Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canim zaten evde degildim anneanneme ziyaretteydim ne yemekler vardi :)))
Sarmalar inca ve kucuktu digerleri cok agirdi yemeklerin eve gelmem 20;00 bulacakti o saate yemeyi hic istemedigim icin sarmalari degerlendirdim :) birazdan elmali cayimi icerim

evet canım 5:45 te kalkıyorum giyiniyorum hemen kahvaltı yapıyorum Allah'tan süslenme huyum filan yok :KK9: sadece staj günleri böyle ders günleri 6:30 da kalkıyorum :KK50:

Allah kolaylık versin canım yaa, ben 7'de kalkıyorum zor geliyoo

Merhaba arkadaslar
bende kahvalti yapip ciktim daha yeni geldim eve bugun yine disarda oldugum icin menunu begenmuyceksiniz ama :KK66:))

sabah 10 kahvalti
2 dilim tam bugdayli ekmrk
iki kucuk kare peynir
zeytin ve 2 bardak cay

15:00 6-7 tane ceviz

16:30 5 tane lahana sarmasi ve kucuk kase yogurt

gecmisi okuyup geliyorum

Canım kendinde demişsin zaten.. Öğle yemeği yok sanırım, o yüzden akşam yemeğini erken yemişsin gibi olmuş.. Öğün atlamışsın olmamış :KK50: Bir de biz içtiğimiz suyu da menümüze yazıyoruz

Canim zaten evde degildim anneanneme ziyaretteydim ne yemekler vardi :)))
Sarmalar inca ve kucuktu digerleri cok agirdi yemeklerin eve gelmem 20;00 bulacakti o saate yemeyi hic istemedigim icin sarmalari degerlendirdim :) birazdan elmali cayimi icerim

tatlım zaten öle ahım şahım bi yemek ye demiyorum bi kase yoğurt yesen yeterli diye düşünüyorum

Kızlar bugünkü menüm:

Sabah 8:00
2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost

Ara 10:00
Sade türk kahvesi

Öğle 12:00
1 kepçe şehriye çorbası, domates soslu fırında tavuk göğsü

14:30
2 minik mandalina, 1 sade soda

Akşam 18:00
1 kase süte nesfit, 1 avuç antep fıstığı

1,5su

Daha su ve yeşil çay içeceğim, 30 dk yürüdüm.

Burada olmadığım günlerin menülerini not alamadım ama tek kaçamağım birazdan söyleyeceğim durum dolayısıyla oldu.

Kızlaar geçen hafta cuma günü benim doğum günümdü. O gün işyerinde ve evde kutlamak için pasta almışlar sağolsunlar, 2 kere yemiş oldum, benim için alınan bir şeyden yemeseydim ayıp olacaktı. İkisinin de yarısını bıraktım.
Antep fıstığı haricinde çok güzel bir menü afiyet olsun. Keşke yemeseydin. Doğum günün kutlu olsun canım nice yıllara. Ben o pastaları kaçamaktan saymıyorum sen eritmişsindir şimdiden. :KK16:

04.10.2013

05.10.2013
akashha

2
1
ssercecik
5
21
ayeyldz
burcugncy
39
11
elifimsuyum
fndkkrdu
15
5
JeLiboNuMm
LadyLine
193
mavera87
VasthaNerada
venuskadini
cerenberen16
evamaria
Toplam

Bugun yediklerim

Sabah : 1 yumurta
4-5 tane kucuk dilim borek ( 1 porsiyon aldik dilimlemislerdi ben cok yemedim sozlum basta cok israr etti sonra tamam bunada sukur dedi kendisi yedi :KK70: )
1 bardak cay

Ogle : toktum sabah yediklerim tok tuttu
Saat 4de : 1 parca tavuk ve salata yedim

Aksam 18.30da : 1 kepce tavuk corbbasi yapmis annem ondan ictim

Su iciyorum hala yesilcayi daha hic icmedim ama 2 buyuk kupa icerim yatana kadar

Sporumu daha yapmadim ama kesin yapicam
Sabah ki böreklerin hiç olmamış canım. Onun dışında gayet güzel afiyet olsun.

