Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

saat 18.30
3 yk çok az yağlı etsiz patlıcan yemeği

daha da bir şey yemem sanırım :KK31:

Teşekkür ederim Nihal' cim böyle güzel düşüncelerin için. Ben takıma ilk başladığımda kaptanımız Hilal isminde çok şeker çok tatlı aynı zamanda çok iyi bir kaptandı. Ben onun ve takım sayesinde hayatımı yeniden bütün güzelliğiyle yaşamaya başladım. Ne yazık ki Hilal mezuniyetinden sonra bırakmak zorunda kaldı ve ben gönüllü olarak takımın başına geçtim. Sonra ben mezun oldum ve başka bir arkadaşa bıraktım. Ben gittikten bir süre sonra takım dağılma aşamasına geldi. O günleri sadece Ecem hatırlar. Hamileyken ve yarışmada değilken yine takımın başına geçmek zorunda kaldım ki takımımın kapanmasına dağılmasına gönlüm elvermedi. Çünkü doğumdan sonra yeniden geleceğimi biliyordum. Arkasından ben doğuma gittim ve sağolsun Burcu ve Emine ben yokken takımı çok güzel bir şekilde idare ettiler. Arkasından yine geldim ve şimdi inşallah yine gitmek üzereyim. Senin de yazdığın gibi artık yetişemiyorum hiç bir şeye ve kendimden gidiyor. O nedenle bu ay iyice sarıldım diyete biran önce bitsin bu iş diye. Ama benden sonra gelecek iyi bir kaptana ihtiyacımız var. Çünkü bu şekilde bırakmak istemiyorum takımı. Çünkü böyle bırakılan takımlar bir süre sonra kapanıyor. Bütün bunları yapmamın tek amacı ben burası sayesinde zayıfladım ve benim gibi zayıflayan insanlar olsun istemem. Şimdiye kadar mezun olan üyelerin hepsiyle ayrı ayrı mutlu oldum. Yarım bırakıp gidenler için ayrıca üzüldüm. Ama artık görevimi tamamladığımı düşünüyorum. İnşallah benden sonra gelecek kaptan çok ama çok daha iyi yönetir takımı. :KK34:

Günaydın Burcu' cum. İyi dersler sana.

Hava çok kapalı bugün Konya' da ama benim içim kıpır kıpır bugün. Bide bebişlerim hasta :KK14: Küçük kreşten kaptı yine büyüğünde boğazı ağrıyor ateşi çıkıyor. Bir sürü ev işi beni bekliyor. Alışverişe çıkmam lazım arabayı eşim aldı. Sanırım tramvayla gideceğim. Anlayacağınız çok işim var çok... Çok çalışmam lazım anne çoooookkkkkk :KK52:
anlıyorum senı ebrucugum.ve gıdecegın ıcın de uzuluyorum.ama senın gıbı bır arkadas kazandım,her zaman herhangı bır konuda fıkırlerını almak ısteyecegım sen dahıl bır sürü ınsan tanıdım burada.her sey gonlunce olsun

Dunku mesaj sayısı :15

09:00
Sutlu nesfıt

13:30
Haslanmıs karnıbahar uzerıne yogut

14:00
Sutsuz sekersız kahve

18:00
Yogurtlu ıspanak yemegı

Yemek yaparken olmus mu dıye 1kasık azcık tatlarına baktım ama yaglı agır bısey degıller dont worry :KK52:
2 lıtre su
Yarım saat cross fıt ,squat

kızlar feci derecede uyku bastırdı beni. suyu 2,5 lt yaptım. ben dayanamıycam yatıyorum. görüşrüz kızlar :KK3:

bugün menüm

12:00
1 kase nesfit + süt

15 civari
1 haslanmis yumurta
4 zeytin
domates

17:30
1 balik filet izgara
salata
1 topuz ekmek

kizlar bugün suyum az oldu, geri döndükten sonra en büyük sorunum bu sanirim.
suda düzelecek insallah.
ayrica yürüyüs yapacaktim ama bi türlü kendimi kandirip cikamadim :KK17:

kız ben seni yeriiim. ne güzel de anlatmış banaa. ağzına sağlık seniinn :KK19:

aslında ben de burdan gitmek istemiyorum. ama listeye girip takımı etkilemek de istemiyorum. yazıyı okuyunca çok etkilendim. menü yapmayı bilmiyorum zaten. bu şekilde de kilo verildiğini görünce dukanda çektiğim eziyetler aklımda canlandı. dedim eziyet çekmeden de veriliyorsa ben niye eziyet çekiyorum. :26:

