Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ahahaah bu iyi oldu bende bi hırs oldu şimdiden

buseeeeeeeeee benim eşimsin kız

tamam canım anlastık. o lıstedekı program gıbı baslıyoruz dımı

aynen canım yarın başlayalım bildirimide akşam menümüzle paylaşırız

Hahahah ayyy kaptancım yaaa sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim, benimde içimden sen gecciyordun ama bir yandan da korkuyordum, sen hırslısın valla, nokudan bana bu hafta 2 kilo verdirebilirsin yani:)) ayyy h eyecanlandım vallaa:))

koruma menüsü olarak güzel. diyet listesi olarak feci

afiyet olsun tatlım

bu ne harika zihin yapısıdır, bayıldımmmmmmm

süper menüüüü
akşamın geç olmasının vardır bir açıklaması bir şey demiyorum o yüzden

hazırım kaptan

ben de senden korkuyorum kaptan

regl oldum bugün yaaaaaa
şimdi dukanla nasıl yarışcam

yenmeliyim yenmeliyiiiiiiimmmmmm

Benden bugünlük buraya kadar. Umarım en kısa zamanda herkes kendine çeki düzen verir. Lütfen yarın 02 Kasım 2013 ün mesaj sayılarını yazmayı unutmayın.

kaptan özelden yazıyorduk eskiden ama ben onu unuttum burdan yazdım geçen sefer. hala özelden yazıyoruz değil mi :26:

Keşke bunu daha önce söyleseydin Öykü. İki defa listemizi etkilemiş olmazdın. Haftaya izinli yazıyorum seni.

ebrucum aranıza bırdaha katılma sansım var mı?:44:
Ayşenur' cum takımımızda her zaman yer var sana ama diskalifiye olduğun için bir daha yarışamazsın. İllaki yarışmak önemli değil. Yarışmadaymış gibi gel yine menünü yaz. Aynen devam et ama listeye giremezsin bir daha.

Günaydın kızlaar
Günaydın canım

tamam canım anlastık. o lıstedekı program gıbı baslıyoruz dımı
Hangi liste? Program nerde? Birisi bana yazsın programı. Bende yapacağım.

Ciddi ciddi bak içimden sen geçtin ve sen çıktın kurada. Çok ilginç. Ama kesin ben kazanırım Zaten her hafta kura yenilenecek.

kaptan özelden yazıyorduk eskiden ama ben onu unuttum burdan yazdım geçen sefer. hala özelden yazıyoruz değil mi :26:

Bu hafta mesaj sayma işini oturtalım. Haftaya yine özele geçip liste şeklinde devam edeceğiz.

Liste deyince aklıma geldi. Seda yok ortalıklarda. :26:Kimsede numarası yok dimi Seda' nın?

yaa neden yok yaa git çikolata ye

gördüm ben fark etmiş verdiğin kilolar ama şimdiki halini koymalısın asıııııılllll

ahahah tamam canım onuda koyarım bugün yarın

kandıramazsın beni susturamazsın beni
bu şarkı benden sana gelsin

[video=youtube;0nI5Vj5yiJI]http://www.youtube.com/watch?v=0nI5Vj5yiJI[/video]

tamam kaptan

02.11.2013 mesaj sayım 9

kızlar albümüme resim ekledim arkadaşım olanlar görebilir
Gördüm canım maşallah ama hala bol bol spor yapıp sıkılaşman lazım. O göbüşün düm düz olabilmesi için. Akşam bende yeni fotolar ekleyeyim.

Gördüm canım maşallah ama hala bol bol spor yapıp sıkılaşman lazım. O göbüşün düm düz olabilmesi için. Akşam bende yeni fotolar ekleyeyim.

evet canım sporu uzun zamandır yapmıyodum bırakmasaydım güzel sonuçlar almıştım şimdiye kadar.
bugün kendime günlük yapmam gerekenleri ayarlıcm spor ders bunlşarın hepsini sığdırmam gerekiyo derslerime engel olmıcak bişekilde
ahahha çok anlamlı olmuş

ahahaha ben bu kadını çok seviyodum ya

Egzersiz programını ben anlamadım Hanife. Nasıl yapacağımızı yazar mısın? Yukarda da söyledim ama araya karışmış.

Bu arada nasıl zayıfladı Gülben ama

selam kızlar menüm tamamıyle koruma menüsü diyet değil zaten başımda o kadar iş var ki 2 gündür anlam vermiyorum annemle kavga ettik gencayla ipleri koparma aşamasına geldik dün gece çok fazla gerginim bugün ödevimi tamamlıcam ders çalışırım gece uyumadığım için dershaneyede gitmedim bugün telafi etmem lazım umarım hakkımda güzel şeyler olur

Hakkında her şeyin hayırlısı olsun Burcu' cum. Takma kafana hiç bir şeyi. İnşallah en kısa zamanda yoluna girer her şey. Ama evlilik konusunda çok ama çok iyi düşün ve sonradan pişman olup üzüleceğin işler yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…