Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

merhaba kızlar
dunku menum
sabah
1 dilim kepekli ekmek
domtes salatalık
2 dilim peynır 5 zeytın
1 has.yumurta
1 fıncan yesıl cay

ogle
bulgur çorbası salata

ara 1 tane siyah erık

aksam
1 kase nesflt

3 litre su

sevgicim saatleri yazmamışsın ama güzel bi menü afiyet olsun :nazar:

Selam herkese. :KK3::KK3:

Burcu'cum.
Ben 1. aydır ilk defa kaçamak yaptım. Kısaca anlatayım. Yemek sipariş ettim tavuk+yoğurt+salata üçlüsü. Tavuğun içinde pilav varmış. bende o kadar tabağıma kadar girmişken hayır diyemedim çünkü çok açtım. Tabağımda olmazsa yemezdim belkide. Neyse yedim işte. Takımdakiler bana ceza vermezler. Sen verirsin diye sana geldim. :KK17:

Selam herkese. :KK3::KK3:

Burcu'cum.
Ben 1. aydır ilk defa kaçamak yaptım. Kısaca anlatayım. Yemek sipariş ettim tavuk+yoğurt+salata üçlüsü. Tavuğun içinde pilav varmış. bende o kadar tabağıma kadar girmişken hayır diyemedim çünkü çok açtım. Tabağımda olmazsa yemezdim belkide. Neyse yedim işte. Takımdakiler bana ceza vermezler. Sen verirsin diye sana geldim. :KK17:

ay bilemedim ki şimdi kuzum ya spor yapıyosan 3 gün 100 er mekik çekebilirsin ev müsaitse ip atla diyeceğim bizde genelde ip atlama ve mekik veriliyor normal spor yapana :KK52:

ay bilemedim ki şimdi kuzum ya spor yapıyosan 3 gün 100 er mekik çekebilirsin ev müsaitse ip atla diyeceğim bizde genelde ip atlama ve mekik veriliyor normal spor yapana :KK52:

Günde yarım saat egzersiz yada yürüyüş yapıyorum. İp atlama imkansız evi yıkarım valla :KK52:

kızlar sabah sonuçlarmı almaya gittim herşey çok normal tiroidler kan değerleri filan diyetisyene gittim daha önce yani diyete bağladığım zamanlarla şimdide aynı dyetisyene yönlendirdi diyetisyen dedi ki 3 4 ay diyete ara ver ama öyle diyet yapmıyorum diye yeme ama kendinide fazla kısıtlama dedi verdiğim 16 kilonun 10 kilosu yağdan gitmiş sabah onun tartısında 59.80 çıktım bu hafta mezun olurum inş. kaptannnnn ebru duy sesimiiiii :KK52:

bizi bırakıyo musun sen şimdi :KK50:

sevindim senin adına ama bırakma gir yine :KK31:
kızlar nasılsınız işten cıktım :KK50: ve aranıza gerı geldımm :KK9:

hoşgeldin canım. Belki bayramdan sonra tekrar giersin üzülme :KK54:

bizi bırakıyo musun sen şimdi :KK50:

sevindim senin adına ama bırakma gir yine :KK31:

hoşgeldin canım. Belki bayramdan sonra tekrar giersin üzülme :KK54:

bırakmıcam canım sadece mezun olup diyet yapmıcam yine buralarda olcam merak etme yoksa alır başımı giderim diye korkuyorum ama sanmam ya :KK52:
Tamamdır teşekkürler. :KK52:

her gün rapor istiyorum eda hanım haberin olsun :KK52:

kızlar facebook u olanlar bana özel mesaj atsın yada buraya paylaşsın ekliyim :KK54:

X