Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Egzersiz programını ben anlamadım Hanife. Nasıl yapacağımızı yazar mısın? Yukarda da söyledim ama araya karışmış.

Bu arada nasıl zayıfladı Gülben ama :KK34:

ebrucum ben haftalık program yapıyorum mesela pazartesi karın çalışıcam yada cardio çalışıp tüm vücudum hareket etsin
salı bacak gibi felan
ama ben haftada 4 gün spor yapıcam diye karar verdim çarşamba cumartesi spor salonuna gidiyorum zaten

pazartesi karın ağırlıklı çalışırım
çarşamba aerobik var zaten
perşembe zumba yaparım oda tüm vücudumu çalıştırır
cumarteside plates yapıyorum

haftada 2 gün karın ağırlıklı 2 gün cardio ağırlıklı çalışıcam yani

ek olarakta yarından itibaren squata başlıyorum oda hem kalça hem bacak çalıştırır :KK31:

dershaneye başlamadan önce hergün yapıyodum bi gün bacak bi gün cardio bi gün karın vs hergün vücudumun heryerini çalıştırıyodum ve baya incelmiştim :KK17:

hatta programımı hazırlarım buaraya videolarıyla birlikte atarım yararlanmak isteyenlerere faydam olur :KK31:

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur :KK14:

herşeyin hayırlısı olsun canım :KK54:

Hakkında her şeyin hayırlısı olsun Burcu' cum. Takma kafana hiç bir şeyi. İnşallah en kısa zamanda yoluna girer her şey. Ama evlilik konusunda çok ama çok iyi düşün ve sonradan pişman olup üzüleceğin işler yapma. :KK16:

gencaylık bi mevzu yok aslında ebrucum sorunu yaratan benim annem oturup düşününce gerçekten çok iyi bi hayatım olcakken annem nedense o hayatı hep kötü görüyor :KK50:

gencaylık bi mevzu yok aslında ebrucum sorunu yaratan benim annem oturup düşününce gerçekten çok iyi bi hayatım olcakken annem nedense o hayatı hep kötü görüyor :KK50:

annen gencayı istemiyo mu ki acaba :26:

Tek çocuksan eğer senden kopmak istemez o yüzden de olabilir :26:

oturup karşılıklı konuşmayı denesene nedenini öğrenmiş olursun en azından.

herkese günaydın!!!!!!

haftasonunuz güzel olsun
kaçamaklar son busun
kilolar yalan olsun
bunu okuyan motive olsun:)))))))))))))))))

Bak mesela bugün kahvaltıda benim öğle yemeğime denk geldi baldan tut çikolataya kadar bir sürü yememem gereken yiyecek vardı. Ağzıma bile sürmedim hiç birisini. Ardından alışverişe çıktık. Arabada çikolata yedi bizimkiler öyle güzel koktu ki içimden dedim çikolatada böyle kokar mıymış, ısrar etmelerine rağmen yemedim. Aslında hayır demek bizim elimizde. Şöyle düşün gerçekten zayıflamak istiyor musun? Eğer istiyorsan canının çektiği her yiyecek karşısında şöyle düşün. Nasıl olsa zayıfladığım zaman yiyebileceğim. Ben şimdiden bir sürü yiyeceğin hayalini kuruyorum. Hedefe ulaştıktan sonra azar azar ve dengeli bir şekilde canım neyi çekerse yiyebileceğim. Şu durumda en fazla bir ay dişimi sıkacağım sonra özgürüm. Aynı güzel düşünceleri sende yaşayabilirsin yeter ki iste. Başaramayacağın hiç bir şey yok. Bir mağazaya gidip S yada 36 beden kıyafet istemek kadar mutluluk verici değil börek ya da çikolata yemek. :KK34:

:KK49:cok güzel yazmışsın kaptancım ya harikasın:):KK9::KK9::KK9:
inanılmaz motive oldum.:KK15:
inşallah ben de dişimi sıkıp sağlıklı sağlıklı kilo vereceğim.ve bir mağazaya gidip 36 olmasa da 38 beden kıyafetler isteyeceğim:)
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

