Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

MENÜM

Sabah (08:30)

1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 tane haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Öğle (12:10)

Haşlama terbiyeli et
2 yk bulgur pilavı
Salata

Akşam (18:00)

5 tane köfte
1 bardak ayran
Domates, kara lahana salatası

2,5 lt su. Spor henüz yapmadım. Yapınca yazacağım.

Guzel olmus ebrucum, afiyet olsun:)

Bugunku menume gelince
orucluydun, sahur yapamadım

Aksam 17:30
1 kase domates corbası
1 tabak ıspanak yemegi

sonradan 19:00
1 dilim ekmek
2 kasık kabak yemeği
biraz beyaz peynir

Gözüm açtı resmen:) hele bide okulda yemekhane bi guzel kofte kokuyordu:) nryse boyle devam, bi gunnu tuttum bile:)
spor karın bel hareketleri
40 ip atlama
50 squat

Su simdilik 1 lt, içicem ama yatana kadar

tamam doğru düzgün şeyler yiyeceğim:KK5:
hafta içi hergün yrüyüşüm var normalde ,bugün misafir var die çıkamadım canım:KK43:

anladım canım bugün itibari ile dikkat etmeye çalış :KK31:

erzurumlu komsumuz yapardi ben yerdim. sizde farkli demekki rakibem :)

oyle valla ecem :) evet dukan :)

evet canim kotu bayaa :/

cok guzel :)

guzel menu kaptan :)

cok fena oldum bi anda. ayni zamanda regl oldum. oof :KK43:

afiyet olsun canim. guzel ama aksam cok erken olmus. yogurt falan yeseydin iyi olurdu :)

yok canım biz karadenizliyiz öyle yapmıyoruz :KK31:

köyde olsam bol tereyağlı yapardım tabiki ama burda öyle olmaz burda adım atcak yer yok orda dağ bayır koş orda temiz hava var hem öyle olsa bol tereyağlı felan yerdim :KK1:

kız yok ya valla canım çekmedi ama şimdi kahve içicem ne zamandır canım çekiyodu türk kahvesi :KK1:

Telefondan alıntı yapamadım kısaca yazayım aklımda kalanları Buse cim geçmiş olsun dikkat et kendine. Canan cım yaklaşık 8 ay olmadı bebegimiz Hanife cim iki ögün olmamış herkes söylemiş zaten bugün gayet güzel olmuş Tuba cım menümü beğenenlere teşekkür ederim

Telefondan alıntı yapamadım kısaca yazayım aklımda kalanları Buse cim geçmiş olsun dikkat et kendine. Canan cım yaklaşık 8 ay olmadı bebegimiz Hanife cim iki ögün olmamış herkes söylemiş zaten bugün gayet güzel olmuş Tuba cım menümü beğenenlere teşekkür ederim

bende farkındayım canım olmadı bugünlük böyle oldu :KK43:

offffffffffffffffffff menüye bak be!!!!!!!!!!!!!!!!!
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tebrik ediyorum arkadaşım,alnından da öpüyorum:KK54:
yarın ben de böyle bir menü yapsa bugünü telaisi olur mu ki?????tabi yapabilirsem.....

aksam acıkmıyacagın sekılde yesendaha ıyıolur bence. cunku ben suan acıktımmmmm:44::44::44: sutsuz koca bı bardak kahve ıcıyorum suan :KK52: ınsallh yeterlıolurda daha yemm

Tamam kuzum anladım. Bende inanırım nazara. Allah hepimizi korusun kötü gözlerden. :KK16:

Bebek düşünüyorsan canım önce kilo vermelisin bence. Çünkü ben kiloluyken bebek düşünüyorduk zayıflayana kadar olmadı. Tam hedefe ulaştım hamile kaldım. Bence zayıflamak baldan daha önemli.

