Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam

bugünkü menüm

sabah-08.30
3 kurukayısı.(geç kalktık o yüzdn normal bir kahvaltı yapamamdım.
bunu bir ara ağzıma attım .)

öğlen-13.00
4 kaşık menemen
5 çatal sucuk
11 zeytin(bu biraz fazla oldu sanırım)
1 tatlı k.bal
az beyaz peynir
maydonoz,dereotu

ara
az üzüm
1 mandalina

akşam-18.30
1/2 porsiyon tarhana çorbası
3 çatal yumurtalı kıyma
1/2 pors.barbnya
1 kaşık pilav
bol salata
1 kaşık patlıcan közleme

yürüyüş yok
su 1.5 litre ,yatana kadar 2.5 olacak inşallah
birazdan yeşilçay içicem

Sevgili Kaptancigim;
Evlilik bana yaramiyor. Yemeler icmeler tam hiz devam ediyor. Kotusu ne biliyor musun hayir diyemiyorum. Dusun ben hayir diyemiyorum. Misafirler tatlilarla geliyor ve ben bayagi bayagi yiyorum. Bu gidisata dur deme vaktim geldi diye dusunuyorum.
Mezun oldugum kilo; 57.3 tu sanirim
Mevcut kilom; 56.7
Evlenmeden onceki kilom; 54.6
Olmak istedigim kilo; 53 (tamam abartmis olabilirim :) ama en azindan su 2 kiloyu veriyim yaaaaa)
Benide al araniza menulerimi paylasiyim ceza falan ver noluuuur noluur :) Biliyorsun ki irademe burasi iyi geliyor. 1 haftada 2 kiloyu hallederim Allah'in izniyle..
Sevgiler, saygilar
Dobis Ecem
( Önemli not: Özel hayatimizla ilgili detay vermeyelim lutfen. Uye olmadan da buradaki yazilar okunabiliyor. Ne olur ne olmaz nazardan korkarim.. )

Bugunku menum :
Sabah 09.30 : 1 kk peynir
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak cay

ara 13.00 : 1 portakal

aksam : 15.30 : Mıhlama ( kuymak )
5 kasik

Su 2,5 ltre olur
Spor yok

Afiyet olsun tatlim :)

Ebrucum ben cok sevindim kurada sen cıktığın için, cunku beni zorlayacagınıbiliyorum:) bu hafta için planımı yaptım bile, gunler kısaldı artık oruc tutmaya baslıyorum, malum hamileliklerden kalma birsuru kazam var, gecen kıs baya bi tutmustum gunler kısayken, yine baslıyorum insallah, diyetim içinde etkili olur, ramazandq cok iyi kilo vermiştim.

bu arada.bende kendime bi progran hazırlamıstım, buzdolabıma astım, 5 gunu bitti bile, karın bolgesi için bir program, ben onlara ek squat ta yapıyorum, birde ip atlıyorum basta ısınmak için..
bu haftadan cok umitliyim insallah, yarın orucumun ilk gunu:)

Sabah 9:30
yaklasık yarım simit
2-3 dilim sucuk
peunir
1 zeytin

oglen 16:30
hamsi tava
(kızartma oldugu için yememeliydim galiba yaa)

Aksam 18:30
1 tane milfoylü börek
1 tane kuru pasta
(abimlere gitmiştik)

Su 1,5 lt
spor karın egzersizleri, ip atlana 40 tane
squat 40 tane
Bugun kotu gecmiş yaa,

Burcum ya,insallah sorunneyse duzelir bir an once, boyle seyler.cok uzucu oluyor.. Ama sunu da dusunmek lazımki, tavrı hitabı hos degil dediğin kişi kac yasında, degişmezki bu saatten sonra. Arkadaslarda soylenişler zaten. Canım benim insallah aranız duzelir, hakkınızda hatırlısı olsun

ne olursa olsun ya ben ya ailen diye imada bulunmamalı Gencay.bu hiç de hoş değil.herkes evladının güzel bir evlilik yaptığını görmek ister....Allah yardımcın olsun canım.zor durumlar bunlar....oluruna bırak..

yok kaptancım ciddiye almamak falan aslaaaa,sadece garip geldi ceza olayı:)gel biz buna acemilik diyelim:)
kesinlikle burayı ben de cok motive edici buldum.bugün hiç kaçamak yapmadım sanırım.önümden geçen bir sürü bisküvi,börek var .hep aklıma yazdıkların geldi "daha ne kadar kaçamak yapacaksın canan " dedim kendime.teşekkürler:)))))))

Bugunku menum :
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak cay

5 kasik

Su 2,5 ltre olur
Spor yok

sana da afiyet olsun canım.cok erken olmuş akşam umarım acıkmazsın.öğlen keşke birşeyler yiyebilseydin.kesin dışarıdaymışsındır. ayran ve 1/2 simit olabilir miydi acaba?hiç olmamasındansa.yani aklıma geldi.yanlış bir öneride bulunmak da istemem.
olur muydu arkadşlar?bilgilerinize arz olunur:)

ne güzel oruçken kilo verebiliyorsun demek.ben hiç veremiyorum.aslında borcum da cok.hep kilolarımı verince diye erteliyorum
Allah kabul etsin.

Ecemmmm koş gel yamacıma Zaten takımda listede olmayanlar listede olanlardan daha çok olacak yakında Size de cumaları ayrı liste yaparım.