şimdi yasaklar koymazsam kendime her şeyin tadına minicik de olsa bakıcam. bu da belki kilo verememe belki bi hafta artıda çıkmama neden olcak. takımı etkilemiş olucam diyerekten çekildim yarıştan :KK31: diğer nedeni ise pc nin başına geçtiğimde kendimi alamıyorum başlıyorum vakit öldürmeye. bir bakıyorum dersin kitabını açmamışım :KK5: yoksa burdan uzaklaşmanın pek de iyi fikir olmadığını biliyorum. kilo aldım ve geri geldim. ama şu internetten kendimi alamamam 1 sene daha kaybetmeme neden olabilir. :KK14:

şimdi menümü paylaşıcam birazdan. :26:

çok sevindim senin için. :KK19: ben de hırs yapıyorum ama balon gibi sönüyor. içim kararıyor yapamayınca :KK14:

burcuuuu bırakmadım yaaa :KK52: takıma girmekten vazgeçtim. yine yazcam burda. belki daha az aktif olcam ama yazcam. yani takıma diyet yapmadan girersem haksızlık etmiş olcam. şimdi listemi paylaşıcam. 1 hafta böyle yapıcam bugün yediğim gibi. ve cumaya kadar hiç tartılmıycam. cuma günü kilo vermiş olursam. yani 54.7 den düşmüş olursam (cünkü dünkü ödemdi bugün 1.200 gitti) birlikte karar veririz takıma girip girmeme :KK31: ben de kendime bi program hazırlayıp ona göre internette zaman geçireceğim. bütün gün değilde mesela. öğlen 3-5 arası ya da aksam 9-11 arası gibi. böylece derslerime de mani olmaz diye düşünüyorum :26:

benimde öyle oluyo ama pes etmicem kararlıyım herkesi utandırıcam :KK47:

cim keşke bırakmasaydın buse bizi çok üzüldüm şimdi umarım herşey dilediğin gibi olur :KK14::KK16: kızlar ben bi değişik durumdayım ya bi ağlıyorum bi güşüyorum naptığım hiç belli değil bu beni baya olumsuz etkilemiş ki 1.9 lkg almışım sabah tartıda şok olsum bunada gerek varmış sanırım bugün daha dikkar ettim akşam yemeğimide erken yicem birz dikkat ediyim alışırım sonra diyete sonra gelsin 55 diye düşünüyorum En Büyük KK

regl dönemindeysen normal canim, yada asiri duygusal üzücü seyler yasadiysan.
bende regl dönemi yakinken hep öyle oluyorum sacma sapan seylere aglayip gülüyorum.
bayan olmak cok zor gercekten:KK31:

kız ben seni yeriiim. ne güzel de anlatmış banaa. ağzına sağlık seniinn :KK19:

aslında ben de burdan gitmek istemiyorum. ama listeye girip takımı etkilemek de istemiyorum. yazıyı okuyunca çok etkilendim. menü yapmayı bilmiyorum zaten. bu şekilde de kilo verildiğini görünce dukanda çektiğim eziyetler aklımda canlandı. dedim eziyet çekmeden de veriliyorsa ben niye eziyet çekiyorum. :26:

şimdi yasaklar koymazsam kendime her şeyin tadına minicik de olsa bakıcam. bu da belki kilo verememe belki bi hafta artıda çıkmama neden olcak. takımı etkilemiş olucam diyerekten çekildim yarıştan :KK31: diğer nedeni ise pc nin başına geçtiğimde kendimi alamıyorum başlıyorum vakit öldürmeye. bir bakıyorum dersin kitabını açmamışım :KK5: yoksa burdan uzaklaşmanın pek de iyi fikir olmadığını biliyorum. kilo aldım ve geri geldim. ama şu internetten kendimi alamamam 1 sene daha kaybetmeme neden olabilir. :KK14:

şimdi menümü paylaşıcam birazdan. :26:

çok sevindim senin için. :KK19: ben de hırs yapıyorum ama balon gibi sönüyor. içim kararıyor yapamayınca :KK14:

burcuuuu bırakmadım yaaa :KK52: takıma girmekten vazgeçtim. yine yazcam burda. belki daha az aktif olcam ama yazcam. yani takıma diyet yapmadan girersem haksızlık etmiş olcam. şimdi listemi paylaşıcam. 1 hafta böyle yapıcam bugün yediğim gibi. ve cumaya kadar hiç tartılmıycam. cuma günü kilo vermiş olursam. yani 54.7 den düşmüş olursam (cünkü dünkü ödemdi bugün 1.200 gitti) birlikte karar veririz takıma girip girmeme :KK31: ben de kendime bi program hazırlayıp ona göre internette zaman geçireceğim. bütün gün değilde mesela. öğlen 3-5 arası ya da aksam 9-11 arası gibi. böylece derslerime de mani olmaz diye düşünüyorum :26:

anladim canim. ama mutlaka kendine seker, un vs. tarzi yiyeceklerde yasak koy digerlerinide miktarini az ye verirsin.
uni cok önemli ve etkiliyorsa tabiki uzak durman daha iyi olur.
bende sinav zamanlari buradan uzaklasmistim gercekten kendimi ders yapmamak icin forumun derinliklerinde veya baska sayfalarda buluyordum. fakat bu uzak kalma süresi, sinav stresi yemek yemek icin fazla vaktim olmayip o an kolay ne varsa onu yemem cok iyi olmadi. cok yemedim ama yenilmemesi gereken seyler yemistim, cabuk olan ne varsa yani.
3 kg almistim. neyseki cok bisey kaybetmeden geri dönmüstüm.
insallah almaz ve kilo verirsin canim. sinavlardan hemen sonra gruba dönmelisin bence. gercekten grupta olmak cok önemli.
ben hic bukadar uzun soluklu dikkat etmemistim yediklerime. aralarda uzak kaldim 3 ay filan ama yinede sonra hemen basladim ve en önemlisi baslangic kiloma geri dönmedim. grup cok önemli sende biliyorsun.:KK34:

MENÜM

sabah 9.30
yağsız tavada 1 peynirli omlet
1 dilim pastırma
1 dilim hindi füme
1 light üçgen peynir
1 tatlı kaşığı bal
1 küçük domatesin yarısı
2 çatal salatalık

ara 11.30
1 çay kaşığı bal

öğle 14.00
1 adet etli patlıcan dolması (susuz)
yarım adet etli sarma
yarım yk yoğurt

ara 16.00
1 adet küçük beypazarı kurusu

akşam 17.30
3 yk kereviz yemeği
1 tatlı kaşığı yoğurt (canım istemedi)

2 lt su
spor yok

yatmadan çok acıkırsam bir ara öğün daha yapabilirim. :26:

canim yumurtaya peynir koydugun icin tekrardan ayriyeten peynir yemesen daha iyi olurdu.
birde bana bal yeme demislerdi yedigimde. neden bilmiyorum ama oda iyi degil demekki glukoz iceriyor sanirim.

birde 16daki arayi yapmasaydin veya yaptiysan 17:30da tekrar yemeyip daha gec yapsaydin daha iyi olurdu. zaten daha sonrada 18:30 yine yemissin bu iyi olmadi.
son 2 ögünü birlestirip 18:30da filan yapsaydin daha iyi olurdu.

