Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hoş geldin Tuba' cım :KK16:

Çok güzel bir paylaşım olmuş canım ama o zaman sadece bu listede yazanlardan yememiz lazım. En güzel proteinde balıkta varmış. Rakip listesini de akşama yapacağım. Hiç belli olmaz kimin kime çıkacağı tamamen kura yöntemiyle olacak. :KK9:

Gerçekten coşmuşsun tebrikler :KK9:

Güzel bir video. Benim yaptığım hareketlere çok benziyor. Birde bunu denemek lazım. :KK34:

ben gerçekten çok etkisini gördüm bunun kaptancım yeniden başlıcam uzun zamandır yapmıyordum :KK31:

$tumblr_mri7spCzy91sfr0vwo1_500.jpg anlamlı :KK31:
$tumblr_mv1stcl1lR1szt532o1_500.jpg şuan canım bunu istediii :KK52:

$tumblr_mri8hrMLh71sfr0vwo1_500.jpg squat programını bilmeyenler için paylaşayım dedim hem bende başlıcam başlamak isteyen olursa seve seve eşlik ederim ona . Hem öyle daha iyi olur yani yapma zorunluluğu olur :KK52:

Eklentiler

• $tumblr_mivtzgVx5h1r74kvio1_500.jpg
    $tumblr_mivtzgVx5h1r74kvio1_500.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 22
kızlar bu video çok etkili hepinize şiddetle tavsiye ediyorum
simit bölgesi denilen yeri çok güzel inceltiyor :KK52:
ben çoooook etkisini gördüm artık eskisi gibi yanlarımdan et fışkırmıyo :KK52:
[video=youtube;r_J8btnIEKQ]https://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&feature=c4-overview-vl&list=PLE5DE8C8CB8CCC4A5[/video]

güzel paylaşım :KK76:

ay nerden buluyosun bunları kıskancımdan çatlıcam :KK53:

Hoş geldin Tuba' cım :KK16:

Çok güzel bir paylaşım olmuş canım ama o zaman sadece bu listede yazanlardan yememiz lazım. En güzel proteinde balıkta varmış. Rakip listesini de akşama yapacağım. Hiç belli olmaz kimin kime çıkacağı tamamen kura yöntemiyle olacak. :KK9:

Gerçekten coşmuşsun tebrikler :KK9:

Güzel bir video. Benim yaptığım hareketlere çok benziyor. Birde bunu denemek lazım. :KK34:

her gün balık, tavuk ya da et yesek diyetimiz protein açısından da yeterli olacağı için çok sağlıklı olur bence kaptan. gerçi benim elim mahkum her gün yiyorum :KK53: light ton balığı saman gibi valla :KK53: her gün balık olsun her gün yerim. fırında yapınca kendi yağı yetiyor zaten tadı da mis gibi kendi de pambuk gibi :KK9:

ay listeyi çok merak ediyorum. rakibim kim olcaaaaakkk :KK52:

teşekkürler kaptan ben de şaşırdım o kadar mesajı nası yazmışım diye :KK9:

Squata başlıyorum yenideeeen bunları gördükçe kıskanıyorum imreniyorum benim neyim eksik benimde böyle kalçalarım olabilir :KK52:

Eki Görüntüle 846724
Eki Görüntüle 846725

Eki Görüntüle 846726

Eki Görüntüle 846727

Ayy super ben sana eslık ederım walla. Ama buna midede eklesek super olur. :KK16:

ben de eşlik ederiiim :KK52: şu kırmızı tozluk eldiveni takmış sondaki kız gibi popo istiyorum :KK23:

her gün balık, tavuk ya da et yesek diyetimiz protein açısından da yeterli olacağı için çok sağlıklı olur bence kaptan. gerçi benim elim mahkum her gün yiyorum :KK53: light ton balığı saman gibi valla :KK53: her gün balık olsun her gün yerim. fırında yapınca kendi yağı yetiyor zaten tadı da mis gibi kendi de pambuk gibi :KK9:

ben de eşlik ederiiim :KK52: şu kırmızı tozluk eldiveni takmış sondaki kız gibi popo istiyorum :KK23:

Ee hadı o zaman yarın ıtıbarıyle baslayalım squat programına . Benım gercı o bolgede problemım yok gayet resımdekınden hallıce ama nıye daha ıyısı olmasın dımı. :KK9:

Bugunku menum

Sabah10:00
Sutlu nesfıt

12:00
Ara
1fıncan yesıl cay

13:30
Ogle
Kozlenmıs kırmızı bıber domateslı
1,5 dılım ekmek

Ara
1kuru kayısı
3 kaju
1ceviz

17:00
Akşam
Izgara 3kofte 1,5mınık tavuk
1dılım ekmek
1kutu ayran

18:00
Yarım bardak sutsuz kahve cok az sekerlı yarım caykasıgı kadar

Spor yok
2lt su

Bugunku menum

Sutlu nesfıt

Ara
1fıncan yesıl cay

Ogle
1,5 dılım ekmek

Ara
1kuru kayısı
3 kaju
1ceviz

Akşam
1dılım ekmek
1kutu ayran

Spor yok
2lt su

Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun. Sadece kahveye attığın şeker sorun. Hiç atmasan bence daha iyi olur. Zaten yarım kaşığında çok bir etkisi olmamıştır.

