Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar Esra' dan başka kimse mesaj sayısını yazmamış. Lütfen göndermediğiniz mesaj sayılarını gönderin. Uyarı yapmak zorunda bırakmayın beni. Bu arada Banu hiç uğramamış bu saate kadar umarım bir sorun yoktur. :26:

gencay ı haksız göremiyorum ebrucum sonuçta beni korumaya çalışıyor kızın o kadar yanlışı var ki aslında ama işte yılların hatrıd var bilmiyorum yani çünkü kzın yaptıklarını anlatsam sana gerçekten dersin ki uzak durmalısın ama uzak da duruyorum facemide dondurdum ama kız evi arıyo açmasan ısrarla arıyor bilmiyorum yani nolcak sadıcım olcakmış hayal kuruyo gencay olmasın diyo filan arada kaldım yine yani özelden yazayım sana naptığını

kıyafetlerden en en en sevdiğini gardolabın üzerine as gelip gittikçe gözüneçarpıyo içine giricem diye hısr yapıosun
iyi fikir burcudeneyeyim canım.
yaaaaa o daha da üzücü
ama onunla hiç bir ilgisi yok biliyor musun.bu tamamen insanlıkl ilgili bir şey.

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Canan menün hiç ama hiç olmamış. Bak cumaya az kaldı toparla artık kendini. Listede kesinlikle + kilo istemiyorum. Ona göre ayarla kendini.

tamam kaptan....

kızlar bugunku menum ;

sabahleyın ınankı canım hıc bır sey ostemedı ve bende yanlış olduğunu bıle bıle sadece nescafe içtim

öğlende birazcık erişte yedım acı soslu

akşam gene corba salata yapıcam belkı bır dılım ekmek

su şimdiden 1 lt oldu akşam yatmadan 2 lt içicem

kaptancim ve fndkkrdu ikinizede gecmis olsun.
Ikinizde ihmal etmeyin rahatsizliklarinizi.

nu arada bu aksam yemekleri disaridan yiyecegiz.
ben yarim tavuk ismarladim insallah cok gec gelmezler, yoksa menüm gzldi bugün suyum haric
sağol canım

çok karışık ama bence gencay haklı canım. Tamam biri çocukluk arkadaşın ama diğeride eşin olucak sonuçta herşeyini onunla paylaşıcaksın ben olsam evleneceğim insanın tarafında olurdum . Ve ben arkadaşını gencay gibi görüyorum. Bence izah et arkadaşına bilsin .
Aslında çok zor bi durum ya şimdi arkadaşını kırmadan nasıl söyliceksin o noktada bende tıkanıyorum
Açık açık da söyleyebilirsin ama sen kalp kıramıyosun :26:
Allah kolaylık versin sana canım ya

geçti bitti takma artık

sağol canım bugün daha kötüyüm galiba

kahvaltı ettim sabah öğlen bişey yiyemedim boğazlarım çok kötü yemek geçmiyo boğazımdan mandalina yedim c vitamini olsun diye

akşam bişeyler yemeye çalışıcam artık

Ayy kızlar dun mısafırden o kadar yorulmusumkı hala ayılamadım ev darma dagın toparlayabıldıgım kadar yaptım , bı halsızlık ustumde bı halsizlik. Bebıısmde durmuyo bugun bı huysuz. Konak olmus kafası o da sabah farkettım kafasının arkasında mınık kızarıklık vardı bıde umarım egzama degıldırmyaaa, yarın sabah doktora goturcem. O da ayrı bı sıkıntı . Uyhhh cok fecı bı gun bugun konaklamılgılı bı bılgınız var mı bu arada. Zeytınyagımsurun kafasına fıln demsıler nette hep ama bılemedım.

canım zeytınyağı gercekten işe yarıyor 19 aylık kızım var ondada olmustu zeytınyagı surup tarakla hafıfce taradı taradıkca cıktı 5 dakka bekledık yıkadık

canım zeytınyağı gercekten işe yarıyor 19 aylık kızım var ondada olmustu zeytınyagı surup tarakla hafıfce taradı taradıkca cıktı 5 dakka bekledık yıkadık

herkes oyle dıyo ya, bende yapıyım barı . ama yarn doktorada goturcem ensesındede kırmızılıklar var kasıyıp duruy habıre.huysuzluk yapıyo.

Ebrucum okudum basına gelenleri, gecmiş olsun. Bazen geliyor insanın basına böyle seyler..

