Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hatrım için bi kase yoğurt ye ebru sonunda kaçamak yapmak var ve makarna hiç olmamış

menüm

sabah 08.00: 1 yumurta
1 dilim k.ekmeği
3 zeytin
1 bardak ıhlamur

öğle14.20: 3 mandalina

saat 16.10: 1 kase çorba yeşil mercimekti galiba ( adını bilmiyorum )
1 dilim k. ekmeği

akşam 18.00 : 1 kase çorba
3 kaşık patlıcan musakkaya benzer bi yemek ama yağ çok yoktu çünkü kızartma yapmamış annem uğraşmamış yorgun olduğu için
2 kaşık pirinçli fasulye kavurması

bugünkü menüm berbat ötesi farkındayım
yarın böyle olmıcak çünkü farklı uygulama denicem yarından itibaren bugün hastayım diye böyle oldu

ay hala çok kötüyüm ama :2::2:
spor şimdi yapıcam terlemek amaçlı

su 2 litre bitmedi daha içemiyorum boğazlarım acıyo

3 bardak ıhlamur+elma+limonlu çay içtim

herkese merhaba...

sabah
08.00
bır kase sutlu nesfıt
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.45
börülce salatası,biraz yogurt,1 sade turk kahvesi
ara
15.10
bir mandalin
bir bardak sekersiz cay
aksam
18.00
bir dlim kepek ekmegi,bir porsiyon ıspanak yemegi
su şimdilik 1.5 lt
40 dk acıkhava tempolu yürüyüş
20 dk bel ve bacak egzersizleri

kötü değil menün kuzum

ve nihal sahnelerde

50 squats 50 mekik 50 iç bacak hareketi yaptım kızlar bide yarış şişe soda içtim 5 tane fındık yedim kabuklu

Bana kotu gibi geldi ama icimi rahatlattin :)

Ayy bende squat yapmiyorum biraktim tekrar su sinavlardan ve hastaliktan sonra baslicam.

bende başladım bakalım dayanabildiğim yere kadar yalnız çok hamlamışım kramp girdi bacaklarıma halbuki ısındrdım kaslarımı ama sende maşallah hasta hasta spor yapıosun

arkadaslar bugun alısverıse cıktım.uzunca bır suredır kendıme bır sey almamıstım.neyse reyondan 40 beden ve sadece meraktan 38 beden pantolonu alıp kabıne gırdım.
veee sonuc :
38 beden pantolon oldu fakat sanırım 2-3 kılo verısem daha ıyı olur,cunku dar bır ustle gıyersem göbek tarafımda katlanma olacaktı.
bu sebeple 40 bedenı aldım.
daha bir hırslandım.gelecek ay ben o 38 beden pantolonu alıcam,ıste o kadar

selam kizlar herkes uyumustur bu vakitte muhakkak.
menümü paylasip gecmise bakacagim, yarin menüme yorum yaparsaniz sevinirim.

9:00
yarim kase yogurtlu gendime

13:30
kahve + süt

14:00
1 tam bugday topuz ekmek
yarim dilim kasar peniri (yanima alabilecegim baska bisey yoktu)

19:00
1 tane kabak dolmasi (kabak 2 ye bölünüp doldurulmustu)
1 kase cacik

1bardak yesil cay
2 cay bardagi siyah cay
2,5lt su bugün suyumdan cok memnunum
spor yapamadim ama gidip gelirken toplam 4 otobüs duragi yürüdüm

insallah diledigine ulasirsin canim

anliyorum seni kaptancim bir süre etkiliyor bu insani.
benimde anlatmistim bir hakaret durumu olmustu polise sikayet etmistim, ifade alindi sonra.
daha yeni mektup geldi tekrardan bir avukata okutacagim artik cünkü yasal islem bu konuda nasil oluyor bilmiyorum.

ne diyecegimi bilemedim ama baya kendi kendini davet ediyor üstelik sadicin olacakmis sen teklif etmedigin halde bu ne cürret, kiz neyin kafasini yasiyor
sen cagirmazsin nisana kimsede agzindan tarihi filan kacirmaz olur biter.

ne güzel eski zayifkenki kiyafetlerine girebilmen, bu senin icin büyük bir motive olmali.

gendimeli yogurt, gendime pisiriliyor sonra icine yogurt katiliyor tam sogumadan.
ben böyle yogurtlu seyleri cok severim bana mantiyi hatirlatiyor, manti yer gibi hissediyorum
gendime sanirim bugday tanesi gibi bisey.

kaptancim ben stajim bitene kadar mesaj sayisi bildirmesem olurmu, cünkü günlük 5 mesaj sayisini dolduramiyorum

gecmis olsun sanada bebisede doktora göster egzamaysa kolay kolay gecmez ve büyük ihtimalle her yil baska bir yerinde tekrarlar.
bende kislari egzama olmaya basladigindan beri her kis tekrarliyor mutlaka, sanirim benim toridlerle alakalidir.
genelde bagisiklik siteminin verdigi bir alarm oldugu icin egzama, atlatmayip doktra gitmekle iyi edersin.
o degildir insallah ama icin rahatlar en azindan.

süper süper
38 bedeni giyip bizlede resmini paylasirsin artik
bu arada bravo 67 kilo ile 38 pantolon, boyun baya uzun heralde :26:

bi hayli gec oldu vakit, cümleten iyi geceler. yarin görüsmek üzere insallah daha güzel menülerle.
kaptancim kizma ama yarin sabahda tartilacagim, nasil motive oluyorum anlatamam. bir iniyor bir asagi yukari 200gr oynuyor filan bende baya bir adrenalin yapiyor sirf önceki günden 100gr bile olsa az olmak icin kacamak yapmiyorum kendimi turuyorum

dimi canım bencede olmamış inşallah bugun tutturururm menumu yazarım bırazdan kib

hadi bakalım canım inşallah bende bıgun yazabılırım buna benzer bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…