Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar yarın aksam yemegını coookk kalabalık mısafırlerım var 15 kosı kadar, yemek temızlık bebek derken yarın cok gıremıcem , bilgınıze.

canimbildigim kadariyla pazar günü mesajlar sayilmiyor zaten.
tabiki yinede buralarda olmak güzel olurdu.
Allah kolaylik versin

canan paylastigin kirmizi yazili texti okudum, paylasim icin sagol ben cok begendim
:)ben de...
Sadece sprounu ve suyunu begendım canım . Menun hıc olmamıs malesef

:18::18::18:veririm umarım.yoksa bi sen bir de nihalden cok korkuyorum:18:
valla rahatladın diyosun ama heer lokmada aklımda sen vardın.ulen bunları da yedik bir de fırça yiyecez diye.buraya yazıcam diye korkudan ne yiyeceksem yarısını anca yiyebiliyorum.ama şimdilik bu kadar toparlayabildim

rakibiz canım.
o yazıyı ben kaydettim bilgisayarıma sık sık okuyorum.sana ve arkadaşlara faydası olur diye düşündüm.
sabah ve akşam okudun mu bakalım????????????????

​günaydın kızlar kahvaltı yaptım gidiyorummmmm... bide menülerde çok göze batan bişiler yok tubaa daha sağlıklı şeyler ye ders çalışırken yeşilçay iççç

Kızlar meraklananlar için kısaca anlatayım olayı. Dün akşam saat 17:00 gibi evden çıktım. Büyük kızım ve bebişimle. Araba eşimde olduğu için tramvayla gidecektim. Ben tramvay durağına girdikten sonra arkamdan 6-7 kişilik bir kadın grubu yanlarında da 5-6 tane 3-4 yaşlarında çocukla birlikte durağa girdiler. Benim minik bebek arabasında uyuyor. Çocuklar öyle bağırıyor öyle çığlık atıyorlar ki annelerine çocuklara söyler misiniz biraz sessiz olsunlar bebek uyuyor dedim. Kadın aynen bağırarak bana senin sıpan uyuyacak diye benim çocuğum rahatsız olamaz dedi. Tövbe estagfirullah dedim. Bende o dengesize uyup lafının cevabını verdim. Herhalde senin sıpanda karnından böyle çıkmadı o da küçüktü zamanında. Bundan sonra o ne dedi ben ne dedim hatırlamıyorum ama bir süre karşılıklı uzaktan atıştık. Sonra ben arkamı dönüp sustum. Baktım karşıdaki edepsiz ne söylersen cevabını veriyor. Ben konuşmadığım halde kadın hala konuşup bir sürü şey sayıyor. Bir sustum, iki sustum sonra bana ne oldu hatırlamıyorum kendimi kadının üstünde buldum. Bildiğiniz kadına saldırdım resmen. O anda kadının yanındakilerde benim üzerime saldırdı. Ama ben bu arada kadının elini yüzünü parçaladım. Hani cinnet anı diyorlar yaa cinayet işleyenler için dün ben o cinnet anını yaşadım. Allah bir daha yaşatmasın. Sonra birkaç tane genç gelip utanmıyor musunuz tek başına bir kadını dövmeye diye ayırdı. Ben kenara çekildim ama onlar hala bana saldırmaya çalışıyorlar. Baktım kavganın sonu yok o arada tramvay geldi binip uzaklaştım. Benden sonra naptılar bilmiyorum ama olay beni de aştı kavga büyüdü. Bu yaşıma geldim ilk defa tanımadığım bir insanla kavga ettim. Bir insan nasıl edepsiz olur onu da gördüm. Ama bu inşallah ona ders olmuştur. Bir daha kimseye böyle konuşmaz. Arkasından da minik kuşa astronot tulum almak için alışverişe çıktık eşimle. Benim minik kuş telefonumu fırlattı eliyle telefonun ekranı paramparça oldu. Anlayacağınız dün gerçekten kötü bir gündü benim için. Şimdi el bileğim çok ağrıyor. Dünkü kavgadan kalma. Sağ elimi çok zor oynatıyorum. Birde parmağım ağrıyor.