Pazar gunku menumu yazayım

Sabah 9:00
Yarım simit
beyaz peynir
zeytin
1 tane carliston biber

saat 12:00
2 kasık pırasa
2 lokma simit

Aksam 17;00
1 kase corba
1 tabak patlıcan yemegi etli
2 kasık makarna

Su 2 lt
spor yok

kimse anlamıyo iki tarafta beni arada bırakıyo kuzum

simit makarna olmamış kuzum pek yani diyet menüsü olmamış

sabah(10:30)
1 sahanda yumurta
1.5 dilim kızarmış tam buğday
1 kk peynir
1 zeytin
1 tk pekmez
1 tk reçel
3 dilim salam

13:15
yarım armut
1 mandalina
1 kivi

öğle(14:45)
1 kaseden az mercimek çorba
salata

akşam(18:15)
1 kase et suyu çorba
3 yk pilav üzerine et

2.5 litre su
spor bilmiyorum yaparsam yazarım düşüncelerimde var

bugunku menum

sabah 09:00
sutlu nesfıt

14:45
ogle: 2 kucuk ıstım kebabı ( ızgara tavasında cok az yagla pısırdım patlıcanları )
kozlenmıs kırmızı bıber 1 tanenın yarısı
2 dılım ekmek
esımın sutlacından bı kac kasık yedım

aksam yemek yemıcem, sutlacdan oturu dengelemek adına. acıkırsam sutsuz kahve ıcerım.
suyu yatana kadar 2 ,5 lıtre yapcam , malesef bugunde spor yok.

acıkırsan yoğurt ye kuzum

selaaam!!!

menüm
sabah:08.00
1 simit

öğle:12.30
1 yumurtalı ,1 domatesli menemen
1 kase kıymalı şehriye çorbası

ara15.10
6 7 tane üzüm

alşam: 18.30
4 kaşık pilav
2 kaşık kuru fasulye
2 salatalık 1 biber turşusu

su 1 litre şimdilik
spor yok gece 3 mil leslie yapıcam
yatmadan yeşilçay içicem

iyi fikir burcudeneyeyim canım.

yaaaaa o daha da üzücü
ama onunla hiç bir ilgisi yok biliyor musun.bu tamamen insanlıkl ilgili bir şey.

tamam kaptan....
Aynen canım tamamen insanlıkla ilgili ama insan onlardan daha bir iyi niyet hoşgörü bekliyor. Ama artık ülkemizde kapalı olmanın anlamı tamamen değişmiş.

Kahvaltısız olmamış canım menü. Öğle erişte de olmamış. Zaten doymazsın bu yediklerinle. Aç kalınarak ta kilo veremezsin.

Benimkinde olmadı bilmiyorum ama zeytinyağı işe yarayabilir. Doktora götürme bence boş yere o kafasının arkasındaki kızarıklık hepsinde oluyor sanırım üzerine yattıkları için.

canan bugünden itibaren menünü düzeltsen yine kar ama bu menü hiç mi hiç olmamış pilav simit bide şehriye çorba olmamış şehriye çorba masum görünür ama makarna gibi lütfen toparlan hafta sonunda kötüydü sanırım

herkes oyle dıyo ya, bende yapıyım barı . ama yarn doktorada goturcem ensesındede kırmızılıklar var kasıyıp duruy habıre.huysuzluk yapıyo.
Ben kafasının arkasında okudum sanırım yanlış anlamışım. Ensesindeyse götür mutlaka egzama değil de atopik dermatit diye bişey olabiliyor. Halk arasında sanırım derma diyorlar. İnşallah öyle bişey değildir.

Teşekkürler Tuba' cım. Allah hepimizi korusun böylelerinden ve beterinden. Simit ve makarna olmamış canım.

Sütlaç harici güzel bir menü. Ama akşam keşke yeseydin. Yoğurt ya da salata gibi bişeyler.

Pilav, simit ve makarna olmamış canım. Su çok az olmuş mutlaka tamamla en az 2 litreye. Böyle gidersen bu hafta kilo veremeyebilirsin haberin olsun. Eğer + çıkarsan da cezalardan ceza beğen.

Gelelim benim menüye. Bugün ki menüm hiç ama hiç güzel değil. Sağlıksız beslendiğim içinde şuan dehşet derecede açım ve evdeki yiyeceklere saldırmamak için zor tutuyorum kendimi. İnşallah zararsız kapatırım bu geceyi.

Kahvaltı (09:00)

1 tane kepekli sandwiç ekmeği arasında beyaz peynir

Öğle (12:30)

1 servis kaşığı kabak musakka
3-4 yemek kaşığı makarna

Akşam (17:00)

1 tane kepekli sandwiç ekmeği arasında beyaz peynir

2 litre su bugün squatın boş günü.
Kötü menünün sonuçları şuan gerçekten çok açım ama bu saatten sonra hiç bir şey yemek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…