Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menün gayet güzel olmuş canım. İstavritleri nasıl pişirdin? Eğer yağda kızarttıysan çok olmuş. Onun haricinde aldığın yeşillikler hakikaten mis mis bayılırım yeşilliğe. Suyu mutlaka 2,5 yap. Yoksa çok az olur.

Canan cım sabah evde hiç bişey yoktu. Yumurta bitmiş, salam bitmiş. Ekmekle peynir vardı tost yaptım. Öğle yemeğinde hastane menüsü bulgur pilavı, nohut yemeği ve cacık tı. Nohut ve bulgur cuma öncesi şişireceği için yiyemedim. Hatta sadece cacık yiyecektim. Kızımda yemeğe geldi bugün benimle. Diyet menüsün de köfte vardı. Çocuk köfte diye tutturunca ona diyet menüsünden iki tane köfte aldım. Onun birisini de ben yedim. Yani mecburen aç kaldım. Eve gelince çok acıktım başka birşeylere saldırmayayım diye galeta yedim. Ama sonradan onu yediğime pişman oldum sanki çok yemişim gibi hissettin. Arkasından da bir kase nesfit yedim o çok doyurdu. İnşallah yarın tartıda iyi bir sonuç görürüm çünkü ağzımdan en ufak bir kaçamak dahi geçmedi. Bakalım yarın ne diyecek tartı :KK52:

:KK49:istavritler fırında buğulama idi ebrucum:)kızartma değil,yok öyle bir şey ,ne demek ki:KK1:
menününe gelince bazen işler planladığın gibi gitmiyor di mi:)ama maşallah sana iradelisin bu durumda bile bozmamışsın:KK9:
ben 3 gündür hiç kaçamak yapmadım.ama kendimi cok tok hissediyorum.iştahım bile azaldı.hiç diyet yapıyor gibi değilim.o kadar ki yarın tartıda eksik çıkmayacağım diye korkuyorum:18:

burcuuu ne yapıyorsun canım nasılsın?

iyiym busecim sadece boğazım pisleşti yine kendimi durdurmaya çalışıyorum ama bugünde pek mümkün olmadı

Anladım canım ama bizim için hepsi kaçamak :KK9: Ayrıca diyet ürünlerden mutlaka ama mutlaka uzak dur. Farkettiysen takımda kimse diyet bisküvi felan yemiyor. Canan Karatay ı mutlaka duymuşsundur. Dediği en önemli şey işlenmiş gıdalardan uzak durulması. Sağlığımız içinde gerekli bu. Ayrıca bir yiyeceği belirli bir süre tüketmezsen eğer tadını beyin unutuyormuş ve canın hiç çekmiyormuş. Yine de sen bilirsin ama listeye girdiğin zaman mutlaka kilo vermen gerekecek. Bu nedenle ne kadar uzak durursan zararlı yiyeceklerden o kadar iyi olur senin için. Hem kısa zamanda ulaşırsın hedefine.

Teşekkürler canım. Şükür çok önemli bişeyi yok ama burnu akınca kıyameti kopartıyor sildirmiyor. Bizim için bir işkence burun temizlemek. :KK14:

İnşallah güzel bir sonuç alırsın tartıda. İçimden bir ses öyle söylüyor :KK34:

Teşekkürler Buse' cim :KK16:

yarın büyük ihtimal şiş çıkarım ebrucum kuru fasulye yedim bide dün bulgur yedim :KK14: ama haftaya toparlıcam inş.

bugün menüm

9:00
1 dilim tost ekmegi (tam bugday yoktu aksam gelirken aldim hemen)
1kk beyaz peynir
3 zeytin
domates
1 kase nesfit + süt

11:00
1 fincan kahve + süt

13:30
1 topuz ekmek
1 haslanmis yumurta
domates

17:15
1 avuc findik

19:30
yarim tabak etli patatesli yemek (patatesleri ayirdim)
yarim dilim tambugday ekmegi
1 kase salata

suyum az oldu bugün.
yarin daha güzel bir menü olacak insallah.
kendime geliyorum yavas yavas :KK31:

Dunku menum
sagura kalkamadım
aksam iftarda
1 kase kabaklı havuclu corba
2 tane dolma biri bibe rbiri kabak dolması
azcık yogurt

Su 1,5 lt
spor
duzenli egzersizlerimi yaptım yine
60 ip atlama
50 squat
45 sit ups
30 mekik
30 bacak kaldırma
35 saniye plank

