK34:

Aynen Canan' cım. Birde söylemek istemedim olay kapalı açık meselesine dönmesin diye ama başörtülü bir kadındı. :26::KK50:

kaptancim butun dediklerine katiliyorum vallahi. hele bugun yedigim o kalori bombasi seylerden sonra titred ve kendime geldim sanirim ama cumaya kadar deniycem yine de. ve tartilmiycam.

Kızlar Esra' dan başka kimse mesaj sayısını yazmamış. Lütfen göndermediğiniz mesaj sayılarını gönderin. Uyarı yapmak zorunda bırakmayın beni. Bu arada Banu hiç uğramamış bu saate kadar umarım bir sorun yoktur. :26:

telefondan saymaya caliscam kaptancim.

arkadaslar bugun alısverıse cıktım.uzunca bır suredır kendıme bır sey almamıstım.neyse reyondan 40 beden ve sadece meraktan 38 beden pantolonu alıp kabıne gırdım.
veee sonuc :
38 beden pantolon oldu fakat sanırım 2-3 kılo verısem daha ıyı olur,cunku dar bır ustle gıyersem göbek tarafımda katlanma olacaktı.
bu sebeple 40 bedenı aldım.
daha bir hırslandım.gelecek ay ben o 38 beden pantolonu alıcam,ıste o kadarEn Büyük KK

supersin canim yaparsin sen :)

kızlar tartılma günü sadece cuma gunumu ondan önce motivasyon amaçlı tartılmaz mıyız ben hata mı yaptım acaba

buraya ilk yadıgım gun 82 olan kılom bu sabah wcye gıtmedıgım halde 80 cıktı bırde ne zaman tartıldıgımızda en dogru sonucu alırız acaba

cuma bildirim gunu. hafta da bi tartilman iyi olur ama sana kalmis bi sey canim. bu arada tebrik ederim valla super gidiyosun :)

kizlar bana sürekli bildirim geliyor,
mesajim begenilince yada alinti yapilinca.
bunlari nasil deaktive ederim?

iste bu nasil duzelir ben de bilmiyorum :/

Gıttık canım bugun doktora bebek egzemasına ufak bı baslangıc ama cıddı bısey degıl bı ıkı gunde gecer dedi. Bıde zeytınyagını oda soyledı az car zaten dedı. Internette cocukların suratlarına kadar olmus resımler gorunce bıraz fazla panık yaptım galıba. Doktorun verdıgı kremı surdum kızarıklıklar sımdıden gectı aksamada zeytınyagı operasyonu yapıcam ona:)

cok gecmis olsun bebisimize canim. neyseki atlaticak kolayca insallah :)

grup cok önemli gercekten.
ben buraya gelince kendimi sanki sürekli gün icinde kollaniyor gibi hissediyorum ama tabiki en basta kendim icin yapiyorum.
uzak oldugumda o kontrol hissi kaybolunca sundan azcik bundan azcik diyorsun kendini kandiriyorsun güya az yiyerek aam gün boyu bir toplasan yediklerini aman Allahim ben ne yaptim dersin ki örnek olsun diye gecen öyle menümü paylasmistim döndügümde bir önceki günün menüsüydü.
kendine dur de ve dursun. hersey beyinde bitiyor.
bu ara cok unlu yiyorsun, umarim kilo almamissindir ama yediklerin kilo yapan seyler buse :KK50::KK50:
ne zaman di senin sinavin?

evet nurcun ya :/yedigim bazi seyler hic iyi degil diyeti dusununce. cuma gunub" sonucumu cok merak ediyorum. gerci bugun batirdim ben. dikkat dahi etmedim. oof :/ sinav nisan da.

evet nurcun ya :/yedigim bazi seyler hic iyi degil diyeti dusununce. cuma gunub" sonucumu cok merak ediyorum. gerci bugun batirdim ben. dikkat dahi etmedim. oof :/ sinav nisan da.

baya zaman varmis canim ya.
kendine söz versen sadece bu sayfaya girip menü filan paylasip ciksan olmaz mi tamamen uzakta kalmakdansa.
ama kendine güvenemiyorsan yani baska sayfalara girip zaman öldürürüm diyorsan bilemem ama cok uzun zaman var 5 ay uzak kalmak iyi gelmez.
ben 3 ay uzak kaldim 3 kilo alip geri döndüm az degil o 3kiloyu vermek icin ne kadar ugrasiyoruz.

karatay diyetini arastirdim kizlar gecen gun biraz. menuler cok guzel kafama yatti ama bn dogal tereyagini nerden bulcam ve zeytini mi nasi evde kendim yapcam o kadar mesakatli ki vazgectim valla baslamadan :/ aranizda daha once karatay yapmis olan var mi?

suyum bile duzgun olmadi bugun benim yaa :/ pff

benimde bu dönüsümde su ve sporla ilgili problemim var.
suyu hallederimde spor nasil olacak bakalim.
kendimi kandirip disariya atamiyorum yürüyüs icin haftada 3 gün zamanim var bunu yapmak icin aslinda.
havanin soguklugu ve daah önce yürüyüs yaptigim yeri kuslarin basmasi beni geri itti, orayi cokseviyordum ama kis boyunca orada yürüyüs yapmak istemiyoru cok korkmustum, birdaha yaza insallah insanlar dolsunki kuslarda beni kovalamasin yalniz bulup :KK9::KK9:
kartik sokakda caddede yürüyücem mecbur.

X