Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ah canım benim yaaa :26: gerçekten çok fena bir haldesin, anlıyorum seni. takımı bırakman senin ruh sağlığın için şu durumda en doğrusu zaten biz başımızın çaresine bakarız sen dert etme. ama arada bir gel kendini özletme. kilo kontrolü için de bu gerekli. benim halime düşmesin sonra kimse

ebrunun cevap yazdığını görmemiştim. ben de baktım. liste doğru canım. kilo veren herkesi tebrik ederim

yehuuuuuuu ben de istiyorum ben deeeeeeee zayıflık önemli değil önemli olan vücut

teşekkürler tatlım

evde sebze yok annemin gelmesini bekliyorum yemek yemek için. bugün akşam yemeği biraz geç olcak sanırım :26:

light ton balıklı salata mı yesem ne yapsam :26: 15 dk daha bekleyeyim annemi gelmezse öyle yapayım

annem geldi 7 gibi yemiş olurum. kızlar. 8 de dısarı cıkcam. yemekten sonra gelemezsem eve döndüğümde yazarım.

görüşrüzz

Kızlar birazdan dışarı çıkacağım. Çıkmadan menümü yazayım.

Kahvaltı (10:00)

Kepekli ekmek arası beyaz peynirli sandwiç (Ekmek bimin kepekli sandwiç ekmeği)

Öğle (13:30)

1 kase tarhana çorbası
Minik bir dilim peynir

Ara (15:00)

1 tane elma

Akşam (18:30)

4 tane minik kuru kayısı
1 tabak kara lahana salatalı bulgur pilavı
3 yk yoğurt

Su 1,5 lt ama 2,5 lt ye tamamlamaya çalışacağım. 15 dk bel, basen, bacak ve kol hareketleri

ya burcucum ben de anlamadım:44::44:
olsun dıkkat etmeye devam.bu arada reglım ben. belkı verdım ama sıskınlıgım var:44: bılmıyorum:44:
tesekkurler yorumuna canımcım

ebrucugum anlamadım gıttı:44: + degılım ve reglım ben.belkı kılo verdım ama sıskınlıgım olabır.merak etme hemen canlanıyorum,daha cok dıkkat edıcem

kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

teşekür ederim ebrucum
inşallah benimde ilk hedefim 10 kiloyu kırsam daha çok gaza gelirim

Kızlar takımın hali içler acısı. Şimdiye kadar Zeynep' ten başka listede olup da kilo veren yok. Biran önce bu duruma bir çözüm bulmamız lazım. Bu böyle gitmeyecek çünkü.

bence de bir çözüm bulmak lazım
takımca beyin fırtınası yapalım
nasıl daha faydalı olabiliriz kendimize diye
benden bir kaç öneri
herkes rakip olsun
fazla veren diğerine ceza versin mesela

Ebrucugum ben yogunluktan bugunun cuma oldugunu unuttum gerci izne ayrilmak istedigimi sana ozelden mesaj yazmistim ama geri bildirim yapmadin bana ne kadar sure izinli sayiliyorum

kahvaltı 9.30 da bitsin bence en geç kaptan. ne kadar erken yersek o kadar çabuk kalori yakmaya başlıyoruz. kuru kayısılardan sanki bir şey olmaz gibi düşünüyorum minikse. bir de protein her menüde olmalı bence. yumurta, et, beyaz et gibi.

spora başladın bu harika, suyu da halledersin. genel olarak güzel ebrucum.

kızlar selam
kilo veren herkesi tebrik ederim
veremeyenler de haftaya asılmaya davet ediyorum
ben bu hafta verdim ama haftaya da asılıcam
yarışıcak rakip arıyorum kendime

dukan yapmasam rakibin olurdum ama benim diyetim hızlı verdiren bir diyet değil çıkacaktır sana bir rakip

kızlarrrrrrr
regl olcam ve ole bı sıskınlık varkı uzerımde tartıya cıksam 2 kılo fazla cıkar heralde . allam ılk defa bole oluyorum. ne yapabılırım bı fıkrınız var mı ?

Ebrucugum ben yogunluktan bugunun cuma oldugunu unuttum gerci izne ayrilmak istedigimi sana ozelden mesaj yazmistim ama geri bildirim yapmadin bana ne kadar sure izinli sayiliyorum

ebru dışarda sanırım ben yardım edeyim. canım en az 2 hafta izinli olunabiliyor. 2 haftadan önce listeye giremiyorsun. daha sonrasında 6 ayı doldurmadan istediğin herhangi bir hafta bizim takıma geri dönebilirsin izine ayrıldığın kilonun üstüne kilo almamak kaydıyla

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr
regl olcam ve ole bı sıskınlık varkı uzerımde tartıya cıksam 2 kılo fazla cıkar heralde . allam ılk defa bole oluyorum. ne yapabılırım bı fıkrınız var mı ?

benimde yakında olmam lazım ama hiç gün tutma adetim yok. benim hiçbir fikrim yok. tek bildiğim majezik içiyorum ağrım feci oluyor çünkü.

bir de tartıya çıkma sakın

bugunku menum

10:30
sabah:
1 dılım ekmek
peynır
domates
5 zeytın
mınık parca bı ekmege labne

13:30
ogle:
fırında sebze
1 kase yogurt

15:00
ara: burası bıraz fena
2 yaprak sarma
3 catal pasta

16:00
1 kase yogurt
2 kasık pılav

2 lıtre su, 3 sekersız cay

spor yok

afiyet olsun ebrucum ben beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…