MENÜM

Sabah (09:00)

1 kk beyaz peynir
1 ince dilim hindi salam
Yumurta salatası
1 dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Ara (11:30)

5 tane minicik kayısı ( nihayet bitti)

Öğle (13:00)

Çiğköfte (kendim yaptım)
1 bardak ayran
Kara lahana salatası

Akşam (18:00)

6 tane köfte

2,5 lt su spor yok

01 KASIM 2013 MESAJ SAYILARI
akashha
buseb
43
canan456
1
cerenberen16
evamaria
fndkkrdu
7
JeLiboNuMm
LAydLiNe
25
mavera87
6
mtrci

02 KASIM 2013 MESAJ SAYILARI
akashha
buseb
9
canan456
5
cerenberen16
evamaria
fndkkrdu
15
JeLiboNuMm
LAydLiNe
16
mavera87
mtrci

Ecemmmm koş gel yamacıma Zaten takımda listede olmayanlar listede olanlardan daha çok olacak yakında Size de cumaları ayrı liste yaparım.

ben bu fikri cok sevdim:)))

afiyet olsun:)

Tatlım unutmaman gereken tek şey var. Ne kadar seversen sev, ne kadar iyi olursa olsun senin için hep ailen önemli olmalı. Çünkü zamanı geliyor yanında ailenden başka kimse kalmıyor. Gencay' ın ya ben ya onlar gibi bir imada bulunması bile çok yanlış. Ailen nasıl olursa olsun emin ol senin iyiliğini istiyordur. İki tane kızım var ve ikisinin de en güzel şekilde yaşamasını isterim. Şuan anne değilsin o yüzden ne olursa olsun kırma anneni. Bu konular çok uzun konular ben kısaca yazmak istedim.

Bence de hiç ama hiç olmamış. Çok sağlıksız bir menü.

Grupça yapmayalım bence çünkü bende kendime göre bir program belirledim. Herkes spor yapsın ama aynını yapmayalım çünkü ben göbek çalışamıyorum. Karışık olur herkese göre bir program. O nedenle herkes kendine göre ayarlasın. Ama suquatı o listeye göre yapabiliriz.

Sucuk olmamış, zeytin çok fazla olmuş, bal ve pilav (pirinç pilavıysa) olmamış. Onun haricinde güzel bir menü. Afiyet olsun.

Hemencecik farkına varıp gelmen çok iyi olmuş. Çünkü ucu kaçarsa tutamazsın bir daha. İlerde bunun hamileliği var bide. Özel hayat kısmını anlamadım :44:

Bugunku menum :
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak cay

5 kasik

Su 2,5 ltre olur
Spor yok
Mıhlama nasıl bir yemek bilmiyorum canım. Genel olarak menün güzel göründü afiyet olsun. Mıhlamanın nasıl olduğunu anlatırsan da sevinirim.

Hadi bakalım inşallah. Benim de bir sürü borcum var. Hamileliklerden. Bende kışa tutmayı düşünüyordum ama diyetin bitmesini bekliyorum çünkü oruç tutarken benim gözüm doymuyor. Az kaldı diyetim biter bitmez inşallah tutabildiğim kadar tutacağım. Bakalım bu cuma nasıl olacak sonuçlar.

Menün hiç olmamış Tuba hiç. Sporunu sevdim.

Tamam canım senin dediğin gibi olsun acemilik diyelim. Bende tebrik ediyorum o zaman seni kaçamak yapmadığın için.

Çok mecbur kalınırsa eğer yarım simit ve bir ayran içilebilir. Doğru düşünmüşsün.

ben bu fikri cok sevdim:)))

afiyet olsun:)
Zaten bu gidişle senin menüler düzelene kadar listeye girmen zor görünüyor. Esra' nında menüler kötüye gitmeye başladı. Ayrıca mesajlarını da saymıyor. Takıma ayrı bir liste şart gibi. Artık biraz çaba sarf edip listeye girin

Ben kaçıyorum kızlar. Yarın iş var. 9 günlük güzel bir tatilden sonra işe gitmek zor gelecek. Hem de büyük kızı da yanımda götürmem gerekiyor. Okula ben bırakacağım. Anlayacağınız yoğun ve yorucu bir hafta beni bekliyor. Yarın akşama kadar gelemem büyük ihtimal. Merak etmeyin. Takımı da boş bırakmayın lütfen. İyi geceler tatlı rüyalar herkese. Kocaman öpüyorum hepinizi

Kızlar söylemeyi unuttum. Yeni bir üye çağırdım. Gelirse eğer kuralları yazıp onayını alır mısınız) Burcu ve Buse mesajım sizedir

yok canım mıhlama ağır olduğu için akşam yemek istemedim

tamam canım ayrı ayrı yapalım haklısın
squat hep birlikte olabilir
mıhlama mısır unundan yapılıyor canım tereyağıyla kavuruyosun sonra üzerine su ekliyosun öyle yani bide ben ilk kez yaptım çok sevdiğim birşey üstelik çokda güzel oldu

senede 1 kere mutlaka yerim ama 2.yi yemem nedense bıkmamak için heralde yada ağır olduğu için

görünüşü ( internetten buldum ben çekmedim ama benimki bu kadar sünmüyodu çünkü çok az kattım ben peyniri )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…