bugün menüm

12:30
yarim tabak barbunya pilaki:
sogan, barbunya, kirmizi pul biber, 1yk sivi yag
yarim tam bugday topuz ekmek

18:20
1 tabak (3kepce) kara lahana yemegi
icindekileri tam bilmiyorum ama kara lahana, barbunya, sivi yag, yarma, salca, kirmizi biber vs. vardi

2 bardak siyah cay ictim
henüz 1ltye yakin su
yatana kadar yarim-1lt daha icerim.
cayimida kupuma koydum siyah cay bikac bardak daha icerim.

bu arada dün suyumu 3lt yapmistim ve 3-4 bardak daha siyah cay icmistim.
Afiyet olsun ama sanki sadece iki ana öğün bence olmamış gibi. Keşke şu kahvaltılarını yapabilsen erkenden o zaman çok güzel olacak menülerin.

sabah(06:10)
1 haşlanmış yumurta
yarım kk peynir
2 zeytin
1 bardak süt

08:30
1 mandalina

öğle(12:30)
2 dilim tam bugdaya peynirli tost
2 zeytin
1 ayran

akşam(18:30)
1 kase turşu dingili(fasulye turşusu çorbası)
4 yk fasulye ymeği
az soğan

19:30
1 avuç leblebi ceviz karışımı

3 litre su
12bin adım
Afiyet olsun Burcu' cum. Akşam ki bir avuç leblebi ve ceviz haricinde çok güzel bir menü. Hele 12 bin adım süper :KK9:

Merhaba arkadaslar
bende kahvalti yapip ciktim daha yeni geldim eve bugun yine disarda oldugum icin menunu begenmuyceksiniz ama :KK66:))

sabah 10 kahvalti
2 dilim tam bugdayli ekmrk
iki kucuk kare peynir
zeytin ve 2 bardak cay

15:00 6-7 tane ceviz

16:30 5 tane lahana sarmasi ve kucuk kase yogurt

gecmisi okuyup geliyorum
Menün yetersiz olmuş canım. Hele akşamı çok erken yemişsin. Gerçi artık günler kısaldı ama yine de 16:30 çok erken. Sarmalar bulgurluysa hiç bir sakıncası yok ama pirinçliyse eğer yememen lazımdı.

Canım kendinde demişsin zaten.. Öğle yemeği yok sanırım, o yüzden akşam yemeğini erken yemişsin gibi olmuş.. Öğün atlamışsın olmamış :KK50: Bir de biz içtiğimiz suyu da menümüze yazıyoruz

alıştım kuzucum artık ya lisemde eve uzaktı mecbur erken kalkıyordum o nedenle pek zorluk çekmiyorum hatta bu sene daha iyiyim bazen stajdan gelince yemek yiyio yatıyordum direk yetmiyordu uyku :KK52:

Suyu hatirlatman iyi oldu saymadim cunku :KK43:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum yine. Minik mızmızlanmaya başladı. Bu aralar uyku saatleri kaymaya başladı normalde bu saatte çoktan uyumuş olurdu ama. Onu uyutup gelmeye çalışırım yine. :KK16:

sabah
08.05
bır dılım kızarmıs kepek
bır k k peynır
bır domates,salatalık
ara
11.00 bır salkım üzüm
öğle
12.45
bır porsıyon ızgara köfte,bır kase yoğurt
aksam
17.40
bır porsıyon zeytınyağlı taze fasulye,üç kasık domateslı bulgur pilavı,cacık
2.5 lt su
2 kupa kış çayım

Antep fıstığı haricinde çok güzel bir menü afiyet olsun. Keşke yemeseydin. Doğum günün kutlu olsun canım nice yıllara. Ben o pastaları kaçamaktan saymıyorum sen eritmişsindir şimdiden. :KK16:

04.10.2013
05.10.2013
akashha
21
ssercecik521
ayeyldz
burcugncy 3911
elifimsuyum
fndkkrdu155
JeLiboNuMm
LadyLine193
mavera87
VasthaNerada
venuskadini
cerenberen16
evamaria
Toplam

Afiyet olsun ama sanki sadece iki ana öğün bence olmamış gibi. Keşke şu kahvaltılarını yapabilsen erkenden o zaman çok güzel olacak menülerin.

