Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ebrucum bu cok iyi oldu, izne ayrılıp listeden cıknayu hiç istemiyordum, tesekkurederim :))

Gelelim kilo bildiririme

Gecen hafta 65
bu hafta 64.5
fark 500 gr

Aslında fark 2 kiloya yakın ama bi tuhaf oldu işte bu hafta:) nasip, ebrudan alıcak cezam varmıs, napalım:))

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
buseb (54.6///%) Mezun üye geri döndü Hedef: 48
canan456 (65.3///%) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9///%)
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5///%)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5///%)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

Yağmurlu ve karanlık bir Konya sabahından herkese günaydın. Umarım güzel bir bildirim günü geçer, tartı herkesin yüzünü güldürür.

Menüde sadece öğle olmuş. Onun dışındakiler hakikaten kötü ama hastalığına veriyorum. Bayramdan önce ben de hastalanmıştım. Aynen durumum böyleydi. Hasta olunca insan kötü oluyor. Umarım bugün güzel bir sonuç görürsün tartıda.

bu arada dün ateşlediğimden ağzımda 2 tane aft çıktı kızlar. nasıl geçer bunlar ya. acıyo valla bi bu eksikti
Bende de çok sık çıkar hem aft hem uçuk. Yılın yarısında dudağımda yarayla gezerim. Hiç bir çare aramadım şimdiye kadar uçuk için çıktıktan sonra çaresi olmadığını düşünüyorum. Kremler var ama onlara da inanmıyorum. Aftında vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ne derece doğru olduğu tartışılır. Ateşten de kaynaklanıyor olabilir. Beslenmene dikkat et sağlıklı beslen. Dukan konusunu da uzun bir süre kapat. Birde aftlar için karbonatlı gargara deneyebilirsin.

Günaydın canım. Azda olsa vermişsin tebrikler. İzinli yazıyorum seni. Döndüğün zaman listeye nasıl gireceğine karar veririz zaten. İzindeyim diye bırakma sakın kendini devam et yine. Arada bir uğrarsan da senin için iyi olur
herkese gunaydın,
gecen haftakı kılom 67.8
bu hafta 67,2
herkese ıyı gunler,ıslerınde kolaylıklar..
Tebrikler Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Bu arada geçen hafta hiç gelmedin. İyileşemedin mi hala? Takım kurallarını biliyorsun Bu hafta paylaşımlarını çoğaltman lazım.

Tamam canım ama ara ara uğramaya çalış ve hergün mutlaka bir 5 dk ayırıp menü yaz. Ayrıca tebrik ederim 500 gramda güzel bir sonuç. Bakalım ben kaç çıkacağım ama tartıda çok iyi bir sonuç göreceğimi düşünüyorum inşallah.

taktik güzel , egerki diyet yapıyorum dersen herkes üstüne gelmeye başlıyor
tabaga alıp yememekkk en iyisi, yiyormuş gibi görünmek yani
Hanife, Canan ve Zeynep 5 ve 6 Kasımın mesaj sayılarını yazmamışsınız.

Ayrıca Yasemin ve Banu' cum 6 Kasım' da takıma yazdığınız mesajları sayıp buraya yazabilir misiniz?

geçmişe bakıp yazarım ok cnmm

yeşillikleri okuyunca diyete sarılasım geldi
salata çok önemli diyette cidden hem tok tutyor hemde zayıflatıyor.

günaydınnn herkesee önce menümü yazayım

kahvaltı:08:30
2 dlm tb ekmegi ile tost(kaşar, beyaz peynir)
4 zeyt,n

öglen 12:30
1 tabak pırasa yemegi
yogurt

ara 16:30
bir avuç kuruyemiş(ceviz,fındık badem)
4 kurukaysı
1 incir
(meyve fazla oldu farkındayım:26::26::26:)

akşam 19:00
15-20 hamsi
bol limonlu roka

ben normalde akşam yemiyorum ama çocukları almaya gittiigimde kayınvaldem balık yapmış
çokta güzel göründü yiyiverdim...

Sabah ki kaşar ve eğer kavrulmuşsa kuruyemişler olmamış. Birde akşam kış mevsimine göre biraz geç olmuş. Böyle bir hafta dene bakalım haftaya ne kadar kilo verebileceksin. Akşam yemezsen olmaz ama saat 19:00 da da yersen geç olur. Ne kadar su tükettiğini yazmamışsın?

kilomuda yazayım

70,6

haziranda 64 tüm oysaki((((((((
Not aldım canım kilonu. Kısa zamanda almışsın 6 kiloyu. Bence kısa zamanda da vereceksin. Ama önemli olan verdikten sonra tekrar almamak.

kuruyemişler kavrulmuş evet cnm ben hep kavrulmuş yiyorum digerini yiyemiyorum pek
işte benim öyle bir sorunum var cnm eve gittigimde yesem geç oluyor
en güzlei eve giince bir kase yogurt ve salata yemek olcak..

su yok... ah ben eskiden 4 lt içer banamısın dimezdim yawww

Dunku mesaj sayım: 11
Gecen haftakı kılo: 59,5
Bu haftaki: 58,8

Bu hafta regl donemınde olmasydım daha cok verebılırdım dıye dusunuyorum , cunku bu haftayı ac gecırdım resmen yaa

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4

hosbuldum kaptancim, kopmamam lazim gercekten fena oluyor sonra.
artik bu is bitmeli, yoksa insan sürekli ah kilo verdim yine aldim diye zaman bosa gidiyor.
ekmegi azaltmak sorun degil onu hallederim, ama gec yemek bir süre böyle dvm edecek istemesemde,
stajdan eve geldigimde saat gecikmis oluyor. erken ciktigim günler olur belki insallahj

kilo bildirimi

gecen hafta 72.0kg
bu hafta 72.3kg
fark +300gr

aslinda ben gecen baktigimda 74kg'i görmüstüm, ama sii daha azda olsa her 1 gr bile zarar

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
buseb (54.6///%) Mezun üye geri döndü Hedef: 48
canan456 (65.3///%) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9///%)
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5/62.4/1.1/%1.73)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5/58.8/0.7/%1.18)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İşe gitmek için hazırlanmam lazım. 11 den önce gelmeye çalışırım. Kocaman öpüyorum hepinizi

geçen hafta 55.9
bu hafta 55.9 ( tuvalete hala çıkamıyorum bugün doktora gidicem ve üstümde regl şişliğide var ama cm olarak baktığımda incelmişim geçen haftaya göre )

oysa bu hafta hiç kaçamağım yoktu ve sporumda düzenliydi
kaptancım istersen eğer eski kiloma dönene kadar beni izne ayırabilirsin takımı kötü etkiliyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…