Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyi geceler canımm

Egzersiz programını ben anlamadım Hanife. Nasıl yapacağımızı yazar mısın? Yukarda da söyledim ama araya karışmış.

Bu arada nasıl zayıfladı Gülben ama

ah o gülbeeen

umarım hakkında hayırlısı olur canım. üzülme, zor bir süreçtir elbet nişanlılık. tabi ben bilemem ama etrafımdan görüyorum her şey sorun olabiliyor. anneni üzmemeye çalış, o da seni tabi. bol bol konuşun annenle güzelce. her şey güzel olur yine bir an önce umarım

ben kendimi bu kadar zorlayamam valla sana kolay gelsin

10 Min Abs Workout -- At Home Abdominal and Oblique Exercises - YouTube

burdada 10 dkkalık mıde hareketlerı var kızlar bunlarıda ekleyelım bence .

valla öyle çok video egzersiz varki napcağımı şaşırdım şuan

bence de olmamış canım ya. nerdeyse hiç sağlıklı bir şey yok :26: yarına toparla kendini muhakkat yoksa yağ depoladın şuan resmen

menülerin neden bu kadar kötü senin canım ya. bir an önce düzeltirsin umarım. nerdeyse hiçbiri olmamış ki bu yediklerinin. mesela 11 zeytin diyete değil, korumaya bile fazla. o derecek. herşeyden bir kaşık 2 kaşık alırım kilo da veririm diye düşünüyorsun ama bu yanlış. bu şekilde yağ değil kas su kaybedersin cünkü sürekli vücuduna yağ alıyorsun, nasıl yağ yakmış olucaksın? spor da yok yağı yakman için üstelik. bak ben suan 54 küsürlerdeyim ama sporu bırakıp vücuduma hep yağ aldığım için her yanım yağlı, iğrenç hatta. ben burda bu durumun canlı örneğiyim. umarım yazdıklarım olayın ciddiyetini fark ettirir sana. :26:

eceeeeeeeeeemmmmmm koooş ben de burdayım hem de 6 kg fazlamlaaaaa

Bugunku menum :
Sabah 09.30 : 1 kk peynir
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak cay

ara 13.00 : 1 portakal

aksam : 15.30 : Mıhlama ( kuymak )
5 kasik

Su 2,5 ltre olur
Spor yok

kuymak tereyağı ve sıvıyağ içinde yüzen unlu sütlü yumurtanın adı onu da erken yemişsin ama o yağları yakmaya yetmez. spor yapmamışsın. ben pek beğenmedim rakibem bu menüyü. işime de geldi valla cezanı düşünüyorum şuan

olmamış canım yaa ne desem bilemedim :26:

çiğköfte hakkında bir şey diyemem ama gerisi güzel kaptan. afiyet olsun

Kızlar söylemeyi unuttum. Yeni bir üye çağırdım. Gelirse eğer kuralları yazıp onayını alır mısınız) Burcu ve Buse mesajım sizedir

tüh yetişemedim sana kaptan

mesaj alınmıştır

kuymak o değil sayın rakibim yanlış biliyosun
ve ben tereyağını az kullandım nihahahhahaha

bu arada günaydııın şimdi yoga yapıcam

Gunayyydiinnn kizlaarr

Ecemmmm koş gel yamacıma Zaten takımda listede olmayanlar listede olanlardan daha çok olacak yakında Size de cumaları ayrı liste yaparım.

Ay yasasinn super olurr vvaaalllaa :))

Ozel hayat derken ; oyle cok mutluyum ask evliligi yaptim syazma Allah korusun cok korkarim nazardan cok detay verme demek istedim oyle bir yazini okudum da ona istinaden yazdim bi ic cekme bile olsa nazar deger cok korkarimmm disardanda okunabiliyorr yaaa

Birde mihlamayi kim yemissssss tam okumamistimmmm mihlamaaaaa denedim trabzonda sirf tereyagi ve peynir birde misir unuyla yapiliyor bana cok ama cok agir gelmisti hatta benim diyetten sonra 2 gun midem kendine gelememisti eyvah diyetteyken mihlamaaa olmaaazz

buseeeeee biiizzzzz naappptiiikkk hahahahaa :)) neyseki buradayiz artikk degil 6 biz 16 kilo vermis insanlarizzzz 6 kilomu korkutucakkk biziii yahuu :)))))
Dukan mi yineee tatlim?

