12.000 İhlas Suresi

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.
Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak 🤲💙Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah 💕

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

Yarin aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz arkadaslar. 21:00 de yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces 1.200 okudum ✔
2. @ Mavibirumut Mavibirumut 900 okudu ✔
3. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 900 ✔
4. Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
5. Mintimint Mintimint 900
6. 5 528mucizemmm 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
7. PiXiEE PiXiEE (mazeretli)
8. MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
9. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 900
11. M Maviiiii000 (mazeretli)
12. @ omercinar01 omercinar01 . 900 ✔
13. @ N Nana 900 ✔

Canım bugünkü arkadasin eksiği kaldı mi

Bcgirl arkadasimizin sayisindan 400 kaldi sadece canim. Okudu mu okumadi mi onu da bilmiyoruz:KK43:

Bundan sonrasi icin bir onerin var mi canim. Mazeretli sayimiz cogaldi sureyi mi uzatalim nasil yapalim bilemedim ben. :KK43:

Bcgirl arkadasimizin sayisindan 400 kaldi sadece canim. Okudu mu okumadi mi onu da biomiyoruz:KK43:

Bundan sonrasi icin bir onerin var mi canim. Mazeretli sayimiz cogaldi sureyi mi uzatalim nasil yapalim bilemedim ben. :KK43:
Ben bir mazeretlisnin sayısını alırım, diğer hanımların çok mu var acaba bitmesine 🙄

Ben bir mazeretlisnin sayısını alırım, diğer hanımların çok mu var acaba bitmesine 🙄

Canim okuyabilenlerin sayisi 7 ye dustu mavibirumut da her an regl olabilirim demisti. Bu durumda 6 kalacagiz.
7 kisiye esit paylastirinca arkadaslar zorlanirsa sureyi uzatalim diyorum. Mazeretli sayisini ben de okurum ama her gun musait olmuyorum :KK43: sen de her gun musait olamazsin insaniz cunku. Sayiyi esit paylastirmak daha dogru olur sanki.

Canim okuyabilenlerin sayisi 7 ye dustu mavibirumut da her an regl olabilirim demisti. Bu durumda 6 kalacagiz.
7 kisiye esit paylastirinca arkadaslar zorlanirsa sureyi uzatalim diyorum. Mazeretli sayisini ben de okurum ama her gun musait olmuyorum :KK43: sen de her gun musait olamazsin insaniz cunku. Sayiyi esit paylastirmak daha dogru olur sanki.
O zaman 2 yada 3 gün 1 kişiye okunsun, o zamana çoğunun regle biter o zaman 1 güne döneriz, yada mazereti olanlar , bitince okusa olmuyor mu? Diğer arkadaşa geçmek için ille de tam okunmuş mu olması gerekiyor o_O

Zor olur bu şekilde benim mazeret de eli kulağında geldi gelecek 😔nasıl yapsak ki

Nasil istersen canim ama sen bana okudun. Onun icin ihlas suresinin ebced degerince yani 1002 ihlas okumak isterim sana. Borclu kalmak istemem. Niyetini paylasirsan ben seve seve senin icin okurum. ❤
Kimin duasi kabul olur bilinmez Allah nasip eder belki vesile olurum 🙏

çok teşekkür ederim canım sen bilirsin okumayadabilirsin :)) hayırlı bir yuva kurmak için niyetlenmiştim canım :) cidden ek mesaili bir dönemimiz başladı ben öngöremedim. kusura bakmayın tekrardan.

O zaman 2 yada 3 gün 1 kişiye okunsun, o zamana çoğunun regle biter o zaman 1 güne döneriz, yada mazereti olanlar , bitince okusa olmuyor mu? Diğer arkadaşa geçmek için ille de tam okunmuş mu olması gerekiyor o_O
Zor olur bu şekilde benim mazeret de eli kulağında geldi gelecek 😔nasıl yapsak ki

En iyisi sureyi uzatalim arkadaslar. Eksikle ilerlemek istemiyorum herkesin duasi tam olsun istiyorum cunku. Kimin ne derdi vardir bilmiyorum.
Benim de annem icin okudugum bir suru sey var ve surekli eksikleri okursam onlari birakmam lazim :KK43: ben olum acisi ile dualarla ayakta kaliyorum baska arkadaslarimizin da baska derdi var. :KK43:

3 gune cikaralim sureyi simdilik ya da 2 gune. Cogunluk nasil derse.

çok teşekkür ederim canım sen bilirsin okumayadabilirsin :)) hayırlı bir yuva kurmak için niyetlenmiştim canım :) cidden ek mesaili bir dönemimiz başladı ben öngöremedim. kusura bakmayın tekrardan.

Hic sorun degil canim. Hayat ongoremedigimiz seylerden ibaret malesef.

Bu gece senin niyetine 1002 ihlas okuycagim ❤

Son düzenleme:
canım çok teşekkür ederim az kaldı 300 üm kaldı , geceye kadar okurum inşallah :)) okuyunca buraya yazarım zaten :))
CAnım asıl ben teşekkür ederim benim regl başlamak üzere , müsait olunca ben de senin niyetine okuyup haber veririm rabbim gönlğndekini yaşamaya nasip etsin sana

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.
Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak 🤲💙Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah 💕

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

Yarin aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz arkadaslar. 21:00 de yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces 1.200 okudum ✔
2. @ Mavibirumut Mavibirumut 900 okudu ✔
3. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 900 ✔
4. Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
5. Mintimint Mintimint 900
6. 5 528mucizemmm 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
7. PiXiEE PiXiEE (mazeretli)
8. MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
9. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 900
11. M Maviiiii000 (mazeretli)
12. @ omercinar01 omercinar01 . 900 ✔
13. @ N Nana 900 ✔
Okundu Allah kabul etsin inşallah🙏

Bence iki gün iyi gibi sizler nasil karar alırsanız ben her türlü uyarım hiç okumayan varsa listeden cikrilsin bence . İnşallah ben yarın akşam abdestlenicem elimden geldigi kadar fazlası ile okurum

X