herkese merhaba...
mısafırım gelıyor arkadaslar.onlar gıdınce gelıcem sıteye

merhaba canim, iyi sohbetler misafirlerinle

kızlar feci derecede uyku bastırdı beni. suyu 2,5 lt yaptım. ben dayanamıycam yatıyorum. görüşrüz kızlar :KK3:

hayirli geceler canim :KK54:

menüm :

sabah 08.30 : 1 kk peynir
roka
3 zeytin
1 dilim kepek ekmeği

ara 11.00 : 1 çb süt

öğle 13.00: 1 tane haşlanmış tavuk
salata
4 kaşık yoğurt

ara 15.30 : 1 mandalina
1 armut

akşam 19.50 : yarım kase tavuk suyu ( haşlama yapmıştık onun suyu canım çok çekti )
3 kaşık yoğurt
1 dilim k. ekmek

su içiyorum hala
spor : 1 saat plates
squat daha yapmadım

menüm :

sabah 08.30 : 1 kk peynir
roka
3 zeytin
1 dilim kepek ekmeği

ara 11.00 : 1 çb süt

öğle 13.00: 1 tane haşlanmış tavuk
salata
4 kaşık yoğurt

ara 15.30 : 1 mandalina
1 armut

akşam 19.50 : yarım kase tavuk suyu ( haşlama yapmıştık onun suyu canım çok çekti )
3 kaşık yoğurt
1 dilim k. ekmek

su içiyorum hala
spor : 1 saat plates
squat daha yapmadım

Pek bı begendım

Selam kızlar, bugun esim cocukları alıp annesine gitti ben evde calısayım diye.

Bugunku menumu hiç yazmasam daha iyi, delirmiş gibiydim, ders calısırken sanki agzım bos durmamalıymıs gibi, yiyip durdum:KK43: faydalı seylerde yedim, pırasa ıspanak gibi ama cikolata da yedim, hiç cips alışkanlıgım olmadıgı halde cips yedim:KK43: sınav donemi hep boyle olmaz insallah ya, yarın boyle yapmicam bugunun pişmanlıgıyla..
Takım arkadaslarımdan da ozur diliyorum, neyseki cumaya cok var..
derse devam, iyi gecelerrrr

Kızlar benim için çok kötü bir gündü. Şimdi uzun uzun anlatamayacağım ama başıma kötü kötü şeyler geldi. Yarın inşallah müsait olunca anlatırım. Meraklanmayın benim ve sevdiklerimin sağlığı yerinde. Zaten gerisi de önemli değil. Menülerimi yazayım.

Dünkü menüm

Sabah (09:30)

2 dilim tam buğday ekmeği ile beyaz peynirli tost

Öğle (12:30)

1 porsiyon şnitzel
1 kepçe ezogelin çorbası
Salata

Akşam ( 18:00)

Çiğköfte ( kendim yaptım)
Ayran
Kara lahana salatası

2 lt su, 70 squat

Bugün ki menüm

Sabah (08:30)

1 kase sütlü nesfit

Ara (11:30)
Yarım elma

Dünden kalan çiğköfte

Akşam (16:30)

1 kase sütlü nesfit

2 litre su, 75 squat

Selam kızlar, bugun esim cocukları alıp annesine gitti ben evde calısayım diye.

Bugunku menumu hiç yazmasam daha iyi, delirmiş gibiydim, ders calısırken sanki agzım bos durmamalıymıs gibi, yiyip durdum:KK43: faydalı seylerde yedim, pırasa ıspanak gibi ama cikolata da yedim, hiç cips alışkanlıgım olmadıgı halde cips yedim:KK43: sınav donemi hep boyle olmaz insallah ya, yarın boyle yapmicam bugunun pişmanlıgıyla..
Takım arkadaslarımdan da ozur diliyorum, neyseki cumaya cok var..
derse devam, iyi gecelerrrr

canim kilo vermek bir yana, sunu aklindan cikarma
sakin ama sakin ders calisirken yemek yeme ve sakin ders yaptigin zaman hemen pesinden yemek yeme.
ders calisip en az yarim saat ya gözlerini kapatip dinlen, veya cama cik disarisi izle veya biraz yavas olarak disarida dolas.
bunun sebebi su.
ders yaparken yersen veya hemen ardindan yersen calistiklarinin cogu aklinda kalmaz, hatta ve hatta bir daha okudugunda sanki ilk kez okuyormus gibi unutmus olursun derslerini. ders calisirken beyninin kana ve vücudunun bu isleme konsantre olmasi gerek, sen dersin yaninda yemek yediginde beyin midenin fonsiyonlarini yerine getirmek icin kani e konsantreyi oraya yüklüyor bu sefer calistiklarini kesinlikle aklinda tutamiyorsun. ayni sey dersten hemen sonra yiyincede oluyor.
ve yine ayni sey ders yaptiktan hemen sonra tv izler veya bilgisayarda gezinirsende oluyor.
kesinlikle ders calisirken teb bir leblebi tanesi kadar bile bisey yememelisin.
fakat sakin suyunu eksik etme, ders calisirken su icebilirsin hatta icmelisinde.