herkese günaydın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirinç pilavıydı,yemedim yemedim son bir kaşık kalmş diye yemiştim.
balı da bundan sonra her sabah 1 tatlı k.yemeyi düşünüyorum.sömestirde bebek için uğraşacağız.yumurtalıklarıma faydası olur diye.zeytin hakkında hiçbir mazeretim yok :26:aslındaa sorun olmaz gibi gelmişti.

yaaa o kadar kötü mü?ben de kaçamak yapmaddım diye seviniyordum.

ne güzel oruçken kilo verebiliyorsun demek.ben hiç veremiyorum.aslında borcum da cok.hep kilolarımı verince diye erteliyorum
Allah kabul etsin.
evet bu ramazan cok iyi vermiştim:) insallah simdide vetirim

guzel olmus ebrucum afiyet olsun, bide sporla taclandırsaydın keske

Gunaydıınnn hanımlar
mutlu bir pazartesi gunuyle haftaya kacamaksız baslıyoruzzz
okula geldim şimdi, haftaya sınavlarım baslıyor

Gunaydıınnn hanımlar
mutlu bir pazartesi gunuyle haftaya kacamaksız baslıyoruzzz
okula geldim şimdi, haftaya sınavlarım baslıyor

kaçamaksız olur inşallah

kızlar bugün misafirim var.neler yaptığımı hiç girmiyorum daöğle yemeğim yerine 1 tabak sütlaç yiyebilir miyim???
ötekilere dokunmasam.olur mu ki????acep??????:18::18::18:bunlar benim yakın arkdaşlarım.geçen sefer geldiklernde de diyetimi bozmuştum.sonra uzun süre kendimi toparlayamadım.motivasyonum bozuldu.:18:

aslında yememem gerek biliyorum.
yemesem de yemem şu anda kilo vermeye olan arzum daha fazla.benim asıl sorunum şu ben yemeyince gelenlere ayıp olacak gibi hissediyorum.bu düşünce cok kuvvetli
napsam ki çok kararsız kaldım....

Bence misafirlerine kensin sevmediğin seylerden yap, en azından yemeden durabilecegn seyler yap, sutlacı cok seviyorsan sutlac yapma. Atesle.baruy olmasın:)
ben portakallı keki hiç sevmem, diyetteyken misafirlere ondan yapıyordum bir ara,.birde boregin her cesidine bayılırım, borek yapmıyordum oyuzden:)

O zaman yemende sakınca olmyacak salata turu seyler yapabilirsin, mesela kısır, semizotu sal atası, kabak salatası kozlenmiş oatlıcan salatası yapabilirsin.. Birde pogaca yap ama sen yemesende cok farkedilmezbence salatalarda yiceksin nasılsa

Kızlar simdi ders.baslıyor, cıkınca yazqrım yine insallah, bu arada sahurakalkamadım neyse artık

Oruc suan için cok iyi gidiyor,öğleden önce bir ara aclık hissettim, simdi gecti, hadi bakalım Ebru kork benden ve sana verecegim cezalardan :)))

canım salata türü şeyler yap hem sorunda olmaz . Ve hiç bi misafir sen niye yemiyosun demez bence ya ben demem yani.
salata yap çay felan içersin anlaşılmaz

Kızlar simdi ders.baslıyor, cıkınca yazqrım yine insallah, bu arada sahurakalkamadım neyse artık

canım bende kışın oruç tutarım acaba başlasam mı bende tutmaya :26:

menüm

sabah 07.30
5 zaytin
biraz beyaz peynir
1 tatlı k bal

ara
6-7 tane üzüm

öğle12.00
1 /2 kase tarhana

ara(((14.30
2 börek(1 yufkanın yarısı oluyor toplamda)
1 kase sütlaç
1 elmalı kurabiye
1 biber dolması

akşam17.00
tabi ki bir şey yemedim
yoğurt yedim sadece

su 1.5 litre
spor yok,fırsat bulursam leslie yapçam
yeşilçay içicem
(((((((((((((((((üzgünüm,sanırım sizlerin de motivasyonunu bozyorum.

selam kızlarrr ayyy anca geldim eve otobüsler tıklık tıklık milletle popo popoya gidiyoruz resmen ay valla en son oksijen diye bağırcaktım ama baktım eve gelmişim bide camı açıyorum hatunun biri kapatıyo az açıyorum yine kapatıyo artık çirkefe bağlayıp htunu yolcaktım güzel bi gündü kaçamak yaptım denilemezzz menümü yazayım akşam yemeğimde belli zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…