Gun içinde cok yuruyorum ayrıca, hep tempolu:)

Bugunku menum
Sahurda
1 sandvic ekmegiype (cavdarlı) sucuklu tost

İftarda
2 tane dolma

2 dilim havuclu kek :KK43:

Malesef ebrucum benim agzımdan kacamakla rgwcti bu hafta gprdugunuz gibi, bakaım ne olcsk yarın, oruclu olunca canım cekiyor ne bileyim... Kek yaptım, yedikten sonra gonderdim ama kayınvalidme, evde durmasın diye:)

Su 2 lt ye yaklastım
Spor
6000 adım
60 ip atlama
55 squat
50 sit ups
50 mekik
33 bacak kaldırma (bunda bitiyorum)
38 saniye plank

Ebrucum benim vize haftam geldicattı, cok sıkı hazırlanmam lazım, yarın bildirim yaparım, ondan sonra sizden musaade isteyebilirmiyim?
persembedeb itibaren tekrar gelebilirim, tam bitmemiş olcak ama yogun kısmı gecmiş olucak, sorun olur mu? Burda cok zamanım geciyor gecmiş okuyup yazmakla, insallah rahatlayınca aynen devam..

İyi gecdler herkese

Ah canım ne yapmıssın yaaa, umarım yarın ıtıbarıylr cıddı anlamda toparlarsın. Bak ben kacgundur ırademle savasıyorum. Kafamı cıkolata selalelerınebsokmak ıstıyorum , ama sonrabsımdıye kadar ywdınmde ne oldu sankı dıyorum :KK52::KK52: cok zor durumdayım cokkk:KK50:

kesinlikle irade meselesi, 1 taviz verdinmi kendine gerisi corap sökügü gibi geliyor. tek yeme konusu degil hersey su irade nefis varya onu koruyabilmemiz lazim.

Evet canim dengelemis oldum :KK66:

Sen tarti icin nasil bi cozum bulfun canim benimkininde pili bitiyo galiba yavastan.onceden onlem alim :KK70:

Bu ne canim ya cok sık arayla ve cooooook yemissin yemekten ziyade miden berbat olmus ici hepsi bi atada coook kotuuu. Yarin daha dikkatli ol canim ostedigin zaman yapabildigini biliyoruz yemek care degil biliyosun :)

Spordan gec geliyorum carsamba ve cumartesi o yuzden boyle oldu bugun canim :)

sorme hem utaniyorum ama hemde yazdiginiz yorumlari tekrar duymamak icin paylastim belki ders alirim diye :KK17:

herkese günaydııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!!:KK8::KK8::KK8:

:KK49:hala kendimi aç hissediyorum demşsin canım.çünkü insanınn yedikçe yiyesi geliyor.ekmeği ben de cok severim.o yüzden ağzıma sürmüyorum.yok öyle bir şey yok.hadi topla kendini.:KK16:

:KK49:evet:)cok iyi oldu canım.günde 3 4 kez tartılır olmuştum.tartıdaki en ufak dalgalanma da moalimi bozuyordu.ama sakın senin tartının pili bitmesin :KK47:lazım o bize.yarın cuma...mübarek gün:KK1:

toparlicam insallah

Köftelerin ekmek arası olması haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Su ve spor harika :KK9:

Düşün birde bende iki tane çocuk var canım benim :KK9:Bende facebook tan baktım Betül' ün düğün fotoğraflarına. Ama biliyorum ki eninde sonunda dönüp dolaşıp geleceği yer burası :KK60::KK60::KK60: Tuğba hiç uğramadı gittiği günden beri. Umarım sorun yoktur güzel gidiyordur hayatı. Bende numarası olması lazım. Eğer istersen bir bakayım.

Canan Canan Canan gözlerime inanamıyorum bu nasıl güzel bir menü. :nazar: Muhteşemsin kocaman kocaman alkış sana. :KK9:

Tamam o zaman canım bu hafta listedesin inşallah. Nihal izinli değil. Rahatsızım demişti ama sanırım motivasyonu da düştü. İnşallah önemli bir şeyler yoktur. Yoksa biliyor takımın kurallarını. O olmazsa bu hafta otomatikman sen birinci olursun :KK9:

Seni tanıdığım ilk günden beri aynısın Nur' cum. Önce uğraşıyorsun 1 kaşık yağına bile dikkat ediyorsun 2-3 kilo veriyorsun arkasından hemen bırakıp verdiklerini de fazlasıyla alıyorsun. Nereye kadar gidecek bu durum? Sence yemek yemek dertlerini hafifletiyor mu? Bence ağırlaştırıyor hem seni hem dertlerini.