Kızlar benim için çok kötü bir gündü. Şimdi uzun uzun anlatamayacağım ama başıma kötü kötü şeyler geldi. Yarın inşallah müsait olunca anlatırım. Meraklanmayın benim ve sevdiklerimin sağlığı yerinde. Zaten gerisi de önemli değil. Menülerimi yazayım.

Dünkü menüm

1 porsiyon şnitzel
1 kepçe ezogelin çorbası
Salata

Ayran
Kara lahana salatası

2 lt su, 70 squat

Bugün ki menüm

1 kase sütlü nesfit

Yarım elma

Dünden kalan çiğköfte

1 kase sütlü nesfit

2 litre su, 75 squat

gecmis olsun kaptancim, dedigin gibi en önemlisi senin ve sevdiklerinin sagligi yerinde olmasi, moralini bozma sakin :KK19:

canim kilo vermek bir yana, sunu aklindan cikarma
sakin ama sakin ders calisirken yemek yeme ve sakin ders yaptigin zaman hemen pesinden yemek yeme.
ders calisip en az yarim saat ya gözlerini kapatip dinlen, veya cama cik disarisi izle veya biraz yavas olarak disarida dolas.
bunun sebebi su.
ders yaparken yersen veya hemen ardindan yersen calistiklarinin cogu aklinda kalmaz, hatta ve hatta bir daha okudugunda sanki ilk kez okuyormus gibi unutmus olursun derslerini. ders calisirken beyninin kana ve vücudunun bu isleme konsantre olmasi gerek, sen dersin yaninda yemek yediginde beyin midenin fonsiyonlarini yerine getirmek icin kani e konsantreyi oraya yüklüyor bu sefer calistiklarini kesinlikle aklinda tutamiyorsun. ayni sey dersten hemen sonra yiyincede oluyor.
ve yine ayni sey ders yaptiktan hemen sonra tv izler veya bilgisayarda gezinirsende oluyor.
kesinlikle ders calisirken teb bir leblebi tanesi kadar bile bisey yememelisin.
fakat sakin suyunu eksik etme, ders calisirken su icebilirsin hatta icmelisinde.

Canım ya cok dofru soyluyorsun, ders calışırken bugunku gibi sacmalamamam için koca bir sebep dahq.
bunu dikkqte alıcam, cok sagol

Ebrucum saglığınızın yerinde olmasına sevindim, önemli olan da, diğer hersey ikinci planda..
Gecmiş olsun yasadıkların için de, insallah hersey yolundadır şimdi..

Dünkü menüm

1 porsiyon şnitzel
1 kepçe ezogelin çorbası
Salata

Ayran
Kara lahana salatası

2 lt su, 70 squat

Bugün ki menüm

1 kase sütlü nesfit

Yarım elma

Dünden kalan çiğköfte

1 kase sütlü nesfit

2 litre su, 75 squat

Cok merak ettım canım ya , umarım cok uzucek bısey degıl. Saglık maglık dıyosun aman allah korusun.
Ne oldu yaa

Kızlar yarın aksam yemegını coookk kalabalık mısafırlerım var 15 kosı kadar, yemek temızlık bebek derken yarın cok gıremıcem , bilgınıze.

kızlar sabah 8 de evden çıktım ve 1 saat önce geldim:KK14:.bütün gün dışarıda olmanın hazin sonu aşağıda:KK43:((

sabah08.00
3 ceviz 3 kayısı

öğle12.30
1/2 simit,1 ayran

ara15.10
1 didi şeftalili

ara16.00
1 mandalina

akşam17.00
hamsi kızartma
bol salata
az tahin helva:26:
2 baklava:KK43:hadi 1.ballavayı ev sahibi ağzıma zorla soktu,ya 2.baklavayı nie yedim ki????????

X