Kızlar suquata bende varım. Sıkılaşmam lazım. Hanife' cim sen program çıkar şimdiye kadar 4 kişi olduk eminim bizimle birlikte yapacak başkaları da olacaktır. Senin programa uyalım. Birde tam nasıl yapıyorsunuz burada anlatırsan. Ben internetten araştırdım ama sizin nasıl yaptığınızı da merak ediyorum. Programı yeni başlayanlara göre ayarlarsan çok daha iyi olur. Öncesine sonrasına ısınma hareketleri de eklersek hem günlük sporumuzu yapmış oluruz hem de sıkılaşırız. Bu arada 30 dk ip atlamak 900 küsür kalori harcatıyormuş. Görünce şok oldum. Bundan sonra ip atlamaya da başlıyorum. Özellikle kilosu yüksek olan arkadaşlar deneyebilir. :KK34:

Kızlar benim akşam yemeği çok ama çok gecikti. Şu saat oldu hala yiyemedim. Bu saatten sonra yesem mi yemesem mi bilemiyorum. Çok kararsız kaldım. Ama öğle yemeğini saat 13:00 te yedim. Yemezsem eğer metabolizmam ne olur merak ediyorum. Çok kötü bir durum. :KK43::KK50:

Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun. Sadece kahveye attığın şeker sorun. Hiç atmasan bence daha iyi olur. Zaten yarım kaşığında çok bir etkisi olmamıştır.

Kızlar suquata bende varım. Sıkılaşmam lazım. Hanife' cim sen program çıkar şimdiye kadar 4 kişi olduk eminim bizimle birlikte yapacak başkaları da olacaktır. Senin programa uyalım. Birde tam nasıl yapıyorsunuz burada anlatırsan. Ben internetten araştırdım ama sizin nasıl yaptığınızı da merak ediyorum. Programı yeni başlayanlara göre ayarlarsan çok daha iyi olur. Öncesine sonrasına ısınma hareketleri de eklersek hem günlük sporumuzu yapmış oluruz hem de sıkılaşırız. Bu arada 30 dk ip atlamak 900 küsür kalori harcatıyormuş. Görünce şok oldum. Bundan sonra ip atlamaya da başlıyorum. Özellikle kilosu yüksek olan arkadaşlar deneyebilir. :KK34:

Hersey maksimumda hareketıde yapalım zıplayarak bence , hem ıp atlamayla es deger, hemde parmak ucunda zıplandıgı ıcın squat hareketı , aynı zamanda yag yakımı ıcın super bı cardıo hareketı. 30-30 5 set seklınde onuda ekleyelım derım kızlar. Sımıt bolge dedıgımız yan yaglarıda yakıyo super hareket. Yavas yavas arttırırz sayıyı.?????? Programı bı an once hazırlayıp en gec pazartesıye baslayalım bence nolurrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

Kızlar benim akşam yemeği çok ama çok gecikti. Şu saat oldu hala yiyemedim. Bu saatten sonra yesem mi yemesem mi bilemiyorum. Çok kararsız kaldım. Ama öğle yemeğini saat 13:00 te yedim. Yemezsem eğer metabolizmam ne olur merak ediyorum. Çok kötü bir durum. :KK43::KK50:

Bence salata yap bol lımonlu :KK34:

selam kızlar :KK49:

hemen menümü yaziim:KK17:kötü de olsa:KK17:

sabah 08.00
2 ceviz ,3 kuru kayısı,1 dilim peynir
4 parça börek:KK43::-)50::KK50::KK50:

öğle 12.30
3 kaşık ıspanak yemeği

ara:16.00 2 mandalin:26:

akşam18.30
et kavurma 4- 5 kaşık,bol salata,az yoğurtlu patlıcan közleme
pilav yaptim.normalde cok severim ,ama yemedim.
söylemeden geçmiyim dedim belki hafifletici bir sebep olur:KK50:

yürüyüş spor yok:KK43:
su 1.5 litre anca oldu
birazdan yeşilçay içicem
bu arada içtiğim şekersiz çayları yazmıyorum bile.zaten pek bi kalorisi yok sanırım di mi?

