Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gelelim benim menüye. Bugün ki menüm hiç ama hiç güzel değil. Sağlıksız beslendiğim içinde şuan dehşet derecede açım ve evdeki yiyeceklere saldırmamak için zor tutuyorum kendimi. :KK47: İnşallah zararsız kapatırım bu geceyi.

Kahvaltı (09:00)

1 tane kepekli sandwiç ekmeği arasında beyaz peynir

Öğle (12:30)

1 servis kaşığı kabak musakka
3-4 yemek kaşığı makarna

Akşam (17:00)

1 tane kepekli sandwiç ekmeği arasında beyaz peynir

2 litre su bugün squatın boş günü.
Kötü menünün sonuçları şuan gerçekten çok açım ama bu saatten sonra hiç bir şey yemek istemiyorum. :KK14:

hatrım için bi kase yoğurt ye ebru sonunda kaçamak yapmak var ve makarna hiç olmamış :KK19:

menüm

sabah 08.00: 1 yumurta
1 dilim k.ekmeği
3 zeytin
1 bardak ıhlamur

öğle14.20: 3 mandalina

saat 16.10: 1 kase çorba yeşil mercimekti galiba ( adını bilmiyorum :KK1: )
1 dilim k. ekmeği

akşam 18.00 : 1 kase çorba
3 kaşık patlıcan musakkaya benzer bi yemek ama yağ çok yoktu çünkü kızartma yapmamış annem uğraşmamış yorgun olduğu için
2 kaşık pirinçli fasulye kavurması

bugünkü menüm berbat ötesi farkındayım :KK5:
yarın böyle olmıcak çünkü farklı uygulama denicem yarından itibaren bugün hastayım diye böyle oldu :KK50:

ay hala çok kötüyüm ama :2::2:
spor şimdi yapıcam terlemek amaçlı :KK14:

su 2 litre bitmedi daha içemiyorum boğazlarım acıyo :KK50:

3 bardak ıhlamur+elma+limonlu çay içtim

herkese merhaba...

sabah
08.00
bır kase sutlu nesfıt
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.45
börülce salatası,biraz yogurt,1 sade turk kahvesi
ara
15.10
bir mandalin
bir bardak sekersiz cay
aksam
18.00
bir dlim kepek ekmegi,bir porsiyon ıspanak yemegi
su şimdilik 1.5 lt
40 dk acıkhava tempolu yürüyüş
20 dk bel ve bacak egzersizleri

menüm

sabah 08.00: 1 yumurta
1 dilim k.ekmeği
3 zeytin
1 bardak ıhlamur

öğle14.20: 3 mandalina

saat 16.10: 1 kase çorba yeşil mercimekti galiba ( adını bilmiyorum :KK1: )
1 dilim k. ekmeği

akşam 18.00 : 1 kase çorba
3 kaşık patlıcan musakkaya benzer bi yemek ama yağ çok yoktu çünkü kızartma yapmamış annem uğraşmamış yorgun olduğu için
2 kaşık pirinçli fasulye kavurması

bugünkü menüm berbat ötesi farkındayım :KK5:
yarın böyle olmıcak çünkü farklı uygulama denicem yarından itibaren bugün hastayım diye böyle oldu :KK50:

ay hala çok kötüyüm ama :2::2:
spor şimdi yapıcam terlemek amaçlı :KK14:

su 2 litre bitmedi daha içemiyorum boğazlarım acıyo :KK50:

3 bardak ıhlamur+elma+limonlu çay içtim

kötü değil menün kuzum :KK16:

herkese merhaba...

sabah
08.00
bır kase sutlu nesfıt
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.45
börülce salatası,biraz yogurt,1 sade turk kahvesi
ara
15.10
bir mandalin
bir bardak sekersiz cay
aksam
18.00
bir dlim kepek ekmegi,bir porsiyon ıspanak yemegi
su şimdilik 1.5 lt
40 dk acıkhava tempolu yürüyüş
20 dk bel ve bacak egzersizleri

ve nihal sahnelerde :nazar::nazar:

50 squats 50 mekik 50 iç bacak hareketi yaptım kızlar bide yarış şişe soda içtim 5 tane fındık yedim kabuklu

Bana kotu gibi geldi ama icimi rahatlattin :)

Ayy bende squat yapmiyorum biraktim tekrar su sinavlardan ve hastaliktan sonra baslicam.