01 KASIM 2013 MESAJ SAYILARI
akashha0
buseb43
canan4560
cerenberen160
evamaria0
fndkkrdu7
JeLiboNuMm0
LAydLiNe25
mavera870
mtrci0

LAydLiNe - mavera87

evamaria - canan456

JeLiboNuMm - mtrci

buseb - fndkkrdu

akashha - cerenberen16

Kızlar bu listede 324. Etabın rakip listesi. Kura çektim ve elimi ilk attığımda kendimi yazdığım kağıt geldi. İkinci kağıdı çektim içimden Tuba' nın adı geçti kağıdı açtım Tuba :KK52: Kendimden korkmaya başladım :KK30:Herkesin rakibi hayırlı olsun. Cuma günü % lere göre kimin kazandığını da yazacağım. Umarım hepimize faydalı bir uygulama olur bana öyle geliyor ki olacak. Kazananlar rakiplerine istedikleri kadar ceza verebilecekler.

rakiplerimiz hayırlı olsun.umarım motive edici olur.ama ne gibi cezalar verilebilir ki internet üzerinden :44:aman neyse kimse ceza almazsa bir sorun olmaz zaten di mi:KK1:

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur :KK14:

üzüldüm canım.her ilişkide iniş çıkışlar olur.biraz zamana bırak.belki 2 gün sonra neden kendimi bu kadar hırpalamışım diyeceksin.annen tam olarak neden rahatsız olmuş bence onu anlamaya çalış.eğer çocuğu sevmediyse iyice bir değerlendir.annelerin 6.hissine güvenirim.ama maddi ya da ailesi ile ilgili sebeplerse ,onlar zamanla hallolur inşallah.biraz hariçden gazel okudum,farkındayım ama hiçbirşey yazmadan da geçemedim.hakkıda hayırlısı olsun.

Keşke bunu daha önce söyleseydin Öykü. İki defa listemizi etkilemiş olmazdın. Haftaya izinli yazıyorum seni.

Ayşenur' cum takımımızda her zaman yer var sana ama diskalifiye olduğun için bir daha yarışamazsın. İllaki yarışmak önemli değil. Yarışmadaymış gibi gel yine menünü yaz. Aynen devam et ama listeye giremezsin bir daha.

Günaydın canım :KK16:

Hangi liste? Program nerde? Birisi bana yazsın programı. Bende yapacağım. :KK8:

Ciddi ciddi bak içimden sen geçtin ve sen çıktın kurada. Çok ilginç. Ama kesin ben kazanırım :KK9: Zaten her hafta kura yenilenecek. :KK34:

Bu hafta mesaj sayma işini oturtalım. Haftaya yine özele geçip liste şeklinde devam edeceğiz.

Liste deyince aklıma geldi. Seda yok ortalıklarda. :26:Kimsede numarası yok dimi Seda' nın?

canım reısmlerden bırınde vardı ya 30 gunluk. du bulımde koyım

$fsdf.jpg

evet yukarıdakı tablo gunluk yapılacak mınumum squat hareket sayısı

The Most Effective Squat Challenge: 100 Rep Fitness Blender Squat Challenge - YouTube

bu lınkın ıcındede cesıtlı squat hareketlerı var . istersenız 1-2 tanesını secın yapın, ıstersenız hepsını yapın kızlar. yarın baslıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hatta bence sımdı bı resmımızı cekelım va 30 gun sonra bı tane daha bakalım ne kadar fark yaratabılıcez:)

annen gencayı istemiyo mu ki acaba :26:

Tek çocuksan eğer senden kopmak istemez o yüzden de olabilir :26:

oturup karşılıklı konuşmayı denesene nedenini öğrenmiş olursun en azından.

istememe olayı değil canım istemese 3 yıldır bu ilşkiyi sürdürmeme izin vermez zaten

üzüldüm canım.her ilişkide iniş çıkışlar olur.biraz zamana bırak.belki 2 gün sonra neden kendimi bu kadar hırpalamışım diyeceksin.annen tam olarak neden rahatsız olmuş bence onu anlamaya çalış.eğer çocuğu sevmediyse iyice bir değerlendir.annelerin 6.hissine güvenirim.ama maddi ya da ailesi ile ilgili sebeplerse ,onlar zamanla hallolur inşallah.biraz hariçden gazel okudum,farkındayım ama hiçbirşey yazmadan da geçemedim.hakkıda hayırlısı olsun.

