12.000 İhlas Suresi

Ben dün senin için okurken sadece en başta besmele çektim her surenin başında çekmedim o yüzden bu dediklerini yaparak tekrar okuyacağım senin için o zaman canım .. Aslında diğer arkadaşların da haberi olmayabilir bu şekilde okusak daha iyi olur gerçekten 💕

Ben sayfanin en basinda yazmistim canim her okumada besmele ile diye o yuzden tekrar etme geregi duymadim :KK43:

Bismillahirrahmanirrahim.

Yarin aksam saat 21:00 de siradaki arkadasa baslayacagiz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini ben okuyorum ✔

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah 🙏

1. G gunces 1.200 okudum ✔

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. Mavibirumut Mavibirumut 900 okudu ✔
3. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 900
4. Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔
5. @Mintimint 900
6. @Tospaagtd 900 okudu ✔
7. @snow3414 (mazeretli)
8. bcgirl bcgirl 900
9. @MoonfacedMom (mazeretli)
10. @Saksi_Degilim_Ben 310 okudu (mazeretli) eksigini tamamladim ✔
11. @Sabr-Sukur-Dua 900 okudu ✔
12. @Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 omercinar01 . 900

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak
okudum bende 900

G gunces bu arada niyetimi söyledim , ismim de şerife listede belirtebilir misin

Canim ismini brlirtirim tabi ki ama isim tek basina bir anlam ifade etmiyor. Anne adi ile okunmasi gerekiyor.
Mesela ben anneme ve olmuslere hediye edecegim. Hem kendi adimi hem annemin adini hem de annemin annesinin adini yazmam gerekiyordu. Seceremi ortaya dokmus olacaktim :) bdv de kayinvalide konularina yazarken 3 kere dusunmem gerekiyordu :) bu sebeple tercih etmedim.
Tercih eden olursa yazariz tabi ki.

hersey_dua_ile hersey_dua_ile canim aksam 21.00 de yeni arkadasa baslayacagiz bilgin olsun. Belki gozunden kacmis olabilir diye etiket yapiyorum. Yeni arkadasa eksiksiz gecelim istiyorum. Yardima ihtiyacin olursa soylersin.

Canim ismini brlirtirim tabi ki ama isim tek basina bir anlam ifade etmiyor. Anne adi ile okunmasi gerekiyor.
Mesela ben anneme ve olmuslere hediye edecegim. Hem kendi adimi hem annemin adini hem de annemin annesinin adini yazmam gerekiyordu. Seceremi ortaya dokmus olacaktim :) bdv de kayinvalide konularina yazarken 3 kere dusunmem gerekiyordu :) bu sebeple tercih etmedim.
Tercih eden olursa yazariz tabi ki.
Baya bir isim vermrk gerekiyormuş ☺️

Tamam canim. Ben burda olmazsam saat 9 da listeyi sen de paylasabilirsin. Ben gelecegim tabi ki ama insanlik hali olur da gecikirsem musait olursan paylasabilirsin canim.
Tamam canım teşekkür ederim , liste yapma konusunda biraz acemiyim ama yapmaya çalışırım 🙈

Bu akşam benim için okunacak inşallah ... Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak 🤲💙Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah 💕

Aklime kizi Serifenin niyetine okuyoruz arkadaslar niyeti yukarida.

Herkes 900 okuyor. Mazeretli arkadaslarimizin sayisini paylasacagim birazdan hep birlikte okuyacagiz.

Telefonumun ekrani donuyor listeyi kopyalayamadim kusura bakmayin birazdan hallederim :)

X