Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar tartılma günü sadece cuma gunumu ondan önce motivasyon amaçlı tartılmaz mıyız ben hata mı yaptım acaba

buraya ilk yadıgım gun 82 olan kılom bu sabah wcye gıtmedıgım halde 80 cıktı bırde ne zaman tartıldıgımızda en dogru sonucu alırız acaba

herkese günaydııııııııııııııııııııııın!!!!!
evet.sanırım hatam doğru düzgün bir kahvaltı yapmamak.
kahvaltı sandığımdan daha da önemli.resmen açlık krzine girip elme ne geçerse onu yiyorum

(((((((((((((((((

cok güzel menü

harika!!!!!!

o kadar kötü değil canım yoğurtlu gendime bizim bildiğimiz yayla çorbasıymış bi zararı yok ama yine cumaya yakın tüketme şişirir

nişana geleck ama gerisi sıkıntı bkalım bi yolunu bulcam

canım şimdi şöle haftalık tartılıp not alırsan kilonu belli bi şekilde düzenli ölçmüş olursun ama günlükte şöle oluyor bi gün şiş oluosun yada tuvalete çkamıosun bi önceki güne göre fazla çıkıp moralin bozulabiliyo o nedenle sabah kahvaltıdan önce tuvalte çıkabilrsen çıktıktan sonra iç çamaşırların ile tartıl cumadan cumaya

anım şimdi şöle haftalık tartılıp not alırsan kilonu belli bi şekilde düzenli ölçmüş olursun ama günlükte şöle oluyor bi gün şiş oluosun yada tuvalete çkamıosun bi önceki güne göre fazla çıkıp moralin bozulabiliyo o nedenle sabah kahvaltıdan önce tuvalte çıkabilrsen çıktıktan sonra iç çamaşırların ile tartıl cumadan cumaya

anladım canım o zaman tartılmaktanda vazgecıyorum artık ayyyy inşallah bu kez zayıflıycam ve cuma gunu kesin 79 u gorucem cok mutluyum

kızlar bu arada unutmadan bugunku menumu de yazıyım

Sabah kocaman bır kupa türk kahvesi şekersiz

ara bugun yapmadım ( yanlış biliyorum ama evden meyva getırmeyı unutmusum )

öglen

3 tane ızgara köfte bol yeşillikli salata bir bardak ayran

ara saat 16.00 bır bardak daha ayran içicem yanında bir avuç kadar fındık ( çok mu olur sizce kac tane yemelıyım )

akşamda

annem pırasa yapıcak bır tabak pırasa

cumadan cumaya tartılmak daha sağlıklıkuzum inş. görürsün

canım fındık kavrulmuşsa yani kabuksuz kuruyemişciden aldıysan 5 taneyi geçirme çünkü fındığın yağ oranı ve kalorisi çok fazla
akşam pırsanın yanında biraz yoğurt ye protein olsun yemeğin yanında

kızlar kılo çizelgemı yaptım fakat kontrol panelinde imza kısmını bulamadım cok acil yardım

imza kismi benim bildigim kadariyla sadece kadinlar kulubü pro üyelerde oluyor.
pro üye nasil olunur forum anasayfasinda bir yerde ilk konulardan birinde yaziyor canim.

yayla corbasi degil canim.
yayla corbasi un ve yumurta ile oluyor, tadida cok daha degisik,
yayla corbasi daha lezzetli
bu corbada sadece haslanmis gendime (yani bugday tanesi gibi bisey sanirim) ile yapiliyor
ve haslandiktan sonra yogurt katiliyor.

bir nevi tam bugday ekmegini yogurda dorayip yer gibi bir tad var ama ondan daha güzel.
yemem canim biraz sisiriyor sanki dogru.