konu benim hemen mezun olur olmaz evlenmem yani atamam olmadan evlenmem gencay ın ailesinin durumu biraz savruklar hiç düğün yapcakmış gibi hareket etmiyorlar gencay ın hiç bi problemi yok taşı sıksa suyunu çıkarır annemde bunu biliyo mesleği elinde garanti bi meslek türkiyenin sayılı uçak firmalarından birinde çalışıyo maaşıda gayet iyi ama annem benden kopmak istemiosa bile bunu böle dile getirmemeli veya meslegini eline al şunu yap bunu yap diyebilir ama annem bunları diyeceğine evlende gör filan teyzem kaçarak evlendi şimdi çok zor durumdalar gırtlağa kadar borçtalar benmde öle olacağımı düşünüyor ama eniştem sorumsuz gencay değil birçok şeyi yai artık onlarla konuşulması gereken şeyi bile bana sölüyor onların karşısına geçince çıt kırıldım oluyolar aslında sorun bu

istememe olayı değil canım istemese 3 yıldır bu ilşkiyi sürdürmeme izin vermez zaten

konu benim hemen mezun olur olmaz evlenmem yani atamam olmadan evlenmem gencay ın ailesinin durumu biraz savruklar hiç düğün yapcakmış gibi hareket etmiyorlar gencay ın hiç bi problemi yok taşı sıksa suyunu çıkarır annemde bunu biliyo mesleği elinde garanti bi meslek türkiyenin sayılı uçak firmalarından birinde çalışıyo maaşıda gayet iyi ama annem benden kopmak istemiosa bile bunu böle dile getirmemeli veya meslegini eline al şunu yap bunu yap diyebilir ama annem bunları diyeceğine evlende gör filan teyzem kaçarak evlendi şimdi çok zor durumdalar gırtlağa kadar borçtalar benmde öle olacağımı düşünüyor ama eniştem sorumsuz gencay değil birçok şeyi yai artık onlarla konuşulması gereken şeyi bile bana sölüyor onların karşısına geçince çıt kırıldım oluyolar aslında sorun bu

seni çok ii anlıyorum.nişanlılık öyle zor bir dönem.her iki taraf da dünürlere söyleyemedikleri herşeyi sana söylemişler anlaşılan.bizim de öyle olmuştu.şimdi eşimle gayet mutluyuz.ama o nişanlılık dönemi fotolarımıza bakmak bile istemiyoruz.aklımıza o günler gliyor çünkü.belki hergün ağlamıştım::KK43:biraz sabretmen gereken bir dönem.herşey olacağına varıyor.kenddini yıpratma.aileni de karşına alıp izinsiz bir evlilik düşünme sakın.sadece bekle ve sabret . bu günler geçecek inşallah.

seni çok ii anlıyorum.nişanlılık öyle zor bir dönem.her iki taraf da dünürlere söyleyemedikleri herşeyi sana söylemişler anlaşılan.bizim de öyle olmuştu.şimdi eşimle gayet mutluyuz.ama o nişanlılık dönemi fotolarımıza bakmak bile istemiyoruz.aklımıza o günler gliyor çünkü.belki hergün ağlamıştım::KK43:biraz sabretmen gereken bir dönem.herşey olacağına varıyor.kenddini yıpratma.aileni de karşına alıp izinsiz bir evlilik düşünme sakın.sadece bekle ve sabret . bu günler geçecek inşallah.

