Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bugünkü menü
sabah(06:10)
1 kk peynir
2 zeytin
1 bardak süt
1 dilim kızarmış tam bugday

öğle(11:45)
1 kase mercimek çorba
fırında sebzeli tavuk
2 kaşık puding

ara(14:30)
2 küçük mndalina

16:15
50 gr beyaz leblebi

akşam(19:30)
salata
yoğurt
ekstra bişi yersem sölerim ama sanmam

2.6 litre su
11000 adım

ah canım borekler corekler hıc olmamıs. yarın bolca spor yapıp o yedıklerını atmaya calıs bence.

super olmus canım

buda benım bugunku menum

07:00
yarım saat croos fıt
50 squat bırazda mıde calstım.

9:00
sabah: sutlu nesfıt

11:00 1 bardak yesıl cay

13:30
ogle: yogurtlu semızotu 1 kase

16:00
sutlu nesfıt

18:00
akşam: 2 dılım lıght etımek
kıbrıt kutusu kadar peynır:)
1 papatya cayı

offffffffffffffffffff menüye bak be!!!!!!!!!!!!!!!!!
maşallah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tebrik ediyorum arkadaşım,alnından da öpüyorum
yarın ben de böyle bir menü yapsa bugünü telaisi olur mu ki?????tabi yapabilirsem.....

Tamam kuzum anladım. Bende inanırım nazara. Allah hepimizi korusun kötü gözlerden.

Bebek düşünüyorsan canım önce kilo vermelisin bence. Çünkü ben kiloluyken bebek düşünüyorduk zayıflayana kadar olmadı. Tam hedefe ulaştım hamile kaldım. Bence zayıflamak baldan daha önemli.

Kaçamak yapma diyecektim geç kalmışım. Sen çoktan yapmışsın bile. Madem sonunda pişman olacaksın önceden düşünsene pişman olacağını

Oruc suan için cok iyi gidiyor,öğleden önce bir ara aclık hissettim, simdi gecti, hadi bakalım Ebru kork benden ve sana verecegim cezalardan :)))
Hadi bakalım göreceğiz kim kime ceza verecek

14:30 da yediklerin hiç olmamış. Onun dışında güzel bir menü. Bizim motivasyonumuza bişey olmaz ama sen kilo vereceğin yerde böyle gidersen kilo alacaksın

Gayet güzel bir koruma menüsü. tebrikler

Afiyet olsun Esra' cım güzel olmuş menün. Kaçtır mesaj sayıları için uyarıyorum sen göndermedin. Paylaşımların düzelmezse eğer listeye giremezsin biliyor sun dimi? Sporun güzel olmuş bu arada.

MENÜM

Sabah (08:30)

1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 tane haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Öğle (12:10)

Haşlama terbiyeli et
2 yk bulgur pilavı
Salata

Akşam (18:00)

5 tane köfte
1 bardak ayran
Domates, kara lahana salatası

2,5 lt su. Spor henüz yapmadım. Yapınca yazacağım.

canim bu menu ne Allah askina ya .

Borek corek lutfen yeme cok berbat bi menu

Cok kotu gercekten duzelt kendini ve menulerini en kisa zamanda

evet öyle oldu(((
yarın sadece salata mı yesem ????

Sacmalama lutfen dogru duzgun beslen
sabah kahvalti
ogle sebze yemegi salata corba yogirt aksammda ayni bunda ne var canim ya

Asil sadece salata yersen olmaz sakin boyle bisey yapma kendini duzene sok evdesin sanirim gun icinde bebegin felan yoksa spor yapabilirsin cok rahat bi sekilde :)

Afiyet olsun canim :)

afiyet olsun canim :)

kizlaaar sabhtan beri kosturuyorum. komsudayiz eve gecmedik hala. hastayim cok kotu kizlar. bogazlarim sisti agriyo. ilac aliyorum. diyet falan bitti yalan oldu. aksam yemegimi 6 da yedim neyseki. ama menumu paylasmiycam kizlar. telefondayim gecmise de bakamiyorum. eve gecinci bakicam insallah.

geçmiş olsun kuzucum dikkat et kendine havalar kendinde değil diyete başlarsın yine merak etme kuzucum
:2:

Bugunku menum

Sabah 08.30 : 2 kk peynir
4 zeytin
2 kasik suzme yogurt( koyden geldi )
2 c.kasigi hakiki bal ( amcam yapiyo katki maddesi yok dogal )
1 dilim ekmek

Saat 16.00 : 4 kasik ispanak yemegi
1 tane tavuk haslama avucumun buyuklugunde
Salata
4 kasik yogurt
1 dilim ekmek

1.5 ltre su icti ama 2.5 olur

spor simdilik yok bi testim kaldi bitirip oyle yapicam yapinca yazarim

Ogle yemegimin gec olmasinin sebebi dun annemler evde degildi yemek yoktu annemi beklemek zorunda kaldim ac da degildim bekledim o tuzden ve tost sandvic felanda yemek istemedim

kuzum şimdi menü sağlıklı gibi görünüyor ama çok sağlıksız neden öğle yemeğim gecikti yemek yoktu demişsin eyvallah annenleri beklemek yerine yoğurt ekmek yada salata yoğurt filan yeseydin akşam yemeğini yeseydin iyiydi bu şekilde bünye yağdan değil kastan yakabilir buda iyi bişi değil bildiğin gibi bence şimdi bi kase yoğurt filan ye bünyen açlık çekmesin

Haklisin canim aslinda yicektim ama yabanci dizimi izliyodum o sirada kaynadi normalde ogle yemegini asla atlamam cunku sakincali ogun atlamak bunu biliyorum :)

Spor yapicam canim simdi sonrasinda protein amacli bi iki kasik yerim :)

tamam doğru düzgün şeyler yiyeceğim
hafta içi hergün yrüyüşüm var normalde ,bugün misafir var die çıkamadım canım

kuymak o değil sayın rakibim yanlış biliyosun
ve ben tereyağını az kullandım nihahahhahaha

bu arada günaydııın şimdi yoga yapıcam

erzurumlu komsumuz yapardi ben yerdim. sizde farkli demekki rakibem :)

oyle valla ecem :) evet dukan :)

evet canim kotu bayaa :/

cok guzel :)

guzel menu kaptan :)

geçmiş olsun kuzucum dikkat et kendine havalar kendinde değil diyete başlarsın yine merak etme kuzucum
:2:

cok fena oldum bi anda. ayni zamanda regl oldum. oof

afiyet olsun canim. guzel ama aksam cok erken olmus. yogurt falan yeseydin iyi olurdu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…