bende başladım bakalım dayanabildiğim yere kadar yalnız çok hamlamışım kramp girdi bacaklarıma halbuki ısındrdım kaslarımı ama sende maşallah hasta hasta spor yapıosun :KK52:

arkadaslar bugun alısverıse cıktım.uzunca bır suredır kendıme bır sey almamıstım.neyse reyondan 40 beden ve sadece meraktan 38 beden pantolonu alıp kabıne gırdım.
veee sonuc :
38 beden pantolon oldu fakat sanırım 2-3 kılo verısem daha ıyı olur,cunku dar bır ustle gıyersem göbek tarafımda katlanma olacaktı.
bu sebeple 40 bedenı aldım.
daha bir hırslandım.gelecek ay ben o 38 beden pantolonu alıcam,ıste o kadarEn Büyük KK

selam kizlar herkes uyumustur bu vakitte muhakkak.
menümü paylasip gecmise bakacagim, yarin menüme yorum yaparsaniz sevinirim.

9:00
yarim kase yogurtlu gendime

13:30
kahve + süt

14:00
1 tam bugday topuz ekmek
yarim dilim kasar peniri (yanima alabilecegim baska bisey yoktu)

19:00
1 tane kabak dolmasi (kabak 2 ye bölünüp doldurulmustu)
1 kase cacik

1bardak yesil cay
2 cay bardagi siyah cay
2,5lt su bugün suyumdan cok memnunum
spor yapamadim ama gidip gelirken toplam 4 otobüs duragi yürüdüm

ay kız ben seni yerim :KK53: bu hafta farklı bir şey deniyorum. kendimi sıkmadan kilo vermeyi deniyorum. inan midem bugün çok rahattı. hiç tıka basa yemiyorum. herşeyden minik az yiyorum. bakalım cuma günü belli olcak durumum. ve hiç tartılmıcam cumaya kadar. eğer tartı beni mutlu ederse aynen devam. :KK76:

kimse beni örnek almasın tabi ki ben kendim seçtim bunu ve deniyorum. bunlar diyet listesi falan değil görüldüğü gibi :KK9:

insallah diledigine ulasirsin canim:KK19:

Slm kızlar :KK16: Dün çok uğrayamadım. Cumartesi günkü olaydan sonra ruhsal olarakta çok iyi değilim. Geçmişide okuyamadım. Şimdi biraz okumaya çalışacağım. Dünkü menümü yazayım. Aklımdayken.

MENÜM

Sabah (09:00)

1 kase sütlü nesfit

Öğle (13:30)

Birazcık yumurta salatası
1 kk beyaz peynir
1,5 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Akşam (18:00)

1 porsiyon soslu tavuk
Bol salata

Suyu sayamadım ama çok olmadı. 80 tane squat

anliyorum seni kaptancim bir süre etkiliyor bu insani.
benimde anlatmistim bir hakaret durumu olmustu polise sikayet etmistim, ifade alindi sonra.
daha yeni mektup geldi tekrardan bir avukata okutacagim artik cünkü yasal islem bu konuda nasil oluyor bilmiyorum.

kızlar şimdi bi konuda tavsiye istiyorum benim bi çocukluk arkadaşım var biz oturduğumuz yerden taşınana kadar her günümüz birlikte geçti ama pek tekin bi ayak değil babası çok baskıcı yalan dolanlar yanlış davranışlar filan sonra biz oradan taşındık tabi gencaylada 5 aylık filan çıkıoduk sonra kopmalar başladı ama yüzüne tükürsen yağmur yağıyo zanneden bi insan olaylar gelişmeye başladı sevgilisi vardı ama sırf arabası için çıkıyordu arkadaşımın yıldızı gencayla hiç barışmadı tam araları iyi bişiler oldu sevgilisinin arkadaşına yüzüne küfürler etti gencay filan var yanımızda daha sonra hamile olduğunu iddia etti filan filan gibi olaylar yani gencay gibi birine göre fazlasıyla ters şeyler tabi herkese terstir ama gencaya fazla ters bana görüşmieksin dedi tamam dedim ama kız yakamı bırakmıyo evi arıyo faceden ulaşıyo filan daha sonra benim eski sevgilmle aynı mahallede oturuyo birisi bana bu çocukla ilgili bişiler anlattı sonra laf ona geldi gencay ın yanında bende anlatılan şeyi anlattım kim anlattı dedi şimdi birisinin kim olduğunu sormasın diye çocukluk arkadaşımı dedim konuşmıcaksın artık yeter dedi sonra kız geçen hafta çat kapı bize geldi buralarda işi varmış filan sadıcın olcam nişanda saç yaptırcaz filan dedi bişi diyemedim annemde ben gencayla konuşurum filan dedi istemiyorum böle böle olaylar var diorum anamda iddialaşıyor onun ailesi olayları bilmiyo neden neden sıkıştırcaklar beni anladığınız kafam çok karman çorman napmalıyım anlatsamda anlamıyo bende hiç kalp kırabilen bi insan değilim :KK14::KK50:

ne diyecegimi bilemedim ama baya kendi kendini davet ediyor üstelik sadicin olacakmis sen teklif etmedigin halde bu ne cürret, kiz neyin kafasini yasiyor :KK53::KK53:
sen cagirmazsin nisana kimsede agzindan tarihi filan kacirmaz olur biter.

kızlar ben yaz tatiline girmeden önceki halime geri döndüm :KK12:. birkaç içine giremediğim etek vardı çok şükür artık giebiliyorum.:KK16:
tatil dönüüşü 69 kilo ile başladım, aslında 5 kilom gitti:nazar:.çevremdekiler de farketmeye başladı.herkes kilo vermişsin diyor.:21:çk mutluyum.ama bu hafta daha toparlayamadım.cuma,cumartesi,pazar....3 günümgeçti:KK50:ayrıca dolabım içine giremediğim bir sürü kıyafetimle dolu.:KK50::KK43:((((((((((

ne güzel eski zayifkenki kiyafetlerine girebilmen, bu senin icin büyük bir motive olmali.

Buse' cim doğru düşünüp doğru karar vermişsin. Yazıyı daha önce okumuştum o nedenle yeniden okuma gereği duymadım. Ama Nur' unda söylediği gibi o kişinin kilosu oldukça yüksek. Ve düşünsene o kiloya çıkabilmek için nasıl yemek yediğini. Senin kilon şuan çok az. Sen onun gibi kilo veremezsin. Moralini bozmak gibi olmasın ama bu şekilde kilo veremez sadece kilonun korursun. Ama senin önce kilo vermen lazım. Yani her istediğinden yiyemezsin.

Çok almışsın Burcu' cum bunun sebebi korumaya geçmeden birden normal hayata dönmen oldu. Önce biraz kilonu korumayı öğrenmelisin. En kısa zamanda düzelt lütfen menülerini.

Ben burdan temelli gidemek zaten Nihal' cim. Yine buralarda olurum ama şuanki kadar aktif olamam. Ayrıca diğer sosyal medya ortamlarında da görüşüyoruz. Bende burda kazandığım arkadaşlıklara çok değer veriyorum çünkü insanların birbirlerinden hiç bir çıkarı yok. Tamamen menfaatsiz bir ortam. :KK16:

Tam dayaklıksın Tuba. Çok kızdım bu yediklerine. İnşallah cumaya kilo vermiş olursun. :KK47:

:KK47::KK47: Olmamış Canan kaçamaklar olmamış :KK47::KK47:

Eşim bişey demedi ama üzüldü oda. Hala etkisi üzerimde. İnşallah unuturum biran önce. :KK14:

Geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine. :KK16:

Teşekkürler canım. Baktırmadım ama bileğimin durumu kötü gerçekten. Bandajlamam lazım ama olmuyor. Tamda sağ bilek olunca çok zor. Geçer ama biraz uzun sürecek sanırım.

gendimeli yoğurt ne canım hiç duymadım :44:

Bayırılırım ıspanağa ama uzun süredir yapmadım. En kısa zamanda bende yapacağım. Umarım güzel geçmiştir konser. :KK16:

Buse' cim moralini bozmak gibi olmasın ama bu menüyle kilo veremezsin. Yememen gereken yiyeceklerden diyet boyunca yememen lazım. Bu menü çok fazla olmuş sana. Demedi deme.

Tatlım biz zaten senin menülere yorumlarımızı yapıyoruz. Eğer dinlersen bizim uyarılarımızı sende bizim gibi kilo verebilirsin.

Burcu burda kalp kırman lazım. Karşıdaki insan seni anlayamıyorsa kendini bir şekilde ona anlatman lazım. Gencay haksızsa kız hakkında Gencay a karşı çıkman lazım, ama eğer Gencay haklıysa kızla görüşmemen lazım. Benim düşüncem bu. Senin fikirlerin önemli olan. Objektif olan sensin.