ipler orda kopuyordu zaten canım ailemi karşıma almak istemedim gencyda nerdeyse ya onlar ya ben e getirdi olayı tabi tercihimi bildiği için ayrıldık demiyorum ama sabaha kadar düşüncem dedi düşündü sonra işte o orta yolu buldu ama bunu annemle sağlamak çok zor olcak :KK50:

ebrucum ben haftalık program yapıyorum mesela pazartesi karın çalışıcam yada cardio çalışıp tüm vücudum hareket etsin
salı bacak gibi felan
ama ben haftada 4 gün spor yapıcam diye karar verdim çarşamba cumartesi spor salonuna gidiyorum zaten

pazartesi karın ağırlıklı çalışırım
çarşamba aerobik var zaten
perşembe zumba yaparım oda tüm vücudumu çalıştırır
cumarteside plates yapıyorum

haftada 2 gün karın ağırlıklı 2 gün cardio ağırlıklı çalışıcam yani

ek olarakta yarından itibaren squata başlıyorum oda hem kalça hem bacak çalıştırır :KK31:

dershaneye başlamadan önce hergün yapıyodum bi gün bacak bi gün cardio bi gün karın vs hergün vücudumun heryerini çalıştırıyodum ve baya incelmiştim :KK17:

hatta programımı hazırlarım buaraya videolarıyla birlikte atarım yararlanmak isteyenlerere faydam olur :KK31:

herşeyin hayırlısı olsun canım :KK54:
Senin için güzel bir program. Ama ben program derken hep birlikte aynı şeyi yapabileceğimiz bir programdan bahsetmiştim. Sanırım bu senin programın bizimde kendimize göre program yapmamız gerekiyor. :26:

Tatlım belki annenin görebildiği senin göremediğin şeyler vardır. Bazen hayatta bizim görmek istemediğimiz şeyler olabiliyor. Biliyor musun bilmiyorum ama bu benim ikinci evliliğim. Evlilik gerçekten dışardan göründüğü gibi olmuyor. İki evliliğimde aşk evliliği. İlkinde önce aşk bitti, sonra sevgi, arkasından saygı bitti derken bir bakmışım ortada evlilik diye bişey kalmamış. Ama Allah ın çok şanslı bir kuluyum ki karşıma aşkımı çıkarttı. Şuan dünya benim için cennet gibi. Ama ilkinde bir süre sonra cehenneme dönmüştü. Çevremdeki bir sürü kişi başı şeyleri fark etti ama ben edemedim. Aşkın gözü kör olur derler sanırım öyle oluyor. Ama unutma sadece Gencay la evlenmeyeceksin ailesiyle de evleneceksin hatta aileler evlenecek. Onların birbirleriyle ilişkileri çok önemli. Biraz kısa kestim ama bunlar üzerinde çok konuşulacak çok tartışılacak şeyler. Allah hakkınızda hayırlı olan neyse onu versin inşallah.

Spor listem

pazartesi :

karın videosu 1 : Fitness Blender 8 Minute Abs Workout - No Equipment, No Excuses Abs and Obliques - YouTube

karın 2 : Intense Full Ab Workout - YouTube

çarşamba : spor salonunda aerobik

perşembe yada cuma : zumba

Varzesh - YouTube

cumartesi : spor salonunda plates

*** ek olarak squat programı
*** Haftada 4 gün tiffany yan karın videosu 10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube
Tatlım programın çok güzel. Videoların hepsini seyrettim. Ama bu program senin için bence çok ağır olacak. Vücudunun da arada bir dinlenmeye ihtiyacı var. Bu kadar zorlama kendini. Zaten iki gün salonda spor yapacaksın. Ama hepsi birden bana ağır göründü. Bide ben bunların çoğunu yapamayacak durumdayım. Karın egzersizleri henüz çok erken benim için. Hatta en kısa zamanda doktoruma soracağım ne zaman karın egzersizi yapabilirim diye. Benim bacak ve kol çalışmam lazım. Sende çok yüklenme kendine.

:KK49:cok güzel yazmışsın kaptancım ya harikasın:):KK9::KK9::KK9:
inanılmaz motive oldum.:KK15:
inşallah ben de dişimi sıkıp sağlıklı sağlıklı kilo vereceğim.ve bir mağazaya gidip 36 olmasa da 38 beden kıyafetler isteyeceğim:)
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

rakiplerimiz hayırlı olsun.umarım motive edici olur.ama ne gibi cezalar verilebilir ki internet üzerinden :44:aman neyse kimse ceza almazsa bir sorun olmaz zaten di mi:KK1:

Nasıl bir ceza verilebilir ki demişsin. Öyle güzel cezalar veriliyor ki ama tabii yapıp yapmamak sana kalıyor. Sanırım sende burayı sanal olarak görüp çok ciddiye almıyorsun ama emin ol gerçekten benim zayıflamamda ki en büyük etken burası. Umarım bir gün sende benim gibi düşünürsün.

