12.000 İhlas Suresi

Arkadaslar ben bir sure once annemi kaybettim. Niyetim Allah rizasi, okuduklarimi anneme ve olmuslerimize hediye ediyorum. Yani bir dilegim yok. Bu liste olsa da olmasa da ben her gun en az 1002 ihlas okuyoum. Zamanim musaitse cok daha fazla sayida okuyorum.

Amacim daha fazla dua etmek ve birilerinin duasina vesile olabilmek. Bu sebeple kac kisi oldugumuzda baslamak isterseniz o zaman baslayalim. Benim icin hic farketmez.

Ihlas suresini secme sebebim dualara en hizli icabet eden sure oldugunu tecrube ettigim icindir.

Hassas oldugum tek nokta dua gruplarinda gordugum sevgilim bana geri donsun, kocam bana iyi davransin gibi baskasinin iradesine etki eden dualarda bulunmak istemem. Dua edeyim derken gunaha girmek istemem.

Sayi az olursa hepinize daha cabuk sira gelir ve gunde 1000 okumak maddi manevi herkese cok iyi gelecegini dusundugum icindir. Bir de sayi fazla olursa takibi de zor olacaktir.

Allah kimin ne sikintisi, derdi varsa hepinizi feraha cikarsin dualarinizi kabul etsin insAllah. 🙏
Mekanı cennet olsun canım🙏
Liste çok uzamasa daha iyi bence . ilk kişiye bugün başlayalım dilerseniz

12.000 ihlas listemiz.

1. G gunces
2. Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love
4. Umut_2019 Umut_2019
5. Mintimint Mintimint
6. hasbeee hasbeee
7. @Tospaagtd
8. @snow3414 (mazeretli)
9. bcgirl bcgirl
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11 MoonfacedMom MoonfacedMom ( arkadasi Ipek)
12. Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
13. S Sabr-Sukur-Dua
14. M Maviiiii000

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Okumalarimizi 1 gunde tamamlayacagiz, ertesi gune sarkmayacak
Canım kişi sayısı az kişi başına sayı çok oluyo ben yetiştiremem biraz daha mı beklesek 4 tane dua grubu daha var onlarla zor olur ☹️

Canım kişi sayısı az kişi başına sayı çok oluyo ben yetiştiremem biraz daha mı beklesek 4 tane dua grubu daha var onlarla zor olur ☹

15 kisi olduk canim. 800 adet okuyacagiz. Yetisemeyecegim dersen anlarim. Baslayalim diyen arkadaslar da var ben de sasirdim ne yapacagimi :)
Ihlas suresinin faydasini gormek icin de belli sayiyi goze almak gerekiyor canim. Emeksiz olmuyor malesef.

15 kisi olduk canim. 800 adet okuyacagiz. Yetisemeyecegim dersen anlarim. Baslayalim diyen arkadaslar da var ben de sasirdim ne yapacagimi :)
Ihlas suresinin faydasini gormek icin de belli sayiyi goze almak gerekiyor canim. Emeksiz olmuyor malesef.
İpek i çıkar canm o zaman biz ikimiz okuruz 1 kişi girelim en iyisi.

Bismillahirrahmanirrahim.

Arkadaslar bu aksam basliyoruz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini hep birlikte okuyacagiz. Kimin gucu kac tane okumaya yeterse el birligi ile okuyacagiz.

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah 🙏

1. @ G gunces . 1.200

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. @ Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love. 900
4. @ Umut_2019 Umut_2019 . 900
5. @ Mintimint Mintimint . 900
6. @Tospaagtd 900
7. @snow3414 (mazeretli)
8. @ bcgirl bcgirl . 900
9. @ MoonfacedMom MoonfacedMom . 900
10. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben . 900
11. @ S Sabr-Sukur-Dua . 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 omercinar01 . 900

Arkadaslar regl olan arkadasimizin yerine hepimiz okuyacagiz. Hepimizin dogal dengesi oldugu icin de kimse kimsenin hakkina girmis olmayacak.

Bismillahirrahmanirrahim.

Arkadaslar bu aksam basliyoruz.

Okunacak sayilar nickerin yaninda yazili.
3 arkadasimiz mazeretli 2.700 adet olan onlarin sayisini hep birlikte okuyacagiz. Kimin gucu kac tane okumaya yeterse el birligi ile okuyacagiz.

Katilan arkadaslar oldukca sayimiz duser.
Aksam namazindan sonra baslayip ertesi gun aksam namazina kadar sayilarimizi bitirecegiz.
Allah kabul etsin insAllah 🙏

1. @ G gunces . 1.200

Niyetim: Allah rizasi icin okuyorum.

2. @ Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love. 900
4. @ Umut_2019 Umut_2019 . 900
5. @ Mintimint Mintimint . 900
6. @Tospaagtd 900
7. @snow3414 (mazeretli)
8. @ bcgirl bcgirl . 900
9. @ MoonfacedMom MoonfacedMom . 900
10. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben . 900
11. @ S Sabr-Sukur-Dua . 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 omercinar01 . 900

ben biraz önce adet oldum
adet olmayı beklediğim için bi miktar okumuştum sabahtan onu sayalım mı canım ne dersin?

ben biraz önce adet oldum
adet olmayı beklediğim için bi miktar okumuştum sabahtan onu sayalım mı canım ne dersin?

Adet olmadan once okuduysan sayalim canim cunku ben dilek icin okumadigim icin ne zaman basladiginin onemi yok.
Siradaki arkadaslar icin onceden okumayiz zamaninda baslayip zamaninda bitiririz ki herkes faydasini gorsun.

X