Nasıl ınsanlar yaaa, artık ınsanlar o kadar duyarsız, o kadar sabırsız , o kadar dusuncesızkı. Saka gıbı yaa.

aaaaaaa ne kadar üzücü benmde başıma gelmişti otobüste öle bi o anlar çok fena

Canim gercekten cok kotu bi menu

Gecmis olsun canim. Kadin ne kadar terbiyesiz edepsizmis bosver unut gitsin. Ama senin yerinde olsam o kadar sakin olamazdim heralde tamamen parcalardim heralde terbiyesiz iyi yapmissin aklini basina alsin.

Esin ne dedi senin bu asebiyetine . Sonuctta sen ya senin gibi biri nasil bu kadar sinirlenebilir ki :)

cok sag ol canim. dikkate alicam dediklerini ama 4 te yedigim ara bi ceviz buyuklugundeydi :)

canim cok gecmis olsun. boyle insanlar da var malesef :/ ama sen eline ve bilegine baktir basina bela olmasin

kizlar hasta olduuum
nezleyim bogazlarimda aciyo

iste simdi yandiiin :/ cok gecmis olsun canim

sağol canımm

kaptancim ve fndkkrdu ikinizede gecmis olsun.
Ikinizde ihmal etmeyin rahatsizliklarinizi.

nu arada bu aksam yemekleri disaridan yiyecegiz.
ben yarim tavuk ismarladim insallah cok gec gelmezler, yoksa menüm gzldi bugün suyum haric

bugün menüm

12:30
1 haslanmis yumurta
yarim dilim kizarmis tb ekmegi
4-5zeytin
itiraf: 1 lokma muhlamaya ekmek bandirdim
(kahvaltida cok gzl seyler vardi, sucuklu tost ve muhlama özellikle, bende 1 lokmayla nefsimi körelttim)

15:30
1 kase nefit + süt

suan burada saat 18:20
disaridan gelecek yemegi yiyecegim ne zaman gelecegini bilmedigim icin simdiden yinede yaziyorum

yarim közde kizarmis tavuk (kabugunu hic yemem eskiden beri)
yaninada arap ekmegi pita tarzi bisey gelecek 2 tane.
sanirim 1 tanesini yerim

suyum kötüydü bugün ölcüyü bilmiyorum ama azdi
1 bardak yesil cay
1bardak siyah cay
hareket yok

kaptancim kizacak ama ben yine tartildim bugün, motive oldum cuma güzel olur insallah

Son düzenleme:

bilemedim ne yazıcam kuzucum ebru yapsın yorumu :26:

sabah(08:15)
1 haşlanmış yumurta
1 bardak süt
1 kk peynir
2 zeytin
1 kızarmış tam bugday

10:00
yarım poğaça(dershaneden arkadaş
yapmış tadına bakın dedi)

11:15
1 mandalina

öğle(13:15)
1 kase şehriye çorba
2 yk fasulye turşu kavurma
salata

akşam(18:30)
1 kaseden az mercimek çorba
salata
2 yk tze fsulye

2.5 litre su
yarına daha iyi bi menü olcak inş.

menümde degisiklik oldu

az önce yedim yemegimi bu arada.

yarim tavugun da yarisini yedim, yani 4de 1 sayilir.
ve gendimeli yogurt geldi ondan 5 kasik yedim.
pita ekmegi yerine tam bugday ekmegi dilimininde 3de 1ni yedim.

bu arada yogurtlu gendime nasildir sizce bana diyet icin uygun geldi, ona göre evde daha var yarin kahvalti olarak yemek istiyorum yorumlariniza göre

Son düzenleme:
okudum tabı okumaz mıyım.okudukca sana hırslandım

herkese merhaabaaa..
Ne var ne yok bır bakıp gelıyorum.
bugun nasıl uyudum nasıl uyudum,dun mısafırler gec gıttı.sabah esım benı uyandırmadı oyle guzel uyuyormusum kı .koca haftanın yorgunlugunu saat 11 e kadar uyuyarak attım .çok sukur

arkadaslar yarın konsere gıdıcez esımle ,atatürkün sevdiği sarkılar konserı var.balkan muzıklerı,türküler...aksam bır de mesaıye kalıcam ek çalısma var.sımdıden yemegımı yapayım dıyorum.yarın vaktım olmayacak,belkı yemeyız dırekt ısten oraya da gecebılırız belkı ama yıne de hazır olsun yemegım.ya bız kadınları allah nasıl da dırayetlı yaratmıs,her seye nasıl da yetıyoruz degıl mı..
yarın ıspanak gunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…