Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

LAydLiNe - mavera87

evamaria - canan456

JeLiboNuMm - mtrci

buseb - fndkkrdu

akashha - cerenberen16

Kızlar bu listede 324. Etabın rakip listesi. Kura çektim ve elimi ilk attığımda kendimi yazdığım kağıt geldi. İkinci kağıdı çektim içimden Tuba' nın adı geçti kağıdı açtım Tuba :KK52: Kendimden korkmaya başladım :KK30:Herkesin rakibi hayırlı olsun. Cuma günü % lere göre kimin kazandığını da yazacağım. Umarım hepimize faydalı bir uygulama olur bana öyle geliyor ki olacak. Kazananlar rakiplerine istedikleri kadar ceza verebilecekler.

ahahaah bu iyi oldu bende bi hırs oldu şimdiden :KK52:

buseeeeeeeeee benim eşimsin kız :KK76:

tamam canım anlastık. o lıstedekı program gıbı baslıyoruz dımı

aynen canım yarın başlayalım bildirimide akşam menümüzle paylaşırız :KK31:

LAydLiNe - mavera87

evamaria - canan456

JeLiboNuMm - mtrci

buseb - fndkkrdu

akashha - cerenberen16

Kızlar bu listede 324. Etabın rakip listesi. Kura çektim ve elimi ilk attığımda kendimi yazdığım kağıt geldi. İkinci kağıdı çektim içimden Tuba' nın adı geçti kağıdı açtım Tuba :KK52: Kendimden korkmaya başladım :KK30:Herkesin rakibi hayırlı olsun. Cuma günü % lere göre kimin kazandığını da yazacağım. Umarım hepimize faydalı bir uygulama olur bana öyle geliyor ki olacak. Kazananlar rakiplerine istedikleri kadar ceza verebilecekler.

Hahahah ayyy kaptancım yaaa sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim, benimde içimden sen gecciyordun ama bir yandan da korkuyordum, sen hırslısın valla, nokudan bana bu hafta 2 kilo verdirebilirsin yani:)) ayyy h eyecanlandım vallaa:))

sabah(08:15)
yarım kk peynir
2 zeytin
tereyağ
reçel
1 dilim kızarmış tam bugday
1 bardak yarım yağlı süt

öğle(15:30)
ızgara hamsi
salata
2 dilim tam bugday

akşamda nişanda 3 küçük kurupasta 1 bardak kola
haa bide gencay bana kazandibi almışşş onu unutmuşum şimdi aklaıma geldi
12:30 gibi yemiştim kazandibini
:18:​

koruma menüsü olarak güzel. diyet listesi olarak feci :KK53:

afiyet olsun tatlım :KK31:

Bak mesela bugün kahvaltıda benim öğle yemeğime denk geldi baldan tut çikolataya kadar bir sürü yememem gereken yiyecek vardı. Ağzıma bile sürmedim hiç birisini. Ardından alışverişe çıktık. Arabada çikolata yedi bizimkiler öyle güzel koktu ki içimden dedim çikolatada böyle kokar mıymış, ısrar etmelerine rağmen yemedim. Aslında hayır demek bizim elimizde. Şöyle düşün gerçekten zayıflamak istiyor musun? Eğer istiyorsan canının çektiği her yiyecek karşısında şöyle düşün. Nasıl olsa zayıfladığım zaman yiyebileceğim. Ben şimdiden bir sürü yiyeceğin hayalini kuruyorum. Hedefe ulaştıktan sonra azar azar ve dengeli bir şekilde canım neyi çekerse yiyebileceğim. Şu durumda en fazla bir ay dişimi sıkacağım sonra özgürüm. Aynı güzel düşünceleri sende yaşayabilirsin yeter ki iste. Başaramayacağın hiç bir şey yok. Bir mağazaya gidip S yada 36 beden kıyafet istemek kadar mutluluk verici değil börek ya da çikolata yemek. :KK34:

bu ne harika zihin yapısıdır, bayıldımmmmmmm :KK16:

MENÜM
  • Kahvaltı (09:00)
4 tane minik kuru kayısı
Beyaz peynirli sandwiç ( ekmek kepekli)

• Öğle (13:00)
Birazcık bulgur pilavı (3 yk)
Birazcık et kavurma (2 yk)
Azıcık yumurta salatası

• Akşam (20:00) Saat çok geç oldu biliyorum :KK17:
Fırında hamsi az miktarda
Bol salata

2,5 lt su 15 dk koşu

süper menüüüü :KK9:
akşamın geç olmasının vardır bir açıklaması bir şey demiyorum o yüzden :KK9:

Kızlar sanırım beni kimse ciddiye almıyor. Dün dedim ki hatta bugünde dedim. Herkes 1 Kasımın mesajlarını sayıp yazsın. İki kişiden başka kimse yazmamış. Yarına kadar süre size. Normalde 0 geçmem lazım ama bu kez bir defalık hoş görüyorum ve bir daha kimseye mesaj konusunda hatırlatma yapmayacağım. Mesaj sayılarını aksatanlar uyarı alacak ve bu uyarılar sonucu gerekli kural uygulanacak. Bundan sonra hiç kimsenin sorumluluklarını aksatmasını istemiyorum. Artık ciddi bir takım olup eski günlerimize dönelim. Çünkü şuan ilk defa takım olarak sarı kart gördük. Sarı kartın silinebilmesi için ilk üçe girebilmemiz lazım. Önümüzde ki cuma herkesten iyi bir sonuç bekliyorum. Ona göre hazırlayın kendinizi.

hazırım kaptan :KK15:

LAydLiNe - mavera87

evamaria - canan456

JeLiboNuMm - mtrci

buseb - fndkkrdu

akashha - cerenberen16

ben de senden korkuyorum kaptan :KK53:

regl oldum bugün yaaaaaa :KK14:
şimdi dukanla nasıl yarışcam :KK52:

yenmeliyim yenmeliyiiiiiiimmmmmm :KK15:

Benden bugünlük buraya kadar. Umarım en kısa zamanda herkes kendine çeki düzen verir. Lütfen yarın 02 Kasım 2013 ün mesaj sayılarını yazmayı unutmayın.

kaptan özelden yazıyorduk eskiden ama ben onu unuttum burdan yazdım geçen sefer. hala özelden yazıyoruz değil mi :26:

Ebrucum hattim yeni açıldı internet paketi yok malesef beni izinli yazarmisin tamamının takımdan çok tsk ederim anneme geldim ondan girdim nete Özür dilerim bildirimde yapamadım kilo almadım ama sabit regl haftadayim inş haftaya daha iyi olur :KK43: tekrar hepinize Özür dilerim :KK43:
Keşke bunu daha önce söyleseydin Öykü. İki defa listemizi etkilemiş olmazdın. Haftaya izinli yazıyorum seni.

ebrucum aranıza bırdaha katılma sansım var mı?:44:
Ayşenur' cum takımımızda her zaman yer var sana ama diskalifiye olduğun için bir daha yarışamazsın. İllaki yarışmak önemli değil. Yarışmadaymış gibi gel yine menünü yaz. Aynen devam et ama listeye giremezsin bir daha.

Günaydın kızlaar :KK3:
Günaydın canım :KK16:

tamam canım anlastık. o lıstedekı program gıbı baslıyoruz dımı
Hangi liste? Program nerde? Birisi bana yazsın programı. Bende yapacağım. :KK8:

Hahahah ayyy kaptancım yaaa sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim, benimde içimden sen gecciyordun ama bir yandan da korkuyordum, sen hırslısın valla, nokudan bana bu hafta 2 kilo verdirebilirsin yani:)) ayyy h eyecanlandım vallaa:))
Ciddi ciddi bak içimden sen geçtin ve sen çıktın kurada. Çok ilginç. Ama kesin ben kazanırım :KK9: Zaten her hafta kura yenilenecek. :KK34:

kaptan özelden yazıyorduk eskiden ama ben onu unuttum burdan yazdım geçen sefer. hala özelden yazıyoruz değil mi :26:

Bu hafta mesaj sayma işini oturtalım. Haftaya yine özele geçip liste şeklinde devam edeceğiz.

Liste deyince aklıma geldi. Seda yok ortalıklarda. :26:Kimsede numarası yok dimi Seda' nın?

yaa neden yok yaa git çikolata ye :KK53:

gördüm ben fark etmiş verdiğin kilolar ama şimdiki halini koymalısın asıııııılllll :KK52:

ahahah tamam canım onuda koyarım bugün yarın :KK51:

kandıramazsın beni susturamazsın beni :KK76:
bu şarkı benden sana gelsin :KK1:

[video=youtube;0nI5Vj5yiJI]http://www.youtube.com/watch?v=0nI5Vj5yiJI[/video]

Keşke bunu daha önce söyleseydin Öykü. İki defa listemizi etkilemiş olmazdın. Haftaya izinli yazıyorum seni.

Ayşenur' cum takımımızda her zaman yer var sana ama diskalifiye olduğun için bir daha yarışamazsın. İllaki yarışmak önemli değil. Yarışmadaymış gibi gel yine menünü yaz. Aynen devam et ama listeye giremezsin bir daha.

Günaydın canım :KK16:

Hangi liste? Program nerde? Birisi bana yazsın programı. Bende yapacağım. :KK8:

Ciddi ciddi bak içimden sen geçtin ve sen çıktın kurada. Çok ilginç. Ama kesin ben kazanırım :KK9: Zaten her hafta kura yenilenecek. :KK34:

Bu hafta mesaj sayma işini oturtalım. Haftaya yine özele geçip liste şeklinde devam edeceğiz.

Liste deyince aklıma geldi. Seda yok ortalıklarda. :26:Kimsede numarası yok dimi Seda' nın?

tamam kaptan :KK42:

02.11.2013 mesaj sayım 9

Gördüm canım maşallah ama hala bol bol spor yapıp sıkılaşman lazım. O göbüşün düm düz olabilmesi için. Akşam bende yeni fotolar ekleyeyim.

evet canım sporu uzun zamandır yapmıyodum bırakmasaydım güzel sonuçlar almıştım şimdiye kadar.
bugün kendime günlük yapmam gerekenleri ayarlıcm spor ders bunlşarın hepsini sığdırmam gerekiyo derslerime engel olmıcak bişekilde :KK31:
ahahha çok anlamlı olmuş :KK9:

ahahaha ben bu kadını çok seviyodum ya :KK1:

evet canım sporu uzun zamandır yapmıyodum bırakmasaydım güzel sonuçlar almıştım şimdiye kadar.
bugün kendime günlük yapmam gerekenleri ayarlıcm spor ders bunlşarın hepsini sığdırmam gerekiyo derslerime engel olmıcak bişekilde :KK31:

ahahaha ben bu kadını çok seviyodum ya :KK1:

Egzersiz programını ben anlamadım Hanife. Nasıl yapacağımızı yazar mısın? Yukarda da söyledim ama araya karışmış.

Bu arada nasıl zayıfladı Gülben ama :KK34:

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur :KK14:

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur :KK14:

Hakkında her şeyin hayırlısı olsun Burcu' cum. Takma kafana hiç bir şeyi. İnşallah en kısa zamanda yoluna girer her şey. Ama evlilik konusunda çok ama çok iyi düşün ve sonradan pişman olup üzüleceğin işler yapma. :KK16:

X