Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kazananları tebrık ederım,bız kaybedenlerse sımdı daha gucluyuz :KK34:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

En Büyük KK

tesekkurleeeerrr....
benı sızler varettınız efendım

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

merak etme ne kendıme ne de sıze bunu yaparım,hele kı yolun sonuna bu kadar yaklasmısken
ebrucugum cok mütevazısın,fakat olmaman gerek.demınden berı gecmıse goz atıyorum da,hıc atlamadan herkese cevap verebılme yetenegıne sahıp olanlara kadınlar kulubunde sanırım kaptan denıyor:KK34: bunun yanında evlı ,ıkı cocuk sahıbı ,(bırısı daha mınnacık) ,ıs sahıbı,aynı zamnda evde calısan ve takım kaptanı olan kısıye de yapılan artık ıltıfat degıl,hakıkatın ta kendısı oluyor...

:KK9:
günaydın kızlar kahvaltı yapıyorum dershaneye gtcem :KK68:

:KK3:

günaydınnnn menümü yazıp altınada itirafımı yazıcammm:KK43::KK43::KK43::KK43:

kahvaltı
2 dlm tb ekmegi
peyir ile tost
çay

öglen
1 kase mercimek çorba
salata
yogurt

ara
10 fındık
7 badem
2 incir
nescafe

akşam
minik bir kase yogurt

çok güzel dimi menü? hayır digillllllllll:KK19::KK19::KK19::KK19:
sonrasında 1 sıcak çikolata
çubuk kraker
r:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
olmaması gerekirid biliyorum ama oldu reglimde çok yakın bir tatlı patlaması yaşamaktayım,

:KK19:

bugün ceza verdim kendime ekmek ve meyve yemiyce m dünki yediigm karbonhidrat ve
sıcak çikolatadan dolayı

ben 18 yaşındayım canım dershaneye gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum istanbuldayım :KK31:

ay çok fena bişey ya nasıl sarıldığımı bi görseniz çocuğu boğcaksın hanife derdiniz :KK1:

peynir roka felan vardı canım :KK31: saatleri yazmayı unutmuşum acelem vardı :KK31:

çok zevkli bişey ama ben ilk kez bindiğim için çok korktum :KK1:

haftaya inşallah güzel bi sonuç alırım canım :KK31:

azmedince yapılamıcak hiçbir şey yok :KK31:
anladım kaptancım azmedicem bu hafta - çıkıcam eski kiloma dönücem.
dün zaten ayça kaya önerilerine felanda baktım onun paylaştığı bi liste var onu yapıcam benim kendi listem artık bana fazla geliyor. bugün başladım verdiği listeye :KK31:
haftaya sporla birlikte çok iyi bi sonuç almış olurum inşallah :KK31:

bencede çok tehlikeli ama allahtan motor onun değil onun olsa hiç inmez izin vermiyorum çünkü. Namaza gitmiş bakkal tanıdığı var oda gelirken bişey istemiş motoru ona vermiş ondan kullanmış yoksa benim gazabımdan korkar binmez bi ara arkadaşı kullanmış oda varmış motorda kaza yaptılar kızıyorum o yüzden :KK50:

Allahım rezillikkk :KK45:

ay hale bak ben de üni hazırlanıyorum. ne kadar pek başaramasam da :KK53: istanbulda nerdesin? ben beylikdüzündeyim hanife. tm bölümüyüm. ege üniversitesi psikoloji istiyorum. sen ne istiyorsun? :KK31:

kızlar dün annemle dışarı çıktık demiştik. 1 saat dışardaydım ve üşüdüm biraz. sonuç... baş ve göz ağrısı tekrar burun akıntısı ve boğazda şişme öksürük vs. resmen başa döndüm sanırım ben :KK5: annem de üzüldü o demişti gel dışarı çıkalım diye. ama antibiyotiğine devam et o toparlar dedi. inş öyle olur :26: çünkü bıktım ben bu durumdan ne diyet yapabiliyorum ne ders çalışabiliyorum. ölü gibi yatmaktan bıktım :KK43:

kahvaltımı güzel yaptım. sağlıklı yaptım yani... öğlen ne yiycem bilmiyorum :26: anneme dedim yemekleri yağsız ya da 1 yk yağlı yap diye. bundan sonra ben de yiyebileyim diye öyle yapcak :KK76:

