Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

benimde yakında olmam lazım ama hiç gün tutma adetim yok. benim hiçbir fikrim yok. tek bildiğim majezik içiyorum ağrım feci oluyor çünkü. :KK31:

bir de tartıya çıkma sakın :KK53:

agrım yok ama fecı bı sıslıgım var malesef , yesıl cay fıln o tarz bıseyler mı ıcsem acaba napsam bılemedım kı . koca bı gobegım oldu bı anda.

ebru dışarda sanırım ben yardım edeyim. canım en az 2 hafta izinli olunabiliyor. 2 haftadan önce listeye giremiyorsun. daha sonrasında 6 ayı doldurmadan istediğin herhangi bir hafta bizim takıma geri dönebilirsin izine ayrıldığın kilonun üstüne kilo almamak kaydıyla :KK31:

Simdi ebrucugum bu hafta icin bana geri donmek uuzereayrildi yazmis bende zaten bu hafta ve onumuzde ki hafta sehir disindayim yani onumuzde ki hafta cumadan sonra ki hafta cuma bildirim yapmak istiyorum

bugünkü menü
sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
2 dilim salam
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay

ara(14:00)
1 küçük mandalina

öğle(15:00)
4 yk kendi yağıyla kavurma
salata

akşam(19:00)
1 kase et suyu çorba
4 yk fasulye turşusu kavurması

3.3 litre su
2 avuç leblebi
8 dk basen
8 dk bacak egzersizi

Uyguluyoruz canım sadece bayramda mesaj saymadım. Devamında ki iki haftadır saymıyoruz. Ama listeyi yayınlıyorum bu akşamdan itibaren mesajlar sayılıyor.

Bir hafta daha böyle azimli ve istekli gidersen eğer haftaya listedesin canım. :KK34:
Sorun yok canım nasıl bildirim yaparsan yap saat 11:30 dan önce yap. Yalnız aralıkta ben burada olur muyum bilemem :KK9: ama senin adına takıma gelip bildirim yapabilirim :KK9: Kasım ayında diyet işini bitirmeyi düşünüyorum. Son 3,5 kilo kaldı. Ayrıca bu vesileyle telefon numaramı isteyenlere özelden yazabilirim. Zor durumda kaldığınızda telefonla bildirim yapabilirsiniz. :KK34:
olsun,ben de baska birinin telini bulurum artık :KK1:
Görüşürüz Melek kaçamak yapma sakın orda :KK9:
:26:
Eki Görüntüle 845628

Yine böyle olmak için start!!! Bir kez yaptım yine yapıcam. Siz de yapabilirsiniz kızlar!!! En Büyük TÜRKİYE

En Büyük KK
:KK9: bence de...
et canım et zaten başımıza ne geldiyse hep dikkatsizlikten geldi :18:
evet ya... ahh ahh.. dikka t şart...
annem geldi 7 gibi yemiş olurum. kızlar. 8 de dısarı cıkcam. yemekten sonra gelemezsem eve döndüğümde yazarım.

görüşrüzz :KK3:
sonunda gelmiş annen :KK1: afiyet olsun
Kızlar birazdan dışarı çıkacağım. Çıkmadan menümü yazayım.

Kahvaltı (10:00)

Kepekli ekmek arası beyaz peynirli sandwiç (Ekmek bimin kepekli sandwiç ekmeği)

Öğle (13:30)

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

Ara (15:00)

1 tane elma

Akşam (18:30)

4 tane minik kuru kayısı :KK17:
1 tabak kara lahana salatalı bulgur pilavı
3 yk yoğurt

