Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

herkese gunaydın,
gecen haftakı kılom 67.8
bu hafta 67,2
herkese ıyı gunler,ıslerınde kolaylıklar..

tebrikler canım :KK9:

Ebrucum bu cok iyi oldu, izne ayrılıp listeden cıknayu hiç istemiyordum, tesekkurederim :))

Gelelim kilo bildiririme

Gecen hafta 65
bu hafta 64.5
fark 500 gr

Aslında fark 2 kiloya yakın ama bi tuhaf oldu işte bu hafta:) nasip, ebrudan alıcak cezam varmıs, napalım:))

tebrik ederiim çok güzel :KK9:

Yağmurlu ve karanlık bir Konya sabahından herkese günaydın. Umarım güzel bir bildirim günü geçer, tartı herkesin yüzünü güldürür. :KK16:

günaydııınnn :KK16:

Menüde sadece öğle olmuş. Onun dışındakiler hakikaten kötü ama hastalığına veriyorum. Bayramdan önce ben de hastalanmıştım. Aynen durumum böyleydi. Hasta olunca insan kötü oluyor. Umarım bugün güzel bir sonuç görürsün tartıda. :KK34:

Bende de çok sık çıkar hem aft hem uçuk. Yılın yarısında dudağımda yarayla gezerim. Hiç bir çare aramadım şimdiye kadar uçuk için çıktıktan sonra çaresi olmadığını düşünüyorum. Kremler var ama onlara da inanmıyorum. Aftında vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ne derece doğru olduğu tartışılır. Ateşten de kaynaklanıyor olabilir. Beslenmene dikkat et sağlıklı beslen. Dukan konusunu da uzun bir süre kapat. Birde aftlar için karbonatlı gargara deneyebilirsin.

Günaydın canım. Azda olsa vermişsin tebrikler. İzinli yazıyorum seni. Döndüğün zaman listeye nasıl gireceğine karar veririz zaten. İzindeyim diye bırakma sakın kendini devam et yine. Arada bir uğrarsan da senin için iyi olur :KK34:
Tebrikler Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Bu arada geçen hafta hiç gelmedin. İyileşemedin mi hala? Takım kurallarını biliyorsun:KK34: Bu hafta paylaşımlarını çoğaltman lazım.

Tamam canım ama ara ara uğramaya çalış ve hergün mutlaka bir 5 dk ayırıp menü yaz. Ayrıca tebrik ederim 500 gramda güzel bir sonuç. Bakalım ben kaç çıkacağım ama tartıda çok iyi bir sonuç göreceğimi düşünüyorum inşallah.

dukanı unutabilecek miyim bilmiyorum kaptan. birazdan kilomu söyleyince sende anlıycaksın :KK5:

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4 :nazar::nazar::KK9:
Eki Görüntüle 853928

süper süper süpeeeeeeeerrrrrrr :nazar:

kilo bildirimi

gecen hafta 72.0kg
bu hafta 72.3kg
fark +300gr :KK50:

aslinda ben gecen baktigimda 74kg'i görmüstüm, ama sii daha azda olsa her 1 gr bile zarar :KK50:

ben senden bin beterim bu hafta. geçmiş olsun :KK50:

geçen hafta 54.6
bu hafta 55.9
fark +1.300 :KK43:

almayın beni sakın listeye bu halde olmaz. haftaya güzel menülerimle zayıflar girerim kızlar. biliyosunuz hastalıktan diyet falan yapmadım yataktan dahi kalkamadım yaa:KK5: bütün emeklerim boşa gitti. hem de regl im karnım davul gibi zaten ooofff :KK50:

geçen hafta 54.6
bu hafta 55.9

almayın beni sakın listeye bu halde olmaz. haftaya güzel menülerimle zayıflar girerim kızlar. biliyosunuz hastalıktan diyet falan yapmadım yataktan dahi kalkamadım yaa:KK5: bütün emeklerim boşa gitti. hem de regl im karnım davul gibi zaten ooofff :KK50:

biz birbirimize hiç yaramadık :KK50:

geçen hafta 55.9
bu hafta 55.9 ( tuvalete hala çıkamıyorum bugün doktora gidicem ve üstümde regl şişliğide var ama cm olarak baktığımda incelmişim geçen haftaya göre :KK14::KK14::KK14: )

oysa bu hafta hiç kaçamağım yoktu ve sporumda düzenliydi :KK14:
kaptancım istersen eğer eski kiloma dönene kadar beni izne ayırabilirsin takımı kötü etkiliyorum kimsenin hakkına girmek istemiyorum :KK50:

hanifecim üzülme. duraklama yaşıyorsun belki de bu normal. geçici bir şey. zaten önemli olan kilo değil ince olmak, fit olmak. bu hafta düzelecektir. ben geçen sene diyetteyken şunu fark etmiştim. eğer az yeyip çok spor yaparsan kilo veremiyorsun. spora çok yüklendiysen biraz azalt ve sonuçları gör :KK31: ben sporu azalttığımda kilo vermeye başlamıştım :21:

şuan da 55.9 kg gördüm tartıda bunu daha önce görmemiştim. regl şişkinliği ama eminim. çünkü öyle şişki karnım anlatamam. haftaya eski halime dönmeyi umuyorum :KK14:

geçen hafta 54.6
bu hafta 55.9

hanifecim üzülme. duraklama yaşıyorsun belki de bu normal. geçici bir şey. zaten önemli olan kilo değil ince olmak, fit olmak. bu hafta düzelecektir. ben geçen sene diyetteyken şunu fark etmiştim. eğer az yeyip çok spor yaparsan kilo veremiyorsun. spora çok yüklendiysen biraz azalt ve sonuçları gör :KK31: ben sporu azalttığımda kilo vermeye başlamıştım :21:

şuan da 55.9 kg gördüm tartıda bunu daha önce görmemiştim. regl şişkinliği ama eminim. çünkü öyle şişki karnım anlatamam. haftaya eski halime dönmeyi umuyorum :KK14:

öylee çok spor yapmadım ki ama spor salonunda yaptım evde 1 gün plates yaptım 30 dk diğer günler squat felan yaptım başka yaptığım bişey yoktu bugün ve yarında yapıcam sporu sadece .
ben aylardır spor yapmıyordum yani aslında bu hafta kilo vermem gerekirdi çünkü vücudum hareket etti uzun zaman sonra :KK50:

ama haklısın öncemli olan fit ince olmak ama ben kilomunda gitmesini istiyorum :KK14:

bide tartımın pilide bitiyor yeni bir pil almam gerek bu hafta :KK50:

öylee çok spor yapmadım ki ama spor salonunda yaptım evde 1 gün plates yaptım 30 dk diğer günler squat felan yaptım başka yaptığım bişey yoktu bugün ve yarında yapıcam sporu sadece .
ben aylardır spor yapmıyordum yani aslında bu hafta kilo vermem gerekirdi çünkü vücudum hareket etti uzun zaman sonra :KK50:

ama haklısın öncemli olan fit ince olmak ama ben kilomunda gitmesini istiyorum :KK14:

canım vucüt kendini kitlemiş olabilir uzun zamandır spor yapmıyordun sonuçta. ve sporu az da yapsan sana göre azdır belki ama cok enerji harcıyorsundur yemek az geliyordur. o zaman da vücut kiloyu tutar diye biliyorum. ben de böyle oldu. senin haftada 1-2 gün spor yapmaman gerek. bütün sporcularda böyle söyler. hiç mola vermiyor musun sen? vücudun da dinlenmeli... :26:

biz birbirimize hiç yaramadık :KK50:

aa öyle deme hanife ne alakası var. ikimiz de regl olduk. ve ben ağır hastalandım :KK5: yoksa ne güzel hırslanmıştık iyi olacaktı. senin de vücut bu hafta su tuttu regl kaynaklı belki de spor kaynaklı bilmiyorum. önümüzdeki hafta bomba gibi olcaz En Büyük KK

Hanife, Canan ve Zeynep 5 ve 6 Kasımın mesaj sayılarını yazmamışsınız.

Ayrıca Yasemin ve Banu' cum 6 Kasım' da takıma yazdığınız mesajları sayıp buraya yazabilir misiniz?

