Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ben kaçıyorum kızlar. Yarın iş var. 9 günlük güzel bir tatilden sonra işe gitmek zor gelecek. Hem de büyük kızı da yanımda götürmem gerekiyor. Okula ben bırakacağım. Anlayacağınız yoğun ve yorucu bir hafta beni bekliyor. Yarın akşama kadar gelemem büyük ihtimal. Merak etmeyin. Takımı da boş bırakmayın lütfen. İyi geceler tatlı rüyalar herkese. Kocaman öpüyorum hepinizi :KK16:

iyi geceler canımm :KK54:

Egzersiz programını ben anlamadım Hanife. Nasıl yapacağımızı yazar mısın? Yukarda da söyledim ama araya karışmış.

Bu arada nasıl zayıfladı Gülben ama :KK34:

ah o gülbeeen :KK52:

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur :KK14:

umarım hakkında hayırlısı olur canım. üzülme, zor bir süreçtir elbet nişanlılık. tabi ben bilemem ama etrafımdan görüyorum her şey sorun olabiliyor. anneni üzmemeye çalış, o da seni tabi. bol bol konuşun annenle güzelce. her şey güzel olur yine bir an önce umarım :KK19:

Spor listem

pazartesi :

karın videosu 1 : Fitness Blender 8 Minute Abs Workout - No Equipment, No Excuses Abs and Obliques - YouTube

karın 2 : Intense Full Ab Workout - YouTube

çarşamba : spor salonunda aerobik

perşembe yada cuma : zumba

Varzesh - YouTube

cumartesi : spor salonunda plates

*** ek olarak squat programı
*** Haftada 4 gün tiffany yan karın videosu 10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

ben kendimi bu kadar zorlayamam valla :KK53: sana kolay gelsin :KK1:

Eki Görüntüle 847698

evet yukarıdakı tablo gunluk yapılacak mınumum squat hareket sayısı

The Most Effective Squat Challenge: 100 Rep Fitness Blender Squat Challenge - YouTube

bu lınkın ıcındede cesıtlı squat hareketlerı var . istersenız 1-2 tanesını secın yapın, ıstersenız hepsını yapın kızlar. yarın baslıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hatta bence sımdı bı resmımızı cekelım va 30 gun sonra bı tane daha bakalım ne kadar fark yaratabılıcez:)

10 Min Abs Workout -- At Home Abdominal and Oblique Exercises - YouTube

burdada 10 dkkalık mıde hareketlerı var kızlar bunlarıda ekleyelım bence .

valla öyle çok video egzersiz varki napcağımı şaşırdım şuan :KK53:

bugunku menum malesefkı cok cok cokk kotu.

sabah gec kaldım bebısı anneme bırakıp hemen mutfak alısverısıne gıtmem gerekdı , donusde onu al yerlestır anca saat 3 de kahvaltı yapabıldım.

15:00
kahvaltı: peynır
2 zeytın
domates
salatalık
1 dılım ekmege labne
1 dılım ekmege bal :KK43:
1 dılım borek
3 bardak çay

cok abarttıgım ıcın dahada bısey yemedım.
spor yok,2 lt su

bence de olmamış canım ya. nerdeyse hiç sağlıklı bir şey yok :26: yarına toparla kendini muhakkat yoksa yağ depoladın şuan resmen:KK31:
selam:KK16:

bugünkü menüm:KK56:

sabah-08.30
3 kurukayısı.(geç kalktık o yüzdn normal bir kahvaltı yapamamdım.
bunu bir ara ağzıma attım .)

öğlen-13.00
4 kaşık menemen
5 çatal sucuk
11 zeytin(bu biraz fazla oldu sanırım)
1 tatlı k.bal
az beyaz peynir
maydonoz,dereotu

ara:KK39:
az üzüm
1 mandalina

akşam-18.30
1/2 porsiyon tarhana çorbası
3 çatal yumurtalı kıyma
1/2 pors.barbnya
1 kaşık pilav
bol salata
1 kaşık patlıcan közleme

yürüyüş yok:KK50:
su 1.5 litre ,yatana kadar 2.5 olacak inşallah
birazdan yeşilçay içicem