Su 1,5 lt ama 2,5 lt ye tamamlamaya çalışacağım. 15 dk bel, basen, bacak ve kol hareketleri
afiyet olsun ebru...
kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

vayyy, iddialıyız :KK1:

bugunku menum

10:30
sabah:
1 dılım ekmek
peynır
domates
5 zeytın
mınık parca bı ekmege labne

13:30
ogle:
fırında sebze
1 kase yogurt

15:00
ara: burası bıraz fena
2 yaprak sarma
3 catal pasta

16:00
1 kase yogurt
2 kasık pılav

2 lıtre su, 3 sekersız cay

spor yok :KK43:

sabah kahvaltın geç olmuş bence canım. labne yemişsin nefsine hakim olamamışsın olmasa iyiymiş ama en azından onu yakmışsındır akşama kadar, sarma ve pasta iyi olmamış, yap depolattı şimdi onlar sana. yağ yakmak istiyoruz yağ yiyoruz enteresanız :KK53: pilav yerine daha doyurucu bir şeyy yemelisin pilav bir de kilo yapar nişastalı. onun yerine kendin suyunda salçayla pişmiş sebze yemeklerini ya da ızgara falan tercih et bence. bir de çok erken yemişsin, akşam yemeğini bence 17.30 gibi ye en erken cünkü sonrasında acıkıp geç saatte yemek yemen çok daha kötü olur :KK31:

su güzel, çay güzel... spor da olur inş :KK34:

agrım yok ama fecı bı sıslıgım var malesef , yesıl cay fıln o tarz bıseyler mı ıcsem acaba napsam bılemedım kı . koca bı gobegım oldu bı anda.

evet iyi gelir bence de. iç bir kupa bakalım
:KK31:

Simdi ebrucugum bu hafta icin bana geri donmek uuzereayrildi yazmis bende zaten bu hafta ve onumuzde ki hafta sehir disindayim yani onumuzde ki hafta cumadan sonra ki hafta cuma bildirim yapmak istiyorum

evet tatlım gelebilirsin dediğin süreçte 2 hafta dolmuş oluyor sanırım. ayın 15 inden sonra ki cuma listeye alınabiliyorsun. tabi istediğin zaman paylaşımda bulunabilirsin burda izinde olsan da listede olmasan da :KK31:

bugünkü menü
sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
2 dilim salam
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay

ara(14:00)
1 küçük mandalina

öğle(15:00)
4 yk kendi yağıyla kavurma
salata

akşam(19:00)
1 kase et suyu çorba
4 yk fasulye turşusu kavurması

3.3 litre su
2 avuç leblebi
8 dk basen
8 dk bacak egzersizi

kahvaltı saati çoook geç. kilo vermek istiyorsan :KK16:9.30 a kadar yap kahvaltını tatlım ki hızın düşmesin. ne kadar erken yersek metabolizmamız o kadar erken hızlanır. vee o salamların paketini bi oku, yağ oranına ve kalorisine bak bakalım. sonra bir daha düşün burcu :KK53: suya da maşşallah :nazar: spor da güzel. kavurma kendi yağıyla olsa da aşırı yağlı. ona dikkat et bence :26:

afiyet olsun :KK16:

olsun,ben de baska birinin telini bulurum artık :KK1:

:26:

:KK9: bence de...

evet ya... ahh ahh.. dikka t şart...

sonunda gelmiş annen :KK1: afiyet olsun

afiyet olsun ebru...

vayyy, iddialıyız :KK1:

geldi geldi :KK53:

evet iyi gelir bence de. iç bir kupa bakalım
:KK31:

evet tatlım gelebilirsin dediğin süreçte 2 hafta dolmuş oluyor sanırım. ayın 15 inden sonra ki cuma listeye alınabiliyorsun. tabi istediğin zaman paylaşımda bulunabilirsin burda izinde olsan da listede olmasan da :KK31:

kahvaltı saati çoook geç. kilo vermek istiyorsan :KK16:9.30 a kadar yap kahvaltını tatlım ki hızın düşmesin. ne kadar erken yersek metabolizmamız o kadar erken hızlanır. vee o salamların paketini bi oku, yağ oranına ve kalorisine bak bakalım. sonra bir daha düşün burcu :KK53: suya da maşşallah :nazar: spor da güzel. kavurma kendi yağıyla olsa da aşırı yağlı. ona dikkat et bence :26:

afiyet olsun :KK16:

geldi geldi :KK53:

normalde salam tüketmiyorum canım evdede tüketen yok ama peynirin yanında promosyon gelmiş gelmiş bi tadına bakayım dedim yedim gerisini zaten yarın gencay yer kahvaltıya gelcek küçük bişi kavurma bilmiyorum canım canım çok çekti yedim valla :KK56: tatil günü 9 buçukta kalkmak çok zor kuzum ya ama yarın 8 de yapcam kahvaltımı dershanem var :KK53: hatta pazartesi salı 6 çeyrekte çarşamba 6:45 te filan yapıcam :KK52:

menüm

sabah 9.15
dukan krep
hindi füme
üçgen peynir
pastırma

öğlen 14.30
bi tatlı kaşığı soya sosuyla pişmiş tavuk
yoğurt

ara 14.45
dukan puding (0 şeker ve %0,1 yağlı sütle yapıldı)

akşam 18.50
1 tabak yağsız kabak yemeği
80 gr (küçük boy) light ton balığı

2,5 lt su
15 er den 3 set kalça ve bacak egzersizleri

normalde salam tüketmiyorum canım evdede tüketen yok ama peynirin yanında promosyon gelmiş gelmiş bi tadına bakayım dedim yedim gerisini zaten yarın gencay yer kahvaltıya gelcek küçük bişi kavurma bilmiyorum canım canım çok çekti yedim valla :KK56: tatil günü 9 buçukta kalkmak çok zor kuzum ya ama yarın 8 de yapcam kahvaltımı dershanem var :KK53: hatta pazartesi salı 6 çeyrekte çarşamba 6:45 te filan yapıcam :KK52:

aa tamam bii güncük uyuyabiliyorsun sanırım keyfini çıkar o zaman. madem diğer günler sabahın köründe kalkıyorsun :KK53:

Menum:
Sabah : 1 kk peynir
2 Yumurta
3 zeytin
2 dilim k.ekmegi

Ara : yarim elma

Ogle : ezogelin corbasi 1 kase
Salata
Yogurt

Aksam : balik

Kızlar takımın ilk kuralı olan diskalifiyeyi şimdiye kadar hiç uygulamamıştım. Benden önceki takım kaptanı da aynı şekilde yapardı. Gelmeyen üyeyi izne ayırırdık. Ama ben artık bu kuralı uygulayacağım. Şimdiye kadar uygulamadığımız yanlış zaten. Bundan sonra kim olursa olsun bildirim yapmazsa eğer ben dahil, ilk hafta bildirim yapmadı diye listeye girecek. Ertesi hafta gelirse ne ala gelmezse direkt olarak diskalifiye olacak. Arkasından yine aynını yeniden tekrarlarsa direkt olarak diskalifiye olacak yani yanına bildirim yapmadı diye yazılmayacak. Herkesin bir hakkı var. Biliyorum ki eğer gerçekten istersen bildirim yapmanın bir yolunu mutlaka bulursun. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bir ara Melek' in bilgisayarında sorun vardı kardeşine yaptırmıştı bildirimi. Aynı şekilde üyenin bir tanesinin de eşi yapmıştı bildirimi. O nedenle kimseye taviz yok artık. Gerçekten kilo vermek isteyen kalır istemeyen gider. Kimseyi zorla tutamayız sonuçta. Bu hafta gerçekten çok sinirlendim. :KK47::KK47::KK47:

Ben bi sefer annemle bbabama, bi sefer kardesine bi seferde abime yaptırmıstım bildirimi:21:

hey gidi limonlubrokoli li günleeer az mı kaynatırdık burda gecelerii :KK14:

yazın bizde çok kaynattık ama mezun olur olmaz bir daha gelmedi canım. inan banada bi uyku çöküyo 11 den sonra ayakta duramıyorum aslında 12 ye kadar uyumazsam dağılıyor uykum ama işte yatak çok cazip geliyo :KK53:

günaydın kızlar kahvaltımı yaptım dershaneye gideceğim sonra gencayla buluşcaz kahvaltı yapcazzz filan filan akşamda bi arkadaşımızın nişanı var oraya gitcez öptüm hepiniziii :KK54:

X