Olabilecek en kötü menülerden. Doyurucu bişey yememişsin ki tabii kide kendini aç hissedersin.

Bugün ki araların çok olmuş canım. Süt olsun diye yiyip içtiğini biliyorum. Ama bu kadar abartma. Zaten yeterince su içmişsin. Ayrıca 4 litre su çok fazla. 3 litreyi geçmemeye çalış. Ayrıca nescafe içme sakın emzirenlere zararlı diye düşünüyorum. Onların haricinde güzel bir menü ama çorba yerine güzel bir et yemeği yiyebilirsin bol protein alırsan kaliteli olandan sütünün de kalitesi artar.

Kafanı çikolata şelalesine sokma fikrine bayıldımmm denemek lazım :KK60::KK60::KK60:

dogru diyorsun kaptancim önce deli gibi diyet yapiyorum sonra deli gibi kilolari geri aliyorum. menümü yazinca daha bir gerceklerle yüzlestim, baskasi olsam böyle bir menüye ancak pis sisko bu ne derim ki kendimede öyle dedim.
o menüden ve kilo aldigim süreden utaniyorum resmen.
birdaha bu aptalligi yapmak istemiyorum.

bugün bu duruma dur dedim ve insallah bozulmayacak.
en kötüsü stajdan eve gelince gözüm dönüyor aksam.
bu aksam findik aldim yanima yolda gelirken yemek icin, bundan sonra da öyle yapmayi düsünüyorum eve geldigim gibi ilk buldugum seye dalmamak icin.
kendimi cok kötü hissediyorum ve yiyerek daha fena oluyor dedigin gibi.
bu duruma dur deyip artik hedefime yaklasmak istiyorum.
aklima burcunun 5-6ay icinde hic kacamak yapmadim sadece 1 kez 1 dilim kek yedim dedigini düsünerek yine kendimi düzgün menü icin motive edecegim.
destege cok ihtiyacim var.
takima kötü anlamda katkida bulundugum icinde herkesten özür dilerim.

senden bisey rica edicem kaptancim bana bir sinir koy su kiloya geldiginde misal 69 veya 70kg seni tekrar listeye alacagim de olur mu?
en azindan listeye alinmak icin daha cok ugrasirim

günaydın kızlar. dün bayaa ateşim vardı. tüm gün yattım gelemedim. :KK14: bugün birz daha iyiyim. şimdi geçmişe bakayım :KK31:

gecmis olsun canim :KK19:

Kızlar benim minişim hasta oldu yine. Kreşte olunca sürekli hasta oluyor maalesef :KK50: Saat 15:00 te doktora götüreceğim. Akşam da dışarda işlerim var. Gelemezsem merak etmeyin. Kocaman öpüyorum hepinizi.

gecmis olsun minige :KK55:

Tuba' cım yarın bildirimini yap mutlaka. Haftaya cumaya kadar sana izin. Sadece günde bir kez gelip menü yaz yeter. Senden 5 mesaj kuralını istemiyorum. Kaçamak yapma. Seni izne ayırmayalım. Çünkü ayrılınca insan ister istemez kilo alıyor. Senin içinde uygunsa böyle yapalım. Sende rahat rahat çalış sınavlarına. Uygun olmazsa da izinli yazabilirim. Tercih senin cevabını bekliyorum.

:KK49:istavritler fırında buğulama idi ebrucum:)kızartma değil,yok öyle bir şey ,ne demek ki:KK1:
menününe gelince bazen işler planladığın gibi gitmiyor di mi:)ama maşallah sana iradelisin bu durumda bile bozmamışsın:KK9:
ben 3 gündür hiç kaçamak yapmadım.ama kendimi cok tok hissediyorum.iştahım bile azaldı.hiç diyet yapıyor gibi değilim.o kadar ki yarın tartıda eksik çıkmayacağım diye korkuyorum:18:
Sakın korkma bence yarın tartıda çok güzel bir rakam göreceksin. Benim içimden öyle geçiyor. Birde evrene olumsuz mesaj verme ki herşey güzel olsun. Düşünce gücüyle zayıflamayı da dene:KK34: Bugünü de sorma nohut yemeği o kadar güzel görünüyordu ki anlatamam. Yarın cuma olmasa yerdim zaten de sırf şişkinlik yapacak diye yiyemedim. :KK50:

Iyi aksamlar kizlar, nasilsiniz?
birazdan menümü yazip gecmisi okuyup gelcem insallah.
Hoş geldin Nur' cum :KK16:İyi oldu geldiğin. Uzak kalma sen buralardan. :KK34:

bugün menüm

1kk beyaz peynir
3 zeytin
domates
1 kase nesfit + süt

1 fincan kahve + süt

1 topuz ekmek
1 haslanmis yumurta
domates

1 avuc findik

1 kase salata

suyum az oldu bugün.
Menün düne göre çok çok iyi ama yine olmayan kısımları var. Ekmek yine çoğalmış. Akşamı biraz geç yemişsin. Gerçi sizin orda ki saatler nasıl bilmiyorum ama bizden farklı sanırım. Birde sabah ki hem nesfit hem diğerleri aynı öğünde olmamış. Suyu mutlaka çoğalt. :KK34:

Dunku menum
sagura kalkamadım
aksam iftarda
azcık yogurt

Su 1,5 lt
spor
60 ip atlama
50 squat
45 sit ups
30 mekik
30 bacak kaldırma
35 saniye plank

Bugunku menum
Sahurda

İftarda
2 tane dolma

Malesef ebrucum benim agzımdan kacamakla rgwcti bu hafta gprdugunuz gibi, bakaım ne olcsk yarın, oruclu olunca canım cekiyor ne bileyim... Kek yaptım, yedikten sonra gonderdim ama kayınvalidme, evde durmasın diye:)

Su 2 lt ye yaklastım
Spor
6000 adım
60 ip atlama
55 squat
50 sit ups
50 mekik
38 saniye plank
Menülerin ve sporların gayet güzel. Kek hiç ama hiç olmamış. Keşke yemeseydin. Anladın mı şimdi neden benim diyet bitmeden oruç tutmadığımı. İftarda canım hiç olmadık şeyler çekiyor. Gün boyu süper hiç acıkmadan tutuyorum orucu. İftarda içimdeki canavar çıkıyor. O nedenle diyet bittikten sonra tutacağım inşallah borçlarımı. Birde dolmalar pirinçli değildir inşallah :KK53:

Ebrucum benim vize haftam geldicattı, cok sıkı hazırlanmam lazım, yarın bildirim yaparım, ondan sonra sizden musaade isteyebilirmiyim?
persembedeb itibaren tekrar gelebilirim, tam bitmemiş olcak ama yogun kısmı gecmiş olucak, sorun olur mu? Burda cok zamanım geciyor gecmiş okuyup yazmakla, insallah rahatlayınca aynen devam..

İyi gecdler herkese
Bunun cevabını seni bekletmemek için ayrı olarak yazdım. :KK34:

dogru diyorsun kaptancim önce deli gibi diyet yapiyorum sonra deli gibi kilolari geri aliyorum. menümü yazinca daha bir gerceklerle yüzlestim, baskasi olsam böyle bir menüye ancak pis sisko bu ne derim ki kendimede öyle dedim.

bu aksam findik aldim yanima yolda gelirken yemek icin, bundan sonra da öyle yapmayi düsünüyorum eve geldigim gibi ilk buldugum seye dalmamak icin.
aklima burcunun 5-6ay icinde hic kacamak yapmadim sadece 1 kez 1 dilim kek yedim dedigini düsünerek yine kendimi düzgün menü icin motive edecegim.

senden bisey rica edicem kaptancim bana bir sinir koy su kiloya geldiginde misal 69 veya 70kg seni tekrar listeye alacagim de olur mu?