En Büyük KK

:KK3:

:KK19:

ay hale bak ben de üni hazırlanıyorum. ne kadar pek başaramasam da :KK53: istanbulda nerdesin? ben beylikdüzündeyim hanife. tm bölümüyüm. ege üniversitesi psikoloji istiyorum. sen ne istiyorsun? :KK31:

sefaköy :KK1::KK1:
bende tm bölümüyüm :KK1: bende hukuk yada pdr istiyorum :KK1:
allahım yoksa biz ikiz miyiz :KK1:

kızlar dün annemle dışarı çıktık demiştik. 1 saat dışardaydım ve üşüdüm biraz. sonuç... baş ve göz ağrısı tekrar burun akıntısı ve boğazda şişme öksürük vs. resmen başa döndüm sanırım ben :KK5: annem de üzüldü o demişti gel dışarı çıkalım diye. ama antibiyotiğine devam et o toparlar dedi. inş öyle olur :26: çünkü bıktım ben bu durumdan ne diyet yapabiliyorum ne ders çalışabiliyorum. ölü gibi yatmaktan bıktım :KK43:

kahvaltımı güzel yaptım. sağlıklı yaptım yani... öğlen ne yiycem bilmiyorum :26: anneme dedim yemekleri yağsız ya da 1 yk yağlı yap diye. bundan sonra ben de yiyebileyim diye öyle yapcak :KK76:

ay kıyamammmm :KK50: taylont felan iç canım kendine gelirsin :KK31:

sefaköy :KK1::KK1:
bende tm bölümüyüm :KK1: bende hukuk yada pdr istiyorum :KK1:
allahım yoksa biz ikiz miyiz :KK1:

ay kıyamammmm :KK50: taylont felan iç canım kendine gelirsin :KK31:

hanifeee ben de hukuk ya da psikoloji istiyorum :KK53: ama benim matematiğim cidden çok kötü. başaramasam da bu sene deneye başarırım artık. cünkü 24 yaşındayım yıllardır mat görmüyorum.. :KK31: inşallah ikimiz de başarırız :KK19:

taylot yok evde valla. ne varsa içtim. nazar mı oldum ne ya. ilk gribim bu sene :KK14:

günaydınnnn menümü yazıp altınada itirafımı yazıcammm:KK43::KK43::KK43::KK43:

kahvaltı
2 dlm tb ekmegi
peyir ile tost
çay

öglen
1 kase mercimek çorba
salata
yogurt

ara
10 fındık
7 badem
2 incir
nescafe

akşam
minik bir kase yogurt

çok güzel dimi menü? hayır digillllllllll:KK19::KK19::KK19::KK19:
sonrasında 1 sıcak çikolata
çubuk kraker
r:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
olmaması gerekirid biliyorum ama oldu reglimde çok yakın bir tatlı patlaması yaşamaktayım,

Hıc olmamıs hemde hıcccc:KK50:

benim mesaimm biterrr bugün yarım gün çalışıyorum
c.tesi ve pazar menümü .ptesi sabahtan yazarım evd enetim yok çünkü
herkeseee iyi tatillerrrr

arkadaşlaaaarrrrrrr :KK52::KK52::KK52:

1 saat önce tesadüfen forumlarda bir yazı okudum ve diyeti, rejimi 1 saat önce tamamen bıraktım. istediğimi ama istediğimi yiyeceğim fakat miktarlarını iyi bileceğim. böylece eziyet etmemiş olacağım kendime ve böyle yaşamayı öğrenip bir daha da kilo almayacağım.

yarışmaya katılmaktan listeye girmekten de vazgeçtim arkadaşlar. çünkü menülerim pek diyet menüsü gibi olmayacak. diyet yapmayacağım için kilolarımdan çok daha uzun sürede kurtulucam belki ama kalıcı olacağı kesin. çünkü nasıl yemem gerektiğini öğrenmiş olucam. ve sınava yoğun şekilde hazırlanmalıyım. şuanki durumuma bakınca bu şekilde istediğim bölümü kazanmam imkansız. arada gelir durumumu yazarım sizlere. umarım zayıflamayı da üniversiteyi kazanmayı da başarırım.