Afiyet olsun Burcu' cum. Akşam ki bir avuç leblebi ve ceviz haricinde çok güzel bir menü. Hele 12 bin adım süper :KK9:

Menün yetersiz olmuş canım. Hele akşamı çok erken yemişsin. Gerçi artık günler kısaldı ama yine de 16:30 çok erken. Sarmalar bulgurluysa hiç bir sakıncası yok ama pirinçliyse eğer yememen lazımdı.

ceviz köyden leblebide köyden gelenlerin getirdiği has yerinden gelince yemeden olmadı kaptan ama 12 bin adımı nası attım ne sen sor ne ben söliyim yani. tam bir kardiyo bugün 5 dk aralıksız koştum :KK52:

sabah
08.05
bır dılım kızarmıs kepek
bır k k peynır
bır domates,salatalık
ara
11.00 bır salkım üzüm
öğle
12.45
bır porsıyon ızgara köfte,bır kase yoğurt
aksam
17.40
bır porsıyon zeytınyağlı taze fasulye,üç kasık domateslı bulgur pilavı,cacık
2.5 lt su
2 kupa kış çayım

afiyet olsun canım güzel bi menü bulguru yarından itibaren yemiyoruz ama dikkat :nazar:
Kızlar ben şimdilik kaçıyorum yine. Minik mızmızlanmaya başladı. Bu aralar uyku saatleri kaymaya başladı normalde bu saatte çoktan uyumuş olurdu ama. Onu uyutup gelmeye çalışırım yine. :KK16:

kolay gelsin ebrucum ısır miniği bide öp bizim için bide bayramda nası yapıaz mesaj sayısı saycaz mı menü paylaşcaz mı napcaz geçen bayram gibi yapalım bnm fikrim :26:

kızlar ben kaçar sabah sonuçlarmı almaya gitcem sabah sonra kuaföre gitcem bizimkiler kurabiye istediler filan amannn yemeden durcam ama En Büyük KK:KK54:

yeni gelen arkadaşlar için mesaj sayma işlemi

1. $1.jpg isminizin üstünden profilinize giriniz.
2. $2.jpg etkinlikler kısmından adınızın olduğu yere tıklayınız.
3. $3.jpg 13. takım yazmasına dikkat ediniz.
4. $4.jpg tarihe dikkat ediniz.

sayma işlemi bittikten sonra takım kaptanının verdiği listeye göre kişilere özel mesaj olarak mesaj sayınızı bildiriniz.

7-8 ekim---elifimsuyum

9-10 ekim---fndkkrdu

arkadaslar ben ıs yerıne ogle yemegınde yemek ıcın meyve gotursem her gun ne dersınız?
bı ara evdeyken bıle meyve yazınca cesıtlı elestırıler gelmıstı.ama caresızım yanımda yemek goturemem,bakkaldan da bıskuvı falan alıp onları yemek ıstemıyorum olumsuz elestı gelmıstı.dıger calısan arkadaslar her ogle arası lahmacun,pide,ekmek arası falan söyluyorlar.onları mumkun degıl yemem:KK20:
bı de bugun bana hıc olmazsa su fantadan ıc dıye bır bardak getırdıler masama bıraktılar.caktırmadan gıttım lavoboya doktum:KK1:
kendımı oyle guclu hıssettım kı bılemezsınız

yarın sabah tost yapayım doyorum.oglen meyve yerım.eve gelınce yogurt.aksama da aksam yemegı.uffff cık zormus calısırken dıyet yapmak:44:

tsk ederim canim

sabahki börekler haric ve salatada 1tkdan fazla yag yoktu ise güzel.
yatmaya yakin yesil cay icmeni cok tavsiye etmem rahat uyumayabilirsin ve sürekli wcye kalkman gerekebilir.