menülerin neden bu kadar kötü senin canım ya. bir an önce düzeltirsin umarım. nerdeyse hiçbiri olmamış ki bu yediklerinin. mesela 11 zeytin diyete değil, korumaya bile fazla. o derecek. herşeyden bir kaşık 2 kaşık alırım kilo da veririm diye düşünüyorsun ama bu yanlış. bu şekilde yağ değil kas su kaybedersin cünkü sürekli vücuduna yağ alıyorsun, nasıl yağ yakmış olucaksın? spor da yok yağı yakman için üstelik. bak ben suan 54 küsürlerdeyim ama sporu bırakıp vücuduma hep yağ aldığım için her yanım yağlı, iğrenç hatta. ben burda bu durumun canlı örneğiyim. umarım yazdıklarım olayın ciddiyetini fark ettirir sana. :26:

Sevgili Kaptancigim;
Evlilik bana yaramiyor. Yemeler icmeler tam hiz devam ediyor. Kotusu ne biliyor musun hayir diyemiyorum. Dusun ben hayir diyemiyorum. Misafirler tatlilarla geliyor ve ben bayagi bayagi yiyorum. Bu gidisata dur deme vaktim geldi diye dusunuyorum.
Mezun oldugum kilo; 57.3 tu sanirim
Mevcut kilom; 56.7 :KK43:
Evlenmeden onceki kilom; 54.6
Olmak istedigim kilo; 53 (tamam abartmis olabilirim :) ama en azindan su 2 kiloyu veriyim yaaaaa)
Benide al araniza menulerimi paylasiyim ceza falan ver noluuuur noluur :) Biliyorsun ki irademe burasi iyi geliyor. 1 haftada 2 kiloyu hallederim Allah'in izniyle..
Sevgiler, saygilar
Dobis Ecem :KK5:
( Önemli not: Özel hayatimizla ilgili detay vermeyelim lutfen. Uye olmadan da buradaki yazilar okunabiliyor. Ne olur ne olmaz nazardan korkarim.. ) :nazar:

eceeeeeeeeeemmmmmm koooş :KK52: ben de burdayım hem de 6 kg fazlamlaaaaa :KK53:

Bugunku menum :
Sabah 09.30 : 1 kk peynir
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak cay

ara 13.00 : 1 portakal

aksam : 15.30 : Mıhlama ( kuymak )
5 kasik

Su 2,5 ltre olur
Spor yok

kuymak tereyağı ve sıvıyağ içinde yüzen unlu sütlü yumurtanın adı :KK19:onu da erken yemişsin ama o yağları yakmaya yetmez. spor yapmamışsın. ben pek beğenmedim rakibem bu menüyü. işime de geldi valla :KK53: cezanı düşünüyorum şuan :KK76:

Sabah 9:30
yaklasık yarım simit
2-3 dilim sucuk
peunir
1 zeytin

oglen 16:30
hamsi tava
(kızartma oldugu için yememeliydim galiba yaa)

Aksam 18:30
1 tane milfoylü börek
1 tane kuru pasta
(abimlere gitmiştik)

Su 1,5 lt
spor karın egzersizleri, ip atlana 40 tane
squat 40 tane
Bugun kotu gecmiş yaa,

olmamış canım yaa ne desem bilemedim :26:

MENÜM

Sabah (09:00)

1 kk beyaz peynir
1 ince dilim hindi salam
Yumurta salatası
1 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Ara (11:30)

5 tane minicik kayısı ( nihayet bitti):KK9:

Öğle (13:00)

Çiğköfte (kendim yaptım)
1 bardak ayran
Kara lahana salatası

Akşam (18:00)

6 tane köfte

2,5 lt su spor yok

çiğköfte hakkında bir şey diyemem ama gerisi güzel kaptan. afiyet olsun :KK31:

Ben kaçıyorum kızlar. Yarın iş var. 9 günlük güzel bir tatilden sonra işe gitmek zor gelecek. Hem de büyük kızı da yanımda götürmem gerekiyor. Okula ben bırakacağım. Anlayacağınız yoğun ve yorucu bir hafta beni bekliyor. Yarın akşama kadar gelemem büyük ihtimal. Merak etmeyin. Takımı da boş bırakmayın lütfen. İyi geceler tatlı rüyalar herkese. Kocaman öpüyorum hepinizi :KK16:

Kızlar söylemeyi unuttum. Yeni bir üye çağırdım. Gelirse eğer kuralları yazıp onayını alır mısınız) Burcu ve Buse mesajım sizedir :KK34:

tüh yetişemedim sana kaptan :KK14:

mesaj alınmıştır :KK42:

umarım hakkında hayırlısı olur canım. üzülme, zor bir süreçtir elbet nişanlılık. tabi ben bilemem ama etrafımdan görüyorum her şey sorun olabiliyor. anneni üzmemeye çalış, o da seni tabi. bol bol konuşun annenle güzelce. her şey güzel olur yine bir an önce umarım :KK19:

bence de olmamış canım ya. nerdeyse hiç sağlıklı bir şey yok :26: yarına toparla kendini muhakkat yoksa yağ depoladın şuan resmen:KK31:

menülerin neden bu kadar kötü senin canım ya. bir an önce düzeltirsin umarım. nerdeyse hiçbiri olmamış ki bu yediklerinin. mesela 11 zeytin diyete değil, korumaya bile fazla. o derecek. herşeyden bir kaşık 2 kaşık alırım kilo da veririm diye düşünüyorsun ama bu yanlış. bu şekilde yağ değil kas su kaybedersin cünkü sürekli vücuduna yağ alıyorsun, nasıl yağ yakmış olucaksın? spor da yok yağı yakman için üstelik. bak ben suan 54 küsürlerdeyim ama sporu bırakıp vücuduma hep yağ aldığım için her yanım yağlı, iğrenç hatta. ben burda bu durumun canlı örneğiyim. umarım yazdıklarım olayın ciddiyetini fark ettirir sana. :26:

kuymak tereyağı ve sıvıyağ içinde yüzen unlu sütlü yumurtanın adı :KK19:onu da erken yemişsin ama o yağları yakmaya yetmez. spor yapmamışsın. ben pek beğenmedim rakibem bu menüyü. işime de geldi valla :KK53: cezanı düşünüyorum şuan :KK76:

kuymak o değil sayın rakibim yanlış biliyosun :KK1::KK1:
ve ben tereyağını az kullandım nihahahhahaha :KK1::KK1::KK1:

bu arada günaydııın şimdi yoga yapıcam :KK16:

Gunayyydiinnn kizlaarr

Ecemmmm koş gel yamacıma :KK16:Zaten takımda listede olmayanlar listede olanlardan daha çok olacak yakında :KK9: Size de cumaları ayrı liste yaparım. :KK34:

Ay yasasinn super olurr vvaaalllaa :))

Tatlım unutmaman gereken tek şey var. Ne kadar seversen sev, ne kadar iyi olursa olsun senin için hep ailen önemli olmalı. Çünkü zamanı geliyor yanında ailenden başka kimse kalmıyor. Gencay' ın ya ben ya onlar gibi bir imada bulunması bile çok yanlış. Ailen nasıl olursa olsun emin ol senin iyiliğini istiyordur. İki tane kızım var ve ikisinin de en güzel şekilde yaşamasını isterim. Şuan anne değilsin o yüzden ne olursa olsun kırma anneni. Bu konular çok uzun konular ben kısaca yazmak istedim.

Bence de hiç ama hiç olmamış. Çok sağlıksız bir menü. :KK20:

Grupça yapmayalım bence çünkü bende kendime göre bir program belirledim. Herkes spor yapsın ama aynını yapmayalım çünkü ben göbek çalışamıyorum. Karışık olur herkese göre bir program. O nedenle herkes kendine göre ayarlasın. Ama suquatı o listeye göre yapabiliriz.

Sucuk olmamış, zeytin çok fazla olmuş, bal ve pilav (pirinç pilavıysa) olmamış. Onun haricinde güzel bir menü. Afiyet olsun.