az önce yanlislikla 14. gruplada paylastim, sizdende esirgemeyeyim
zten paylasmak istedigim yer burasiydi karisklik oldu

selam kizlar bugün evdeyim, heyecanlandim geldim.
yine tartildim yine motive oldum sabah.
kesinlikle kacamak yapmazsaniz gercekten kilo veriyorsunuz.
kaptancim gecen bana dedigin kilo artik cok yakinnn
belki cuma gününe kadar 900gr daha giderse görcem o sayiyi
sonra bir kücük sayiya kosmak icin heyecanlanicam.
kac yildir bu kadar yakin olmamistim bu sayiya.
gitsin kilolaaaaar

fakat söyle birsey var ben kendimi eski halimden cokta zayif hissetmiyorum, hatta ayni hissediyorum toplam 10.2kg gitmesine ragmen.
heleki alt karin kismi, göbekten asagi olan yer benim en büyük problemim, cocukken bile vardi o kisim bende.
insallah oradanda kilo veririm. :26:

kizlar bana sürekli bildirim geliyor,
mesajim begenilince yada alinti yapilinca.
bunlari nasil deaktive ederim?

bende başladım bakalım dayanabildiğim yere kadar yalnız çok hamlamışım kramp girdi bacaklarıma halbuki ısındrdım kaslarımı ama sende maşallah hasta hasta spor yapıosun

ara verdiysen eğer spora ondandır canım dikkat et

evet canım ya 20 dk bi boşluğum vardı spor yapim dedim bende

Gıttık canım bugun doktora bebek egzemasına ufak bı baslangıc ama cıddı bısey degıl bı ıkı gunde gecer dedi. Bıde zeytınyagını oda soyledı az car zaten dedı. Internette cocukların suratlarına kadar olmus resımler gorunce bıraz fazla panık yaptım galıba. Doktorun verdıgı kremı surdum kızarıklıklar sımdıden gectı aksamada zeytınyagı operasyonu yapıcam ona:)

Soyledıgın seyı ıkısıde aynı sey dıye bılıyorum ben. Atopik dermatıt dedı doktorda ama daha yenı oldugu ıcın onemlı bısy degıl cok cok hafıfı dedı.

Bugunku menummmmmmmm

Sabah 9:00
Sutsuz kahve

14:30
Ogle
Haslanmıs karnıbahar , yogurt

17:00
Mercımek corbası

40 dk cross fıt, mıde calıstım, sunyatana kadar 2,5 u bulur.

Bu arada dun aksam cok acıktım malesef ve nohut 2 kaşık pilav yedım saat 10 gıbı , ama bugun hemen toparlamaya gectım dont worry kaptancım :) dun yemeden once 57 yı gordum sabah,ama sonra bıraz sastı tartım haliyle. Ama cumaya kadar ıyı bı sonuc beklıyorum

menüm

sabah 08.15: 1 kk peynir
3 dilim salam
4 zeytin
1 dilim kepek ekmeği
1 bardak ıhlamur

öğle 14.45 : 4 kaşık tavuk mancurya ( sebzeli tavuktu yani )
3 kaşık patlıcan yemeği ( dünkünün aynısı yağ çok değildi )
4 kaşık yoğurt
salata
1 dilim kepek ekmeği

akşam 18.00 : öğlenin aynısı salata yoktu sadece

spor şimdilik yok
su 2 litre bitti

menün hiç olmamış canım geceki kaçamağını ertesi gün hiçbişey yemeyerek kapatamazsın
tamam belki kilo vermiş olursun ama sağlık açısından çok zararlı

menün hiç olmamış canım geceki kaçamağını ertesi gün hiçbişey yemeyerek kapatamazsın
tamam belki kilo vermiş olursun ama sağlık açısından çok zararlı

Haklısın canım , ama dıger menulerımede bakarsan ben hep bole yıyorum , bı kahvaltım yok bu sabah, o da dun gec yıyınce sabah ıstemedı canım bısey. E bıde cok az kaldıgı ıcın artık sabırsızlanıyorum, amann yemıyım fılan dıye dusunuyoum. Ama cok dogru dedıgın.

yeme şeklini düzeltmelisin bence canım böyle yağdan değil sudan veriyosun

yeme şeklini düzeltmelisin bence canım böyle yağdan değil sudan veriyosun

Ama ben cok spor yapıyorummmmm ve profosyonel tartıdakıne gore 3 kılo kusuru yagdan gıtmıs 600 grlı bısey yagdan. Spor yapmasam dedıgın dogru ama ben ıyıym suan yaaaaa. Duzeltcem ama menulerı yavas yavas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…