Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet ya halbuki ne kadar da masum gözüküyorlar.
bence cips ,çikolata ,bisküvi reklamlarında tombul tombul bayanlar baylar rol almalı.:KK37:kise almazmış:KK52:fabrikalar toptan iflas eder kapanır,biz derahatlarız:KK52::KK52::KK52:

hahahahah :)))bence keske onları yiyerek zayıflayabılsek :)))) :KK52:

kizlar eve geldik. tarhana corbasi ictim 40 dk olmustur. ama yapacak bir sey yok iyi degilim :KK43:

basarilii :)

peki bakalim yine de kuymaktan uzak dur bence sen :)

cok tesekkuler kaptan. hic iyi hissetmiyorum kendimi. sehriyeli limonlu corba icmek istiyorum ya da herhangi bi corbaa :)

yesil cay iyi gelebilir.

yılda 1 kerecikten bişey olmaz :KK1:
kahve içtim şuan bağırsaklar çalışıyo hissediyorum :KK1:

Kızlar Merhaba...

Cuma günü 3 senelik iş hayatımın en kötü gününü geçirdim.. 2 ay önce yöneticim değişti.. 3 yıllık emeğimin yanında ufacık bir olay yüzünden kimseden gelmesini kabul edemeyeceğim bir muamele ile karşılaştım ve bu yüzden istifa ettim..

Genel müdürümüz 1 hafta izin almamı ve iyice düşünüp taşınmamı söyledi... Annemin yanında Silivrideyim, kafamı dinlemeye ve en doğru kararı vermeye çalışıyorum.. Ayrılmam maddi anlamda bizi sıkıntıya sokacak ama bu adamla çalışmaya nasıl devam ederim bilemiyorum..

Pazar günü döneceğim evime.. Aynı izni sizden de rica ediyorum..

Ebrucum geçen hafta için tekrar özür dilerim... Kendinize iyi bakın..

çok iyi düşün canım hakkında hayırlısı olsun :KK54:

Sedacım hayırlısı olsun hakkında,

busecim cok gecmiş olsun

ben de şimdi ufaklıkı uyutuyorum, sonra biraz calısırım daha gelemem herhalde, benden bukadat
iyi aksamlarr:)

gunun motıvasyonuuu squatçılara gelsinnnnnn :KK9::KK9::KK9: bıde metabolızma calıstıran gıdaları koyuyorum bılmekde fayda var :)

$sdfc.jpg $fsdaf.jpg

bizim 3 yıldır olmuyor.ama kilo olayını bir arkadaşım daha söylemişti.zayıflayınca hamile kalmıştı o da.

yeşilçay bana cok tokluk hissi veriyor.o da güzel olur bak:)

45 dk leslie ablamla beraberdik.gerçekte 3 millik yaktım mı acaba???????????
Zaten tedavi felan düşünüyorsan eğer yine zayıf olman senin çok işine yarayacak. Allah sana da hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah. Ama önce zayıfla.

Ben geldimmm
Bugun onemli bi konferansta onemli bir gorev aldim wow otelde yemekli yapildi zorunlu olarak yemek ve snack timelara katilmak zorunda kaldim
Menum soyle;

Sabah
1 d ekmek
1 d peynir

Ogle
3 kasik mercimek corbasi
Bir catal su boregi
Bir biftek

Ara;
1 b cay
1 b nescafe
2 minik tuzlu kurabiye

Aksam
1 kase yayla çorbası

2 lt su
Eski menülere göre çok yemişsin. Yine sağlıksız bir menü olmuş bu menüyle kilo koruyabilirsin ama o fazlalık iki kiloyu veremezsin. Bi gün senin menülerde şöyle güzel bir kahvaltı görebilecek miyim acaba? Resmi vardı bir ara :KK9:

busecim cok gecmiş olsun

ben de şimdi ufaklıkı uyutuyorum, sonra biraz calısırım daha gelemem herhalde, benden bukadat
İyi geceler canım :KK16:

gunun motıvasyonuuu squatçılara gelsinnnnnn :KK9::KK9::KK9: bıde metabolızma calıstıran gıdaları koyuyorum bılmekde fayda var :)

Eki Görüntüle 849648 Eki Görüntüle 849650
Çok güzel bir fotoğraf. Ben henüz yapmadım ama birazdan yapacağım.

Zaten tedavi felan düşünüyorsan eğer yine zayıf olman senin çok işine yarayacak. Allah sana da hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah. Ama önce zayıfla.