Eki Görüntüle 847698

The Most Effective Squat Challenge: 100 Rep Fitness Blender Squat Challenge - YouTube

bu lınkın ıcındede cesıtlı squat hareketlerı var . istersenız 1-2 tanesını secın yapın, ıstersenız hepsını yapın kızlar. yarın baslıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hatta bence sımdı bı resmımızı cekelım va 30 gun sonra bı tane daha bakalım ne kadar fark yaratabılıcez:)
Esra program harika. Video süper. Teşekkür ederim paylaşım için. Ben aynen o resimdeki programa uyacağım. Ekstradan yanına birkaç bel, omuz ve kol hareketi ekleyeceğim. Üzerine de yapabilirsem eğer ip atlamayı düşünüyorum. Zaten cezam var ip atlama olarak. Tuba' cım ceza aklımda unutmadım ama yapamadım da:KK17:

Eğer ben senin annen olsaydım bende atanmadan evlenmeni istemezdim. Konudan tam haberim yok ama bunca yıl emek verip okutmuşlar seni. Sanırım mesleğine başladığını da görmek istiyorlar. Ayrıca yaşın henüz çok küçük. Evlilik için acele ettiğini düşünüyor sanki annen. Ama nişanlılık süresi uzarsa da bir sürü problem çıkabilir. Bence çok düşünme oluruna bırak. Kendini üzdüğüne değmez. Canan yazmış yaa nickinin altına su akar yolunu bulur diye. Bu aralar teslimiyetçi ol biraz. Allahtan hayırlısını dile bol bol.

Senin için güzel bir program. Ama ben program derken hep birlikte aynı şeyi yapabileceğimiz bir programdan bahsetmiştim. Sanırım bu senin programın bizimde kendimize göre program yapmamız gerekiyor. :26:

Tatlım belki annenin görebildiği senin göremediğin şeyler vardır. Bazen hayatta bizim görmek istemediğimiz şeyler olabiliyor. Biliyor musun bilmiyorum ama bu benim ikinci evliliğim. Evlilik gerçekten dışardan göründüğü gibi olmuyor. İki evliliğimde aşk evliliği. İlkinde önce aşk bitti, sonra sevgi, arkasından saygı bitti derken bir bakmışım ortada evlilik diye bişey kalmamış. Ama Allah ın çok şanslı bir kuluyum ki karşıma aşkımı çıkarttı. Şuan dünya benim için cennet gibi. Ama ilkinde bir süre sonra cehenneme dönmüştü. Çevremdeki bir sürü kişi başı şeyleri fark etti ama ben edemedim. Aşkın gözü kör olur derler sanırım öyle oluyor. Ama unutma sadece Gencay la evlenmeyeceksin ailesiyle de evleneceksin hatta aileler evlenecek. Onların birbirleriyle ilişkileri çok önemli. Biraz kısa kestim ama bunlar üzerinde çok konuşulacak çok tartışılacak şeyler. Allah hakkınızda hayırlı olan neyse onu versin inşallah.

Tatlım programın çok güzel. Videoların hepsini seyrettim. Ama bu program senin için bence çok ağır olacak. Vücudunun da arada bir dinlenmeye ihtiyacı var. Bu kadar zorlama kendini. Zaten iki gün salonda spor yapacaksın. Ama hepsi birden bana ağır göründü. Bide ben bunların çoğunu yapamayacak durumdayım. Karın egzersizleri henüz çok erken benim için. Hatta en kısa zamanda doktoruma soracağım ne zaman karın egzersizi yapabilirim diye. Benim bacak ve kol çalışmam lazım. Sende çok yüklenme kendine.

