12.000 İhlas Suresi

Mekanı cennet olsun canım
Liste çok uzamasa daha iyi bence . ilk kişiye bugün başlayalım dilerseniz

Canım kişi sayısı az kişi başına sayı çok oluyo ben yetiştiremem biraz daha mı beklesek 4 tane dua grubu daha var onlarla zor olur

Canım kişi sayısı az kişi başına sayı çok oluyo ben yetiştiremem biraz daha mı beklesek 4 tane dua grubu daha var onlarla zor olur ☹

15 kisi olduk canim. 800 adet okuyacagiz. Yetisemeyecegim dersen anlarim. Baslayalim diyen arkadaslar da var ben de sasirdim ne yapacagimi :)
Ihlas suresinin faydasini gormek icin de belli sayiyi goze almak gerekiyor canim. Emeksiz olmuyor malesef.

15 kisi olduk canim. 800 adet okuyacagiz. Yetisemeyecegim dersen anlarim. Baslayalim diyen arkadaslar da var ben de sasirdim ne yapacagimi :)
Ihlas suresinin faydasini gormek icin de belli sayiyi goze almak gerekiyor canim. Emeksiz olmuyor malesef.
İpek i çıkar canm o zaman biz ikimiz okuruz 1 kişi girelim en iyisi.

Bismillahirrahmanirrahim.

Arkadaslar bu aksam basliyoruz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini hep birlikte okuyacagiz. Kimin gucu kac tane okumaya yeterse el birligi ile okuyacagiz.

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah

1. @ G gunces . 1.200

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. @ Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love. 900
4. @ Umut_2019 . 900
5. @ Mintimint . 900
6. @Tospaagtd 900
7. @snow3414 (mazeretli)
8. @ bcgirl . 900
9. @ MoonfacedMom . 900
10. @ Saksi_Degilim_Ben . 900
11. @ S Sabr-Sukur-Dua . 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 . 900

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak

ben biraz önce adet oldum
adet olmayı beklediğim için bi miktar okumuştum sabahtan onu sayalım mı canım ne dersin?

ben biraz önce adet oldum
adet olmayı beklediğim için bi miktar okumuştum sabahtan onu sayalım mı canım ne dersin?

Adet olmadan once okuduysan sayalim canim cunku ben dilek icin okumadigim icin ne zaman basladiginin onemi yok.
Siradaki arkadaslar icin onceden okumayiz zamaninda baslayip zamaninda bitiririz ki herkes faydasini gorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…