Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hop hooooop kiskaniyorum heeee
Sevgi çoğalan bir şey, seni de seviyoruz

masallah arkadaslar.allah muhabbetınızı arttırsın :)
Teşekkürler. Amin canım hepimiz için.

Öğle çok hafif olmamış mı canım? Gün içinde acıkmadın mı?

Afiyet olsun canım

Kızlar piknik modundaydık bugün. Öldüm, ölüyorum. Çok yorgunum. Bir de soğuk aldım sanırım.

Kahvaltı(10:30 gibi)
1 dilim ekmek
2 kk peynir
domates
10 zeytin (farkındayım zeytin fazla oldu)
Çay

Öğle/akşam (15:30)
400 gr kadar mangalda pişmiş et
salata
1 bardak ayran

Ara19:00)
5 badem içi

Su:2lt

Spor yapmadım ama zaten bütün gün voleybol, futbol oynadık ve deniz bisikleti kullandık.

evet dün içtiğim su miktarını yazmayı unutmuşum dün 3 lt su içtim (o konuda sıkıntım yok yarım litrelik bardağım var günde 6 bardak içiyorum tam 3 lt. oluyor. zaten deli gibi de susuyorum)

evet bu günkü menü mü yazıyorum;

sabah (10:00)

2 dilim kepekli ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 domates
3 yeşil zeytin (yağlanmamış su içinde)
2 küp şeker büyüklüğünde peynir
1 fincan 9'lu çay

ara (11:30)

yarım mandalina (evde son kalanı eşimle paylaştık)
1 fincan 9'lu çay

öğle (14:00)
2 adet köfte (bu dün akşam yediğim köfteden yağ katılmamış tuz katılmamış pişirme kağıdı ile fırınlanmış)
1 çorba kasesi kızarmış patates (1 kaşık yağla pişiren fritözde yarım kaşık yağ ile pişti, bi kısmınıda kocaminatör tabağımdan yürüttü )
1 domates
çeyrek iceberg marul

ara (15:00)

yarım litre yarım yağlı süt

ara (17:00)
6 adet kabuklu çiğ fındık
1 avuç beyaz leblebi
1 fincan 9'lu çay

akşam (18:30)

2 adet yağsız pişirilmiş biber dolması (her biri ceviz büyüklüğünde) (pirinçle yaptım çünkü bulgur -bazı buğday çeşitlerine- intoleransım var)
1 kase (taze çekilmiş keten tohumlu) yoğurt

şuan 2.5 litre su içtim ama bu gidişle 3,5 olacak

1 saat başlangıç seviye plates yaptım sabahtan

akşam üzeri de yürüyüşe çıkacaktım ama malesef regl oldum ağrıdan ölüyor kıvranıyorum. spor sayılır mı bilmem.

evet bende durum bu sizler nasılsınız görüşmeyeli kızlar?

Son düzenleme:

tatlım menü güzel zeytin evet fazla ama akşam acıkırsan bi kase yoğurt ye

canım menüde gözüme en çok batan o patatesler ne olursa olsun kızartma haşlama fırın menümüzde yer vermiyoruz çünkü kan şekerini fırlatıyor bide k.hidrat deposu olduğu için yağ yıkımını 2. plana atıyor biber dolması konusunda bişi diyemeceğim ama çölyak filan mısın yada alerjik bi durum mu:26: sporun güzel yürüyüşün her türlüsü spordur canım yavaş normal hızlı hiç farketmez bide 9lu çayları fazla abartma derim çünkü bapırsak tembelliği yapıyor ve bi süre sonra onsuz tuvalet ihtiyacını gideremiyorsun bende tecrübe ile sabit normale dönmüştüm ama spastik kolon olduğum için strese girdiğim anda kabız oluyorum o nedenle içiyorsan 1 bardaktan fazla içme suyun çok güzel bide birşey daha susuyorsan bu yağların eriyo demektir

Bugun yediklerim :
sabah : 1 kk peynir
Domates biber
3-4 catal yumuta
2 dilim ekmek
Yesilcay