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4 :nazar::nazar::KK9:
Eki Görüntüle 853928

tebrik ederim canım maşalah sana :nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ben daha ıkı gun oldu baslayalı ve hala 82 kılo oldugumu dusunuyorum tartılmadım cunku :26::26::26::26::26:

merhaba
sporu ara verip sonra yaptıgında vucut
suu tutuyor ve jkilo veremiyormuş gibi görünüyorsun o hafta
artı bile çıktıgımı bilirim , sırf bu korkuyla spora başlıyorummm bende:KK43:

başlangıç:66
geçen h. 65.3
bu h:64.2
fark:1.1 kilo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:çok mutluyum:))))))))

canım vucüt kendini kitlemiş olabilir uzun zamandır spor yapmıyordun sonuçta. ve sporu az da yapsan sana göre azdır belki ama cok enerji harcıyorsundur yemek az geliyordur. o zaman da vücut kiloyu tutar diye biliyorum. ben de böyle oldu. senin haftada 1-2 gün spor yapmaman gerek. bütün sporcularda böyle söyler. hiç mola vermiyor musun sen? vücudun da dinlenmeli... :26:

haftada 3-4 gün spor yapmıyorum zaten 3 gün spor yapıyorum oda bazen minimum 2 gün

aa öyle deme hanife ne alakası var. ikimiz de regl olduk. ve ben ağır hastalandım :KK5: yoksa ne güzel hırslanmıştık iyi olacaktı. senin de vücut bu hafta su tuttu regl kaynaklı belki de spor kaynaklı bilmiyorum. önümüzdeki hafta bomba gibi olcaz En Büyük KK

inşallah canım :KK31:

başlangıç:66
geçen h. 65.3
bu h:64.2
fark:1.1 kilo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:çok mutluyum:))))))))

tebrik ederim canım :KK54:

kızlar wc ye çıkamıyordum demin çıktım. midemde bi sürü su ve kahvaltıda yediklerim olmasına rağmen 56 kg çıktım yani +100 çıktım sadece aç karnına oranlar. yani kesin ödem var ben de ve wc problemi yüzünden o kadar geldim diye düşünüyorum. şuanda dukan kahvaltısı yaptım. anneme de alışveriş llistesi verdim diyetime devam etmek için :KK55: ama dukan yapmıycam. mesela istediğimde yağsız ya da az yağlı sebze yemeği ve kavrulmamış kuruyemiş de yiycem. ve canım isterse öğlen 3 ten önce meyve yiycem sizin gibii :KK31: bakalım neler olcaaak:KK76:

Canım bence kesınlıkle yanlıs dusunuyosun, eger cok agır bı spor yapıyosan yaglarını kasa cevırıyosun ama kılon aynı kalıyo. Bınevı sıkılasmıs oluyosun daha darlasmaya baslıyo vucut, kılo aynı olsa dahı.sporla gun ıcınde aldıgı kalorıyı yakıyo fazlasınıda yagını kasa donduruyo, yumos bı zayıf mı olmak ıstersınız sımsıkı bı vucuda sahıp bı zayıf mı. Kesınlıkle spor azaltılmamlı bence çok kaslı bı vucuda sahıp olsan bıle yıne aynı sekılde sporuna aynı tempoda devam eder sadce daha hafıf bı spor yaparsın , fıtness degılde pılates mesela.
Kılo vermenın ve duzgun vucut hatlarına sahıp olmak ıcın spor sart derım :KK34::KK34::KK34:

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
canan456 (65.3/64.2/1.1/%1.68) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9/55.9/0/%0) Kilosu aynı
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5/62.4/1.1/%1.73)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5/58.8/0.7/%1.18)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

haftada 3-4 gün spor yapmıyorum zaten 3 gün spor yapıyorum oda bazen minimum 2 gün

inşallah canım :KK31:

tebrik ederim canım :KK54:

su tuttu vücutlarımız bence regl yüzünden. ben şu 4 günde anca 500 gr almış olabilirim ama 1.300 gösteriyor :18: her şeyi yediğim halde ayda 1 kg alan bünyem 4 günde 1.300 almış olamaz yaaa :KK5:

X