Takıma gerçekten çok kötü etkin oldu. Son iki hafta gerçekten kötüydü. Zaten geçen hafta seni izinli yazdım. Sen biraz daha böyle takıl. Farz etki takıma yeni geldin. Listeye girmeye uğraşıyorsun. :KK34: Ama artık kesin karar ver ve bitir bu işi.

kesinlikle irade meselesi, 1 taviz verdinmi kendine gerisi corap sökügü gibi geliyor. tek yeme konusu degil hersey su irade nefis varya onu koruyabilmemiz lazim.

sorme hem utaniyorum ama hemde yazdiginiz yorumlari tekrar duymamak icin paylastim belki ders alirim diye :KK17:

toparlicam insallah

Aynen oyle canım

Hıcbısey yemedım bılgınıze . Sadece su ıctım o da baya bı tok tuttu sımdılık sanırım. Bırazdan yatcam umarım yarın ıyı sonuc alırım. Iyı gecelerrrrrrr

Hıcbısey yemedım bılgınıze . Sadece su ıctım o da baya bı tok tuttu sımdılık sanırım. Bırazdan yatcam umarım yarın ıyı sonuc alırım. Iyı gecelerrrrrrr

Tebrik ederim canım. Süpersin. Yarın senin sonucu da sabırsızlıkla bekliyorum. İyi geceler. Bende kaçıyorum kızlar. Herkese iyi geceler. Yarın büyük gün. Umarım hepimiz çok güzel sonuçlar alırız. :KK16:

48 çok az dgilmi boyun kaç?

yazmıştım geçmişte canım. 1.58 boyum :)

Eda ben. 14. takım kaptanıyım. Yani kardeş takımdan :KK9:

Bende daha önce dukan yaptım (yani 2 kere dukan deneyimim var) İkisinde de güzel kilo verdim. Fakat ben toplamda 50 kilo vermeyi hedeflediğimden dukan sağlığımı bozar endişesiyle bıraktım çünkü kabızlıktan kurtulamadım. Diyet kola tatlandırıcı vs hepsini kullandım ama sonra düşündüm tatlandırıcıda şeker gibi. Onun yerine meyveden doğal şeker almayı tercih ettim. Sonuçta hepsi aynı kapıya. Şuan diyetisyenim reçel bal bile veriyor. İnan bıraktığım için pişman değilim. Kurban bayramında bir daha kilo almayacağımı anladım. Çünkü artık herşeyden yiyip dengelemeyi öğrendiğimi fark ettim:) Hayat güzel tadını çıkara çıkara yapmak lazım herşeyi diyet bile olsa... :KK9:

ben de başarırım umarım :)) tebrikler süpersin :)

MENÜMSabah (09:30)

İki dilim tam buğday ekmeği arasana beyaz peynirli tost

Öğle (12:00)

1 kase cacık
1 tane köfte
Azıcık salata

Ara (16:30)

3 tane galeta

Akşam (18:00)

1 kase sütlü nesfit

2 lt su, 1 fincan yeşilçay, bugün squatın dinlenme günü. Ama bel ve basen çalışmayı düşünüyorum. Yapınca yazarım.

çok güzel kaptan :)

Menum

Sabah 8.30 : 1 kk peynir
1 yumurta
4 kasik suzme yogurt

Ogle 13.00: sandvic ekmeginde tavuk doner ( icinde zararli hicbisey yoktu hatta bol uesillik vardi )
1 kutu ayran

16.00: 2 tane mercimek kofte

Su 2. Litre simdilik
yesilcay icicem
spor yapinca yazarim :)

köfteler cısss

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
buseb (54.6///%) Mezun üye geri döndü Hedef: 48
canan456 (65.3///%) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6///%)
evamaria (67.8///%)
fndkkrdu (55.9///%)
JeLiboNuMm (84.5///%) Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5///%)
mavera87 (65///%)
mtrci (59.5///%)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI:

oleeeyyyyyyy :))

Dunku mesaj sayım: 11

Bugunku menum

9:00 sutlu nesfıt

13:30 yogurtlu ıspanak

14:00 sutsuz sade nescafe

15:00 1 portakal

2 ltresu daha ıcerım. Dınlenme gunuydu bıseyler yapıyım yıne dıyerekden yarım saat cross fıt yaptım

Sımdı bı sorum var mısafır gelcek 1 saate kadar sofraya oturması fıln epey zaman alır. Balık salata yapcam, yarında tartı gunu yememde aslında mısafır sımdı ayıp olur napıyım kızlar sıze bı soırıyım dedım. Bıseyler atıstırmazsamda ılerleyen saatlerde cok acıkıcam. Azck yesem mı??????? Gercı bu hafta regldım sanmıyorum pek vermıs olıyım ama haftaya sıslıkler regl bıtmıs olcak vs ıyı bı basarı elde edeım dıye dusunuyorum. Cunku cok dıkkat edıyorum gercekten. Veeeeeee uzun aradan sınra small gıymeye basladım :KK16::KK16::KK16::KK16: o kadar mutluyum kı , bugun alısverıse gıttım allam ne gıycem cuk oturuyo bayıldım bugun kendıme bayıldım , onuda paylasıyım dedım yazmısken. Hepınızı opuyorum aksam ıcın onerılerınızı beklıyorum. :KK52:

yememişsin canım menün harika oldu :))

selam kızlar:KK16:

menüm:

sabah:08.30
3 kurukayıs
3 ceviz
1/2 domates
1 k k peynir
5 zeytin

ara:11.00
.1 mandalina

öğle:12.10
2 tane kabak kavurdum (1 yemek k.yağ koydum
cok mu az mı bilemedim artık)
1 kase yoğurt

ara:15.00
1 mandalina

akşam:18.00
11-12 tane istavrit :26:bu cok oldu galiba
bol salata
1 maden suyu

1.25 litre anca su içebildim,2.5 a tamamlayacağım
1 saat tempolu,bir saat temposuz yürüdüm,pazar yaptım daha doğrusu:)
hergün salata yediim için bir sürü salatalık şey aldım
saymadan geçemeyeceğim doğrusu
yeşil kıvırcık,kırmızı kıvırcık,turp,havuç,roka,dereotu,maydanoz,taze soğan,kara lahana oh mis missss:KK16::KK16::KK16::KK16:
birazdan yeşilçay içicem:KK51:

çok güzel canım :) balıklar da yağda değilmiş, sorun değil. tebrikler :))

bugün menüm

1kk beyaz peynir
3 zeytin
domates
1 kase nesfit + süt

1 fincan kahve + süt

1 topuz ekmek
1 haslanmis yumurta
domates

1 avuc findik

1 kase salata

suyum az oldu bugün.

kahvaltı fazla olmuş ya nesfit i seç ya diğerlerini bence. suyu da düzelt tamamdır. bence güzel bi menü nurcum :)

Dunku menum
sagura kalkamadım
aksam iftarda
azcık yogurt

Su 1,5 lt
spor
60 ip atlama
50 squat
45 sit ups
30 mekik
30 bacak kaldırma
35 saniye plank

Bugunku menum
Sahurda

İftarda
2 tane dolma

Su 2 lt ye yaklastım
Spor
6000 adım
60 ip atlama
55 squat
50 sit ups
50 mekik
38 saniye plank

dolma ve kek hariç güzel bence canım. ilk menüyü de beğendim. afiyet olsun. yarın nolcak çok meraktayım :))

toparlicam insallah

teşekkürler canım :KK31:

süpersin En Büyük TÜRKİYE iyi geceler cnım:KK16:

Menüm

sabah 9.30
1 adet patates kızartması :KK43:
1 dilim beyaz ekmek
1 yk bal

ara yok

öğle 13.45
4 yk kereviz yemeği

ara 16.00
1 adet tuzlu kurabiye

akşam 18.30
1 adet muzlu rulo pasta
1 ince dilim kestaneli pasta

2,5 lt su
spor yok

REZALET :KK43:

hiçbir şeyle uğraşamadım inanın tüm gün yataktaydım yine önüme ne geldiyse yedim. regl yüzünden sanırım tatlılara hayır diyemedim. ama bu bahane olamaz. toparlanıcam yarın. eğer eksi de çıkmazsam yarın listeye girmem. zaten ilk 3 olmamız gerek. sonraki hafta girerim. ama neden bilmiyorum sanki eksi çıkcam gibi hissediyorum :26: inş öyle olur :KK14:

bu arada dün ateşlediğimden ağzımda 2 tane aft çıktı kızlar. nasıl geçer bunlar ya. acıyo valla bi bu eksikti :KK5:

07.11.2013 mesaj sayım 12 :KK42:

ben yatayım kızlar... yarın güzel olur umarım sonuçlar. :18:

iyi geceler.

Son düzenleme:
günaydın herkese
geçen hafta:87.6
BU HAFTA :87.5
giden : 100 gram

ebrucum beni bu haftadan itibaren izinli yazabilir misin
çünkü son zamanlarda takıma uğrayamıyorum
çok yoğunum
daha müsait bir zamanda dönerim gene

herkese gunaydın,
gecen haftakı kılom 67.8
bu hafta 67,2
herkese ıyı gunler,ıslerınde kolaylıklar..

X