12.000 İhlas Suresi

Canm ben adet oldm

Bismillahirrahmanirrahim.

Yarin aksam saat 21:00 de siradaki arkadasa baslayacagiz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini ben okuyorum ✔

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah

1. G gunces gunces . 1.200 okudum ✔

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. Mavibirumut 900 okudu ✔
3. hersey_dua_ile . 900
4. Umut_2019 . 900
5. Mintimint . 900
6. 5 528mucizemmm 900 okudu ✔
7. PiXiEE (mazeretli)
8. bcgirl . 900
9. MoonfacedMom . (mazeretli)
10. Saksi_Degilim_Ben . 310 okudu (mazeretli) eksigini tamamladim ✔
11. S Sabr-Sukur-Dua . 900
12. M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 . 900

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak

Bismillahirrahmanirrahim.

Yarin aksam saat 21:00 de siradaki arkadasa baslayacagiz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini ben okuyorum ✔

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah

1. G gunces 1.200 okudum ✔

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. Mavibirumut 900 okudu ✔
3. hersey_dua_ile 900
4. Umut_2019 900 okudu ✔
5. Mintimint 900
6. 5 528mucizemmm 900 okudu ✔
7. PiXiEE (mazeretli)
8. bcgirl 900
9. MoonfacedMom (mazeretli)
10. Saksi_Degilim_Ben 310 okudu (mazeretli) eksigini tamamladim ✔
11. S Sabr-Sukur-Dua 900 okudu ✔
12. M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 . 900

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak

Kız bacım benim adetim 7 8 gün sürüyor yarısına katılamıyorum. Hakkınıza gir miş oluyorm

Bu akşam benim için okunacak inşallah ... Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah

G gunces canım her ihlası okumadan besmele çekmek gerekiyor mu yoksa bir kere Besmele çekmek yeterli olur mu

Okundu canım Allah kabul etsin inşallah

G gunces canım her ihlası okumadan besmele çekmek gerekiyor mu yoksa bir kere Besmele çekmek yeterli olur mu

Evet canim her okumada besmele cekerek daha fazla faydasini gorursun. Euzu besmele ile dilek icin tecrube ettim pek etki gormedim canim.

Ben soyle okuyorum
100 istigfar
7 fatiha
100 salavat
1 fatiha
Mesela bu aksam senin niyetine okuyacagiz. Senin icin niyet edip baslayacagim okumaya
Bitince tekrar niyetini tekrar edip
1 fatiha
100 salavat seklinde okuyorum.

Ben dün senin için okurken sadece en başta besmele çektim her surenin başında çekmedim o yüzden bu dediklerini yaparak tekrar okuyacağım senin için o zaman canım .. Aslında diğer arkadaşların da haberi olmayabilir bu şekilde okusak daha iyi olur gerçekten

Mavibirumut canim ister bu listede oku ister tek basina oku ama her gun aksam ya da yatsidan sonra 1002 oku etkisini gormemen imkansiz gibi birsey :)
Tamam canım inşallah okurum bundan sonra teşekkür ederim güzel tavsiyelerin için , rabbim bizi hep O’na yaklaştıran insanlarla karşılaştırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…