Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sorun kiloda değil Buse' cim. Yeteri kadar zaman ayıramıyorum takıma. Bu hafta izinliyim diye böyle oldu. Ufaklığı uyutur uyutmaz pc başına geçip takıma bakıyorum. Ama pazartesi işe başlayınca sadece akşamları gelebiliyorum. O da akşam buraya mı bakayım, ufaklığa mı bakayım, büyüğüne ders mi çalıştırayım, temizlik mi yapayım, yemek mi yapayım, eşimle mi ilgileneyim, kendime zaman mı ayırayım bilemedim. Yani anlayacağın takım bana çok ağır gelmeye başladı. Bende hiç istemezdim bırakmayı ama şuan vazgeçebileceklerimin en başında takım var maalesef :KK14:

ah canım benim yaaa :26: gerçekten çok fena bir haldesin, anlıyorum seni. takımı bırakman senin ruh sağlığın için şu durumda en doğrusu :KK34: zaten biz başımızın çaresine bakarız sen dert etme. ama arada bir gel kendini özletme. kilo kontrolü için de bu gerekli. benim halime düşmesin sonra kimse :KK14:

evde sebze yok annemin gelmesini bekliyorum yemek yemek için. bugün akşam yemeği biraz geç olcak sanırım :26:

light ton balıklı salata mı yesem ne yapsam :26: 15 dk daha bekleyeyim annemi gelmezse öyle yapayım :KK31:

annem geldi 7 gibi yemiş olurum. kızlar. 8 de dısarı cıkcam. yemekten sonra gelemezsem eve döndüğümde yazarım.

görüşrüzz :KK3:

Kızlar birazdan dışarı çıkacağım. Çıkmadan menümü yazayım.

Kahvaltı (10:00)

Kepekli ekmek arası beyaz peynirli sandwiç (Ekmek bimin kepekli sandwiç ekmeği)

Öğle (13:30)

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

Ara (15:00)

1 tane elma

Akşam (18:30)

4 tane minik kuru kayısı :KK17:
1 tabak kara lahana salatalı bulgur pilavı
3 yk yoğurt

Su 1,5 lt ama 2,5 lt ye tamamlamaya çalışacağım. 15 dk bel, basen, bacak ve kol hareketleri

en azından + da değilsin tubi ama kaçamaklar kötü oluo işte :KK50:

bravooooo zeynebim gururumsun :KK54::KK9:

olsun nihalim geçen hafta çok güzel kilo verdin olabilir böyle :KK54:

100 gr 100 grdır çok fazla bi kilon yok çünkü kuzucum :KK16:

ahhhh nur ahhhhh :KK47:

kaptan hedef ve eza olayına dönmeliyiz diyorum bunu yaptığımız zaman hep ilk 3 teydik

kaçamaklarr kaçamaklarrrrrrr :KK47:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::KK9::KK9:
ya burcucum ben de anlamadım:44::44:
olsun dıkkat etmeye devam.bu arada reglım ben. belkı verdım ama sıskınlıgım var:44: bılmıyorum:44:
tesekkurler yorumuna canımcım

Pardon canım yaa unuttum ben senin hasta olduğunu. Hastayken en iyi gelen şey bol limonlu şehriye çorbası. Hatta bizim evde adı şehriye çorbası değil hasta çorbası :KK9:

Menülerinde en çok dikkatimi ekmek çekti Seda' cım. Sandwiçler ve ekmek çoğunlukta. Bence daha çok dikkat etmelisin bu konuya.

Bak bu olmasaymış iyiymiş hem de geç saatte yemişsin. İnşallah yakın zamanda hayır demeyi öğrenirsin çünkü hayır diyemezsen sonuç hep böyle olacak. Birileri ısrar edecek ve sen ısrarlara dayanamayacaksın. Gün içinde ki bütün çaban boşa gidecek. Akşam eşimle kızım pizza yedi. Eşim o kadar çok ısrar etti ki anlatamam ama ben tadına bile bakmadım. Kararlı olmak lazım.