Ogle : 1 tane tavuk
2 kasik pilav
Yesilcay

Ara : 1 elma

Aksam yok

Bugun yediklerim :
Domates biber
3-4 catal yumuta
2 dilim ekmek
Yesilcay

2 kasik pilav
Yesilcay

Aksam yok

tatlıcım menün sağlıksın neden dersen akşam yok en azından 1 kase yoğurt yesen geçiştirdin derdik filan bide pilav olmamış diyetteysen yeme korumaya geçince yersin

çölyak değilde daha çok bağırsak spazmı ve çok afedersiniz def edilemeyen gaz problemi yaşıyorum intolerans. yani vücudum tolore edemiyor bazı tür buğday ürünlerini

9'lu çaylara muhtacım o konuda çünkü barsaklarım çalışmıyor malesef doktora da gittim ama ilaçlar hiç bir işe yaramadı diye doktor tavsiyesi ile içiyorum bu çayıda

patates konusunda benimde içim rahat değil sancıdan elimden o an sadece o geldi

ya umarım su konusu söylediğiniz gibidir ama daha erken değil mi yağ erimesi için

gerçi açlık tokluk kan şekeri ölçtürdüm doktor şeker hastalığı yok dedi ama yinede bazen korkuyorum bu kadar su içmekten

canım şimdi şöle bişi suyu havalar soğuduğu için 2.5 yada 3 arasında sabit tutmaya çalış böbreklerini yorma hoş bende bi sıkıntı olmadı yazın 5 i bulduğum oldu eğer içtiğin kadarda tuvalete gidiyorsan sıkıntı yok yağ erimesi için erken değil canım çünkü spor yapıosun ve kilon fazla yani erimeye çok müsaitsin mesela zeynep ilk hafta 2 den fazla kilo verdi ve gireli daha 8 gün olmuştu

o zaman çok iyi sevindim buna

uzun zamandır duyduğum en umut verici şey

ben tartıya çıkmaya korkuyorum ya bakalım cuma günü ne gösterecek

tatlıcım menün sağlıksın neden dersen akşam yok en azından 1 kase yoğurt yesen geçiştirdin derdik filan bide pilav olmamış diyetteysen yeme korumaya geçince yersin

Ay zaten aciktim az once peynir attim agzima .
Bugun boyle oldu :)
Normalde pilav yemiyorum bugun kardesim yiyince canim vekti :)

arkadaşlar merhaba ben bir 88 kilo olan topacım sarımsak çayı içip günde 2 tabak çorba içip ve günde 2 kere 1 saat yürüyim diyorum bakalım ne olcak bu arada sarımsak çayı içen varmı içipde fayda gören varmı

1.si sarimsak cayi ne ise yariyor
2.si bu sekilde beslenme cooook sagliksiz .
Verdiginide gri alirsin.
Bizler ne kilolardan ne kilolara geldik deneyimlerimize guven ve bence bu sekilde beslenme

canım bence sağlıklı beslensen daha iyi böle kilo veremezsin

canım bu menü çok fazla
ben bile tüketmiyorum bu kadar
emzirmeme rağmen
spor ve su gayet güzel

Bugun yediklerim :
Domates biber
3-4 catal yumuta
2 dilim ekmek
Yesilcay

2 kasik pilav
Yesilcay

Aksam yok

canım güzel ama akşamı da hafif geçseydin
tamamen boş geçmişsin

canım yaaaa çok az yedikleerin

Sabah
kilasik kahvalti
domates
az peynir
yesil cay salatalik
ogle
taze fasulye
aksam
domates corbasi
su 2 lt
spor malesef geene yok

Sabah
kilasik kahvalti
domates
az peynir
yesil cay salatalik
ogle
taze fasulye
aksam
domates corbasi
su 2 lt
spor malesef geene yok

kuşum menün çok az aslında sabaha bi haşlanmış yumurta yada sahanda yumurta akşama bi yoğurt sıkıştırsaydın iyi olurmuş çünkü protein peynir dışında hiç yok

Bugunku msj sayimda bununla beraber 5
bugun rahatsiDim bayildim birden oyuzden yatip dinlenmek istiyorum menun az diceksin burcum biliyorum ama ögurmektwn mafolsum anca onlari yiyebildim simdi oglumu uyutucam sonra yaticam uyuraa tabi dua edin kizlar bu gece uyuyabilim iyi geceler hepinize Allah rahatlik versin

he seyyyy bide besmele cekin öle uyuyun ben ole yapiyorum (;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…