12.02.2009...hoşgeldiniz bayanlar....

bende tesadüf üzerine buldum bu siteyi inşallah güzel dostluklar ediniriz neşe ben...

hosgeldınızzzzz kızlar bızlerle olmaktan mutlu olucaksınız yararlı paylasımlar yapıcaz emın olunnnŞeniza.s.

Selamun Aleyküm cümleten :) 23 yaşındayım 2,5 yaşında eslem adında cadı bi kızım var hep misafir olarak takip ettiğim kk' nın nihayet üyesiyim ....
pendikte oturuyorum.....

merhaba arkadaslar,
bende siteye yeni katilanlar arasindayim. 3,5 senelik evliyim ve henuz cocugum yok. Zaten bu sayede siteyle tanistim. Sanirim cok da iyi olmus.

herkese merhaba!en yenilerdenim henüz siteyi bile tam çözemedim.bir sivilce buraya kadar getirdi beni.iyiki çıkmış diyeceğim nerdeyse.aranızda olmak güzel.

sagol canım çok teşekkürler anında böylesi sıcak karşılanacagımı düşünmüyordum dogrusu,Şeniz

slm arkadaşlar şu an sizinle ilk kez karşılaşıyoruz adım serap eczacıyım ist oturuyorum zaman zaman sizinle sohbet edim fikir alışverişlerinde bulunmak hoş olucaktır. hepinize kucak dolusu sevgiler

merhaba arkadaşlar. bende yeni geldim aranıza hihoyyyt
22 yaşındayım,işletme okuyorum. aranızda olmak çok keyifli:1rolleyes:

Selamlar ...
23 yaşındayım ve 7 aylık evliyim . Yararlı şeyin paylaşıldığına inandığım bu platformda bundan böyle bulunacak olmaktan dolayı hoşnutum . Sevgiler .

herkese merhaba!en yenilerdenim henüz siteyi bile tam çözemedim.bir sivilce buraya kadar getirdi beni.iyiki çıkmış diyeceğim nerdeyse.aranızda olmak güzel.

merhaba arkadaslar,
bende siteye yeni katilanlar arasindayim. 3,5 senelik evliyim ve henuz cocugum yok. Zaten bu sayede siteyle tanistim. Sanirim cok da iyi olmus.

hihoyyyt 1 yıllık evliyim ve 6 aylık hamileyim izmirde yaşıyorum..

Selamun Aleyküm cümleten :) 23 yaşındayım 2,5 yaşında eslem adında cadı bi kızım var hep misafir olarak takip ettiğim kk' nın nihayet üyesiyim ....
pendikte oturuyorum.....

bende klübe bugün katıldım herkese selamlar.... :eek:

bende tesadüf üzerine buldum bu siteyi inşallah güzel dostluklar ediniriz neşe ben...

Tesadüf eseri bu güzel siteyle karşılaştığım için çok memnunum..hemen üye olup aranıza katılmak istedim güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle sevgiler çiğdem...hihoyyyt

merhaba arkadaşlar. bende yeni geldim aranıza hihoyyyt
22 yaşındayım,işletme okuyorum. aranızda olmak çok keyifli:1rolleyes:

slm arkadaşlar şu an sizinle ilk kez karşılaşıyoruz adım serap eczacıyım ist oturuyorum zaman zaman sizinle sohbet edim fikir alışverişlerinde bulunmak hoş olucaktır. hepinize kucak dolusu sevgiler

bende yeni geldim herkese merhabalar, :CüvCüv: ,
inşallah böyleyimdir

hihoyyythihoyyytYENİ ÜYELER HEPİN HOŞGELDİNİZZZZZZZhihoyyythihoyyyt

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
Şenizkaydirigubbakcemile5delikafadulden:dance:

X