Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
valla ece bakmadan oy verenler varsa helal onlara....olayı aşmışlar bacım:roflol::roflol:

7 numeradan halaa ses yokmu kızlar .....ipucu falan...çok merak ettim ben amaaa
yarım yüz koysun birara görelim......

Bencede 1 numara diğerleri kötü 7 numarada yüzünü saklamasa hoş olabilirdi bence

Son düzenleme:
7 numarayı ben öğrendim ama size demiycim heheheopuyorumnanaktan

makyaj baskasının oldugu için yani arkadasımız kuzenine makyaj yapıp fotoyu eklemiş ondan

kim ya sölesene ama guzel hatun bence

açıklamak yasakmış yoksa neden söylemiyim ki seve seve derdim...hatta gözleride görünen bir fotosu varmışta bunu koymuş "keşke onu koysaymışım" dedi...
bende önceki yarışmada ilarzu fotoyu değiştirmişti sende değiştir dedim ama bilmem artık bakalım naparyerimseniben

3 numara sanırım arap makyajı yapmış hiç konsepte uygun olmamış

5 numara barbie makyajı tarzında yapmasına rağmen gözüme barbi izlenimi veremedi

6 numara saçlar ve tip itibariyle barbieye en çok benzeyen olsada makyajı vasat olmuş

7 numaradaki oyuncak bebek zaten Barbie değil ki , makyajı barbie olsun zaten tek bir ruj sürmekle makyaj yarışmasına katılmak biraz enteresan olmuş sankim

o yüzden bu işe ciddi anlamda emek veren gerek saçı ve gerek makyajı itibariyle en çok barbiye benzeyen 1 numaradır bence diyorum ve oyumu veriyorummm

barbie makyaji denilince kastedilen sey pembe tonlarinda ve hafif abartili makyaj olmus herhalde. cunku kucukken onlarca barbie'm vardi ve hepsinin makyaji mavi-lacivert tonlarindaydi pembe degildi hic :lepi: bu sebeple bence 3 numara 'barbie makyaji' olmus. ama kastedilen makyaj olmamis.

7 numrayi bende biliyorum ne giydin bolumunden meshur diyebilirimyerimseniben

birazcık şaşırdım ben bu yarışmada ama yaaa :))
daha iddalı yani bir önceki yarışma gibi böle aa olup duracağım böle kalacağım akannehir
birşeyler bekledim ..
ama yinede başarılı olan arkadaslar vardı tabiki.
oyum 1 numaraya gitti.
barbie yi daha çok çağrıştırdığı için.

X