Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tuba' cım yarın bildirimini yap mutlaka. Haftaya cumaya kadar sana izin. Sadece günde bir kez gelip menü yaz yeter. Senden 5 mesaj kuralını istemiyorum. Kaçamak yapma. Seni izne ayırmayalım. Çünkü ayrılınca insan ister istemez kilo alıyor. Senin içinde uygunsa böyle yapalım. Sende rahat rahat çalış sınavlarına. Uygun olmazsa da izinli yazabilirim. Tercih senin cevabını bekliyorum.

Ebrucum bu cok iyi oldu, izne ayrılıp listeden cıknayu hiç istemiyordum, tesekkurederim :))

Gelelim kilo bildiririme

Gecen hafta 65
bu hafta 64.5
fark 500 gr

Aslında fark 2 kiloya yakın ama bi tuhaf oldu işte bu hafta:) nasip, ebrudan alıcak cezam varmıs, napalım:))

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
buseb (54.6///%) Mezun üye geri döndü Hedef: 48
canan456 (65.3///%) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9///%)
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5///%)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5///%)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

Yağmurlu ve karanlık bir Konya sabahından herkese günaydın. Umarım güzel bir bildirim günü geçer, tartı herkesin yüzünü güldürür. :KK16:

Menüm

sabah 9.30
1 adet patates kızartması :KK43:
1 dilim beyaz ekmek
1 yk bal

ara yok

öğle 13.45
4 yk kereviz yemeği

ara 16.00
1 adet tuzlu kurabiye

akşam 18.30
1 adet muzlu rulo pasta
1 ince dilim kestaneli pasta

2,5 lt su
spor yok

REZALET :KK43:

hiçbir şeyle uğraşamadım inanın tüm gün yataktaydım yine önüme ne geldiyse yedim. regl yüzünden sanırım tatlılara hayır diyemedim. ama bu bahane olamaz. toparlanıcam yarın. eğer eksi de çıkmazsam yarın listeye girmem. zaten ilk 3 olmamız gerek. sonraki hafta girerim. ama neden bilmiyorum sanki eksi çıkcam gibi hissediyorum :26: inş öyle olur :KK14:
Menüde sadece öğle olmuş. Onun dışındakiler hakikaten kötü ama hastalığına veriyorum. Bayramdan önce ben de hastalanmıştım. Aynen durumum böyleydi. Hasta olunca insan kötü oluyor. Umarım bugün güzel bir sonuç görürsün tartıda. :KK34:

bu arada dün ateşlediğimden ağzımda 2 tane aft çıktı kızlar. nasıl geçer bunlar ya. acıyo valla bi bu eksikti :KK5:
Bende de çok sık çıkar hem aft hem uçuk. Yılın yarısında dudağımda yarayla gezerim. Hiç bir çare aramadım şimdiye kadar uçuk için çıktıktan sonra çaresi olmadığını düşünüyorum. Kremler var ama onlara da inanmıyorum. Aftında vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ne derece doğru olduğu tartışılır. Ateşten de kaynaklanıyor olabilir. Beslenmene dikkat et sağlıklı beslen. Dukan konusunu da uzun bir süre kapat. Birde aftlar için karbonatlı gargara deneyebilirsin.

günaydın herkese
geçen hafta:87.6
BU HAFTA :87.5
giden : 100 gram

ebrucum beni bu haftadan itibaren izinli yazabilir misin
çünkü son zamanlarda takıma uğrayamıyorum
çok yoğunum
daha müsait bir zamanda dönerim gene
Günaydın canım. Azda olsa vermişsin tebrikler. İzinli yazıyorum seni. Döndüğün zaman listeye nasıl gireceğine karar veririz zaten. İzindeyim diye bırakma sakın kendini devam et yine. Arada bir uğrarsan da senin için iyi olur :KK34:
herkese gunaydın,
gecen haftakı kılom 67.8
bu hafta 67,2
herkese ıyı gunler,ıslerınde kolaylıklar..
Tebrikler Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Bu arada geçen hafta hiç gelmedin. İyileşemedin mi hala? Takım kurallarını biliyorsun:KK34: Bu hafta paylaşımlarını çoğaltman lazım.

Ebrucum bu cok iyi oldu, izne ayrılıp listeden cıknayu hiç istemiyordum, tesekkurederim :))

Gelelim kilo bildiririme

Gecen hafta 65
bu hafta 64.5
fark 500 gr

Aslında fark 2 kiloya yakın ama bi tuhaf oldu işte bu hafta:) nasip, ebrudan alıcak cezam varmıs, napalım:))
Tamam canım ama ara ara uğramaya çalış ve hergün mutlaka bir 5 dk ayırıp menü yaz. Ayrıca tebrik ederim 500 gramda güzel bir sonuç. Bakalım ben kaç çıkacağım ama tartıda çok iyi bir sonuç göreceğimi düşünüyorum inşallah.