Aynen canım yaaa çok dengesiz insan var. Bu bana büyük bir ders oldu. Bir daha bulaşmam böyle dengesizlere. :KK34:

Aynen Canan' cım. Birde söylemek istemedim olay kapalı açık meselesine dönmesin diye ama başörtülü bir kadındı. :26::KK50:

gendimeli yogurt, gendime pisiriliyor sonra icine yogurt katiliyor tam sogumadan.
ben böyle yogurtlu seyleri cok severim bana mantiyi hatirlatiyor, manti yer gibi hissediyorum :KK9::KK9:
gendime sanirim bugday tanesi gibi bisey.

Kızlar Esra' dan başka kimse mesaj sayısını yazmamış. Lütfen göndermediğiniz mesaj sayılarını gönderin. Uyarı yapmak zorunda bırakmayın beni. Bu arada Banu hiç uğramamış bu saate kadar umarım bir sorun yoktur. :26:

kaptancim ben stajim bitene kadar mesaj sayisi bildirmesem olurmu, cünkü günlük 5 mesaj sayisini dolduramiyorum:KK50:

Ayy kızlar dun mısafırden o kadar yorulmusumkı hala ayılamadım ev darma dagın toparlayabıldıgım kadar yaptım , bı halsızlık ustumde bı halsizlik. Bebıısmde durmuyo bugun bı huysuz. Konak olmus kafası o da sabah farkettım kafasının arkasında mınık kızarıklık vardı bıde umarım egzama degıldırmyaaa, yarın sabah doktora goturcem. O da ayrı bı sıkıntı . Uyhhh cok fecı bı gun bugun :KK50: konaklamılgılı bı bılgınız var mı bu arada. Zeytınyagımsurun kafasına fıln demsıler nette hep ama bılemedım.

gecmis olsun sanada bebisede :KK55: doktora göster egzamaysa kolay kolay gecmez ve büyük ihtimalle her yil baska bir yerinde tekrarlar.
bende kislari egzama olmaya basladigindan beri her kis tekrarliyor mutlaka, sanirim benim toridlerle alakalidir.
genelde bagisiklik siteminin verdigi bir alarm oldugu icin egzama, atlatmayip doktra gitmekle iyi edersin.
o degildir insallah ama icin rahatlar en azindan.

arkadaslar bugun alısverıse cıktım.uzunca bır suredır kendıme bır sey almamıstım.neyse reyondan 40 beden ve sadece meraktan 38 beden pantolonu alıp kabıne gırdım.
veee sonuc :
38 beden pantolon oldu fakat sanırım 2-3 kılo verısem daha ıyı olur,cunku dar bır ustle gıyersem göbek tarafımda katlanma olacaktı.
daha bir hırslandım.gelecek ay ben o 38 beden pantolonu alıcam,ıste o kadarEn Büyük KK

süper süper :KK9::KK9:
38 bedeni giyip bizlede resmini paylasirsin artik :KK34:
bu arada bravo 67 kilo ile 38 pantolon, boyun baya uzun heralde :26:

bi hayli gec oldu vakit, cümleten iyi geceler. yarin görüsmek üzere insallah daha güzel menülerle.
kaptancim kizma ama yarin sabahda tartilacagim, nasil motive oluyorum anlatamam. bir iniyor bir asagi yukari 200gr oynuyor filan bende baya bir adrenalin yapiyor sirf önceki günden 100gr bile olsa az olmak icin kacamak yapmiyorum kendimi turuyorum :KK9:

Aynen canım tamamen insanlıkla ilgili ama insan onlardan daha bir iyi niyet hoşgörü bekliyor. Ama artık ülkemizde kapalı olmanın anlamı tamamen değişmiş.

Kahvaltısız olmamış canım menü. Öğle erişte de olmamış. Zaten doymazsın bu yediklerinle. Aç kalınarak ta kilo veremezsin.

Benimkinde olmadı bilmiyorum ama zeytinyağı işe yarayabilir. Doktora götürme bence boş yere o kafasının arkasındaki kızarıklık hepsinde oluyor sanırım üzerine yattıkları için.

dimi canım bencede olmamış inşallah bugun tutturururm menumu yazarım bırazdan kib

veee sonuc :

hadi bakalım canım inşallah bende bıgun yazabılırım buna benzer bir şey :KK1:

X