Hemencecik farkına varıp gelmen çok iyi olmuş. Çünkü ucu kaçarsa tutamazsın bir daha. İlerde bunun hamileliği var bide. :KK9: Özel hayat kısmını anlamadım :44:

Mıhlama nasıl bir yemek bilmiyorum canım. Genel olarak menün güzel göründü afiyet olsun. Mıhlamanın nasıl olduğunu anlatırsan da sevinirim. :KK17:

Hadi bakalım inşallah. Benim de bir sürü borcum var. Hamileliklerden. Bende kışa tutmayı düşünüyordum ama diyetin bitmesini bekliyorum çünkü oruç tutarken benim gözüm doymuyor. Az kaldı diyetim biter bitmez inşallah tutabildiğim kadar tutacağım. Bakalım bu cuma nasıl olacak sonuçlar. :KK9:

Menün hiç olmamış Tuba hiç. :KK20::KK47: Sporunu sevdim. :KK9:

Tamam canım senin dediğin gibi olsun acemilik diyelim. :KK34: Bende tebrik ediyorum o zaman seni kaçamak yapmadığın için. :KK9:

Çok mecbur kalınırsa eğer yarım simit ve bir ayran içilebilir. :KK34: Doğru düşünmüşsün. :KK9:

Zaten bu gidişle senin menüler düzelene kadar listeye girmen zor görünüyor. Esra' nında menüler kötüye gitmeye başladı. Ayrıca mesajlarını da saymıyor. Takıma ayrı bir liste şart gibi. :KK51: Artık biraz çaba sarf edip listeye girin :KK20:

Ozel hayat derken ; oyle cok mutluyum ask evliligi yaptim syazma Allah korusun cok korkarim nazardan cok detay verme demek istedim oyle bir yazini okudum da ona istinaden yazdim bi ic cekme bile olsa nazar deger cok korkarimmm disardanda okunabiliyorr yaaa :KK66:

Birde mihlamayi kim yemissssss tam okumamistimmmm mihlamaaaaa denedim trabzonda sirf tereyagi ve peynir birde misir unuyla yapiliyor bana cok ama cok agir gelmisti hatta benim diyetten sonra 2 gun midem kendine gelememisti eyvah diyetteyken mihlamaaa olmaaazz

buseeeeee biiizzzzz naappptiiikkk hahahahaa :)) neyseki buradayiz artikk degil 6 biz 16 kilo vermis insanlarizzzz 6 kilomu korkutucakkk biziii yahuu :)))))
Dukan mi yineee tatlim?

herkese günaydın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sucuk olmamış, zeytin çok fazla olmuş, bal ve pilav (pirinç pilavıysa) olmamış. Onun haricinde güzel bir menü. Afiyet olsun.
[/COLOR]
Tamam canım senin dediğin gibi olsun acemilik diyelim. :KK34: Bende tebrik ediyorum o zaman seni kaçamak yapmadığın için. :KK9:

Zaten bu gidişle senin menüler düzelene kadar listeye girmen zor görünüyor. Esra' nında menüler kötüye gitmeye başladı. Ayrıca mesajlarını da saymıyor. Takıma ayrı bir liste şart gibi. :KK51: Artık biraz çaba sarf edip listeye girin :KK20:

pirinç pilavıydı,yemedim yemedim son bir kaşık kalmş diye yemiştim.:KK50:
balı da bundan sonra her sabah 1 tatlı k.yemeyi düşünüyorum.sömestirde bebek için uğraşacağız.yumurtalıklarıma faydası olur diye.zeytin hakkında hiçbir mazeretim yok :26:aslındaa sorun olmaz gibi gelmişti.

:

yaaa o kadar kötü mü?ben de kaçamak yapmaddım diye seviniyordum.:KK50:

ne güzel oruçken kilo verebiliyorsun demek.ben hiç veremiyorum.aslında borcum da cok.hep kilolarımı verince diye erteliyorum:KK43:
Allah kabul etsin.
evet bu ramazan cok iyi vermiştim:) insallah simdide vetirim

MENÜM

Sabah (09:00)

1 kk beyaz peynir
1 ince dilim hindi salam
Yumurta salatası
1 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Ara (11:30)

5 tane minicik kayısı ( nihayet bitti):KK9:

Öğle (13:00)

Çiğköfte (kendim yaptım)
1 bardak ayran
Kara lahana salatası

Akşam (18:00)

6 tane köfte

2,5 lt su spor yok
guzel olmus ebrucum afiyet olsun, bide sporla taclandırsaydın keske