Menün içerik olarak gayet güzel canım. Ama biliyorsun ki dukanda olsa ben belli bir saatten sonra yemek yenilmesinin sakıncalı olduğunu düşünenlerdenim. Akşam yemeğinin saati hariç güzel bir menü olmuş. Mümkün olduğunca akşama erken ye lütfen.

Günaydın Tuba' cım. Bence bu hafta yeteri kadar dikkat etmediğin için böyle oldu. Takımdan uzak kalıyorsun hatta ben senin menüleri bile görmüyorum. Bu hafta sadece bir gün menü yazdın ve tahmin ediyorum ki kaçamak yapıyorsun. Yine iyi diyorum yani aynı kiloda kalman. Haftaya iyi bir sonuç bekliyorum senden.

Tebrik ediyorum Zeynep' cim. Çok güzel bir sonuç. Hadi bakalım toplamda 10 kg olmasına az kaldı. :KK34:

Geçen hafta kilo verenlerin hepsi bu hafta olduğu yerde sayıyor. Neden böyle oldunuz anlamadım. Bir haftanız boşa gitti. Hadi bakalım canlanın biraz ki haftaya güzel bir sonuç görün tartıda.

Günaydın canım. 100 gr 100 gr dır. Ya hiç veremeyip üstüne alsaydın. Ayrıca senin menülere göre yine iyi bir sonuç bence. Sadece son iki üç gündür düzenli beslenmeye başladın. Ama geçmiş menülerini dönüp okursan neden az kilo verdiğini fark edeceksin. Bu günden itibaren tam dikkat et bakalım haftaya ne gidecek.
ebrucugum anlamadım gıttı:44: + degılım ve reglım ben.belkı kılo verdım ama sıskınlıgım olabır.merak etme hemen canlanıyorum,daha cok dıkkat edıcem

kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

Pardon canım yaa unuttum ben senin hasta olduğunu. Hastayken en iyi gelen şey bol limonlu şehriye çorbası. Hatta bizim evde adı şehriye çorbası değil hasta çorbası :KK9:

Menülerinde en çok dikkatimi ekmek çekti Seda' cım. Sandwiçler ve ekmek çoğunlukta. Bence daha çok dikkat etmelisin bu konuya.

Bak bu olmasaymış iyiymiş hem de geç saatte yemişsin. İnşallah yakın zamanda hayır demeyi öğrenirsin çünkü hayır diyemezsen sonuç hep böyle olacak. Birileri ısrar edecek ve sen ısrarlara dayanamayacaksın. Gün içinde ki bütün çaban boşa gidecek. Akşam eşimle kızım pizza yedi. Eşim o kadar çok ısrar etti ki anlatamam ama ben tadına bile bakmadım. Kararlı olmak lazım.

Menün içerik olarak gayet güzel canım. Ama biliyorsun ki dukanda olsa ben belli bir saatten sonra yemek yenilmesinin sakıncalı olduğunu düşünenlerdenim. Akşam yemeğinin saati hariç güzel bir menü olmuş. Mümkün olduğunca akşama erken ye lütfen.

Günaydın Tuba' cım. Bence bu hafta yeteri kadar dikkat etmediğin için böyle oldu. Takımdan uzak kalıyorsun hatta ben senin menüleri bile görmüyorum. Bu hafta sadece bir gün menü yazdın ve tahmin ediyorum ki kaçamak yapıyorsun. Yine iyi diyorum yani aynı kiloda kalman. Haftaya iyi bir sonuç bekliyorum senden.

Tebrik ediyorum Zeynep' cim. Çok güzel bir sonuç. Hadi bakalım toplamda 10 kg olmasına az kaldı. :KK34:

Geçen hafta kilo verenlerin hepsi bu hafta olduğu yerde sayıyor. Neden böyle oldunuz anlamadım. Bir haftanız boşa gitti. Hadi bakalım canlanın biraz ki haftaya güzel bir sonuç görün tartıda.