Şimdiye kadar menün çok güzel. Misafir varken zaten servisti hizmetti yemek zor oluyor. Sen şimdiden ye yemeğini çünkü saat geç oldu. Yarın tartı günü hem de listeye giriyorsun. Bence misafirle sofraya otur ama yiyormuş gibi yap yeme. Eminim kimse çakmaz. Sen bol bol hizmet et bebekle ilgilen. Ama vakit geç oluyor onlarla birlikte yeme. Alışveriş içinde tebrik ediyorum seni. Ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum. Aynı duyguları bende yaşadın. Büyük mutluluk darısı herkesin başına inşallah. :KK16:

taktik güzel , egerki diyet yapıyorum dersen herkes üstüne gelmeye başlıyor
tabaga alıp yememekkk en iyisi, yiyormuş gibi görünmek yani:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Hanife, Canan ve Zeynep 5 ve 6 Kasımın mesaj sayılarını yazmamışsınız.

Ayrıca Yasemin ve Banu' cum 6 Kasım' da takıma yazdığınız mesajları sayıp buraya yazabilir misiniz?

geçmişe bakıp yazarım ok cnmm

selam kızlar:KK16:

menüm:

sabah:08.30
3 kurukayıs
3 ceviz
1/2 domates
1 k k peynir
5 zeytin

ara:11.00
.1 mandalina

öğle:12.10
2 tane kabak kavurdum (1 yemek k.yağ koydum
cok mu az mı bilemedim artık)
1 kase yoğurt

ara:15.00
1 mandalina

akşam:18.00
11-12 tane istavrit :26:bu cok oldu galiba
bol salata
1 maden suyu

1.25 litre anca su içebildim,2.5 a tamamlayacağım
1 saat tempolu,bir saat temposuz yürüdüm,pazar yaptım daha doğrusu:)
hergün salata yediim için bir sürü salatalık şey aldım
saymadan geçemeyeceğim doğrusu
yeşil kıvırcık,kırmızı kıvırcık,turp,havuç,roka,dereotu,maydanoz,taze soğan,kara lahana oh mis missss:KK16::KK16::KK16::KK16:
birazdan yeşilçay içicem:KK51:

yeşillikleri okuyunca diyete sarılasım geldi
salata çok önemli diyette cidden hem tok tutyor hemde zayıflatıyor.

günaydınnn herkesee önce menümü yazayım

kahvaltı:08:30
2 dlm tb ekmegi ile tost(kaşar, beyaz peynir)
4 zeyt,n

öglen 12:30
1 tabak pırasa yemegi
yogurt

ara 16:30
bir avuç kuruyemiş(ceviz,fındık badem)
4 kurukaysı
1 incir
(meyve fazla oldu farkındayım:26::26::26:)

akşam 19:00
15-20 hamsi
bol limonlu roka

ben normalde akşam yemiyorum ama çocukları almaya gittiigimde kayınvaldem balık yapmış
çokta güzel göründü yiyiverdim...

günaydınnn herkesee önce menümü yazayım

kahvaltı:08:30
2 dlm tb ekmegi ile tost(kaşar, beyaz peynir)
4 zeyt,n

öglen 12:30
1 tabak pırasa yemegi
yogurt

ara 16:30
bir avuç kuruyemiş(ceviz,fındık badem)
4 kurukaysı
1 incir
(meyve fazla oldu farkındayım:26::26::26:)

akşam 19:00
15-20 hamsi
bol limonlu roka

ben normalde akşam yemiyorum ama çocukları almaya gittiigimde kayınvaldem balık yapmış
çokta güzel göründü yiyiverdim...
Sabah ki kaşar ve eğer kavrulmuşsa kuruyemişler olmamış. Birde akşam kış mevsimine göre biraz geç olmuş. Böyle bir hafta dene bakalım haftaya ne kadar kilo verebileceksin. Akşam yemezsen olmaz ama saat 19:00 da da yersen geç olur. Ne kadar su tükettiğini yazmamışsın?

kilomuda yazayım

70,6:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

haziranda 64 tüm oysaki:KK43:((((((((
Not aldım canım kilonu. Kısa zamanda almışsın 6 kiloyu. Bence kısa zamanda da vereceksin. :KK34: Ama önemli olan verdikten sonra tekrar almamak.