Kaçamak yapma diyecektim geç kalmışım. Sen çoktan yapmışsın bile. Madem sonunda pişman olacaksın önceden düşünsene pişman olacağını :KK20:

Hadi bakalım göreceğiz kim kime ceza verecek :KK9:

14:30 da yediklerin hiç olmamış. Onun dışında güzel bir menü. Bizim motivasyonumuza bişey olmaz ama sen kilo vereceğin yerde böyle gidersen kilo alacaksın :KK19:

Gayet güzel bir koruma menüsü. tebrikler :KK9:

Afiyet olsun Esra' cım güzel olmuş menün. Kaçtır mesaj sayıları için uyarıyorum sen göndermedin. Paylaşımların düzelmezse eğer listeye giremezsin biliyor sun dimi? Sporun güzel olmuş bu arada.

ayy hıc eskılere bakmadım walla, hemen gonderıyorum mesaj sayılarımı canım.

bizim 3 yıldır olmuyor.ama kilo olayını bir arkadaşım daha söylemişti.zayıflayınca hamile kalmıştı o da.

aksam acıkmıyacagın sekılde yesendaha ıyıolur bence. cunku ben suan acıktımmmmm:44::44::44: sutsuz koca bı bardak kahve ıcıyorum suan :KK52: ınsallh yeterlıolurda daha yemm

yeşilçay bana cok tokluk hissi veriyor.o da güzel olur bak:)

45 dk leslie ablamla beraberdik.gerçekte 3 millik yaktım mı acaba???????????

mesaj sayılarım

30/10 : 2
31/10 : 1
01/11 :11
02/11 : 9
dun : 7
bugun sımdılık:7

ayın 30/31 bıraz dusuk sayılarım cunku malum mert hastaydı pek gırıs yapamadım. optum canım

Bugunku menume gelince

1 kase domates corbası
1 tabak ıspanak yemegi

1 dilim ekmek
2 kasık kabak yemeği
biraz beyaz peynir

Gözüm açtı resmen:) hele bide okulda yemekhane bi guzel kofte kokuyordu:) nryse boyle devam, bi gunnu tuttum bile:)
40 ip atlama
50 squat

basarilii :)
anladım canım bugün itibari ile dikkat etmeye çalış :KK31:

yok canım biz karadenizliyiz öyle yapmıyoruz :KK31:

köyde olsam bol tereyağlı yapardım tabiki ama burda öyle olmaz burda adım atcak yer yok orda dağ bayır koş orda temiz hava var hem öyle olsa bol tereyağlı felan yerdim :KK1:

kız yok ya valla canım çekmedi ama şimdi kahve içicem ne zamandır canım çekiyodu türk kahvesi :KK1:

peki bakalim yine de kuymaktan uzak dur bence sen :)

cok tesekkuler kaptan. hic iyi hissetmiyorum kendimi. sehriyeli limonlu corba icmek istiyorum ya da herhangi bi corbaa :)
bugün büyük tuvaletimi yapmadığımı farkettim :26:

napıcam naısl yapıcam :18:
yesil cay iyi gelebilir.

Bugunku menume gelince

1 kase domates corbası
1 tabak ıspanak yemegi

1 dilim ekmek
2 kasık kabak yemeği
biraz beyaz peynir

40 ip atlama
50 squat

allah kabul etsın canım. sporun super olmus. sahurada kalkmaya calıs bence kendını ac bırakma cok . bende tutıyım dıyorum aslında ama bu sene bebısden kosturmacadan sıcakdan hıc dogru duzgun tutamadım.yarısını anca.

bizim 3 yıldır olmuyor.ama kilo olayını bir arkadaşım daha söylemişti.zayıflayınca hamile kalmıştı o da.

yeşilçay bana cok tokluk hissi veriyor.o da güzel olur bak:)

45 dk leslie ablamla beraberdik.gerçekte 3 millik yaktım mı acaba???????????

kahve metabolızmayıda calıstıryo bılıyosundur. benıde yesıl cay acıktırıyo walla, kahve daha tok tutuyo. o yuzden yememem gerektımı nerde olsam varsa kahve hemen :)))
ınsallh yakmıssındır . ama ınan o yaptıgımız ufacık kacamaklar bıle kendımızı hırpalasak anca yakıyoruz. ben gecen gun salon tıpı makınede tartıldım verdıgım kılomun 3,200 gramını yagdan yakmıs ayy nasıl sevındım anlatamam. ama tabı onu goruncede baya kacamak yaptım, sımdı onu toparlamaya calsıyorum, o yuzden menum azcık azcık bugun :) bı hafta yemesem o kacamakalr anca gider heralde.

