12.000 İhlas Suresi

Canım abdestli olduğunu yeni okuyorum ve tesbihler :KK64:

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.

@Sensual_in_love arkadasimiz icin okuyoruz.

Benim adım gamze.
Allah'ım sen bilerek bilmeyerek işlediğim işleyeceğim bütün günahları affet. Günahlarımın şerrinden sana sığınırım Allah'ım. Eşimin ve benim sıkıntılarımızı gider. Herşeyimizi sen tamamla Allah'ım. Bir ömür huzurlu bereketli bir ömür ver iki cihan ayırma bizi Allah'ım. Burda katılan ve duama amin diyen tüm kardeşlerimin dualarini da hayırlısıyla kabul eyle Allah'ım amin.

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

19 Haziran aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz.

1. @ G gunces . 1.714 ✔
2. Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love 1.716
4. @Umut_2019 (mazeretli)
5. Mintimint Mintimint 1.714
6. @Tospaagtd (mazeretli)
7. @snow3414 1.714
8. @MoonfacedMom (mazeretli)
9. @Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 1.714
11. @Maviiiii000 (mazeretli)
12. @omercinar01 . 1.714
13. @Nana 1.714

Canım abdestli olduğunu yeni okuyorum ve tesbihler :KK64:

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.

@Sensual_in_love arkadasimiz icin okuyoruz.

Benim adım gamze.
Allah'ım sen bilerek bilmeyerek işlediğim işleyeceğim bütün günahları affet. Günahlarımın şerrinden sana sığınırım Allah'ım. Eşimin ve benim sıkıntılarımızı gider. Herşeyimizi sen tamamla Allah'ım. Bir ömür huzurlu bereketli bir ömür ver iki cihan ayırma bizi Allah'ım. Burda katılan ve duama amin diyen tüm kardeşlerimin dualarini da hayırlısıyla kabul eyle Allah'ım amin.

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

19 Haziran aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz.

1. @ G gunces . 1.714 ✔
2. Mavibirumut Mavibirumut (mazeretli)
3. @Sensual_in_love 1.716
4. @Umut_2019 (mazeretli)
5. Mintimint Mintimint 1.714
6. @Tospaagtd (mazeretli)
7. @snow3414 1.714
8. @MoonfacedMom (mazeretli)
9. @Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
10. S Sabr-Sukur-Dua 1.714
11. @Maviiiii000 (mazeretli)
12. @omercinar01 . 1.714
13. @Nana 1.714

Burdan yazabilirsin canim.
Canım ben başkası adına listeye girdim. Kendisinin biraz yaşı var ve 1700 tane okumakta zorlanacağını söylüyor. Adette olmuyor (menepozdan dolayı) hiç dinlenmeden onu çok yoracak. Çok üzgünüm😑listeden çıkar canım

Kusura bakmayın kızlar. Kendi helallik istedi,kendi de helal etti boynumda kalmasın

Benden yana helali hos olsun canim. Bana 900 okumustu niyetini yazarsan ben de 1002 okuyacagim kendisine. Borclu kalmayi sevmem. Benim hakkim kime gecerse helali hos olsun ama kimsenin hakki bana gecsin istemedigim icin seve seve 1002 okuyacagim kendisine.

Canim cok ozur dilerim ama duan tamamlanmadi :KK43:
Mintimint Mintimint arkadasimiz abdestli oldugunu okumamis.
Canim bende abdestli okumadim. Acikcasi oyle olduguna dikkat etmedim. Ama abdestli okumadik die sayilmiyo mu yani. Benim bildigim euzu besmeleyi basta cekmekte yeterli oluyo ama her seferinde besmele daha iyi yazmisiniz ona dikkat ettim. Ama abdestli deildim her seferinde

Arkadaslar cikmak isteyen varsa yazabilir. Bu isin kusuri olmaz. Listenin basindsyiz cikmak isteyen yazabilir kimse de kusura bakmaz.

Benden yana helali hos olsun canim. Bana 900 okumustu niyetini yazarsan ben de 1002 okuyacagim kendisine. Borclu kalmayi sevmem. Benim hakkim kime gecerse helali hos olsun ama kimsenin hakki bana gecsin istemedigim icin seve seve 1002 okuyacagim kendisine.
Canım kendisine söylesem o da benden helal olsun ama okumasın dicek. Ama senin isteğin için niyetini yazayım(evine helalinden bol rızık.) Allah razı olsun🙏 Rabbim hepinizin duasını kabul etsin inşallah❤❤❤❤

Canim bende abdestli okumadim. Acikcasi oyle oldugunu dikkat etmedim. Ama abdestli okumadik die sayilmiyo mu yani

Canim okudugumuz 12.000 ihlas 4000 hatim sevabina denk geliyor ve dilek icin cok makbul bir terkiptir. Ben Allah rizasi icin okudugum icin benim icin fark etmez ama diger herkes dilek icin okuyor. Icinize sinerse abdestsiz sayilsin. Nasil derseniz.
Ben abdestsiz de cok okudum zamaninda ve hic bir etki gormedim. Ne zaman abdestli ve her okumamda besmele ile okudum o zaman etkilerini gormeye basladim. Simdi dilek icin degil Allah rizasi icin okuyorum ve daha fazla etkisini goruyorum. Karar sizin benim icin farketmez cunku bu liste haricinde de okuyorum.

Canım kendisine söylesem o da benden helal olsun ama okumasın dicek. Ama senin isteğin için niyetini yazayım(evine helalinden bol rızık.) Allah razı olsun🙏 Rabbim hepinizin duasını kabul etsin inşallah❤❤❤❤

Ben okuyacagim canim. Okudugumda yazarim buradan sana. kendisine soyle her gun 1002 okusun abdestli ve besmele ile istedigi etkileri gorecektir.

Canim okudugumuz 12.000 ihlas 4000 hatim sevabina denk geliyor ve dilek icin cok makbul bir terkiptir. Ben Allah rizasi icin okudugum icin benim icin fark etmez ama diger herkes dilek icin okuyor. Icinize sinerse abdestsiz sayilsin. Nasil derseniz.
Ben abdestsiz de cok okudum zamaninda ve hic bir etki gormedim. Ne zaman abdestli ve her okumamda besmele ile okudum o zaman etkilerini gormeye basladim. Simdi dilek icin degil Allah rizasi icin okuyorum ve daha fazla etkisini goruyorum. Karar sizin benim icin farketmez cunku bu liste haricinde de okuyorum.
Abdestli olması daha iyi olur bence

Bana gore niyet onemli canim bilmiyorum, tevekkulle isteyince okuyunca abdest farkeder mi bilmiorum. Sonucta hic tanimadiklarimiza birlik olup belli sayiya kadar ugrasip okuyoruz, abdest yok kabul olmaz gb bana gelmiyo. Ama sen denedigin icin farkettiklerini soyluosun, tabiki abdestli daha faziletlidir.
Dier okunan arkadaslar abdestli olsun diosa bastan okuyamam sanirim.

Arkadaslar cogunluk abdestsiz okumak istiyorsa yazin oyle okunsun. Nasil derseniz. Yeter ki hayirlisi ile listeyi bitirelim.

X