12 ekim transfer sonrası bekleyiş

gpgul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
20
4
29
12 Ekim transfer sonrası bekleyiş sürecindeyim 24 Ekim test tarihi. 5. gün embriyosu, belirtim yok test idrar testi yapsam mı pazartesi kafam karışık beklemek çok zor …

Bence daha erken test yapmanız için, en az 1 hafta beklemek lazım. Gebelik belirtisi olması da imkansız zaten, 6.haftalıkken başlıyor belirtiler. Kullandığımız ilaçlar bir sürü yan etkiye sebep oluyor bazen de hiçbir yan etki olmuyor. Umarım pozitiftir

pazartesi 10. gün olucak test yapıp bakmak istiyorum ama negatif görmektense çok korkuyorum. inşallah hepimizin gönlüne göre olur

merhaba , aynı gün transfer olmuşuz bende 12 ekim 6. Gün çift embriyo transferi oldum. Burada okuyup 5. Gün öğrenenleri görünce gaza gelip bugün sabah erkenden test yaptım maalesef negatif.Birazdan farklı bir marka test alıp tekrar deneyeceğim artık

ben pazartesiye kadar bekleyeceğim sanırım. çok az kişi erkenden görmüş negatif diye düşünme pozitife döner inşallah

testte 2. Çizgi bir saat sonra falan oluştu ama silik bir şekilde sanırım bu şekilde olanlara kuruma çizgisi deniyormuş. Moral falan kalmadı ama dusuı eksik etmiyorum inşallah döner pozitife

Bende 8 ekimde transfer oldum. 6. Günden itibaren yapmaya başladım. Hepsinde de pozitif çıktı. Şu an 10. Gündeyim. Benimde pazartesi test günüm. Merakla bekliyorum. İnş hepimiz pozitif haberlerini alırız

testte 2. Çizgi bir saat sonra falan oluştu ama silik bir şekilde sanırım bu şekilde olanlara kuruma çizgisi deniyormuş. Moral falan kalmadı ama dusuı eksik etmiyorum inşallah döner pozitife
bu süreç içinde moral çok önemli kimle konuşsam bunu diyor idrar testinde öyle gördün diye bence hemen üzülme daha erken biraz bekle bence

Bende 8 ekimde transfer oldum. 6. Günden itibaren yapmaya başladım. Hepsinde de pozitif çıktı. Şu an 10. Gündeyim. Benimde pazartesi test günüm. Merakla bekliyorum. İnş hepimiz pozitif haberlerini alırız
inşallah ben perşembe vericem kan testimi daha idrar testi yapmadım

Merhaba bugün 7. Gün tekrar test yaptım silik çizgi çıktı sanırım

.

Eklentiler

• IMG_8891.jpeg
    197,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_8892.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba canım günaydın testim pozitif gibi görünüyor İnşallah pozitiftir ama days doctor değildir inşallah genelde yalancı pozitif çıkarıyor bu test markası benim aşılamam da beni önce umutlandırıp sonra hayal kırıklığına uğratan tek test başka marka test yaparsan daha iyi olur canım benim

Sen böyle söyleyince koştum hemen kan verdim çok şükür 62 çıktı değerim
Canım benim çok sevindim ya ben cesaret edemiyorum test yapmaya zaten 3 gün embriyosu bugün transfer hariç 5 günüm zaten çıkmaz İçim içimi yiyor açıkçası beklemeyi düşünüyorum doktorun dediği tarihi

Yapma yapma ben bak 6. Gün embriyosunu 5. Hün test yaptım çıkmadı ve 2 gündür çok üzgündüm boş yere kendimi yıprattım sen bekle biraz daha

kızlar benim bugün transferimin 7. günü adetim normalde 21 ekimde bugün kasıklarımda basınç ağrı regl olacakmış gibi ve kahrevengi gibi kanamaya yakın lekelenmem oldu normal mi çok kafama takıldı

kızlar benim bugün transferimin 7. günü adetim normalde 21 ekimde bugün kasıklarımda basınç ağrı regl olacakmış gibi ve kahrevengi gibi kanamaya yakın lekelenmem oldu normal mi çok kafama takıldı
Hayırlı olsun canım yerleşme kanaması olabilir mi acaba başıma hiç gelmedi o yüzden sadece ihtimaller üzerine bir şey söyleyebilirim İnşallah yerleşme kanamasıdır progestan kullanıyor musun hemen fitil at ayaklarını kaldır ve uzan

progestan iğne kullanıyorum sadece günde 1 akşamları

Kesildi mi lekelenme kanama nasıldı kırmızı mı pembe mi doktorun aradın mı belki progestanı arttırabilir
şuan yok gibi ama kasıklarımda ağrı devam ediyo ara ara regl olacakmışım gibi oluyor yarın devam ederse soracağım inşallah kötü bişey değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…