Sabah ki kaşar ve eğer kavrulmuşsa kuruyemişler olmamış. Birde akşam kış mevsimine göre biraz geç olmuş. Böyle bir hafta dene bakalım haftaya ne kadar kilo verebileceksin. Akşam yemezsen olmaz ama saat 19:00 da da yersen geç olur. Ne kadar su tükettiğini yazmamışsın?

Not aldım canım kilonu. Kısa zamanda almışsın 6 kiloyu. Bence kısa zamanda da vereceksin. :KK34: Ama önemli olan verdikten sonra tekrar almamak.

kuruyemişler kavrulmuş evet cnm ben hep kavrulmuş yiyorum digerini yiyemiyorum pek :KK43:
işte benim öyle bir sorunum var cnm eve gittigimde yesem geç oluyor
en güzlei eve giince bir kase yogurt ve salata yemek olcak..

su yok... ah ben eskiden 4 lt içer banamısın dimezdim yawww:KK52::KK52:

Dunku mesaj sayım: 11
Gecen haftakı kılo: 59,5
Bu haftaki: 58,8

Bu hafta regl donemınde olmasydım daha cok verebılırdım dıye dusunuyorum , cunku bu haftayı ac gecırdım resmen yaa:KK50:

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4 :nazar::nazar::KK9:
$2013-11-08 09.33.06.jpg

Sakın korkma bence yarın tartıda çok güzel bir rakam göreceksin. Benim içimden öyle geçiyor. Birde evrene olumsuz mesaj verme ki herşey güzel olsun. Düşünce gücüyle zayıflamayı da dene:KK34: Bugünü de sorma nohut yemeği o kadar güzel görünüyordu ki anlatamam. Yarın cuma olmasa yerdim zaten de sırf şişkinlik yapacak diye yiyemedim. :KK50:

Hoş geldin Nur' cum :KK16:İyi oldu geldiğin. Uzak kalma sen buralardan. :KK34:

Menün düne göre çok çok iyi ama yine olmayan kısımları var. Ekmek yine çoğalmış. Akşamı biraz geç yemişsin. Gerçi sizin orda ki saatler nasıl bilmiyorum ama bizden farklı sanırım. Birde sabah ki hem nesfit hem diğerleri aynı öğünde olmamış. Suyu mutlaka çoğalt. :KK34:

Menülerin ve sporların gayet güzel. Kek hiç ama hiç olmamış. Keşke yemeseydin. Anladın mı şimdi neden benim diyet bitmeden oruç tutmadığımı. İftarda canım hiç olmadık şeyler çekiyor. Gün boyu süper hiç acıkmadan tutuyorum orucu. İftarda içimdeki canavar çıkıyor. O nedenle diyet bittikten sonra tutacağım inşallah borçlarımı. Birde dolmalar pirinçli değildir inşallah :KK53:

Bunun cevabını seni bekletmemek için ayrı olarak yazdım. :KK34:

Takıma gerçekten çok kötü etkin oldu. Son iki hafta gerçekten kötüydü. Zaten geçen hafta seni izinli yazdım. Sen biraz daha böyle takıl. Farz etki takıma yeni geldin. Listeye girmeye uğraşıyorsun. :KK34: Ama artık kesin karar ver ve bitir bu işi.

hosbuldum kaptancim, kopmamam lazim gercekten fena oluyor sonra.
artik bu is bitmeli, yoksa insan sürekli ah kilo verdim yine aldim diye zaman bosa gidiyor.
ekmegi azaltmak sorun degil onu hallederim, ama gec yemek bir süre böyle dvm edecek istemesemde,
stajdan eve geldigimde saat gecikmis oluyor. erken ciktigim günler olur belki insallahj :KK5:

kilo bildirimi

gecen hafta 72.0kg
bu hafta 72.3kg
fark +300gr :KK50:

aslinda ben gecen baktigimda 74kg'i görmüstüm, ama sii daha azda olsa her 1 gr bile zarar :KK50:

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
buseb (54.6///%) Mezun üye geri döndü Hedef: 48
canan456 (65.3///%) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9///%)
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5/62.4/1.1/%1.73)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5/58.8/0.7/%1.18)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İşe gitmek için hazırlanmam lazım. 11 den önce gelmeye çalışırım. Kocaman öpüyorum hepinizi :KK16:

geçen hafta 55.9
bu hafta 55.9 ( tuvalete hala çıkamıyorum bugün doktora gidicem ve üstümde regl şişliğide var ama cm olarak baktığımda incelmişim geçen haftaya göre :KK14::KK14::KK14: )

oysa bu hafta hiç kaçamağım yoktu ve sporumda düzenliydi :KK14:
kaptancım istersen eğer eski kiloma dönene kadar beni izne ayırabilirsin takımı kötü etkiliyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum :KK50:

X