bu yazıyı okurken çok duygulandım hatta gözlerim doldu. çok uzun demeyin değiyor gerçekten. sizin de okumanızı tavsiye ederim. hepimize bol şaaaaaannnns:KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...kilo-zayiflayan-guldemirin-basari-oykusu.html

Canım bende hayatta sutsuz ıcemezdım kahvemı sonra soyle bı teknık uygulamaya basladım , normal sade kahve yapıp ıcıne cok az sut damlatıyorum boylece kalorısını oljkca ındırıyorum sende sırf sutlu ıcmekdense oyle dene bı bence.

canim ben zaten kahve + süt yazmistim, normal makine kahvesini fincana dolduurp az bir pay birakip kendim icine süt katiyorum.
yoksa sütlü kahve / cafe au lait filan degil, öyle olsa yazarim zaten.
ama yinede sagol düsünüp yazdigin icin :KK19:

Teşekkürler Esra' cım :KK16:

Aynen canım hiç bilemedin benim menüleri örnek al. Ne yemen ne yememen gerektiğini biliyorsun zaten. Emin ol hem sağlıklı bir şekilde kilo vereceksin hem de hiç bir şeye özlemin olmayacak.

Hem zevkli hem tehlikeli bence. Ben çok karşıyım motorsiklet kullanımına. Bir ara hastanede trafik kazalarıyla ilgili bir birimde çalıştım ve gelen kazaların büyük bir kısmı motorsiklet kazası. Ve gerçekten diğer kazalara göre hem ölüm oranı çok yüksek hem de hasar oranı. Allah göstermesin gerçekten çok tehlikeli.

15 kilo çok fazla bu boya. Senin ideal kilon 56 bu da 11 kilo ediyor. Gerisini de zaten sıkılaşırsın sporla . Daha zayıf görünürsün.

Hadi bakalım sevindim mutlu olmana. İnşallah herşey yoluna girer. :KK34:

Yasemin' cim diyetisyene mi gidiyorsun yoksa menülerini sen mi oluşturuyorsun? Bence kilo vermenin en büyük sırlarından birisi akşam belli bir saatten sonra hiç bir şeyin yenilip su ve çay haricinde içilmememi. Senin saat 21.00 de yediğin meyve ve süt bana çok ters geliyor. Diyetisyenler böyle öneriyor ama ben karşıyım bunların yenilmesine. Ayrıca kızlarda söylemiş kilona göre az yiyorsun. Öğünlerinin daha doyurucu olması lazım. Mesela kahvaltında mutlaka haşlanmış yumurta olmalı.

Menün çok güzel canım. Afiyet olsun. :KK16:

Daha ilk günden dağıttın Canan. Şimdi ben seni napayım :KK47: Kesin 1,1 kilo vermenin rahatlığıyla yedin ama unutma artık listedesin ve haftaya kilo veremezsen gör benden çekeceklerini. Bu son kaçamağın olsun. :KK20:

Menün gayet güzel canım afiyet olsun. Bak ne dikkatimi çekti. Dün sen kısır yemiştin hatta bende sana kızmıştım. Cuma öncesi neden kısır yedin diye. Az biraz - çıkacaksan bile kısırın sayesinde çıkamadın haberin ola. Cumaya yakın çarşamba ve perşembe bulgurdan, nohuttan ve kuru fasulyeden uzak durun lütfen. :KK34:

Tamamdır o zaman canım. Bu kadar yol kat etmişken hem kendini hem bizi yüzüstü bırakma. :KK34:

Menünü beğendim canım gayet güzel. :KK34:

Harika bir Nihal menüsü. Tebrikler :KK16:

Ayyy ben o duyguyu çok ama çok yaşadım. Çok zevkli oluyor. Üniversitede okurken bu boyla 50 kiloydum. O zamandan kalan bir pantolonum var belim o kadar inceymiş ki dokunsan kırılacak gibi. Gerçi şimdide ince ama o zaman süpermiş. Bir ara eski fotoğraflarımdan eklerim buraya tarattırdığım varsa. Ve oturunca bir tane ekmeği yerdim :KK52:Ama kilo almazdım. Ne zaman evlendim o zaman başladı sonra hamilelikte ipin ucu kaçıverdi. Allahtan çabuk fark ettim de yine eski halime döndüm sayılır.