Eski menülere göre çok yemişsin. Yine sağlıksız bir menü olmuş bu menüyle kilo koruyabilirsin ama o fazlalık iki kiloyu veremezsin. Bi gün senin menülerde şöyle güzel bir kahvaltı görebilecek miyim acaba? Resmi vardı bir ara :KK9:

hihihi cokk mutluyumm yaa istedigim yorumlar tatatatataaam eveeet ben yazarken bile yorulmustummm donusum muhtesemm oluck

hihihi cokk mutluyumm yaa istedigim yorumlar tatatatataaam eveeet ben yazarken bile yorulmustummm donusum muhtesemm oluck
Yalnız elini çabuk tut tatlım ben bu ay bu işi bitirip emekliye ayrılmaya karar verdim. :KK60::KK60: Son 3,5 kilom kaldı ikinci mezuniyete. İnşallah Kasım sonu bitecek :KK16:

busecim cok gecmiş olsun

sag ol tubacimm

Eki Görüntüle 849648 Eki Görüntüle 849650

cok faydali paylasim olmus. iyilesene kadar akimda olsa iyi olur. bir sure yaticam belliki :KK5:

telden giricem bi sure kizlar o yuzden gecmisi okumakta ve cevaplamakta zorlaniyorum. gozumden kacan bir sey olursa yanlis anlamayin. :KK31:

uyumaya calisicam kizlar. bu hastaligin tedavisi dinlenmek :/ herkese iyi geceler. :KK14:

aman ıhma etme canım sunun surasında 30 guncuk:) bı yapmadın mı kacar gıder ıpın ucu walla:KK8:

aman ıhma etme canım sunun surasında 30 guncuk:) bı yapmadın mı kacar gıder ıpın ucu walla:KK8:

Yaptım canım yaptım ihmal eder miyim hiç. Yalnız ilk günden dolayı 50 tanesini bir anda yapamadım. 25 25 iki set halinde yaptım. Acaip yanıyor bacaklarım. İnşallah göreceğiz bir ay sonra nasıl olacağız.

herkese günaydın hanımlar!!!!!!

Kızlar Merhaba...

Cuma günü 3 senelik iş hayatımın en kötü gününü geçirdim.. 2 ay önce yöneticim değişti.. 3 yıllık emeğimin yanında ufacık bir olay yüzünden kimseden gelmesini kabul edemeyeceğim bir muamele ile karşılaştım ve bu yüzden istifa ettim..

Genel müdürümüz 1 hafta izin almamı ve iyice düşünüp taşınmamı söyledi... Annemin yanında Silivrideyim, kafamı dinlemeye ve en doğru kararı vermeye çalışıyorum.. Ayrılmam maddi anlamda bizi sıkıntıya sokacak ama bu adamla çalışmaya nasıl devam ederim bilemiyorum..

Pazar günü döneceğim evime.. Aynı izni sizden de rica ediyorum..

Ebrucum geçen hafta için tekrar özür dilerim... Kendinize iyi bakın..

bence hemen pes etme canım.3 yıllık emeğn var ortada.hakkında hayırlısı olsun.

hahahahah :)))bence keske onları yiyerek zayıflayabılsek :)))) :KK52:

o da güzelmiş:)

Yaptım canım yaptım ihmal eder miyim hiç. Yalnız ilk günden dolayı 50 tanesini bir anda yapamadım. 25 25 iki set halinde yaptım. Acaip yanıyor bacaklarım. İnşallah göreceğiz bir ay sonra nasıl olacağız.

oyle yap zaten, gun gelıcek 200-250 yapcaz tek seferde nasıl cıkaralım :) ama set aralarında çok durma 20 sanıye fıln dur, devam et.

herkese günaydın hanımlar!!!!!!

bence hemen pes etme canım.3 yıllık emeğn var ortada.hakkında hayırlısı olsun.

o da güzelmiş:)
Günaydın canım :KK16:

oyle yap zaten, gun gelıcek 200-250 yapcaz tek seferde nasıl cıkaralım :) ama set aralarında çok durma 20 sanıye fıln dur, devam et.
Ama ben biraz fazla ara verdim :KK17:Bundan sonra dediğin gibi yaparım. :KK16:

Selamlar ikinci derse giriyorum şindi, bugun de orucluyum, ders baslayana kadar biraz.gecmişe bakayım

X