Sabah sozlum icin yedim canim :)
Yok salataya cok yag katmiyorum . yesilcay bende aksine uyku yapiyor wcyede gitmem sorun degil icsemde icmesemde gece kalkqrim mutlqka :)

Afiyet olsun, sabah dışarıda yerim demiştin zaten :)

Allah hayırlı işler nasip eder inşallah canım
Evet canim dedim demeseydin vicdan azabindan bogazimda kalirdi :KK70: ama nazar degmesin hep o yedirdi bende ona yedirdim Ayyy sirf bu yuzden 1 tepsi borek yiyebilirim :p

Cafeden cikarken ustumu felan duzeltiyodum bana sen ne kadar fit olmussun filinta gibi hatunsun dedi tabi ben bi havalara felan girdim borekten sonra bu gaz iyi geldi :KK70:

cumaya kadar 500 giderse ve liste iyi olursa alır diye düşünüyorum cnm

afiyet olsun cnm bnim doğum günün de kutlu olsun :KK16:

sabah dışında iyi canım ama cumaya kadar dikkat etceğine inanıyorum

Evet canim cumaya kadar cok dikkatli olucam sporumu felanda salmicam ki bugunu telafi edeyim

Allah kolaylık versin canım. Zor iş temizlik. Valla ben normal temizliğimi bile zar zor yapıyorum. Bayramda ekstra bişey yapmayacağım. Çünkü bayramda annemlerdeyiz inşallah. Bayramlık içinde ben genelde çocukların alışverişini LCW dan yapıyorum. Kızlara kot etek ve bluz aldım. Minik kuşa henüz bişey almadım büyük ihtimal almayacağımda. Evde olanlardan yani hediye gelenlerden giydirmediklerim var onlardan birini seçeceğim.

Hadi bakalım inşallah. Güzel bir sonuç alırsın girersin listeye ama biliyorsun ki verdiğin kilo bölünüyor. Yine de iyi bir ortalaman olmayacak. :KK50:

Ben bunu hep söylüyorum zaten. Özellikle çok kilolu olanların yapması gereken tek spor yürüyüş. Yürüyebilirsin ama diğer sporları yapma.

Hayırlı olsun canım sözlünün arabası. Nazar boncuğu güzel bir hediye. Eskiden karpuz örerlermiş hatırlayanınız var mı :KK60::KK60::KK60:

Nur' cum ben listeleri bir kontrol edeyim. Ona göre cevap yazarım sana.

Geçmiş olsun canım. İnşallah iyice hasta olmadan iyileşirsin. :KK16:

04.10.2013

05.10.2013
akashha

2
1
ssercecik
5
21
ayeyldz
burcugncy
39
11
elifimsuyum
fndkkrdu
15
5
JeLiboNuMm
LadyLine
193
mavera87
VasthaNerada
venuskadini
cerenberen16
evamaria
Toplam

Nazar boncugu almakta karar kildim . İnsallah yarin bi sorun cikmazda alir arabayi.
Ben biliyorum o karluzlari yeni gelinlerin ceyizlerinde sus amaclida olurdu benim yengemde var kucukken cok begenirdim :KK70:

Sabah borek yemek zorunda kaldim kaptancim sozlumle kahvalti yapmamistik uzun zamandir bu iyi oldu :) Cok ustume gelmedi zaten ye felan diye eskisi gibi degildi. Onceden her sabah simitlerle pogacalarla boreklerle beslerdi yemeyincede kizardi :KK70:

Ne zamandir kendine bakmiyodun miden senlensin dedi bu sabahta :KK70: Ay valla cuma gunu gorucez bayram mi etti ne etti :KK70:

Sporumuda yaptim 30 dk zumba yaptim
1 kupa yesilcay ictim
2.5 litrede su ictim

Sabahta mekik cekicem zamanim kalirsa

Herkese iyi geceler yarin gorusuruz Allahin izniyle :)

X