Teşekkürler Nihal' cim sizlere bir faydam oluyorsa ne mutlu bana :KK17:

Birde diyordun ki ben rakipleri yazdığımda netten ne ceza verilebilir ki al sana çok yaratıcı bir ceza. Tebrik ederim seni. Bu yazıyı daha önce okumuştum. Tekrar okumak iyi geldi. Çünkü mezuniyetimden sonra bende yazacağım inşallah başarı hikayemi. :KK34:

Menün muz haricinde gayet güzel. Muz yemeni tavsiye etmiyorum.

İllaki her menüde bir kaçamak olacak ya bunda da olmuş. Bu arada sana güzel bir ceza düşünmem lazım çünkü yarışı ben kazandım. Bundan sonra bahane ve kaçamak istemiyorum haberin ola. :KK20:

baska bir arkadasta muz konusunda öyle dedi. yemem bundan sonra :KK76:

13. Takım bireysel yarışma sonuçları

LAydLiNe (1.1/%1.73) - mavera87 (0.5/%0.77) Kazanan : LAydLiNe :nazar::KK9:

evamaria (0.6/%0.88) - canan456 (1.1/%1.68) Kazanan : canan456 :nazar::KK9:

JeLiboNuMm (0) - mtrci (0.7/%1.18) Kazanan : mtrci :nazar::KK9:

fndkkrdu (0) - buseb (-1.3) :KK47::KK47::KK47::KK20:

kazananlari teker teker tebrik ediyorum :KK54::KK54::KK54:

bugün ceza verdim kendime ekmek ve meyve yemiyce m dünki yediigm karbonhidrat ve
sıcak çikolatadan dolayı

iyi yaparsin canim kacamagin masum bisey degildi cünkü :KK34:
günaydın kızlaaar :KK3:

sabah tartıldım veeeeeeeeeeee 54.7 :KK52:

-1.200 :KK76::KK24::KK8::21:

tebrik ederim canim keske dün olsaydi bu sonuc :KK9:

1 saat önce tesadüfen forumlarda bir yazı okudum ve diyeti, rejimi 1 saat önce tamamen bıraktım. istediğimi ama istediğimi yiyeceğim fakat miktarlarını iyi bileceğim. böylece eziyet etmemiş olacağım kendime ve böyle yaşamayı öğrenip bir daha da kilo almayacağım.

yarışmaya katılmaktan listeye girmekten de vazgeçtim arkadaşlar. çünkü menülerim pek diyet menüsü gibi olmayacak. diyet yapmayacağım için kilolarımdan çok daha uzun sürede kurtulucam belki ama kalıcı olacağı kesin. çünkü nasıl yemem gerektiğini öğrenmiş olucam. ve sınava yoğun şekilde hazırlanmalıyım. şuanki durumuma bakınca bu şekilde istediğim bölümü kazanmam imkansız. arada gelir durumumu yazarım sizlere. umarım zayıflamayı da üniversiteyi kazanmayı da başarırım.

bu yazıyı okurken çok duygulandım hatta gözlerim doldu. çok uzun demeyin değiyor gerçekten. sizin de okumanızı tavsiye ederim. hepimize bol şaaaaaannnns:KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...kilo-zayiflayan-guldemirin-basari-oykusu.html

canim sende biliyorsun bu grubun amaci herhangi bir diyet listesine uymak degil.
isteyen uyuyor misal sen dukan yapiyordun.
kaptanda söylemisti zaten sana dukan yapma diye.
grupta sanirim baskada diyet listesine uyan yok zaten.
herkes saglikli beslenerek kilo vermeye calisiyor.
bazi seyler disinda yasakda yok aslinda senin yapacaginda aynisi, bunun icin gruptan cikman gerekmiyor bence.
ama tabi sinav filan diyorsan onu kendin bilirsin ama takimdan uzak kalmanin nasil kilolari geri aldirdigini sende biliyorsun.
insallah dogru bir secim yaparsin.
aman sakin verdigin kilolari geri alma, yazik olur tüm emeklerine.:KK19:

linkteki yaziyida okudum simdi baya uzundu mayistim biraz, ama güzeldi paylastigin icin tesekkür ederim canim.
bizimde yaptigimiz oydu zaten, miktarlara dikkat etmek. o arkadas hic yasak koymamis ama 1 günde yedigini düsününce benim menülerim hicbirzaman ooookadar kalabalik olmamisti ve onun kilosu cok daha fazlaydi.
arkadasinda dedigi gibi insan kendi vucudunun ne istedigini kendi bilir.
sakin bu yaziyi okudun diye cikolataya börege dalma :KK53:
ona kar olan sey bize zarar olabilir.
istedigim kiloya düstükten sonra evet simdi yasak olan yiyeceklerden mutlaka yerim ama miktari ozaman az yerim.
simdilik bence kendine yinede bazi yiyeceklerde yasaklar koy.
senin verecek fazla kilon yok, önce bir güzel eski kilona düs sonra miktari az olarak istedigini yersin.
sanirim hepimizde öyle yapacagiz zaten :KK9:

kimse yok buralarda benimde canm skldi.
belki netten bir film bakarim ama önce biseyler yemeliyim, midem kaziniyor yarim saattir :KK53:

hanifeee ben de hukuk ya da psikoloji istiyorum :KK53: ama benim matematiğim cidden çok kötü. başaramasam da bu sene deneye başarırım artık. cünkü 24 yaşındayım yıllardır mat görmüyorum.. :KK31: inşallah ikimiz de başarırız :KK19:

taylot yok evde valla. ne varsa içtim. nazar mı oldum ne ya. ilk gribim bu sene :KK14:

Nenimde matematigim berbat otesi ya :KK43:
Ama baya hirs yaptim bu sebe iyi seyler bekliyorum kendimden :KK70:

cim keşke bırakmasaydın buse bizi çok üzüldüm şimdi umarım herşey dilediğin gibi olur :KK14::KK16: kızlar ben bi değişik durumdayım ya bi ağlıyorum bi güşüyorum naptığım hiç belli değil bu beni baya olumsuz etkilemiş ki 1.9 lkg almışım sabah tartıda şok olsum bunada gerek varmış sanırım bugün daha dikkar ettim akşam yemeğimide erken yicem birz dikkat ediyim alışırım sonra diyete sonra gelsin 55 diye düşünüyorum En Büyük KK

canim ben zaten kahve + süt yazmistim, normal makine kahvesini fincana dolduurp az bir pay birakip kendim icine süt katiyorum.
yoksa sütlü kahve / cafe au lait filan degil, öyle olsa yazarim zaten.
ama yinede sagol düsünüp yazdigin icin :KK19:

baska bir arkadasta muz konusunda öyle dedi. yemem bundan sonra :KK76:

kazananlari teker teker tebrik ediyorum :KK54::KK54::KK54:

iyi yaparsin canim kacamagin masum bisey degildi cünkü :KK34:

tebrik ederim canim keske dün olsaydi bu sonuc :KK9:

canim sende biliyorsun bu grubun amaci herhangi bir diyet listesine uymak degil.
isteyen uyuyor misal sen dukan yapiyordun.
kaptanda söylemisti zaten sana dukan yapma diye.
grupta sanirim baskada diyet listesine uyan yok zaten.
herkes saglikli beslenerek kilo vermeye calisiyor.
bazi seyler disinda yasakda yok aslinda senin yapacaginda aynisi, bunun icin gruptan cikman gerekmiyor bence.
ama tabi sinav filan diyorsan onu kendin bilirsin ama takimdan uzak kalmanin nasil kilolari geri aldirdigini sende biliyorsun.
insallah dogru bir secim yaparsin.
aman sakin verdigin kilolari geri alma, yazik olur tüm emeklerine.:KK19:

linkteki yaziyida okudum simdi baya uzundu mayistim biraz, ama güzeldi paylastigin icin tesekkür ederim canim.
bizimde yaptigimiz oydu zaten, miktarlara dikkat etmek. o arkadas hic yasak koymamis ama 1 günde yedigini düsününce benim menülerim hicbirzaman ooookadar kalabalik olmamisti ve onun kilosu cok daha fazlaydi.
arkadasinda dedigi gibi insan kendi vucudunun ne istedigini kendi bilir.
sakin bu yaziyi okudun diye cikolataya börege dalma :KK53:
ona kar olan sey bize zarar olabilir.
istedigim kiloya düstükten sonra evet simdi yasak olan yiyeceklerden mutlaka yerim ama miktari ozaman az yerim.
simdilik bence kendine yinede bazi yiyeceklerde yasaklar koy.
senin verecek fazla kilon yok, önce bir güzel eski kilona düs sonra miktari az olarak istedigini yersin.
sanirim hepimizde öyle yapacagiz zaten :KK9:

kız ben seni yeriiim. ne güzel de anlatmış banaa. ağzına sağlık seniinn :KK19:

aslında ben de burdan gitmek istemiyorum. ama listeye girip takımı etkilemek de istemiyorum. yazıyı okuyunca çok etkilendim. menü yapmayı bilmiyorum zaten. bu şekilde de kilo verildiğini görünce dukanda çektiğim eziyetler aklımda canlandı. dedim eziyet çekmeden de veriliyorsa ben niye eziyet çekiyorum. :26:

şimdi yasaklar koymazsam kendime her şeyin tadına minicik de olsa bakıcam. bu da belki kilo verememe belki bi hafta artıda çıkmama neden olcak. takımı etkilemiş olucam diyerekten çekildim yarıştan :KK31: diğer nedeni ise pc nin başına geçtiğimde kendimi alamıyorum başlıyorum vakit öldürmeye. bir bakıyorum dersin kitabını açmamışım :KK5: yoksa burdan uzaklaşmanın pek de iyi fikir olmadığını biliyorum. kilo aldım ve geri geldim. ama şu internetten kendimi alamamam 1 sene daha kaybetmeme neden olabilir. :KK14:

şimdi menümü paylaşıcam birazdan. :26:

Nenimde matematigim berbat otesi ya :KK43:
Ama baya hirs yaptim bu sebe iyi seyler bekliyorum kendimden :KK70:

çok sevindim senin için. :KK19: ben de hırs yapıyorum ama balon gibi sönüyor. içim kararıyor yapamayınca :KK14:

cim keşke bırakmasaydın buse bizi çok üzüldüm şimdi umarım herşey dilediğin gibi olur :KK14::KK16: kızlar ben bi değişik durumdayım ya bi ağlıyorum bi güşüyorum naptığım hiç belli değil bu beni baya olumsuz etkilemiş ki 1.9 lkg almışım sabah tartıda şok olsum bunada gerek varmış sanırım bugün daha dikkar ettim akşam yemeğimide erken yicem birz dikkat ediyim alışırım sonra diyete sonra gelsin 55 diye düşünüyorum En Büyük KK

burcuuuu bırakmadım yaaa :KK52: takıma girmekten vazgeçtim. yine yazcam burda. belki daha az aktif olcam ama yazcam. yani takıma diyet yapmadan girersem haksızlık etmiş olcam. şimdi listemi paylaşıcam. 1 hafta böyle yapıcam bugün yediğim gibi. ve cumaya kadar hiç tartılmıycam. cuma günü kilo vermiş olursam. yani 54.7 den düşmüş olursam (cünkü dünkü ödemdi bugün 1.200 gitti) birlikte karar veririz takıma girip girmeme :KK31: ben de kendime bi program hazırlayıp ona göre internette zaman geçireceğim. bütün gün değilde mesela. öğlen 3-5 arası ya da aksam 9-11 arası gibi. böylece derslerime de mani olmaz diye düşünüyorum :26:

burcuuuu bırakmadım yaaa :KK52: takıma girmekten vazgeçtim. yine yazcam burda. belki daha az aktif olcam ama yazcam. yani takıma diyet yapmadan girersem haksızlık etmiş olcam. şimdi listemi paylaşıcam. 1 hafta böyle yapıcam bugün yediğim gibi. ve cumaya kadar hiç tartılmıycam. cuma günü kilo vermiş olursam. yani 54.7 den düşmüş olursam (cünkü dünkü ödemdi bugün 1.200 gitti) birlikte karar veririz takıma girip girmeme :KK31: ben de kendime bi program hazırlayıp ona göre internette zaman geçireceğim. bütün gün değilde mesela. öğlen 3-5 arası ya da aksam 9-11 arası gibi. böylece derslerime de mani olmaz diye düşünüyorum :26:

doğru düşünmüşsün canım hadi bakalım :KK16:

MENÜM

sabah 9.30
yağsız tavada 1 peynirli omlet
1 dilim pastırma
1 dilim hindi füme
1 light üçgen peynir
1 tatlı kaşığı bal
1 küçük domatesin yarısı
2 çatal salatalık

ara 11.30
1 çay kaşığı bal