12.000 İhlas Suresi

Bana 900 okuyacaktin canim sagol. Allah kabul etsin. Listede ben 1200 okuyordum diger arkadaslar 900 okuyordu. Listede de yaziyordu ara sira guncelliyorum ama demek ki gozunden kacti.
:KK43: senin icin okurken sayimiz azdıda sanki sonradan girenler olduda sayimiz o yuzden 900 e dusmemismiydi.. niye sana bi turlu duzgunce okuyamadim ben ya 😢😢

:KK43: senin icin okurken sayimiz azdıda sanki sonradan girenler olduda sayimiz o yuzden 900 e dusmemismiydi.. niye sana bi turlu duzgunce okuyamadim ben ya 😢😢

Sorun yok canim benim Allah razi olsun. Fazladan okumussun.
Basinda bu kadar cok mazeretli yoktu ve mazeretli sayilarini birlikte okuyorduk. Ben ihlas okumaya aliskin oldugum icin 1200 kendim okuyordum arkadaslara 900 paylastiriyordum.
Simdi herkese esit paylastirdim sorun kalmadi :)

Sorun yok canim benim Allah razi olsun. Fazladan okumussun.
Basinda bu kadar cok mazeretli yoktu ve mazeretli sayilarini birlikte okuyorduk. Ben ihlas okumaya aliskin oldugum icin 1200 kendim okuyordum arkadaslara 900 paylastiriyordum.
Simdi herkese esit paylastirdim sorun kalmadi :)
Ama sayiyi bozmus oldum 😔 ne okuyayim simdi senin icin de duzelteyim bi durumu gunces. ? Neyle telafi edebilirim

Ama sayiyi bozmus oldum 😔 ne okuyayim simdi senin icin de duzelteyim bi durumu gunces. ? Neyle telafi edebilirim

Canim sayinin fazla okunmasi daha iyi kotu bisi yapmadin ki :) cok tesekkur ederim Allah razi olsun 🙏
Ihlasin faziletlerine bakarsan 12.000 i anlarsin. Ev sahibi olmak icin 40.000 okunuyor mesela..100.000 okundugunda butun dileklerin kabul oluyor. Her gun 1000 okumak cok ayri bir fazilet gibi..

Canim sayinin fazla okunmasi daha iyi kotu bisi yapmadin ki :) cok tesekkur ederim Allah razi olsun 🙏
Ihlasin faziletlerine bakarsan 12.000 i anlarsin. Ev sahibi olmak icin 40.000 okunuyor mesela..100.000 okundugunda butun dileklerin kabul oluyor. Her gun 1000 okumak cok ayri bir fazilet gibi..
Peki canimm. Allah senden de razi olsun :)

Canim sadece S Sabr-Sukur-Dua arkadasimiz kaldi. O da rahatsizlanmis yarin okuyacakmis. Ben tamamlamak isterdim ama musait degilim canim. Zaten sureyi simdilik 3 gune cikaracagimiz icin arkadas yarin tamamlayacak.
Okumaya basladim canim, bitiririm bugun arkadasin duasi tamamlanmis olur❤

Arkadaslar herkesin duasini elimizden geldigince hizli tamamlamaya calissak belki bir arkadasimizin derdine vesile oluruz. Bir o kadar da biz sevabini aliriz. Baskasi icin istedigimiz her iyilik bize geri doner. Yetistiremeyen arkadaslara yardimlasarak ilerlesek cok guzel olmaz miydi? Sirasini bekleyen arkadaslara da daha cabuk sira gelirdi.

Arkadaslar herkesin duasini elimizden geldigince hizli tamamlamaya calissak belki bir arkadasimizin derdine vesile oluruz. Bir o kadar da biz sevabini aliriz. Baskasi icin istedigimiz her iyilik bize geri doner. Yetistiremeyen arkadaslara yardimlasarak ilerlesek cok guzel olmaz miydi? Sirasini bekleyen arkadaslara da daha cabuk sira gelirdi.
Mazeretim olmasa seve seve yardım ederdim 😔

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.

hersey_dua_ile hersey_dua_ile arkadasimiz icin okuyoruz.

Benim adım gamze.
Allah'ım sen bilerek bilmeyerek işlediğim işleyeceğim bütün günahları affet. Günahlarımın şerrinden sana sığınırım Allah'ım. Eşimin ve benim sıkıntılarımızı gider. Herşeyimizi sen tamamla Allah'ım. Bir ömür huzurlu bereketli bir ömür ver iki cihan ayırma bizi Allah'ım. Burda katılan ve duama amin diyen tüm kardeşlerimin dualarini da hayırlısıyla kabul eyle Allah'ım amin.

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

19 Haziran aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz.

1. @ G gunces . 1.714 ✔
2. Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @ hersey_dua_ile hersey_dua_ile 1.716
4. Umut_2019 Umut_2019 (mazeretli)
5. Mintimint Mintimint 1.714
6. 5 528mucizemmm (mazeretli)
7. PiXiEE PiXiEE 1.714
8. MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
9. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 1.714
11. M Maviiiii000 (mazeretli)
12. @ omercinar01 omercinar01 . 1.714
13. @ N Nana 1.714

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.

hersey_dua_ile hersey_dua_ile hersey_dua_ile hersey_dua_ile arkadasimiz icin okuyoruz.

Benim adım gamze.
Allah'ım sen bilerek bilmeyerek işlediğim işleyeceğim bütün günahları affet. Günahlarımın şerrinden sana sığınırım Allah'ım. Eşimin ve benim sıkıntılarımızı gider. Herşeyimizi sen tamamla Allah'ım. Bir ömür huzurlu bereketli bir ömür ver iki cihan ayırma bizi Allah'ım. Burda katılan ve duama amin diyen tüm kardeşlerimin dualarini da hayırlısıyla kabul eyle Allah'ım amin.

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

20 Haziran aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz.

1. @ G gunces . 1.714 ✔
2. Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @ hersey_dua_ile hersey_dua_ile 1.716
4. Umut_2019 Umut_2019 (mazeretli)
5. Mintimint Mintimint 1.714
6. 5 528mucizemmm (mazeretli)
7. PiXiEE PiXiEE 1.714
8. MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
9. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 1.714
11. M Maviiiii000 (mazeretli)
12. @ omercinar01 omercinar01 . 1.714
13. @ N Nana 1.714
Teşekkür ederim canım 3 gün çok değil mi 2 gün olsaydı keşke 🥰🤗

X