Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

merhaba kızlar
dunku menum
sabah
1 dilim kepekli ekmek
domtes salatalık
2 dilim peynır 5 zeytın
1 has.yumurta
1 fıncan yesıl cay

ogle
bulgur çorbası salata

ara 1 tane siyah erık

aksam
1 kase nesflt

3 litre su

sevgicim saatleri yazmamışsın ama güzel bi menü afiyet olsun

Selam herkese.

Burcu'cum.
Ben 1. aydır ilk defa kaçamak yaptım. Kısaca anlatayım. Yemek sipariş ettim tavuk+yoğurt+salata üçlüsü. Tavuğun içinde pilav varmış. bende o kadar tabağıma kadar girmişken hayır diyemedim çünkü çok açtım. Tabağımda olmazsa yemezdim belkide. Neyse yedim işte. Takımdakiler bana ceza vermezler. Sen verirsin diye sana geldim.

ay bilemedim ki şimdi kuzum ya spor yapıyosan 3 gün 100 er mekik çekebilirsin ev müsaitse ip atla diyeceğim bizde genelde ip atlama ve mekik veriliyor normal spor yapana

ay bilemedim ki şimdi kuzum ya spor yapıyosan 3 gün 100 er mekik çekebilirsin ev müsaitse ip atla diyeceğim bizde genelde ip atlama ve mekik veriliyor normal spor yapana

Günde yarım saat egzersiz yada yürüyüş yapıyorum. İp atlama imkansız evi yıkarım valla

bizi bırakıyo musun sen şimdi

sevindim senin adına ama bırakma gir yine
kızlar nasılsınız işten cıktım ve aranıza gerı geldımm

hoşgeldin canım. Belki bayramdan sonra tekrar giersin üzülme

bizi bırakıyo musun sen şimdi

sevindim senin adına ama bırakma gir yine

hoşgeldin canım. Belki bayramdan sonra tekrar giersin üzülme

bırakmıcam canım sadece mezun olup diyet yapmıcam yine buralarda olcam merak etme yoksa alır başımı giderim diye korkuyorum ama sanmam ya
Tamamdır teşekkürler.

her gün rapor istiyorum eda hanım haberin olsun

kızlar facebook u olanlar bana özel mesaj atsın yada buraya paylaşsın ekliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…