12.000 İhlas Suresi

G gunces benim de regl zamanım , biraz ertelesek mi listeyi on güne yakın sürüyor adetim hiç yardım edemesem de kendimi hak yemiş gibi hissederim

Benide ekle canım❤

kızlar ben okunacak sayıya göre katılsam olur mu? başka dua'larımda var, okuyamayıp hakka girmek istemem. sayı belirlenince beni etiketler misiniz? G gunces

G gunces benim de regl zamanım , biraz ertelesek mi listeyi on güne yakın sürüyor adetim hiç yardım edemesem de kendimi hak yemiş gibi hissederim

Canim kendini kotu hissedecek bir sey yok sonucta bu hepimizin dogal dongusu ve kimse hak yemis olmayacak. Ben de regl oldugumda olmayanlar benim yerime okumus olacak yani hepimizde bu boyle olacagi icin kimse hak yemeyecek.

Liste henuz baslamiyor zaten yeterli sayiya ulasinca baslariz canim.

Canim kendini kotu hissedecek bir sey yok sonucta bu hepimizin dogal dongusu ve kimse hak yemis olmayacak. Ben de regl oldugumda olmayanlar benim yerime okumus olacak yani hepimizde bu boyle olacagi icin kimse hak yemeyecek.
Tamam canım teşekkür ederim

Ne zaman başlanacak kaç kişi olmasını bekliyorsunuz liste için ona göre katılayım

Canim 12.000 ihlas okunacak ve 1 gunde 1 kisiye okunmasi taraftariyim. Okunacak kisinin de derdi vardir ve duam okundu mu diye gunlerce beklemesini istemem sahsen. Bu sebeple 15 kisi olursak baslariz.

Kendi adima her gun ihlas okudugum icin zorlanmam ama bazi arkadaslara sayi yuksek gelebilir o yuzden en az 15 kisi olalim diye bekliyorum.

12 kişi olsa 1000 er tane okunur aslında günlük bitmesi güzel olur dediğin gibi kimsenin aklında soru işareti kalmaz.

12 kişi olsa 1000 er tane okunur aslında günlük bitmesi güzel olur dediğin gibi kimsenin aklında soru işareti kalmaz.

Hem de gunluk 1.000 okumak cok faziletledir. Ihlas suresinin ebced degeri 1002 dir. Her gun 1000 okumak eminim ki bircok kisiye cok fayda saglayacaktir canim. Arkadaslar sayiyi yuksek bulmazsa eger 12 kisi ile baslariz.

Hem de gunluk 1.000 okumak cok faziletledir. Ihlas suresinin ebced degeri 1002 dir. Her gun 1000 okumak eminim ki bircok kisiye cok fayda saglayacaktir canim. Arkadaslar sayiyi yuksek bulmazsa eger 12 kisi ile baslariz.
Tamam canım yetiştiremedim diyen olursa yardım edilir okunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…