Günaydın canım. 100 gr 100 gr dır. Ya hiç veremeyip üstüne alsaydın. Ayrıca senin menülere göre yine iyi bir sonuç bence. Sadece son iki üç gündür düzenli beslenmeye başladın. Ama geçmiş menülerini dönüp okursan neden az kilo verdiğini fark edeceksin. Bu günden itibaren tam dikkat et bakalım haftaya ne gidecek.

teşekür ederim ebrucum
inşallah benimde ilk hedefim 10 kiloyu kırsam daha çok gaza gelirim

Kızlar takımın hali içler acısı. Şimdiye kadar Zeynep' ten başka listede olup da kilo veren yok. Biran önce bu duruma bir çözüm bulmamız lazım. Bu böyle gitmeyecek çünkü. :KK47:

bence de bir çözüm bulmak lazım
takımca beyin fırtınası yapalım
nasıl daha faydalı olabiliriz kendimize diye
benden bir kaç öneri
herkes rakip olsun
fazla veren diğerine ceza versin mesela

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

1 tane elma

3 yk yoğurt

Su 1,5 lt ama 2,5 lt ye tamamlamaya çalışacağım. 15 dk bel, basen, bacak ve kol hareketleri
Ebrucugum ben yogunluktan bugunun cuma oldugunu unuttum gerci izne ayrilmak istedigimi sana ozelden mesaj yazmistim ama geri bildirim yapmadin bana ne kadar sure izinli sayiliyorum

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

1 tane elma

3 yk yoğurt

kahvaltı 9.30 da bitsin bence en geç kaptan. ne kadar erken yersek o kadar çabuk kalori yakmaya başlıyoruz. kuru kayısılardan sanki bir şey olmaz gibi düşünüyorum minikse. bir de protein her menüde olmalı bence. yumurta, et, beyaz et gibi. :KK31:

spora başladın bu harika, suyu da halledersin. genel olarak güzel ebrucum. :KK76:

kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

dukan yapmasam rakibin olurdum ama benim diyetim hızlı verdiren bir diyet değil :KK31: çıkacaktır sana bir rakip :KK53:

kızlarrrrrrr
regl olcam ve ole bı sıskınlık varkı uzerımde tartıya cıksam 2 kılo fazla cıkar heralde . allam ılk defa bole oluyorum. ne yapabılırım bı fıkrınız var mı ?

Ebrucugum ben yogunluktan bugunun cuma oldugunu unuttum gerci izne ayrilmak istedigimi sana ozelden mesaj yazmistim ama geri bildirim yapmadin bana ne kadar sure izinli sayiliyorum

ebru dışarda sanırım ben yardım edeyim. canım en az 2 hafta izinli olunabiliyor. 2 haftadan önce listeye giremiyorsun. daha sonrasında 6 ayı doldurmadan istediğin herhangi bir hafta bizim takıma geri dönebilirsin izine ayrıldığın kilonun üstüne kilo almamak kaydıyla :KK31:

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr
regl olcam ve ole bı sıskınlık varkı uzerımde tartıya cıksam 2 kılo fazla cıkar heralde . allam ılk defa bole oluyorum. ne yapabılırım bı fıkrınız var mı ?

benimde yakında olmam lazım ama hiç gün tutma adetim yok. benim hiçbir fikrim yok. tek bildiğim majezik içiyorum ağrım feci oluyor çünkü. :KK31:

bir de tartıya çıkma sakın :KK53:

bugunku menum

10:30
sabah:
1 dılım ekmek
peynır
domates
5 zeytın
mınık parca bı ekmege labne

13:30
ogle:
fırında sebze
1 kase yogurt

15:00
ara: burası bıraz fena
2 yaprak sarma
3 catal pasta

16:00
1 kase yogurt
2 kasık pılav

2 lıtre su, 3 sekersız cay

spor yok :KK43:

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

1 tane elma

3 yk yoğurt

afiyet olsun ebrucum ben beğendim

X