Gunaydıınnn hanımlar
mutlu bir pazartesi gunuyle haftaya kacamaksız baslıyoruzzz
okula geldim şimdi, haftaya sınavlarım baslıyor

Gunaydıınnn hanımlar
mutlu bir pazartesi gunuyle haftaya kacamaksız baslıyoruzzz
okula geldim şimdi, haftaya sınavlarım baslıyor

kaçamaksız olur inşallah

kızlar bugün misafirim var.neler yaptığımı hiç girmiyorum da:KK50:öğle yemeğim yerine 1 tabak sütlaç yiyebilir miyim???
ötekilere dokunmasam.olur mu ki????acep??????:18::18::18:bunlar benim yakın arkdaşlarım.geçen sefer geldiklernde de diyetimi bozmuştum.sonra uzun süre kendimi toparlayamadım.motivasyonum bozuldu.:18:

aslında yememem gerek biliyorum.
yemesem de yemem şu anda kilo vermeye olan arzum daha fazla.benim asıl sorunum şu ben yemeyince gelenlere ayıp olacak gibi hissediyorum.bu düşünce cok kuvvetli:KK43:
napsam ki çok kararsız kaldım....

Bence misafirlerine kensin sevmediğin seylerden yap, en azından yemeden durabilecegn seyler yap, sutlacı cok seviyorsan sutlac yapma. Atesle.baruy olmasın:)
ben portakallı keki hiç sevmem, diyetteyken misafirlere ondan yapıyordum bir ara,.birde boregin her cesidine bayılırım, borek yapmıyordum oyuzden:)

O zaman yemende sakınca olmyacak salata turu seyler yapabilirsin, mesela kısır, semizotu sal atası, kabak salatası kozlenmiş oatlıcan salatası yapabilirsin.. Birde pogaca yap ama sen yemesende cok farkedilmezbence salatalarda yiceksin nasılsa

Kızlar simdi ders.baslıyor, cıkınca yazqrım yine insallah, bu arada sahurakalkamadım:KK43: neyse artık

Oruc suan için cok iyi gidiyor,öğleden önce bir ara aclık hissettim, simdi gecti, hadi bakalım Ebru kork benden ve sana verecegim cezalardan :))):KK52:

aslında yememem gerek biliyorum.
yemesem de yemem şu anda kilo vermeye olan arzum daha fazla.benim asıl sorunum şu ben yemeyince gelenlere ayıp olacak gibi hissediyorum.bu düşünce cok kuvvetli:KK43:
napsam ki çok kararsız kaldım....

canım salata türü şeyler yap hem sorunda olmaz . Ve hiç bi misafir sen niye yemiyosun demez bence ya ben demem yani.
salata yap çay felan içersin anlaşılmaz :KK1:

Kızlar simdi ders.baslıyor, cıkınca yazqrım yine insallah, bu arada sahurakalkamadım:KK43: neyse artık

canım bende kışın oruç tutarım acaba başlasam mı bende tutmaya :26:

menüm:KK43:

sabah 07.30
5 zaytin
biraz beyaz peynir
1 tatlı k bal

ara
6-7 tane üzüm

öğle12.00
1 /2 kase tarhana

ara:KK43:(((14.30
2 börek(1 yufkanın yarısı oluyor toplamda)
1 kase sütlaç
1 elmalı kurabiye
1 biber dolması

akşam17.00
tabi ki bir şey yemedim:KK43:
yoğurt yedim sadece

su 1.5 litre
spor yok,fırsat bulursam leslie yapçam
yeşilçay içicem
:KK43:(((((((((((((((((üzgünüm,sanırım sizlerin de motivasyonunu bozyorum.

selam kızlarrr ayyy anca geldim eve otobüsler tıklık tıklık milletle popo popoya gidiyoruz resmen ay valla en son oksijen diye bağırcaktım ama baktım eve gelmişim bide camı açıyorum hatunun biri kapatıyo az açıyorum yine kapatıyo artık çirkefe bağlayıp htunu yolcaktım:KK52: güzel bi gündü kaçamak yaptım denilemezzz :KK52: menümü yazayım akşam yemeğimde belli zaten :KK52:

X