kahve metabolızmayıda calıstıryo bılıyosundur. benıde yesıl cay acıktırıyo walla, kahve daha tok tutuyo. o yuzden yememem gerektımı nerde olsam varsa kahve hemen :)))
ınsallh yakmıssındır . ama ınan o yaptıgımız ufacık kacamaklar bıle kendımızı hırpalasak anca yakıyoruz. ben gecen gun salon tıpı makınede tartıldım verdıgım kılomun 3,200 gramını yagdan yakmıs ayy nasıl sevındım anlatamam. ama tabı onu goruncede baya kacamak yaptım, sımdı onu toparlamaya calsıyorum, o yuzden menum azcık azcık bugun :) bı hafta yemesem o kacamakalr anca gider heralde.

evet ya halbuki ne kadar da masum gözüküyorlar.
bence cips ,çikolata ,bisküvi reklamlarında tombul tombul bayanlar baylar rol almalı.:KK37:kise almazmış:KK52:fabrikalar toptan iflas eder kapanır,biz derahatlarız:KK52::KK52::KK52:

bugün büyük tuvaletimi yapmadığımı farkettim :26:

napıcam naısl yapıcam :18:

ben her sabah kurukayısı yemeğe o yüzden başladım.arkasından da su,ılık olursa daha iyi.bunu yaptığımda kabızlık sounu yaşamıyorum canım.yoksa hemen başlıyor:KK43:

Ben geldimmm
Bugun onemli bi konferansta onemli bir gorev aldim wow otelde yemekli yapildi zorunlu olarak yemek ve snack timelara katilmak zorunda kaldim
Menum soyle;

Sabah
1 d ekmek
1 d peynir

Ogle
3 kasik mercimek corbasi
Bir catal su boregi
Bir biftek

Ara;
1 b cay
1 b nescafe
2 minik tuzlu kurabiye

Aksam
1 kase yayla çorbası

2 lt su

Kızlar Merhaba...

Cuma günü 3 senelik iş hayatımın en kötü gününü geçirdim.. 2 ay önce yöneticim değişti.. 3 yıllık emeğimin yanında ufacık bir olay yüzünden kimseden gelmesini kabul edemeyeceğim bir muamele ile karşılaştım ve bu yüzden istifa ettim..

Genel müdürümüz 1 hafta izin almamı ve iyice düşünüp taşınmamı söyledi... Annemin yanında Silivrideyim, kafamı dinlemeye ve en doğru kararı vermeye çalışıyorum.. Ayrılmam maddi anlamda bizi sıkıntıya sokacak ama bu adamla çalışmaya nasıl devam ederim bilemiyorum..

Pazar günü döneceğim evime.. Aynı izni sizden de rica ediyorum..

Ebrucum geçen hafta için tekrar özür dilerim... Kendinize iyi bakın..

Kızlar Merhaba...

Cuma günü 3 senelik iş hayatımın en kötü gününü geçirdim.. 2 ay önce yöneticim değişti.. 3 yıllık emeğimin yanında ufacık bir olay yüzünden kimseden gelmesini kabul edemeyeceğim bir muamele ile karşılaştım ve bu yüzden istifa ettim..

Genel müdürümüz 1 hafta izin almamı ve iyice düşünüp taşınmamı söyledi... Annemin yanında Silivrideyim, kafamı dinlemeye ve en doğru kararı vermeye çalışıyorum.. Ayrılmam maddi anlamda bizi sıkıntıya sokacak ama bu adamla çalışmaya nasıl devam ederim bilemiyorum..

uzucu bi durum cidden canim yaa :/ cok iyi dusun. hakkinda hayiirlisi olsun. sen de kendine iyi bak canim.

Kızlar Merhaba...

Seda cım umarım herşey biran önce yoluna girer bu cuma bildirim yapabilirsen izinli yazmayayim yok eğer gelemem dersen izin yazayım

X