Ayy super ben sana eslık ederım walla. Ama buna midede eklesek super olur. :KK16:

olur canım pazartesi squata başlayalım ozaman olur mu ?

mide için bişey bilmiyorum ama genel karın için crunch yani mekik yapabilirsin ama doğru bi şekilde yaparsan etkisini görebilirsin :KK31:
ben haftada 1 gün plates yapıyorum :KK31:

bulurum beeen :KK52:

bende o popoyu istiyorumm :KK52:

pazartesi başlayalım o zaman :KK76:

canım benimkide spor nedeniyle cumartesi ve çarşamba geçe kalıyo o yüzden haftada 2 gün mecbur kalıyorum bende yemezsem metabolizma çalışmıcak bende öğleyi erken yiyorum o yüzden mecbur hissediyorum kendimi ama düzene skucak bu hafta bu iki günü :KK31:

selam kızlar :KK49:

hemen menümü yaziim:KK17:kötü de olsa:KK17:

sabah 08.00
2 ceviz ,3 kuru kayısı,1 dilim peynir
4 parça börek:KK43::-)50::KK50::KK50:

öğle 12.30
3 kaşık ıspanak yemeği

ara:16.00 2 mandalin:26:

akşam18.30
et kavurma 4- 5 kaşık,bol salata,az yoğurtlu patlıcan közleme
pilav yaptim.normalde cok severim ,ama yemedim.
söylemeden geçmiyim dedim belki hafifletici bir sebep olur:KK50:

yürüyüş spor yok:KK43:
su 1.5 litre anca oldu
birazdan yeşilçay içicem
bu arada içtiğim şekersiz çayları yazmıyorum bile.zaten pek bi kalorisi yok sanırım di mi?

börek olmamış :KK50:
kavurmayı yağsız yapmaya dikkat et canım mutlaka
çayı şekersiz içmen bi sorun yaratmaaz diye biliyorum ben ama çay içersen bol su tüket :KK31:

bugünkü menüm

sabah 08.30: 1 kk peynir
4 zeytin
2 yumurta
1 biber
1 bardak çay
2 dilim k.ekmeği

öğle 13.00: salata
balık

akşam 19.30 : salata
balık
1 kase ezogelin çorbası

börek olmamış :KK50:
kavurmayı yağsız yapmaya dikkat et canım mutlaka
çayı şekersiz içmen bi sorun yaratmaaz diye biliyorum ben ama çay içersen bol su tüket :KK31:

evet canım :KK43:

45 dk leslie yapıcam yrım saat sonra.umarım yakarım.:KK17:

bugünkü menüm

4 zeytin
2 yumurta
1 biber
1 bardak çay
2 dilim k.ekmeği

balık

balık
1 kase ezogelin çorbası

afiyet olsun canım.balıklar kızartma değilse süper bir menü.su ve spor yok sanırım:KK43:

Ee hadı o zaman yarın ıtıbarıyle baslayalım squat programına . Benım gercı o bolgede problemım yok gayet resımdekınden hallıce ama nıye daha ıyısı olmasın dımı. :KK9:

yuppiiiyy :KK76:

Bugunku menum

Sutlu nesfıt

Ara
1fıncan yesıl cay

Ogle
1,5 dılım ekmek

Ara
1kuru kayısı
3 kaju
1ceviz

Akşam
1dılım ekmek
1kutu ayran

Spor yok
2lt su

ben beğendim tatlım. şekersiz içsen daha iyiymiş ama yine de güzel :KK34:

vay canınaa bende de var ip. hem zevkli süper fikir kaptan :KK76:

salata en süper fikir evet :KK31:

Hersey maksimumda hareketıde yapalım zıplayarak bence , hem ıp atlamayla es deger, hemde parmak ucunda zıplandıgı ıcın squat hareketı , aynı zamanda yag yakımı ıcın super bı cardıo hareketı. 30-30 5 set seklınde onuda ekleyelım derım kızlar. Sımıt bolge dedıgımız yan yaglarıda yakıyo super hareket. Yavas yavas arttırırz sayıyı.?????? Programı bı an once hazırlayıp en gec pazartesıye baslayalım bence nolurrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

hareketin adı bile süper.. :KK53: pazartesi starrttt :KK76:

olur canım pazartesi squata başlayalım ozaman olur mu ?

mide için bişey bilmiyorum ama genel karın için crunch yani mekik yapabilirsin ama doğru bi şekilde yaparsan etkisini görebilirsin :KK31:
ben haftada 1 gün plates yapıyorum :KK31:

bulurum beeen :KK52:

bende o popoyu istiyorumm :KK52:

pazartesi başlayalım o zaman :KK76:

canım benimkide spor nedeniyle cumartesi ve çarşamba geçe kalıyo o yüzden haftada 2 gün mecbur kalıyorum bende yemezsem metabolizma çalışmıcak bende öğleyi erken yiyorum o yüzden mecbur hissediyorum kendimi ama düzene skucak bu hafta bu iki günü :KK31:

tamamdır :KK19:

bugünkü menüm

4 zeytin
2 yumurta
1 biber
1 bardak çay
2 dilim k.ekmeği

balık

balık
1 kase ezogelin çorbası

pek beğendim sporu ve suyu göremedim amaa :26:

Menüm

sabah 09.30
dukan krep
hindi füme
pastırma
1 çay bardağı yağsız süt

öğle 14.00
soya soslu tavuk
yoğurt

akşam 19.10
tavuk
yoğurt

ara 20.30
1 yk yağsız salata (yengemin hatırına... bir sürü şey hazırlamış üzüldü kıramadım)

2 lt su
spor yok ama avm de 3 sa yürüdüm

X