12.000 İhlas Suresi

Arkadaslar ben sirayi katilim sirasina gore yazdim, ilk sirada ben varim ama acil bir derdi olan, ozellikle bir hastasi vs.olan varsa ilk sirada ona okuyabiliriz. Sirami seve seve veririm benim icin sorun yok. Bilginize :)

Merhabalar şu anda özel gunumdeyim bitene kadar başlamamış olursaniz bende katılmak isterim

Merhabalar şu anda özel gunumdeyim bitene kadar başlamamış olursaniz bende katılmak isterim

Merhaba, ozel gununuzde olmanizin bir sakincasi yok cunku hepimizin ozel gunu olacak :) listedeki 1 arkadasimiz daha ozel gununde.
Isterseniz ekleyebilirim tabi ki.

Merhaba, ozel gununuzde olmanizin bir sakincasi yok cunku hepimizin ozel gunu olacak :) listedeki 1 arkadasimiz daha ozel gununde.
Isterseniz ekleyebilirim tabi ki.
Çok memnun olurum adetimin ilk günü yetişir mi ki sonra hak geçmesin kimseye içim rahat etmez

Hepimiz regl oldugumuzda olmayan arkadaslar bizim yerimize okuyacagi icin kimsenin kimseye hakki gecmez diye dusunuyorum canim. Bu sebeple icin rahat etsin.
Tamam canim o zaman bende varım bundan sonra acacagin diğer konulara da gelirim inşallah varsa .özellikle de bebek isteyen anneler için konu açarsan çok sevinirim 🥰

12.000 ihlas listemiz.

1. gunces
2. Mavibirumut
3. Sensual_in_love
4. Umut_2019
5. Mintimint
6. hasbeee
7. Tospaagtd
8. PiXiEE PiXiEE

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak!

12.000 ihlas listemiz.

1. gunces
2. Mavibirumut
3. Sensual_in_love
4. Umut_2019
5. Mintimint
6. hasbeee
7. Tospaagtd
8. snow3414
9. bcgirl bcgirl

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

12.000 ihlas listemiz.

1. gunces
2. Mavibirumut
3. Sensual_in_love
4. Umut_2019
5. Mintimint
6. hasbeee
7. Tospaagtd
8. snow3414
9. bcgirl bcgirl

Ben ve arkadaşm ipek ekler misin canm ama heran adet olabilirim.

12.000 ihlas listemiz.

1. gunces
2. Mavibirumut (mazeretli)
3. Sensual_in_love
4. Umut_2019
5. Mintimint
6. hasbeee
7. Tospaagtd
8. snow3414 (mazeretli)
9. bcgirl bcgirl
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11 MoonfacedMom MoonfacedMom ( arkadasi Ipek)

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak

X