Nasıl bir ceza verilebilir ki demişsin. Öyle güzel cezalar veriliyor ki ama tabii yapıp yapmamak sana kalıyor. Sanırım sende burayı sanal olarak görüp çok ciddiye almıyorsun ama emin ol gerçekten benim zayıflamamda ki en büyük etken burası. Umarım bir gün sende benim gibi düşünürsün.

Esra program harika. Video süper. Teşekkür ederim paylaşım için. Ben aynen o resimdeki programa uyacağım. Ekstradan yanına birkaç bel, omuz ve kol hareketi ekleyeceğim. Üzerine de yapabilirsem eğer ip atlamayı düşünüyorum. Zaten cezam var ip atlama olarak. Tuba' cım ceza aklımda unutmadım ama yapamadım da:KK17:

Eğer ben senin annen olsaydım bende atanmadan evlenmeni istemezdim. Konudan tam haberim yok ama bunca yıl emek verip okutmuşlar seni. Sanırım mesleğine başladığını da görmek istiyorlar. Ayrıca yaşın henüz çok küçük. Evlilik için acele ettiğini düşünüyor sanki annen. Ama nişanlılık süresi uzarsa da bir sürü problem çıkabilir. Bence çok düşünme oluruna bırak. Kendini üzdüğüne değmez. Canan yazmış yaa nickinin altına su akar yolunu bulur diye. Bu aralar teslimiyetçi ol biraz. Allahtan hayırlısını dile bol bol.

ebrucum aile olarak çok zor zamanlarda geçirdik sadece sevgiyle baksam gencay a sanırım bu kadar takmama ama mantığım bu aralar çok öne geçiyo bazen gerçekten ne dediğimi bilmiyorum gencay beni maddi manevi çok tatmin eden bir insan fakat annem bi çok zorluk gördüğü için tereddütleri var nlıyorum ben anlamıyorum demiyorum yaşı benden büyük annem tabiki benim görmediklerimi görebilir fakat beni rahatsız eden hitap ve konuşma şekli oldu nişanlılık dönemini fazla tutmam dedi şubatta nişan kabul etti tam bi sene sonra düğün diyo filan filan iş çok karışık yani bakalım altındn nası kakcaz :KK14:

bugunku menum malesefkı cok cok cokk kotu.

sabah gec kaldım bebısı anneme bırakıp hemen mutfak alısverısıne gıtmem gerekdı , donusde onu al yerlestır anca saat 3 de kahvaltı yapabıldım.

15:00
kahvaltı: peynır
2 zeytın
domates
salatalık
1 dılım ekmege labne
1 dılım ekmege bal :KK43:
1 dılım borek
3 bardak çay

cok abarttıgım ıcın dahada bısey yemedım.
spor yok,2 lt su

Eki Görüntüle 847698

Cekebilirsem cekerim canim :)

Teyzenle kiyaslanman sacma bence sonucta sen aile desteginide alicaksin. Ki demissinde zaten gencay sorumluluklarinin farkinda biri anladigim kadariyla.

Simdi senin cok sabirli olman gerek hem gencayi hem aileni iki tarafida alttan alman gerekicek. Gercekten zor anliyorum seni.

Ama annenin bu denli agir konusup seni kirmasi senin acindan zir olsa gerek cunku sen anneye duskun birisin benim anladigim kadariyla tabiki.
Allah sana kolaylik versin canim uzme kendini hersey olacagina varir :)

Bu hafta deneme sureci yapicam bakalim agir gelirse degistiririm programi.

Grupcada biseyler yapabiliriz olabilir benim icin bi sakinca yok herkesin sorunlu bolgesini bilirsek daha iyi olur program haziramak :)

bugunku menum malesefkı cok cok cokk kotu.

sabah gec kaldım bebısı anneme bırakıp hemen mutfak alısverısıne gıtmem gerekdı , donusde onu al yerlestır anca saat 3 de kahvaltı yapabıldım.

15:00
kahvaltı: peynır
2 zeytın
domates
salatalık
1 dılım ekmege labne
1 dılım ekmege bal :KK43:
1 dılım borek
3 bardak çay

cok abarttıgım ıcın dahada bısey yemedım.
spor yok,2 lt su

Menun gercekten cok kotu canim hic olmanis :KK43:

X