Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
yahu 2. kim burunbenim senmisin :)
yahu kasın bile aynı sasırdım cok güzel olmus bakıorum bakıorum karar veremiorum boshayallersmile
hee o acemi benem:roflol:

buyrunbenim74 arkadaşım yarışmanın sonunda, makkaş topiklerinden birine, tam yüz fotonu koyda görelim..ınan merak ettim şincik seni..

Şeniz
buyrunbenim74 arkadaşım yarışmanın sonunda, makkaş topiklerinden birine, tam yüz fotonu koyda görelim..İnan merak ettim şincik seni..

ne diyorsun datlumm:1shok:.........kendi fotomu yayınlayamam yani tam yüz olarak gerci bundan farkı ne diyeceksin ki sende haklısın.....ben sana bir ara gönderem olur mu? seni kırcama kafamı kırayım balböcüğümŞenizŞeniz:1hug::hulya:

4 numara aşkito..benini yesinler seniiiin...ohaoldumsmile
Medusa kedisi senin de bir gamzen eksik kalmış şekerim..opuyorumnanaktan
Düş arkadaşımızda çok benzetmiş...Aaaa kızlar insanı çileden çıkartırsınız beee..yerimseniben
Maşallah ne yetenekler var KK mızda..

Son düzenleme:
Akitram aslında mavi lens takcaktım bi gözüme oldu diğerine takamadım çok acıttı sinir oldum çıkardım bende.:umursamaz: Fotoshop yaparsam da resim üstünde çok oynanmış derler diye yapamadım cnm.:sinifsinif: Annemin gözüne yapsaydım makyajı tıpkı Amy Lee'nin göz rengi sırnaşık şey

Princess of Rain tşk ediyorum şekerparem opuyorumnanaktan

buyrunbenim74 bir nomeroooo sana daha çok yakışır Türkan sultanım opuyorumnanaktan
Göz rengim lenslerim sağolsun takamadığım için benzemedi işte :a015:

dids beğenmene sevindim cnm opuyorumnanaktan

Ya bu arada ben daha karar veremedim kime oy vereceğime,bilmiyorumkismile
hepsi birbirinden başarılı boshayallersmileaklinialirimsmile

hala benzemedi diyor biri alsanaalsanasmile

evt evt o askito gözünden tanıdım cok sevimli opuyorumnanaktan

hepsi harika 4 çok başarılı ama ben şeboya verdimm çok biindim bayanssulusmile

2006 modelim tşklerrr bebeem aklinialirimsmile
Amma velakin gamzem az da olsa far ama belli olmamış boshayallersmile

2006model arkadaşım orjinal resmimi istedi..gönderdim... yorum yapmadan çıktı kayboldubilmiyorumkismile..kesin korktu kaçtı bu şaşkın:roflol::roflol:

ARANIYORRRR ACİLEN 2006 MODEL BAYANDAN MÜMKÜNSE TEMİZ BAKILMIŞ SİGARA İÇİLMEMİŞ 50000 KM BAKIMI YAPILMIŞ FOTO ARANIYOR:roflol:

bütün makyajlar birbirinden güzel olmuş ama birkaç şey söyleyeceğim
lütfen makyajların kime ait olduğunu anlasanız bile söylemeyin arkadaşlar. ben sitede yeni sayılırım. kişileri yavaş yavaş tanımaya başladım. ssizler kim olduğunu söyleyince. ben bile düşündüm sevdiğim kişiye mi versem acaba diye. objektif olamayabilir herkes.
bir de keşke 2 tane türkan şoray makyajı olmasaymış. 5kişide farklı olsaymış.ikisi arasında yarışma sürüyor gibi resmen.

neyse çok düşündüm,vicdanımın rahat etmesi açısından bir önceki yarışma gibi bunuda yarışma konusunu aklımda baz alarak oylamamı yaptım.o yüzden içim rahat.

katılan arkadaşları tekrar tebrik ediyorum. siteye renk geliyor böyle yarışmalarla.şakkıdı

Aman bunlar ne boyle yahuuuuuuakannehir:1shok: ulen kime vercem ben oy harikasiniz vallaha ohaoldumsmile:sinifsinif:
bi dusunmem lazim mafoldumben.

oyumu en sonunda verebildim ilk gördüğümde beni en cok sasırtan resme verdim gitti boshayallersmile

cok cekismeli olacaga benziyor :)
ay cok heyecanlii...

hepsi birbirinden orjinal olmuş ya , sadece makyajlar değil yüzler bile aynı nerdeysekafamçokkarıştı
Hele türkan şoray olanlar bi an hepsini türkan şoraj sandım biliyo musunuzbilmiyorumkismile

ama böyle olmaz ki ya , birden çok birinci olsaboshayallersmile

bu kadar da olmaz ya hepsi ne kadar çok benzemiş inanamadım
gerçekten böyle resimler beklemiyordum muhteşemsiniz oylarken çook zorlandım
hem de çok eğlenceli bir yarışma oldu bence
herkesi ayrı ayrı tebrik ederim opuyorumnanaktan

Burdayım.. burdayım..kaydirigubbakcemile3Valla kırmadın beni, gönderdin fotonu canım çok sağol..opuyorumnanaktan
Sultan ın kızı bile, senin kadar benzeyemez herhalde ona..
Kaş göz yapısı,ağız yapısı..hık demiş burnundan düşmüşsün..
Su damlası kadar aynısınız..

Lilyum bacı..
burada herkes herkesi gözünden tanıyor artık.aklinialirimsmile.
Deşifre olmamak ne mümkün..delikafadulden

waaaauwwww süppersiniz. hepinize oy vermek mümkün olsaydı keşke. çok kararsız kalmakla birlikte oyumu verdim.

arkadaşlar şaşırdım valla hepiniz süpersiniz ellerinize sağlıka.s. amma velakin içinizden biri vardıki kalbimi fethettiboshayallersmile 4 numara tıpkısının aynısı olmuşsun bacım yaaa alkisalkisalkis

hepsı çok güzelll maşallah şekerlerr emeğinize sağlıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…