Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

benimde yakında olmam lazım ama hiç gün tutma adetim yok. benim hiçbir fikrim yok. tek bildiğim majezik içiyorum ağrım feci oluyor çünkü.

bir de tartıya çıkma sakın

agrım yok ama fecı bı sıslıgım var malesef , yesıl cay fıln o tarz bıseyler mı ıcsem acaba napsam bılemedım kı . koca bı gobegım oldu bı anda.

Simdi ebrucugum bu hafta icin bana geri donmek uuzereayrildi yazmis bende zaten bu hafta ve onumuzde ki hafta sehir disindayim yani onumuzde ki hafta cumadan sonra ki hafta cuma bildirim yapmak istiyorum

bugünkü menü
sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
2 dilim salam
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay

ara(14:00)
1 küçük mandalina

öğle(15:00)
4 yk kendi yağıyla kavurma
salata

akşam(19:00)
1 kase et suyu çorba
4 yk fasulye turşusu kavurması

3.3 litre su
2 avuç leblebi
8 dk basen
8 dk bacak egzersizi

olsun,ben de baska birinin telini bulurum artık
Görüşürüz Melek kaçamak yapma sakın orda
:26:
Eki Görüntüle 845628

Yine böyle olmak için start!!! Bir kez yaptım yine yapıcam. Siz de yapabilirsiniz kızlar!!!

bence de...
et canım et zaten başımıza ne geldiyse hep dikkatsizlikten geldi :18:
evet ya... ahh ahh.. dikka t şart...
annem geldi 7 gibi yemiş olurum. kızlar. 8 de dısarı cıkcam. yemekten sonra gelemezsem eve döndüğümde yazarım.

görüşrüzz
sonunda gelmiş annen afiyet olsun
afiyet olsun ebru...
kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

vayyy, iddialıyız

sabah kahvaltın geç olmuş bence canım. labne yemişsin nefsine hakim olamamışsın olmasa iyiymiş ama en azından onu yakmışsındır akşama kadar, sarma ve pasta iyi olmamış, yap depolattı şimdi onlar sana. yağ yakmak istiyoruz yağ yiyoruz enteresanız pilav yerine daha doyurucu bir şeyy yemelisin pilav bir de kilo yapar nişastalı. onun yerine kendin suyunda salçayla pişmiş sebze yemeklerini ya da ızgara falan tercih et bence. bir de çok erken yemişsin, akşam yemeğini bence 17.30 gibi ye en erken cünkü sonrasında acıkıp geç saatte yemek yemen çok daha kötü olur

su güzel, çay güzel... spor da olur inş

agrım yok ama fecı bı sıslıgım var malesef , yesıl cay fıln o tarz bıseyler mı ıcsem acaba napsam bılemedım kı . koca bı gobegım oldu bı anda.

evet iyi gelir bence de. iç bir kupa bakalım

Simdi ebrucugum bu hafta icin bana geri donmek uuzereayrildi yazmis bende zaten bu hafta ve onumuzde ki hafta sehir disindayim yani onumuzde ki hafta cumadan sonra ki hafta cuma bildirim yapmak istiyorum

evet tatlım gelebilirsin dediğin süreçte 2 hafta dolmuş oluyor sanırım. ayın 15 inden sonra ki cuma listeye alınabiliyorsun. tabi istediğin zaman paylaşımda bulunabilirsin burda izinde olsan da listede olmasan da

kahvaltı saati çoook geç. kilo vermek istiyorsan 9.30 a kadar yap kahvaltını tatlım ki hızın düşmesin. ne kadar erken yersek metabolizmamız o kadar erken hızlanır. vee o salamların paketini bi oku, yağ oranına ve kalorisine bak bakalım. sonra bir daha düşün burcu suya da maşşallah spor da güzel. kavurma kendi yağıyla olsa da aşırı yağlı. ona dikkat et bence :26:

afiyet olsun

olsun,ben de baska birinin telini bulurum artık

:26:

bence de...

evet ya... ahh ahh.. dikka t şart...

sonunda gelmiş annen afiyet olsun

afiyet olsun ebru...

vayyy, iddialıyız

geldi geldi

normalde salam tüketmiyorum canım evdede tüketen yok ama peynirin yanında promosyon gelmiş gelmiş bi tadına bakayım dedim yedim gerisini zaten yarın gencay yer kahvaltıya gelcek küçük bişi kavurma bilmiyorum canım canım çok çekti yedim valla tatil günü 9 buçukta kalkmak çok zor kuzum ya ama yarın 8 de yapcam kahvaltımı dershanem var hatta pazartesi salı 6 çeyrekte çarşamba 6:45 te filan yapıcam

menüm

sabah 9.15
dukan krep
hindi füme
üçgen peynir
pastırma

öğlen 14.30
bi tatlı kaşığı soya sosuyla pişmiş tavuk
yoğurt

ara 14.45
dukan puding (0 şeker ve %0,1 yağlı sütle yapıldı)

akşam 18.50
1 tabak yağsız kabak yemeği
80 gr (küçük boy) light ton balığı

2,5 lt su
15 er den 3 set kalça ve bacak egzersizleri

aa tamam bii güncük uyuyabiliyorsun sanırım keyfini çıkar o zaman. madem diğer günler sabahın köründe kalkıyorsun

kızlaaar ben hazırlanıyorum. dışarı çıkcam. dönünce görüşürüz

Menum:
Sabah : 1 kk peynir
2 Yumurta
3 zeytin
2 dilim k.ekmegi

Ara : yarim elma

Ogle : ezogelin corbasi 1 kase
Salata
Yogurt

Aksam : balik

Ben bi sefer annemle bbabama, bi sefer kardesine bi seferde abime yaptırmıstım bildirimi

hey gidi limonlubrokoli li günleeer az mı kaynatırdık burda gecelerii

yazın bizde çok kaynattık ama mezun olur olmaz bir daha gelmedi canım. inan banada bi uyku çöküyo 11 den sonra ayakta duramıyorum aslında 12 ye kadar uyumazsam dağılıyor uykum ama işte yatak çok cazip geliyo

günaydın kızlar kahvaltımı yaptım dershaneye gideceğim sonra gencayla buluşcaz kahvaltı yapcazzz filan filan akşamda bi arkadaşımızın nişanı var oraya gitcez öptüm hepiniziii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…