Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tabi bayram geldı temızlıkler basladı :KK9: bence korıdorunun en bastakı odasından sırayla yap ben oyle yapıyorum en sonda korıdorlar bu kadar :KK9:

sadece kendi evim olsa iyi kayınvalidem hastanede
bayrama izinli çıkacak onun evi de temizlencek
kendi evimi temizliycam bşrde bebekle biz bayrama zor yetişiriz

Slm arkadaslar dün çok yoğun olduğum için gelemedim gece saat 2 de eve döndüm

10;30 iki dikim bugday ekmegi ustune diet ve peynir iki cay

15;30 1,5 stk kanat yaninda da salata

18:50 salata ustunede grill tavuk

Su 1.5 litre
Gecmisi okuyup geliyorum

Son düzenleme:
hoşbulduk canım bende öğretmenim ham,ilelikte çok kilo aldım ama şimdiye kadar çoğunu verdim 2 kilo kaldı. ama benim hedefim hamilelik öncesi kilosuna dönemk değil 60 kilo olmak

anladım canım inşallah ulaşırsın hedefine :KK31: ne öğretmenisin ?

Gınaydınlar, hastalarımız varmıs yaa, cok gecmiş olsun kızlar, alıntı yapamadım ama...
Kızlar hiç keyfim yok, kendimi çok kotu hissediyorum:KK43:

senin neyin var kuzum :KK31:

kızlar gunaydın nasılsınızzz? :KK16::KK16::KK16:

iyiyiz canım sen nasılsın

kızlar ben yarın çok büyük ihtimal + çıkıcam çünkü adetl oldum bugün akşama doğru davul gibi şişerim.
Benim şişkinliğim çok hafif bişey değil baya baya tartıda maksimum 1-2 kilo fazla çıkarım :KK14:

kızlar ben yarın çok büyük ihtimal + çıkıcam çünkü adetl oldum bugün akşama doğru davul gibi şişerim.
Benim şişkinliğim çok hafif bişey değil baya baya tartıda maksimum 1-2 kilo fazla çıkarım :KK14:

Benimde 10 gun gecmisti dun gece oldum bende acikcasi bende kendimi tuttum tartilmadim yarini bekliyorum:) 11 aya kadar 60 olsam ya :KK43: kardesimin dugunu var

şartlama kendini böle bence

Arkadaslar siz evde mi yapiyorsunuz yemekleri oglen yemekleri falan zengin menuler var :)

Benimde 10 gun gecmisti dun gece oldum bende acikcasi bende kendimi tuttum tartilmadim yarini bekliyorum:) 11 aya kadar 60 olsam ya :KK43: kardesimin dugunu var

canım ben yanımda götürüyorum genelde ama ev hanımı olanlar var yanında götürenler filAN azmedersen verirsin

olursun canım 11 ayda ohoooo neler yapılmaz ki :KK31:

şartlama kendini böle bence

canım ben yanımda götürüyorum genelde ama ev hanımı olanlar var yanında götürenler filAN azmedersen verirsin

biliyorum kendimi canım :18:

bugün bol su içicem 2 büyük kupada yeşilçay içicem
1 saat felanda zumba yapıcam sonra karın videolarıda yaparım

Su 1.5 litre
Gecmisi okuyup geliyorum

suyu biraz artırma şansın varsa artır canım
az bu su çünkü

çıkmassın canım yaaa
şartlarsan kendini abur cubur da yaparsın
ben çünkü en ufak bir kaçamak yapsam arkası geliyo

suyu biraz artırma şansın varsa artır canım
az bu su çünkü

çıkmassın canım yaaa
şartlarsan kendini abur cubur da yaparsın
ben çünkü en ufak bir kaçamak yapsam arkası geliyo

bende zor tutuyorum kendimi kaçamak yapmamak için :KK17:

Telden yaziyorum bazen yanlislar oluyor kasima kadar yani :)))

anladım canım şuan kaç kilosun ki

aynen cnm bende oyle olabılırim cunku 2 aydır adet olmuyorum maalesef ilac kullanıyorum of :KK43::KK43: inş. eksi cıkarız :KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar misafriim yeni gitti ama takım çok boş kalmış ve ayşenur ve hanife eğer + çıkarsanız sanırım izne ayırır kaptan sizi :KK50:

En son 65 cikmistim tam tamina :)))

anladım canım kasıma 5 kilo veremesende bi 2 kilo felan verirsin :KK31:

kızlar misafriim yeni gitti ama takım çok boş kalmış ve ayşenur ve hanife eğer + çıkarsanız sanırım izne ayırır kaptan sizi :KK50:

ama mecbur artı yoksa dün tartıldım eksideydim :KK14:

yememden kaynaklanan bişey değil yani yememe dikkat ettim ama reglde tartıda fazla çıkıyorum şişkinlik inince aynı kiloma düşüyorum ?

hoşbulduk canım

canim hosgeldin ben nur, 22 yasimdayim, grubumuzla birlikde genclik cagimi daha zayif gecirmek icin gayret icersindeyim :KK1:

arkadaşlar ben bebğimden dolayı dün akşamki menümü yazamadım.
akşam 19.30
1 tavuk pirzola
1 kase çorba
1 dilim tam tahıllı ekmek
bol salata
gece öğünüm(22.30)
1 porsiyon meyve
1 bardak süt

bu sabahki menüm(08.00)
1 dilim beyaz peynir
5 adet zeytin
1 dilim tam tahıllı ekmek
1 salatalık
şekersiz çay

canim gece ögünün haric digerleri güzel.
ne kadar sivi ictiysen onuda yazarsin bugün.

saat 15:00dan sonra meyve yemiyoruz grup olarak, cünkü kan sekerini cikariyor ve kilo vermek yerine alma ihtimalinde var.
aksam saatlerinden sonra süt ve süt ürünlerinden uzak durman gerekir yoksa yag olarak vücudunda kaliyor.

bebegin var sanirim. emziriyorsan süt konusunda nasil yapacaksin bilmiyorum, ama grupta anne olanlar var biride takim kaptanimiz ladyline yani ebru abla, ona danisabilirsin

Su 1.5 litre
Gecmisi okuyup geliyorum

menü güzel ama suyun az olmus canim.

kizlar gelenegimi bozmadim ve yine gecmise baktim ilk olarak :KK9:

merhaba nasilsiniz bugün takimimizin zayiflari ve zayif adaylari:KK9:

ben biraz müzdaribim bugün, begendigim bir kiyafet vardi icine sigdim kismen cokda güzel oturdu,
ama problem bölgelerim cok belli oluyordu.:KK19::KK19:
bazi müsteriler cok kibar duruyor deselerde, ayna yalan söylemiyor iste :KK24::KK24:
nasip artik modasi gecmezde biran önce kilo verirsem onu istiyorummmm:KK17::KK17:

kizlar gelenegimi bozmadim ve yine gecmise baktim ilk olarak :KK9:

merhaba nasilsiniz bugün takimimizin zayiflari ve zayif adaylari:KK9:

ben biraz müzdaribim bugün, begendigim bir kiyafet vardi icine sigdim kismen cokda güzel oturdu,
ama problem bölgelerim cok belli oluyordu.:KK19::KK19:
bazi müsteriler cok kibar duruyor deselerde, ayna yalan söylemiyor iste :KK24::KK24:
nasip artik modasi gecmezde biran önce kilo verirsem onu istiyorummmm:KK17::KK17:

ay canım bende bugün ablamın pantolonuna çok rahat girdim :KK52::KK52::KK52:

X